Автор Тема: Русскозичниє украінци, що вам заважає перейти на українську?  (Прочитано 1542 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Скажіть чесно, ви довбойоби тупі чи просто наволоч?
Адже Хуйло вам чітко пояснило, що ви основа русскаґо міра.

Давайте, коліться чесно...  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
і те і інше, бидлос...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Скажіть чесно, ви довбойоби тупі чи просто наволоч?
Адже Хуйло вам чітко пояснило, що ви основа русскаґо міра.

Давайте, коліться чесно...  :smilie5:

Верите Путину?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
От чесно скажу - не розумію, як можна відмовитися від рідної мови. Як можна називатисебе українцем, але при цьому не розмовляти і не писати українською в Україні? Це ж якесь дике збочення. Що це за ґандж такий? Не вірю в соціальні фактори. Це щось значно глибше, значно темніше і гидкіше... :smilie11:
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
От чесно скажу - не розумію, як можна відмовитися від рідної мови. Як можна називатисебе українцем, але при цьому не розмовляти і не писати українською в Україні? Це ж якесь дике збочення. Що це за ґандж такий? Не вірю в соціальні фактори. Це щось значно глибше, значно темніше і гидкіше... :smilie11:

Ответ прост. С детства выросли в русскоязычной среде.
Украінська мова - это муза, она говорит когда пушки молчат.
Для глубокого переучивания (на уровне инстинктов) надо время, его сейчас пока нет.
Сейчас дикое напряжение из за войны, каждый сражается тем оружием к которому привык, тем что есть под рукой, тем оружием, которым лучше умеет пользоваться (пока).

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я ж кажу - соціальні обставини не є переконливими. Та й не є головними. Тут щось інше. Чому батьки (чи діди) відмовилися від української?
 Мої ж не відмовилися. І я не відмовився, хоча в Одесі прожив усе життя поки в світи чужі не подався. І в Соварміі служив, і в університеті вчився на язикє. І середовище було язичне поза домом.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Я ж кажу - соціальні обставини не є переконливими. Та й не є головними. Тут щось інше. Чому батьки (чи діди) відмовилися від української?
 Мої ж не відмовилися. І я не відмовився, хоча в Одесі прожив усе життя поки в світи чужі не подався. І в Соварміі служив, і в університеті вчився на язикє. І середовище було язичне поза домом.

Это не социальные обстоятельства, а война.
Предки у многих украинцев вообще могут быть разные. Русификация - это последствие других ошибок которые совершили предки. Видимо имеет смысл говорить о них.

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
От чесно скажу - не розумію, як можна відмовитися від рідної мови. Як можна називатисебе українцем, але при цьому не розмовляти і не писати українською в Україні? Це ж якесь дике збочення. Що це за ґандж такий? Не вірю в соціальні фактори. Це щось значно глибше, значно темніше і гидкіше... :smilie11:

А что в точности такое рідна мова?

Если та, на которой разговаривали предки, то предки в каком поколении? Из моих предков уже деды/бабки говорили на двух значительно различающихся диалектах русского плюс украинский (винницкая версия): который из них мне считать "рідним", а от которого отказаться? А пару тысяч лет назад предки были, а ни русского, ни украинского языков не было. Да и триста лет назад они сильно отличались от нынешних. Да что триста лет - на моей памяти русский язык знацительно поменялся. И территориально одного языка до введения системы всеобщего государственного образования (а то и вообще до радио/ТВ) не существовало: в каждой местности были свои значительно различающиеся диалекты. Не говорю о всяких суржиках, на которых исторически говорили жители многих приграничных районов: почему их дети должны отказаться от языка своих предков и перейти на "правильную мову"?. А Киев и вовсе был в последние пару веков в основном русскоязычным. Где провести черту: вот это правильная рідна мова, а это всякие вражеские влияния?

По-моему, единственный непротиворечивый ответ - пусть люди, сегодня живущие на какой-то территории, сами решают, как им удобнее говорить. Все остальное - совок и большевизм: умные "теоретики" вычислили, как железной рукой привести народ к очередному счастью.

Тот же канадский опыт: есть "канадский английский", "американский английский", "британский английский"... И никого это особо не заботит, никто не делает патриотического фетиша из "своей версии", не предлагает чужакам "убираться в Штаты" или "в Британию": лишь бы люди понимали друг друга. Не государственное это дело. Дело государства - обеспечивать удобную жизнь гражданам, а не учить их, как надо правильно жить. СССР умер, и пора бы и украинцам это понять.
« Останнє редагування: Січня 06, 2016, 05:16:29 05:16 від Lazy »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Предки були с гнільцой якщо з українськоі перейшли на чужу. Або ж кацапи були. Тоді все зрозуміло. Ти там в Канаді за трєтій гасударствєнний не агітуєш? Нє? А чьо так?
« Останнє редагування: Січня 06, 2016, 06:04:04 06:04 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Скажіть чесно, ви довбойоби тупі чи просто наволоч?
Адже Хуйло вам чітко пояснило, що ви основа русскаґо міра.

Давайте, коліться чесно...  :smilie5:
Кiт, по-перше не створюй зайвих гiлок щодо Укр. мови - iх тут надто багато, а користi (КПД) - 0,000%
По-друге - не варто всiх русскоговорящих вважати ворогами.
Я в побутi теж розмовляю на рос. мовi, тому ще моi вiзавi гутарять на суржику, який взагалi не сприймаю.
По-трете, про це вже не раз казали... Украiна - богатонац. Держава, де не може бути одна мовна культура вище iншоi.
Якщо тобi довподоби укр. мова спiлкування - нема питань.
В держустановах - те ж саме.
Однак, коли людина не може швидко розмовляти укр. мовою - то нащо ii нагинати та робити з себе щось особливе - я з вами не спiлкуюсь, бо ви не володiете мовою.
Мене турбуе суто англ. мова, тому що майже всi краiни в Свiтi... документи, творчi доробки... приймають на англ. мовi.
Причому, нi який переклад... не рятуе ситуацiю - аби ти в темi або звiльни мicце та не заважай...
Оце таки проблема...
А те, що в великих пром. мiстах люди спiлкуються на рос. мовi - то краще добра рос., анiж отий ринковий суржик...
 :smilie7: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
А мені суржик нравицця...
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А мені суржик нравицця...
То ти таки Дурний Кiт...
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Я ж кажу - соціальні обставини не є переконливими. Та й не є головними. Тут щось інше. Чому батьки (чи діди) відмовилися від української?
 Мої ж не відмовилися. І я не відмовився, хоча в Одесі прожив усе життя поки в світи чужі не подався. І в Соварміі служив, і в університеті вчився на язикє. І середовище було язичне поза домом.

для кого не є переконливими?
для ТЕБЕ?
а ти що еталон вимірювання людсього гатунку?

зі взагалі слово АСИМІЛЯЦІЯ знаєш?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Тобто меншість асимілювала більшість? Що ж це за більшість така хєрова?  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Тобто меншість асимілювала більшість? Що ж це за більшість така хєрова?  :weep:

в російській імперії і срср українці були БІЛЬШІСТЮ?

цікаво....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Грузини і Литовці з молдаванами теж більшістю не були. А честь зберегли. Мова про Україну, йолопе.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Грузини і Литовці з молдаванами теж більшістю не були. А честь зберегли. Мова про Україну, йолопе.

Та ну ....Вони теж вигребли свою порцію рускоязичія.Ну і проблеми пов'язані з цим.
Правда схаменулися швидше..

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
ще раз скажу бидлоттяяя угробурятське
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Мова до одного місця. Якщо в злочинця є багато танків і ядерна зброя - він пограбує і згвалтує жертву, хоч китайською балакайте. І привід завжди знайде. Треба просто визнати причину - Україна слабка, от її і "імєють". Будуйте армію і економіку, а не в вишиванках хороводи водіть. Вишиванки добре на гусениці намотуються.

 А кіт - це бот, що розпалює ворожнечу всередині країни, між людьми, що стоять по одну сторону барикад. Модер, дай йому бан.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Що тут обговорювати?
Як російськомовний українець заявляю, що російською розмовляю заради грошей.
Будуть гроші платити за українську, буду розмовляти українською.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Обговорювати дійсно нічого і ні з ким.
Закінчимо розмову словами Олександра Кониського:

: Ви підупали, земляки,
: Так підупали, що й не знаю,
: Чи є ще де в якому краї
: Такі плюгавії раби.
: З полудою в очах, в ярмі
: Халяву лижете у ката,
: Свого лякаєтеся брата,
: Гукаючи: "Распни! Распни!"

If you are going through hell, keep going.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Обговорювати дійсно нічого і ні з ким.
Закінчимо розмову словами Олександра Кониського:

: Ви підупали, земляки,
: Так підупали, що й не знаю,
: Чи є ще де в якому краї
: Такі плюгавії раби.
: З полудою в очах, в ярмі
: Халяву лижете у ката,
: Свого лякаєтеся брата,
: Гукаючи: "Распни! Распни!"
Шо, ти позбавиш нас своєї компанії? :smiley16:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Грузини і Литовці з молдаванами теж більшістю не були. А честь зберегли. Мова про Україну, йолопе.

те що грузини литовуі і молдавани асимілювались МЕНШЕ ніж українці якось відміняє факт існування асиміляції?

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
Предки були с гнільцой якщо з українськоі перейшли на чужу. Або ж кацапи були. Тоді все зрозуміло. Ти там в Канаді за трєтій гасударствєнний не агітуєш? Нє? А чьо так?

Дед-украинец в начале прошлого века переехал в Сибирь, где женился на местной. И умер за 15 лет до моего рождения.

А в Канаде государство во всех важных делах само предоставляет переводчика, если считает, что обращающийся недостаточно хорошо владеет государственным языком.

А на вопрос Вы так и не ответили: почему жители русскоязычного Киева должны перейти на украинскую и отказаться от языка своих предков в 2-3 поколениях, пусть даже ради мовы своих предков в 4-м и выше поколениях? "Ты кого больше любишь, маму или прабабушку?"

Или в знакомой Вам Одессе: на каком языке там говорят? Это и не русский, и не мова. Попробуйте убрать этот говор - и Одесса умрет как уникальное явление.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
А в Канаде государство во всех важных делах само предоставляет переводчика, если считает, что обращающийся недостаточно хорошо владеет государственным языком.

Тобто без англійскої обходишся, чи таки вивчив?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3924
Скажіть чесно, ви довбойоби тупі чи просто наволоч?
Адже Хуйло вам чітко пояснило, що ви основа русскаґо міра.

Давайте, коліться чесно...  :smilie5:

Мені- нічого
Я перейшов. У другій половині 90-х

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3924
Предки були с гнільцой якщо з українськоі перейшли на чужу. Або ж кацапи були. Тоді все зрозуміло. Ти там в Канаді за трєтій гасударствєнний не агітуєш? Нє? А чьо так?

Дед-украинец в начале прошлого века переехал в Сибирь, где женился на местной. И умер за 15 лет до моего рождения.

А в Канаде государство во всех важных делах само предоставляет переводчика, если считает, что обращающийся недостаточно хорошо владеет государственным языком.

А на вопрос Вы так и не ответили: почему жители русскоязычного Киева должны перейти на украинскую и отказаться от языка своих предков в 2-3 поколениях, пусть даже ради мовы своих предков в 4-м и выше поколениях? "Ты кого больше любишь, маму или прабабушку?"

Или в знакомой Вам Одессе: на каком языке там говорят? Это и не русский, и не мова. Попробуйте убрать этот говор - и Одесса умрет как уникальное явление.

Дебіле, за яким правом ти дискримінуєш українську, використовуючи в своїй російській іншомовне слово "мова", що звучить як  дерогатив
Ти хоч трохи розумієш, що ти несеш?

П.С. Про яку мову предків йде мова, баране? Мова предків тут лише одна- українська, а не російська. Що за тупий приклад інверсії, коли на біле нахабне говорять- "чорне" ?

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
П.С. Про яку мову предків йде мова, баране? Мова предків тут лише одна- українська, а не російська. Що за тупий приклад інверсії, коли на біле нахабне говорять- "чорне" ?

То есть Ваши предки, слезя с пальмы миллион лет назад, сразу заговорили по-украински. С чем можно Вас только поздравить. А хвост отбросили до того или уже после?

Предки любого ныне живущего человека говорили на множестве разных языков. И люди, жившие на территории нынешней Украины, тоже говорили на множестве языков. По какому принципу Вы выделяете среди них только украинский? В чистом виде шариковщина: теперь я тут хозяин, и все будете плясать под мою музыку!

А если слово "мова" вам кажется оскорбительным, приношу извинения. Я его употребил всего лишь из-за того, что оно короче, чем "украинский язык" и при этом ясно и однозначно обозначает тот же объект. Никакого негативного значения я в него не вкладываю.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Скажіть чесно, ви довбойоби тупі чи просто наволоч?
Адже Хуйло вам чітко пояснило, що ви основа русскаґо міра.

Давайте, коліться чесно...  :smilie5:

,, Тупі і наволоч'' -це ті україномовні українці, які
- їздять в росію на заробітки.
-матюкаються по-кацапські і по фєнє, ганьблять своїх предків, які навіть в кацапських лагерях не матюкалися.
-під пісеньки і народні танці , в автентичних вишиванках і вишитих сорочках ворують з народного  бюджету, сволочі.

Оці люди є ворогами держави. Автентичними ворогами.

А русскоязычные украинцы тоже разные.
Есть патриоты Украины, а есть и такие, о которых сказала выше.
Воры и враги украинского народа.



Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
А в Канаде государство во всех важных делах само предоставляет переводчика, если считает, что обращающийся недостаточно хорошо владеет государственным языком.

Тобто без англійскої обходишся, чи таки вивчив?

Когда я прошлым летом ходил махать флагами возле российского консульства за освобождение Савченко (к сожалению, российского флага не было, пришлось махать украинским), мне задали тот же вопрос. Я задумался и обнаружил, что на самом деле вполне мог бы здесь обходиться и одним русским. Реально английский активно использую только в путешествиях куда-нибудь.

Второй, третий и т.д. язык - степень свободы, а не "священный долг" или еще какой подобный фетиш, как пытаются втюхать укронационалисты. Делайте украинский привлекательным, а не боритесь с русским.

Впрочем, это опять признак их глубокого родства с большевиками. Все люди хотят жить лучше других, и это естественно. Но для этого есть два пути: можно улучшать свою жизнь, а можно ухудшать жизнь других. Большевики и укронационалисты выбирают второй.