Автор Тема: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна  (Прочитано 21207 раз)

0 Користувачів і 51 Гостей дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #330 : Січня 20, 2016, 11:22:21 11:22 »
У мене немає вимог до військових. Зовсім. Зроблять що зможуть. Зрадники вже мали нагоду зрадити.
У кожного власна зона відповідальності. Пропоную створити мовне середовище у мірних містах, тоді військові будуть боронити україномовну Україну. Що є, то і захищають від зовнішнього ворога. Смайли прибрала.
Що, російськомовні військові затикають рота україномовним військовим? Ні. То і не будемо чіплятися саме до військових.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #331 : Січня 20, 2016, 11:24:55 11:24 »
...
... Поскольку русский язык является диалектом украинского, то здесь уместнее сравнивать например американцев говорящих на чистом английском и на искаженном, с акцентом. Пройдет время - искаженность уйдет, акцент тоже.
Я не те що ... засуджую, але щиро дивуюсь. От що Ви хочете довести, викривляючи реальність?

Чи є це викривлення реальності - це тема окремої гілкі (не цієї). У цій темі важливо те, що порівнювати російську-українську з англійською-французською недоречно, а доречнішим будет порівняння английска "емігрантська" - английська чиста.
Спробую створити окрему гілку, якщо Ви готові доводити ... От що доводити, я поки не зрозуміла  :smilie3:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #332 : Січня 20, 2016, 11:25:05 11:25 »
Цитувати
С каких херов я должен! кудато там продвигаться?

Та я майже і не мав у цьому сумнівів.  :gigi:  З вас такі українці, як з гівна куля.
виповз з під столу, це як так сталось, що я згоден з фінлі?  :smilie10: :smilie11:
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #333 : Січня 20, 2016, 11:25:11 11:25 »
Від "Правого сектора" відокремилися структури під назвою "батальйони спецпризначення Захід.
 Захід (Закарпаття), Захід-2 (Львівщина), Захід-3 (Івано-Франківщина) та Захід-4 (Волинь)", які анонсував "комбат Чесний", - наголошують у ПС.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #334 : Січня 20, 2016, 11:36:51 11:36 »
Цитувати
С каких херов я должен! кудато там продвигаться?

Та я майже і не мав у цьому сумнівів.  :gigi:  З вас такі українці, як з гівна куля.
виповз з під столу, це як так сталось, що я згоден з фінлі?  :smilie10: :smilie11:

Вилазь вже  :gigi:...і ось тобі порада... кидай нах свого продажного Тягнишпока
бо той жадібний козел з компанією лише вдає захисника українців

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #335 : Січня 20, 2016, 12:13:27 12:13 »
Цитувати
С каких херов я должен! кудато там продвигаться?

Та я майже і не мав у цьому сумнівів.  :gigi:  З вас такі українці, як з гівна куля.

Так я и не сомневался, напомнить чем заканчивается деление на истинных арийцев и унтерменшей? Кстати чо далеко ходить если приблизительно среднюю стадию можно прямо сейчас наблюдать в России
Или ты думаеш что ты с единомышлениками остановишся только на языковом вопросе? Так я тебя разочарую, не остановишся, сначала будут те кто говорить на другом языке, потом будут те кто неправильно говорит на правильном языке, потом будут те кто говорит правильно, но рожа у них какаято подозрительная, потом те у кого к роже не придерешься, но чуб не носят , и тд и тп
Это путь в никуда
таки даун, навіть перекладачом скористатись не може.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #336 : Січня 20, 2016, 12:18:01 12:18 »
Та мне просто лень считать.
Ти і при бажанні не зможеш цього зробити. Наступний перепис покаже.
Я тоже считаю что украинизация будет идти, особенно сейчас. Но мы же не про это, а про то что Украину надо разделить по языковомы принципу.
Те будет ка на той путинской карте - галычина, русскоязычная украина и присоединенный к россии донбасс.
Как я понимаю сейчас у нас это "патриотический тренд"  :laugh:
Ти то про "гени", то про "розділити". Штамп на штампі.
От починаю я розмову "на вулиці" українською і майже кожен відповідає українською. До мене українською звертаються не так часто. Особисто у мене питання саме в цьому. І я начебто розумію, - звичка. То треба вмикати мозок, а звички змінюються. Мозок треба вмикати не всім  :smilie3:, для початку хоча б 20% .. але балакучих  :smilie3:
я спілкуюсь завжди українською, байдуже якою мовою звертаються, ну окрім польської чи англійської, чи німецької
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #337 : Січня 20, 2016, 12:20:46 12:20 »
Столиця - головний показник.
А вона на 90% - кацапомовна.
Яка столиця така й країна.

Быть такого не может.

В столицу народ съезжается со всей Украины, а поскольку подавляющее большинство регионов Украины украиноязычные, то и те, кто приезжает из них в Киев, в большинстве своем украиноязычные.
а хрен вам, купував малому сорочку продавчиня узьким шпрехає - питаю її звідки вона - з Луцька, далі вона вигрібала по повній, це я з Луцька приїхав до Києва щоб тебе Лучанку (україномовну) вчити спікуватись Українською? - сорочку у неї не купив.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #338 : Січня 20, 2016, 12:22:20 12:22 »
Столиця - головний показник.
А вона на 90% - кацапомовна.
Яка столиця така й країна.

Быть такого не может.

В столицу народ съезжается со всей Украины, а поскольку подавляющее большинство регионов Украины украиноязычные, то и те, кто приезжает из них в Киев, в большинстве своем украиноязычные.

А ти пройдись по Києву та послухай.
Проїдься в метро, пройдт по супермаркетах і базарах, по офісах різних, по автостоянках.
Пройдись хоча б один день. То й сам все побачиш (почуєш).
бум правий, жив тиждень уКиєві - суцільний угробурятський, окрім реклами на бігмордах.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #339 : Січня 20, 2016, 12:24:46 12:24 »
Мені останнім часом здається що коту платять за створення укроїномовним українцям іміджу нацистів-екстремістів. Зовсім як їх малює російська пропаганда. Може його варто тойво - забанити? Ольгінських ботів ж банять?

О, бачу, що люди потрохи вникають в суть справи.

Цей суб'єкт просто тупо займається гівнометанням по всіх ключових напрямках, як то:

в Україні -  зрада тотальна, влада всіх продала і все вкрала, України вже немає, як такої, українською вже ніхто не говорить, всі люди тут гівно.

В світі - зрада перемагає, влада всюди намагається всіх продати, біженці все окупували і всіх згвалтували на кілька років наперед, кацапи все давно зі всіма парєшалі.

 Забанити пітараса 100%.  :Razom:
а що з того що ти написав неправда?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #340 : Січня 20, 2016, 12:26:31 12:26 »
Тільки що по новинах показували, як на полігоні під Києвом готують новий набір для військ швидкого реагування (ССО).

Всі команди солдатам віддаються російською. Один офіцер  дає інтерв"ю російською. Другий, офіцер - психолог - теж російською.

НУ й хто буде тоді в тих силах ССО ? Проти кого вони будуть готові воювати ?

А я скажу проти кого. Проти правосєків і свободівців, які посміють ображати руськоязичних біженців з Криму й Даунбасу.  І взагалі руськоязичних.

Створються елітна частина елітних російськомовних козлів.

Я вже не сумніваюсь: всі ті бійці бригади ССО світоглядно будуть наче рідні брати підараса Мочанова.
згоден. В арміїспілкуватись мовою агресора нонсенс. Це якби у другій світовій німці спілкувались узьким а совети німецьким.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #341 : Січня 20, 2016, 12:26:56 12:26 »

таки даун, навіть перекладачоeм скористатись не може.

Перевірка правопису також непагано працює   :smilie8:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #342 : Січня 20, 2016, 01:11:56 13:11 »
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Логіка чітка ...В України буде розвиватися українська мова і її носії, з чужою мовою  або наші гості або окупанти.

Татары, болгары, мадьяры, евреи - они кто? Гости или оккупанты?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #343 : Січня 20, 2016, 01:18:56 13:18 »
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Логіка чітка ...В України буде розвиватися українська мова і її носії, з чужою мовою  або наші гості або окупанти.

Татары, болгары, мадьяры, евреи - они кто? Гости или оккупанты?

Гості.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #344 : Січня 20, 2016, 01:19:28 13:19 »
Олег Хаврук
2016 рік, Україна вже 24 роки незалежна держава, 2 роки йде війна з роССійськими окупантами, столиця України, Печерськ. Ми з донькою вийшли покататися з дворової гірки. Поруч катаються ще 4 дітей за якими доглядає пристойно одягнутий українець. Дітки гукають: "Дєдушка, славі мєня!" "Я хачу іщо спускацца!" "Дєвачка, с'єзжай скарєй!" Запитую у дядька, який розмовляє чистою українською мовою - родичі з роССії приїхали? Він відповідає, що ні, а на моє запитання про мову з біллю в голосі відповідає: "Та ми ж українською всі говоримо, а діти в садочок ходять(український, столичний), там і стали руССкіми..."

Враньё. Во всех садиках только на украинском общение и обучение.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #345 : Січня 20, 2016, 01:22:07 13:22 »
Олег Хаврук
2016 рік, Україна вже 24 роки незалежна держава, 2 роки йде війна з роССійськими окупантами, столиця України, Печерськ. Ми з донькою вийшли покататися з дворової гірки. Поруч катаються ще 4 дітей за якими доглядає пристойно одягнутий українець. Дітки гукають: "Дєдушка, славі мєня!" "Я хачу іщо спускацца!" "Дєвачка, с'єзжай скарєй!" Запитую у дядька, який розмовляє чистою українською мовою - родичі з роССії приїхали? Він відповідає, що ні, а на моє запитання про мову з біллю в голосі відповідає: "Та ми ж українською всі говоримо, а діти в садочок ходять(український, столичний), там і стали руССкіми..."

Враньё. Во всех садиках только на украинском общение и обучение.

не регламентовано, тому рускоязикі виховательки себе не обтяжують українською

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #346 : Січня 20, 2016, 02:25:06 14:25 »
Олег Хаврук
2016 рік, Україна вже 24 роки незалежна держава, 2 роки йде війна з роССійськими окупантами, столиця України, Печерськ. Ми з донькою вийшли покататися з дворової гірки. Поруч катаються ще 4 дітей за якими доглядає пристойно одягнутий українець. Дітки гукають: "Дєдушка, славі мєня!" "Я хачу іщо спускацца!" "Дєвачка, с'єзжай скарєй!" Запитую у дядька, який розмовляє чистою українською мовою - родичі з роССії приїхали? Він відповідає, що ні, а на моє запитання про мову з біллю в голосі відповідає: "Та ми ж українською всі говоримо, а діти в садочок ходять(український, столичний), там і стали руССкіми..."

Враньё. Во всех садиках только на украинском общение и обучение.
та ні брешеш якраз ти
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #347 : Січня 20, 2016, 02:52:59 14:52 »
та ні брешеш якраз ти

Брешешь как раз ты. Откуда тебе знать про садики в Киеве, если ты тут всего неделю побыл?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #348 : Січня 20, 2016, 02:54:30 14:54 »
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Логіка чітка ...В України буде розвиватися українська мова і її носії, з чужою мовою  або наші гості або окупанти.

Татары, болгары, мадьяры, евреи - они кто? Гости или оккупанты?

Гості.

О! Значит, крымские татары пришли в гости к украинцам в Крым и там поселились, так? И болгары под Одессой, мадьяры и румыны тоже...


Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #349 : Січня 20, 2016, 02:58:03 14:58 »
та ні брешеш якраз ти

Брешешь как раз ты. Откуда тебе знать про садики в Киеве, если ты тут всего неделю побыл?
у родичів в Києві малий ходить до садочку, навмисне розпитав його і його батька. Спалився брехун. все в ігнор брехуна угробурята
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #350 : Січня 20, 2016, 03:00:42 15:00 »
Якщо ви, будучи українськими солдатами, знаважаєте Українську Мову ..., то гріш вам ціна!

Странная логика.
Я, например, уважаю женщин.
Но тампаксом при этом не пользуюсь и губы не крашу. По логике авторов текста, я презираю женщин.

Логіка чітка ...В України буде розвиватися українська мова і її носії, з чужою мовою  або наші гості або окупанти.

Татары, болгары, мадьяры, евреи - они кто? Гости или оккупанты?

Гості.

О! Значит, крымские татары пришли в гости к украинцам в Крым и там поселились, так? И болгары под Одессой, мадьяры и румыны тоже...

У них є варіант повернутися в свою рідну країну.А у українців де такий запасний аеродром??
Кримські татари на даний момент гостюють по Херсонщині.А їхній!!! Крим самі знаєте де.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #351 : Січня 20, 2016, 03:22:32 15:22 »
та ні брешеш якраз ти

Брешешь как раз ты. Откуда тебе знать про садики в Киеве, если ты тут всего неделю побыл?
у родичів в Києві малий ходить до садочку, навмисне розпитав його і його батька. Спалився брехун. все в ігнор брехуна угробурята

Не бреши. Уж по своему малому, да и по куче знакомых - везде воспитательницы только українською. Иначе бубулей навалят им добрячих, так что уж иди со своими сказками в сад. В школе кстати точно так же.
ЗЫ. В садике ребенка казахи были, тоже українською общались.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #352 : Січня 20, 2016, 03:24:14 15:24 »
Та хрін там. Дєніс- узкоязичний.

ну я сам чув як він агітутвав переходити на бік росії УКРАЇНСЬКОЮ мовою

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #353 : Січня 20, 2016, 05:11:21 17:11 »
Та хрін там. Дєніс- узкоязичний.

ну я сам чув як він агітутвав переходити на бік росії УКРАЇНСЬКОЮ мовою
:smiley14: :smiley14: :smiley14
 :moskali:

Я сам чув як Папа Римський звертався до людей українською  :hot:

Ще трошки і ти зліпиш із цього зрадника правосєка або свободівця.

Той незаперечний факт, що ті тисячі
саме російськомовних зрадників України,
які без жодного пострілу здали Крим і перейшли на сторону окупанта
мав би ще тоді бути темою спеціального засідання РНБО.
Не зроблено із цього факту жодних висновків!

Чому для Головнокомандуючого цей кричущий факт так
і не став фактором національної безпеки?

Я вже не кажу про уроки історії коли в 20столітті держави які вели
війни з "особливою увагою" ставилися до своїх співгромадян які
розмовляли мовою агресора (напр. німецькою) мали родичів в
тій країні, або ж були етнічними, (німцями, наприклад).
Я не про Росію.
Сталін такі "нюанси" вирішував дуже просто: розстріл.
Я про Європу і Америку де під репресії попадали навіть люди які
не були етнічними німцями, а тільки за те, що мали громадянство
країни агресора.
Україна пішла тут, в цьому питанні  "далеко вперед"
Скоро медалі будуть вимагати не ті хто справді воює,
а навіть ті що "я же нє прЄдал"

Коли нам показують гасло "єдіная страна- єдина країна",
я дивлюся на це ширше, в перспективі:
я чую і бачу  як воно дуже скоро перетвориться в
 "єдіная страна - єдіний рускій мір".
Географічні кордони якого стануть банальною формальністю.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #354 : Січня 20, 2016, 06:08:17 18:08 »
та ні брешеш якраз ти

Брешешь как раз ты. Откуда тебе знать про садики в Киеве, если ты тут всего неделю побыл?
у родичів в Києві малий ходить до садочку, навмисне розпитав його і його батька. Спалився брехун. все в ігнор брехуна угробурята

Не бреши. Уж по своему малому, да и по куче знакомых - везде воспитательницы только українською. Иначе бубулей навалят им добрячих, так что уж иди со своими сказками в сад. В школе кстати точно так же.
ЗЫ. В садике ребенка казахи были, тоже українською общались.
по эзигу на якому ти тут пісяєш все зрозуміло...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #355 : Січня 20, 2016, 07:36:44 19:36 »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #356 : Січня 20, 2016, 07:38:42 19:38 »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #357 : Січня 20, 2016, 07:39:22 19:39 »

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #358 : Січня 20, 2016, 07:39:55 19:39 »
по эзигу на якому ти тут пісяєш все зрозуміло...

Дурак ты и есть дурак. ЗЫ. Земля круглая. Будешь спорить?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нам не потрібна ваша російськомовна Україна
« Reply #359 : Січня 20, 2016, 07:41:46 19:41 »