Автор Тема: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна  (Прочитано 20552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Канстантін Ільчєнка та Яраслав Князь. Щойно прочитав пост першого і коментар другого… Це ганьба!

Мабуть почну з того, що мені сорок один рік і я – колишній віськовий. Служив в Севастополі 1992-1997рр. на військовому кораблі і у мене відповідно морська ВОС. Два роки тому, після Майдану, я пішов у свій військкомат, залишив свої нові координати й записався в добровольці. Я ніколи не ховався від призову, але повістка мені поки що не прийшла. І хоча у мене дворічна донечка і ми з дружиною живемо в орендованій квартирі – ухилятися я не буду. Ми так вирішили.

Так, ви – військові, ми вами пишаємося і всіляко вам допомагаємо, бо ви зараз зі зброєю в руках на фронті. Тому я звертаюся до вас лише з одним:

Мені, мільйонам українців і всьому Українському Народу, нашим дітям не потрібна ваша російськомовна Україна! Якщо ви воюєте за територію на карті, за російськомовну Україну і “рускій язик”, і пропонуєте розібратися з тими, хто говорить українською, то забирайтеся під три чорти! Чуєте?!

Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову і Український Народ, то гріш вам ціна! Якщо ви маєте такі погляди, то краще кидайте зброю, знімайте форму і повертайтеся звідки ви там приїхали. А ще краще – переходьте на бік москалів і проросійського лайна, яке так само пропагує російську мову і зневажає українську! Так принаймі ми будемо знати, що нам не стрілятимуть у спину ні кулями, ні словами. Бо незамінних людей немає, Український Воїн – має бути Воїном і патріотом України, Української Мови, Української Історії та Символів України. Бути гідним своїх Українських Героїв. Ваше місце на фронті займемо ми та інші чоловіки, а якщо треба, то з нами стануть поруч наші жінки, наші діти і наші батьки. Бо ми будемо боротися за Свободу України від Росії, за право називатися Українцями і не будемо соромитися своєї Української Мови. Ніколи, допоки дихаємо й живемо.
Коли мільйони українців кричать: “Україна понад усе!”, – то вони в той час усвідомлюють, що Україна в кожному з нас!

І останнє. Російська мова – СИМВОЛ РОСІЇ. Тому не важливо з яким символом Росії ти носишся по Україні – з російським триколором в руках чи з російським язиком на вустах!

Слава Україні! Слава Нації!

http://ukr-net.info/14734/
If you are going through hell, keep going.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Канстантін Ільчєнка та Яраслав Князь.

А коряво написав имена ты возвышаешься над ними?

ЗЫ. Яраслав Мудрый? Канстантін Степанков? Так теперь будешь писАть?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Можно и про американцев написать так, и про немцев.

Типа : ,,якщо ви не знаєте української мови, то не допомогайте нам, гріш вам ціна!"

И остаться без союзников.

Один на один с Путиным и его сворой.
Путин ведь не дурак, посылает воевать в Украину и тех, кто русского не знает.
Это для него не критерий.

А Кот, постя такое опусы, предлагает не искать союзников, а плодить врагов среди русскоязычных украинцев.
Мало Орды?
Авторы этого мутного послания предлагают воевать с Путиным и друг с другом тоже. По той причине, что жители приближенных к России территорий и те, кто жил ,,под советами'' говорят по-русски.
Междуусобица  всегда украинцев вела к поражению!


Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Правильно написано.

Інакше вихолощується сам сенс України....



Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Логіка чітка ...В України буде розвиватися українська мова і її носії, з чужою мовою  або наші гості або окупанти.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Правильно написано.

Інакше вихолощується сам сенс України....

зводити сенс україни до мови це все одно що зводити сенс автобуса до рекламний лайт-боксів на зупинках

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Правильно написано.

Інакше вихолощується сам сенс України....

зводити сенс україни до мови це все одно що зводити сенс автобуса до рекламний лайт-боксів на зупинках

А до чого ти зводиш ?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Правильно написано.

Інакше вихолощується сам сенс України....

зводити сенс україни до мови це все одно що зводити сенс автобуса до рекламний лайт-боксів на зупинках

А до чого ти зводиш ?

україна це ДІМ для українців

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Правильно написано.

Інакше вихолощується сам сенс України....

зводити сенс україни до мови це все одно що зводити сенс автобуса до рекламний лайт-боксів на зупинках

А до чого ти зводиш ?

україна це ДІМ для українців

Там де дупа в теплі?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А закінчиться отак...



Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Два вопроса.
1. Причина войны Путина в Сирии какая?
2. Подыгрывать и зависеть от Путина - это всегда делать то что он говорит, или всегда делать наоборот?

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
А закінчиться отак...


нажаль – так.

з цього все починалося

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Правильно написано.

Інакше вихолощується сам сенс України....

зводити сенс україни до мови це все одно що зводити сенс автобуса до рекламний лайт-боксів на зупинках

А до чого ти зводиш ?

україна це ДІМ для українців

А українець - це кожен, хто вселився в цей дім?

Убоге хохляцьке сприйняття України. Хуйло люто плюсує.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Логіка чітка ...В України буде розвиватися українська мова і її носії, з чужою мовою  або наші гості або окупанти.
finli, если это написали не Вы, а какой-то новый ник, я бы подумал что из Ольгино пристали нового бота-провокатора.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Логіка чітка ...В України буде розвиватися українська мова і її носії, з чужою мовою  або наші гості або окупанти.
finli, если это написали не Вы, а какой-то новый ник, я бы подумал что из Ольгино  пристали нового бота-провокатора.

тому і написав...може хтось з зросійщених українців зможе таки подумати і схаменутися, хоча б заради майбутнього власних дітей

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Якщо ви воюєте за територію на карті, за російськомовну Україну і “рускій язик”, і пропонуєте розібратися з тими, хто говорить українською, ...
Це про що? Можна пояснити на який текст твоя реакція. Вона ж твоя  :smilie3:
Тобто добре б було текст Костянтина Ільченка подивитись. Здається вони з автором процитованого дуетом співають.

Пошукала дописи Костянтина Ільченка ... про війну, щось таке -
Цитувати
27 вересня 2015 р.

На армию идут колоссальные суммы, сотни миллионов гривен.
Армия, раздета, армия голодная, армии нечем воевать.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
тому і написав...може хтось з зросійщених українців зможе таки подумати і схаменутися, хоча б заради майбутнього власних дітей
Саме заради дітей і воюють. І саме діти українську знають. То може не треба істерик?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
україна це ДІМ для українців
Там де дупа в теплі?

ну якщо в тебе тіло - суцільна ДУПА....

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
А українець - це кожен, хто вселився в цей дім?

Убоге хохляцьке сприйняття України. Хуйло люто плюсує.

якщо ти сам ставиш питання і сам на них відповідаєш - навіщо ПЕРЕОБТЯЖУВАТИ себе використанням форуму?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
україна це ДІМ для українців
Там де дупа в теплі?

ну якщо в тебе тіло - суцільна ДУПА....

Я забув про шлунок?
Ок
Додаємо пункт: солодко жерти.
Ну і Духовні потреби....як же ж без них:  Макарєвіч, Алла Пугачова, Служебний Роман...


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

ну якщо в тебе тіло - суцільна ДУПА....

Я забув про шлунок?
Ок
Додаємо пункт: солодко жерти.
Ну і Духовні потреби....як же ж без них:  Макарєвіч, Алла Пугачова, Служебний Роман...

малувато буде....(с)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

На форумі проявилась готова вата : нік Куркуль

Зверніть увагу: В своєму пості він порівняв українську мову з суто жіночими звичками (використання помади й тампаксів)

Може хтось буде сміятися, аде я не бачу тут чогось смішного. Куркуль вважає - що україномовність - це явище наче якесь жіноче, притаманне слабкій статі ( відповідно і логічно, російськомовність він вважає рисою суто чоловічою, притаманне статі сильнішій).

Всі, хто тут вів досі дискусії на різні теми, про різних політиків і т.п., якщо ви все це вели мовою українською, то знайте, в свідомості й розумінні Куркуля ви всі - жіночеподібні істоти.
Він вас поважає, але ваша українська мова для нього - це наче якийсь жіночий сленг.
Він її вживити не буде ніколи, бо вона (мова) нижча рівня його людської гідності.

Тобто і ви всі, україномовні форумчани, ви для нього наче жінки для чоловіка.

Я не перебільшую, прочитайте ще раз уважніше те його висловлювання і суть порівняння в ньому.
Якби я був адміністратором - то того підара тут вже не було б.

ЗІ: Варто взагалі заборонити тут російськомовність в спілкуванні. Грамоних вистачає.
Хто не грамотний - нах на ФУП.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Афигеть!

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Можно и про американцев написать так, и про немцев.

Типа : ,,якщо ви не знаєте української мови, то не допомогайте нам, гріш вам ціна!"

Якщо американці чи німці вимагатимуть російської мови в Україні то треба буде написати

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Мені оця вся "боротьба за мову" нагадує намагання вичерпати воду у тонучому човні з діркою в дні. Замість того, щоб залатати дірку, народ посилено вичерпує воду, а вона все прибуває. Отже проблемою в нашій ситуайції є не вода (рос. мова) яка буде прибувати, як би ми її не забороняли. Проблема це ота дірка - спільний економічний, культурний, та інформаційний простір з кацапами. І оцю дірку треба зліквідувати, а тоді і вода спокійно вичерпається.
І перший крок - це розривання в російськомовних ментального (духовного) звязку з "русским миром". Війна зараз дуже стимулює цей процес. Не варто зразу виривати "узкий язик". Треба упослідити ментальність Хуйлоімперії, оту всю совковщину та кацапську чванливість. Можна це робити навіть на російській мові, щоб краще доходило. А натомість подавати кращі зразки української та інших культур та культурного ширпотребу. Іноземні зразки повинні доноситися тільки українською мовою. Тоді й відбудеться реальний зсув у свідомості русифікованих українців. Звичайно, що є бажання витягнути шаблюку і відрубати "узкий язик" одним махом. Але я особисто не бачу реальної можливості здійснення такої "операції". Не всі прості рішення є оптимальними.
P.S. Усе написане вище не повинно відміняти активну боротьбу українців за свої мовні права. В першу чергу - на отримання інформації рідною мовою. Цього найлегше добиватися в юридичному плані.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
У русифікованих українів нема жодної свідомості. Там лише самі рефлекси.
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27019
А закінчиться отак...


нажаль – так.

з цього все починалося

И все они несомненно говорили по русски  :lol:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
От і б'ються до усірачки Здичявілі Коти щоб було навпаки

:hot:
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч