Автор Тема: На новорічному концерті у Києві глядачі змусили артистів змінити програму  (Прочитано 1788 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
На каналі YouTube повідомляється, що інцидент стався 31 грудня, у передноворічний вечір на концерті в палаці «Україна». Замість шоу з жартами глядачі потягом години дивилися виступ співака Кричевського. За що глядачі влаштували організаторам «майдан» зі свистом і криками «ганьба».

«Зрозуміло, що всі думали, що це як зазвичай 2-3 пісні і давай до побачення, але ні — 4я, 5я, 6я, 7я пісні — ну ми ж прийшли не на концерт шансону з 90-х … І тут терпець у людей увірвався — в 20:05 зал почав кричати «обман, ганьба і ганьба». Вийшли ведучі, зі спробою якось втихомирити зал, але це не допомогло — зал просто вибухнув. А Кричевський продовжив виступати, та так врубили гучність, для того, щоб заглушити крики, що можна було оглухнути. Після чого дуже багато людей (десь половина залу) прямо посеред пісні встали і вийшли із залу. І тільки потім вийшов Зеленський і почав рятувати ситуацію. І їм довелося на ходу міняти програму — провідних здуло до кінця концерту, не ангели і Дзідзьо так і не з’явилися», — коментує відео користувач Naked truth.

З відео видно, як Володимир Зеленський, засновник проекту, намагається за допомогою жартів вгамувати публіку та навіть вибачається.

«Простите за недоразумение, мы не при чем. Всех рады видеть без исключения», — заявив він.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
З іншого боку, для чого іти на "Квартал", як не для того, щоб нажертись по вуха кацапськіх пєснєй, корчмарських жартів і дрібки українського колориту?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
На каналі YouTube повідомляється, що інцидент стався 31 грудня, у передноворічний вечір на концерті в палаці «Україна». Замість шоу з жартами глядачі потягом години дивилися виступ співака Кричевського. За що глядачі влаштували організаторам «майдан» зі свистом і криками «ганьба».

«Зрозуміло, що всі думали, що це як зазвичай 2-3 пісні і давай до побачення, але ні — 4я, 5я, 6я, 7я пісні — ну ми ж прийшли не на концерт шансону з 90-х … І тут терпець у людей увірвався — в 20:05 зал почав кричати «обман, ганьба і ганьба». Вийшли ведучі, зі спробою якось втихомирити зал, але це не допомогло — зал просто вибухнув. А Кричевський продовжив виступати, та так врубили гучність, для того, щоб заглушити крики, що можна було оглухнути. Після чого дуже багато людей (десь половина залу) прямо посеред пісні встали і вийшли із залу. І тільки потім вийшов Зеленський і почав рятувати ситуацію. І їм довелося на ходу міняти програму — провідних здуло до кінця концерту, не ангели і Дзідзьо так і не з’явилися», — коментує відео користувач Naked truth.

З відео видно, як Володимир Зеленський, засновник проекту, намагається за допомогою жартів вгамувати публіку та навіть вибачається.

«Простите за недоразумение, мы не при чем. Всех рады видеть без исключения», — заявив він.


 Так Гарик Кричевский в Москве ж поет . Вот молодец везде успевает.

А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Треба було брутально відкиздити і Зєлєнскава, і Крічєвскаго. І Дзідзю заодно. Бажано - ногами... :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Треба було брутально відкиздити і Зєлєнскава, і Крічєвскаго. І Дзідзю заодно. Бажано - ногами... :smilie7:

Лови ще +1  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Треба було брутально відкиздити і Зєлєнскава, і Крічєвскаго. І Дзідзю заодно. Бажано - ногами... :smilie7:

Лови ще +1  :gigi:

 :smiley15:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
не розумiю чому Квартал виступае на лаптiйськiй мовi?

працюють на лапте-ринок, бояться його втратити? 

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
не розумiю чому Квартал виступае на лаптiйськiй мовi?

працюють на лапте-ринок, бояться його втратити?

Коли я чую рекламу українською від Зеленського "як ти прекрасна", то розумію, що українську і йому, і тим, хто на нього пише, ще треба допилювати. А облом.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Кричевский, это тот что пытался вместо мема "лихие 90-е", внедрить мем "крутые 90-е"?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Коту +
Крический, Зеленский та компашка... що бажали зiрвати куш  в НР - перти з Краiни або дати пояснення Мiнкульту та Дусi (ПК Украiна належiть ДУСi - вважай Сенi), як вони спустился до такого рiвня.
Зеленський... взагалi зажрався...
Рiвень його жартiв... впав в рази...
Як його тiльки Коломойський ще нах... з Плюсiв не послав...
 :smilie7:

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Треба було брутально відкиздити і Зєлєнскава, і Крічєвскаго. І Дзідзю заодно. Бажано - ногами... :smilie7:

Лови ще +1  :gigi:

 :smiley15:
А Дзідзя за що ?  :smilie10:
тим більше що його там не було

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Треба було брутально відкиздити і Зєлєнскава, і Крічєвскаго. І Дзідзю заодно. Бажано - ногами... :smilie7:

Лови ще +1  :gigi:

 :smiley15:
А Дзідзя за що ?  :smilie10:
тим більше що його там не було

За те, що всеїдний і хронічно пасеться на бидлошоу Зеленського в ролі карикатурного тупуватого хохла-"вуйка". 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Який же то скандал? жодному жиду, з тих що на сцені, навіть їбало не набили.
Тільки пошуміли трохи.

Гарік Кричевський, цей російськомовний дегенерат, зі своїми примітивними пісеньками, що з"явився на початку 90-х, для того й з"явився, щоб розвавити все що є пісенне в Україні російськомовним.

Одного разу цьому російськомовному  жидівському пиздюку навіть їбало набили. Це було десь в середині 90-х в Донецьку. Замовили його персональний концерт якісь "авторитетні" люди. Заплатили як належить, само собою, наперед. Воно трохи там щось понявчало на сцені, а тоді суто по жидівському, як і написано в Талмуді, вирішило: якщо можеш - гоям нколи грошей не віддай, борги не поверни. Але не тут то вийшло.

Гарікові тоді зразу ж дали по їбалу й заставили співать, доти, доки не відпустять з миром. І що? Цей колоритний нащадок рабинів і ярмаркових гендлярів як миленький, співав до посиніння наче півник на світанку   :gigi:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Взагалі- то, ремствувати , що замість групи жиденят на сцені знаходився більше норми старий жид, доки криворізькі жиденята посипали себе пудрами й фарбувалися помадами, особисто я й не бачу якогось сенсу. Це просто, наче дискутувати, який сорт гівна менш смердючий.

Але все це все важливо тим, хто звик їсти єврейське шоу-бізнесове гівно по життю.
І давно відомо, що найголовніше в житті для всіх цих говноїдів - це російськомовність.

Реально, вже час проголосити публічну шоу-російськомовність явищем рівним залишкам комунізації, з якою активно ніби-то зараз боряться.
Цим пархатим криворізьким російськомовним підарасам місця в Україні бути не повинно ( не кажучи вже про сцену Палацу "Україна").
В кацапстан їх теж вже не пустять, хай пиздують в Ізраїль чи на Брайтон. А найкраще - хай просто подохнут, всі ці зелінські-жидінські.( бажано, з усією своєю пархатою дітворою).

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
в мене одне питання, як люди віддають час та гроші на те лайно під назвою 95-квартал?
... і хай Росія згине як держава

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
в мене одне питання, як люди віддають час та гроші на те лайно під назвою 95-квартал?

Навіть побіжна антропологічна оцінка глядачів кварталу дає підстави стверджувати, що туди ходять переважно свій до свого по своє. :smilie3:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
В кацапстан їх теж вже не пустять, хай пиздують в Ізраїль чи на Брайтон. А найкраще - хай просто подохнут, всі ці зелінські-жидінські.( бажано, з усією своєю пархатою дітворою).

Щоб при таких поглядах та так любити Люлю! З Пашинськими, Турчиновими, Портновими та Королєвськими включно.
Це ж має бути якесь роздвоєння особистості!

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
В тему. Це не Київ, а Львів. І не 95-квартал, а Тарас Петрененко, якого я поважаю. Але ситуація дуже схожа
На концерті українського співака, народного артиста України Тараса Петриненка у Львові стався скандал.
Про це пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Остап Дроздов.
Другою піснею в Каріни Плай прозвучала дитяча пісенька про зєльоного кракаділа РОСІЙСЬКОЮ мовою. Нагадую – концерт Тараса Петриненка! Більше того, далі прозвучала …ще одна весела ПІСНЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ «Звйозди падалі в море». На програшах артистка щиро бажала публіці, яка прийшла на Тараса Петриненка, аби все ваши мечты сбывались, дорогие львовяне, и пусть звезды падают к вашим ногам…

Люди почали з форсом виходити. Я бачив таке вперше, хоча регулярно відвідую безліч культурних заходів. Одна жіночка в передінсультному стані і вишиванці (вона ж бо прийшла на Тараса Петриненка!) почала бігати по всій філармонії, забігаючи в усі двері. Нарешті вона знайшла вихід за куліси і вирвалася на сцену зі скандуванням: «Тараса Петриненка давайте!». На що артистка Каріна Плай сказала, що Петриненко обов’язково буде, а зараз на цю сцену з’явиться …я не розчув його прізвища, тому що це не був Тарас Петриненко.

По залу пробігся невдоволений шумок, хтось вигукнув: «Верніть гроші». Я цього не витримав і пішов додому. В гардеробі вже стояли люди, які теж похнюплено покидали зал. Пробувши півтора години, вони так і не дочекалися живої легенди, натомість послухали і франківський рок, і пенсійний «гумор», і навіть російськомовну попсу – і все це на концерті Артиста з великої букви, чий патріотизм надихає багатьох», – написав Остап Дроздов.
http://versii.if.ua/novunu/u-lvovi-vinik-skandal-navkolo-kontsertu-tarasa-petrinenka/
... і хай Росія згине як держава

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В кацапстан їх теж вже не пустять, хай пиздують в Ізраїль чи на Брайтон. А найкраще - хай просто подохнут, всі ці зелінські-жидінські.( бажано, з усією своєю пархатою дітворою).

Щоб при таких поглядах та так любити Люлю! З Пашинськими, Турчиновими, Портновими та Королєвськими включно.
Це ж має бути якесь роздвоєння особистості!
Бум... завжди був оригiнальним: Лише це вiдрiзняе його вiд Гоми та Шильдера...
Нiчого поганого не бачу в проколах 95 Квартала, бо вважаю, що цей Пiонерсткий гурт залишився КВН командою...  90 рокiв.
Те, що на концертах бувають несподiванки, що морози або хвороби артистiв ломають плани... то все ЖИТТЯ.
Однак, щодо компашки Зеленського... то, якби у нього не було ДАХА в вишах, серед Слуг Народу та Адм. Преза... воно й справдi сидiло б десь на Брайтонi чi в Сракоярьку та виступало б виключно в сiльсикх клЮбах...
Але Зеленський не хоче переiжджати в Сракоярську-Мухосраньск.., як не хоче зимати маску Патрiота...
Воно вже погавкалося с Рос. продюсерами, якi врубили Кварталу червоне свiтло...
Ще трохи "Гумору" та Зеленка лишиться ентеру Плюсiв.
Це вже епархiя Нац. ради, яка мае вiдстежувати - хто й як веде себе в Укр Медiа-просторi.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
В кацапстан їх теж вже не пустять, хай пиздують в Ізраїль чи на Брайтон. А найкраще - хай просто подохнут, всі ці зелінські-жидінські.( бажано, з усією своєю пархатою дітворою).

Щоб при таких поглядах та так любити Люлю! З Пашинськими, Турчиновими, Портновими та Королєвськими включно.
Це ж має бути якесь роздвоєння особистості!

В мене нема роздвоєння особистості. Цікавлюсь політикою дуже давно і пам"ятаю всі плюси й мінуси багатьох з них за десятиліття. Цим і формується моє особисте ставлення до кожного з них, чи до кожної з наявних і минулих політичних сил в Україні.

І ще, я дуже не схильний робити поверхові й поспішні висновки.

Вважаю етнічну належність річчю важливою, але абсолютно не остаточною, для формування свого особистого ставлення до будь-якого політика. Буває так, що один чистопородистий українець здатен натворити бід і проблем Україні більше, ніж десяток чистопородистих євреїв і росіян разом узятих.

В Україні був колись, навіть один, такого типу політик, дуже високого рівня,чистокровний українець,( з 2005 по 2010) рік.
« Останнє редагування: Січня 04, 2016, 08:13:14 20:13 від Бумеранг »

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
В Україні був колись, навіть один, такого типу політик, дуже високого рівня,чистокровний українець,( з 2005 по 2010) рік.

Непогані часи були для маленьких українців.
Цитувати
З 2005 по 2009 рік ми жили в країні, де темпи економічного розвитку були щонайменше 7,5%. Найбільші – 14%. Це - найвищі показники в Європі. А за ці роки національний бюджет виріс втричі. Інвестиції в Україну виросли в шість разів.

Я прийняв країну, де за 15 попередніх років інвестиції були 5 млрд. Я передав країну, де було 37 млрд інвестицій.

Я прийняв країну, де резерви Національного банку були 5,6 млрд. Я передав країну, де було 37 млрд. І зараз шукаю, де вони є.

Ми купували за рік 720 тисяч автомобілів. Зараз – 17 тисяч.

http://antikor.com.ua/articles/78587-viktor_jushchenko_chomu_u_nas_putin_guljaje_na_donbasi

"Не питайте, де буду я. Питайте, де буде Україна."