Автор Тема: Дави їх, Юра!!!!!!  (Прочитано 2539 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Дави їх, Юра!!!!!!
« : Лютого 03, 2016, 05:59:40 17:59 »
http://www.volynnews.com/news/authority/luchanyn-postrazhdav-vid-komunalnykiv-iaki-ponyshchyly-yoho-mayno/
Сьогодні Абрамавічус розповів про намагання владців наставити на свої пости смотрящіх, глядящіх і прочіх довбойобів в уряд
Ви думаєте на місцях по іншому?
Недавно у нас була епопея з призначенням керівника ДП "Луцьктепло". Знайшли невіть де "проффесіонала"  http://www.volynnews.com/news/authority/na-lutskteplo-pryznachyly-novoho-kerivnyka-cherez-yoho-zviazky/
який за собою привів ще команду проффесіоналів.
І от ця вся команда перерила пів вулиці, шукаючи теплові комунікації.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #1 : Лютого 03, 2016, 06:01:02 18:01 »
http://www.volynnews.com/news/authority/luchanyn-postrazhdav-vid-komunalnykiv-iaki-ponyshchyly-yoho-mayno/
Сьогодні Абрамавічус розповів про намагання владців наставити на свої пости смотрящіх, глядящіх і прочіх довбойобів в уряд
Ви думаєте на місцях по іншому?
Недавно у нас була епопея з призначенням керівника ДП "Луцьктепло". Знайшли невіть де "проффесіонала"  http://www.volynnews.com/news/authority/na-lutskteplo-pryznachyly-novoho-kerivnyka-cherez-yoho-zviazky/
який за собою привів ще команду проффесіоналів.
І от ця вся команда перерила пів вулиці, шукаючи теплові комунікації.

 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #2 : Лютого 04, 2016, 11:24:17 11:24 »
Так це я
18 січня о 9.45 виходячи з власного приватного подвір’я я побачив групу людей у спецодягу «Луцьктепло». Підпаливши у них цигарку я поїхав на роботу.  Ніякої інформації про наступні ремонтні роботи мені надано не було. Об 11.10 того ж дня мені подзвонила моя дочка Ковальчук Вікторія Юріївна з істерикою і зі сльозами повідомила «що якісь дядьки зрізали паркан і копають на городі». Приїхавши до дому і побачивши, що подія мала місце, я викликав поліцію об 11.25. Спитавши свого батька Ковальчука Олександра Олександровича чи його попереджали про ремонтні роботи і чи питали дозволу я з’сував що ні першого ні другого вони не робили. На їхніх схемах навіть не була позначена ділянка як приватна власність. Про це одразу було повідомлено виконавців робіт і пред’явлено документи про права на земельну ділянку. Свої роботи особа яка назвалась головним  інженером мотивувала тим що прорвало теплотрасу і «Люди мерзнуть». На будь які докази (наш генплан комунікацій, пояснення що на нашій території ніколи не було теплотраси) вони не зважали. Коли я сказав, що викликав поліцію «головний інженер» відповів що з поліцією «є кому розмовляти». При появі поліції я виклав усе наступне поліцейському, після чого написав пояснення і разом з ним вирушив до міськвідділу поліції. У міськвідділі я розповів все слідчому, написав прохання на керівника міськвідділу, щоб розібрались у ситуації і притягнули винних до відповідальності. Слідчий виїхав зі мною на місце події і зафіксував все згідно чинного законодавства. За час моєї відсутності (процесуальне оформлення скарги) працівники «луцьктепло» додатково по варварськи демонтували ще 5 секцій металевого паркану(всього 8), зруйнували бетонний бордюр, і знищили квіткові(багаторічні) насадження практично по всьому городу(доказом є власноруч зроблені фото, а також фотографії слідчого) фотографії. В решті решт виявилось що дійсно теплотраса не проходить через нашу приватну територію(інакше нам би не дали її приватизувати).  20 лютого коли врешті решт наслідки прориву теплотраси були ліквідовані я спитав у головного інженера коли відновлять паркан і бордюр на що він мені відповів «весною»(при тому що при перших розмовах з ним же говорилось про один тиждень). Станом на сьогодні 25 січня ніяких робіт по відновленню паркану не ведеться. Мій батько Ковальчук О. О. дуже хвилюється і так як у нього проблеми з тиском є ризик інфаркту або інсульту, не кажучи вже про матеріальні та моральні збитки яких ми зазнали завдяки некомпетентним, прямо таки злочинним діям працівників «Луцьктепло». Якщо вони вже так переживали за «людей які мерзнуть». Чому роботи по ліквідації прориву велись тільки у робочий час, тобто з 9.00 по 18.00 люди мерзнуть а у інший час ні (місце прориву було виявлено ще 18 числа)? Чому при початку робіт не спитали дозволу на їх проведення? Не було вияснено всі можливі нюанси та наслідки їхніх дій.
« Останнє редагування: Лютого 04, 2016, 08:52:14 20:52 від Ковальчук Юрій »
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #3 : Лютого 04, 2016, 11:24:48 11:24 »
бажаючим можу викласти фото
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #4 : Лютого 04, 2016, 12:19:18 12:19 »
ну й бидло ж живе на західній україні...
я не уявляю таку подію в харкові

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #5 : Лютого 04, 2016, 12:47:57 12:47 »
ну й бидло ж живе на західній україні...
я не уявляю таку подію в харкові
це ти про кого?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #6 : Лютого 04, 2016, 12:49:23 12:49 »
вони хотіли копати ще і у іншому місці де лежить телефонний кабель...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #7 : Лютого 04, 2016, 12:50:01 12:50 »
ну й бидло ж живе на західній україні...
я не уявляю таку подію в харкові
це ти про кого?

про головного інженера

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #8 : Лютого 04, 2016, 12:55:51 12:55 »
так ти ще не бачив "работяг" у мене купа фотографій є, забор до речі розбірний на болтах, ми б спокійно розкрутили і зняли секції, а так їх тупо повідрізали, стояки на які кріпилась секція відрізали врівень з бетоном.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #9 : Лютого 04, 2016, 01:01:13 13:01 »
Яскрава ілюстрація "недоторканості приватноі власності" пересічних громадян Украіни :(

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #10 : Лютого 04, 2016, 01:04:13 13:04 »
так ти ще не бачив "работяг" у мене купа фотографій є, забор до речі розбірний на болтах, ми б спокійно розкрутили і зняли секції, а так їх тупо повідрізали, стояки на які кріпилась секція відрізали врівень з бетоном.

та до работяг питань нема - вони  бидло за визначенням
але ж керівник - зовсім інша справа

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #11 : Лютого 04, 2016, 01:17:53 13:17 »
так ти ще не бачив "работяг" у мене купа фотографій є, забор до речі розбірний на болтах, ми б спокійно розкрутили і зняли секції, а так їх тупо повідрізали, стояки на які кріпилась секція відрізали врівень з бетоном.

та до работяг питань нема - вони  бидло за визначенням
але ж керівник - зовсім інша справа
Мій батько 40 років пропрацював головним інженером і з цією помилкою природи неодноразово стикався, навіть авторитет мого батька (якого всі хто звязаний з інженерними проектами в Луцьку добре знають) не допоміг.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #12 : Лютого 04, 2016, 06:45:31 18:45 »
18 лютого о 9.45 виходячи з ....  20 лютого коли врешті решт.... Станом на сьогодні 25 січня ...(місце прориву було виявлено ще 18 числа)
що це за листи з майбутнього?  Коли це вже машину часу встигли збудувати?

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #13 : Лютого 04, 2016, 07:04:02 19:04 »
18 лютого о 9.45 виходячи з ....  20 лютого коли врешті решт.... Станом на сьогодні 25 січня ...(місце прориву було виявлено ще 18 числа)
що це за листи з майбутнього?  Коли це вже машину часу встигли збудувати?
так рік історії
хулє

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #14 : Лютого 04, 2016, 07:08:02 19:08 »
18 лютого о 9.45 виходячи з ....  20 лютого коли врешті решт.... Станом на сьогодні 25 січня ...(місце прориву було виявлено ще 18 числа)
що це за листи з майбутнього?  Коли це вже машину часу встигли збудувати?
так рік історії
хулє
Ого... а термін давності по ЦПК не вийде? Може на це й розраховують затягуючи

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #15 : Лютого 04, 2016, 08:50:08 20:50 »
18 лютого о 9.45 виходячи з ....  20 лютого коли врешті решт.... Станом на сьогодні 25 січня ...(місце прориву було виявлено ще 18 числа)
що це за листи з майбутнього?  Коли це вже машину часу встигли збудувати?
так рік історії
хулє
Ого... а термін давності по ЦПК не вийде? Може на це й розраховують затягуючи
я звернувся у поліцію зразу і по факту - відкрита кримінальна справа, до депутата про запт через тиждень, зараз я хочу щоб мені відновили паркан за рахунок луцьк тепло і відшкодували витрати на багаторічні квіти, якщо цього не буде зроблено в досудовому порядку то буде позов до суду...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #16 : Лютого 04, 2016, 08:50:56 20:50 »
18 лютого о 9.45 виходячи з ....  20 лютого коли врешті решт.... Станом на сьогодні 25 січня ...(місце прориву було виявлено ще 18 числа)
що це за листи з майбутнього?  Коли це вже машину часу встигли збудувати?
так рік історії
хулє
Ого... а термін давності по ЦПК не вийде? Може на це й розраховують затягуючи
прочитай всю гілку зрозумієш, є спеціальна людина яка це все відслідковує....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #17 : Лютого 04, 2016, 08:51:49 20:51 »
18 лютого о 9.45 виходячи з ....  20 лютого коли врешті решт.... Станом на сьогодні 25 січня ...(місце прориву було виявлено ще 18 числа)
що це за листи з майбутнього?  Коли це вже машину часу встигли збудувати?
перепрошую не лютого січня...)))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #18 : Лютого 04, 2016, 11:09:32 23:09 »
Юрій, Вам повага. І тому чоловіку, що тримає цей шиаточок землі в порядку.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Дави їх, Юра!!!!!!
« Reply #19 : Лютого 05, 2016, 12:21:24 12:21 »
Юрій, Вам повага. І тому чоловіку, що тримає цей шиаточок землі в порядку.
Дякую, це мій батько.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна