Автор Тема: це що правда ?? ("Українська" служба "Радіо Свобода")  (Прочитано 2570 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
 :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:



хіба не підараси?  :smilie9:


Кажуть зараз вже зняли, але реально висіло, поки народ не почав хуямі обкладати

але скріни у народу залишилися








Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
42 кадрових російських військових загинули на Донбасі з початку цього року. Про це повідомив заступник директора департаменту Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

Також у відомстві порахували, що за 9 місяців 2015 року втрати збройних сил федерації вираховуються сотнями: 627 загиблих та понад 2 тисячі поранених.

"Насамперед інформація стосується росіян 1 та 2 армійських корпусів російських окупаційних військ. На сьогодні іде тенденція до збільшення кількості загиблих російських громадян на території Донбасу", - заявив представник головного управління розвідки Вадим Скібіцький.

http://podrobnosti.ua/2087886-rozvdka-ukrani-porahuvala-vbitih-najmantsv-z-ros-na-donbas.html

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Питання в іллюстраціі, а не в інформаціі хіба не зрозуміло??

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Это уже не первый их зашквар, в редакции засели ватники.
Prosperity is based on people and ideas

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Уже давно приходится с их сайта информацию фильтровать.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Радіо Свобода - це філія КГБ. Малінковічь, Шустєр, Ганна Стеців...
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Радіо Свобода - це філія КГБ. Малінковічь, Шустєр, Ганна Стеців...

а чого її фінансує конгрес сша?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,

щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

(Від Матвія 5:45)

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх,

скажить це їй




Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча

скажить це їй


Я не знаю кто это. Но я точно знаю, что те, кто использует подобные фото в расчете вызвать какие-то эмоции - не очень порядочный человек.

Не зря же говорят, что о мертвых либо хорошо, либо никак. Как думаете - почему?

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Я не знаю кто это.
складно здогадатися? Тоді просто подивися їй в очі

Но я точно знаю, что те, кто использует подобные фото в расчете вызвать какие-то эмоции - не очень порядочный человек.
Не зря же говорят, что о мертвых либо хорошо, либо никак. Как думаете - почему?

всі війни, зло і обман в цьому світі починалося и виправдовувалося іменем Бога.

так що раджу вам проповідувати свою любов до ворога прикрючись іменем Господа десь в іншому місці

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Ворогів треба любити. Якщо вони вже нездатні чинити шкоди дорогому для тебе, тому найкраще - мертвих. Якщо вони чинять цю шкоду, то їх треба зробити мертвими або принаймні підтримати тих, хто це робить.

Той, хто виклав таку ілюстрацію - або дебіл, або вата. В обох випадках добре би його нах з редакції.
« Останнє редагування: Лютого 06, 2016, 10:34:24 22:34 від convex »

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Я не знаю кто это.
складно здогадатися? Тоді просто подивися їй в очі

Но я точно знаю, что те, кто использует подобные фото в расчете вызвать какие-то эмоции - не очень порядочный человек.
Не зря же говорят, что о мертвых либо хорошо, либо никак. Как думаете - почему?

всі війни, зло і обман в цьому світі починалося и виправдовувалося іменем Бога.

так що раджу вам проповідувати свою любов до ворога прикрючись іменем Господа десь в іншому місці

Все зло идёт от того, что кто-то из людей решает, что слово Божье это фигня. И что сам он может понять где добро, а где зло.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Радіо Свобода - це філія КГБ. Малінковічь, Шустєр, Ганна Стеців...

а чого її фінансує конгрес сша?

Тут може бути два варiанти: або їм похєр що вони фiнансують, або вони про це не знають / не читають.
Prosperity is based on people and ideas

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Все зло идёт от того, что кто-то из людей решает, что слово Божье это фигня. И что сам он может понять где добро, а где зло.

profilaktik – тобі не знайоме обличчя дівчини, яку зробили сиротою ті кого ти зараз закликаєш любити

Цю ілюстрацію знає сьогодні КОЖЕН свідомий українець, і вже точно кожен патріот, хто хоч трохи цікавиться тим, що відбувається сьогодні в державі.

Сам по собі цей факт вже говорить багато про що. :smilie7:

І ти зараз сунешся сюди з ім'ям Господа?. Не бачу сенсу в подальшому продовженні тупої дискусії.

Вже точно не тобі проповедямі посеред українців займатися.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Радіо Свобода - це філія КГБ. Малінковічь, Шустєр, Ганна Стеців...

а чого її фінансує конгрес сша?

Тут може бути два варiанти: або їм похєр що вони фiнансують, або вони про це не знають / не читають.

ну суп вони точно не читають

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Я не знаю кто это.
складно здогадатися? Тоді просто подивися їй в очі

Но я точно знаю, что те, кто использует подобные фото в расчете вызвать какие-то эмоции - не очень порядочный человек.
Не зря же говорят, что о мертвых либо хорошо, либо никак. Как думаете - почему?

всі війни, зло і обман в цьому світі починалося и виправдовувалося іменем Бога.

так що раджу вам проповідувати свою любов до ворога прикрючись іменем Господа десь в іншому місці

Все зло идёт от того, что кто-то из людей решает, что слово Божье это фигня. И что сам он может понять где добро, а где зло.

 Числа, Глава 31,  стихи 1-3
1 И сказал Господь Моисею, говоря: 2 отмсти Мадианитянам за сынов Израилевых, и после отойдешь к народу твоему. 3 И сказал Моисей народу, говоря: вооружите из себя людей на войну, чтобы они пошли против Мадианитян, совершить мщение Господне над Мадианитянами;

 Книга Неемии, Глава 4,  стих 14
14 И осмотрел я, и стал, и сказал знатнейшим и начальствующим и прочему народу: не бойтесь их; помните Господа великого и страшного и сражайтесь за братьев своих, за сыновей своих и за дочерей своих, за жен своих и за домы свои.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
до вас додому, зламавши двері, увірвалася купа озброєних уйопков-сусідів, вбили вашу мать, згвалтували доньку, вас отпізділі прикладом, закрилися на кухні з дружиною, щоб перекусити з вашого холодильника, потрахатися і перезарядити магазини.

(Поки ви  благосно зі свічкою, з любов'ю відспівуєте перших, кого захищаючись встигли замочити)

блять скільки "проповедників" (з іменем Бога) я вже бачів і в своему особистому жітті

через тіх виродків ...донині вигрібаю. І ще до самой смерті вигребать  :smilie9:
« Останнє редагування: Лютого 07, 2016, 01:27:00 01:27 від free UA »

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
И что же такого необычного Вы сейчас выгребаете?

Каждому воздастся по делам его. Помните ведь?

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
И что же такого необычного Вы сейчас выгребаете?

Каждому воздастся по делам его. Помните ведь?

Пам'ятаю.
Але тільки уроди "з імем Бога" за мій кошт зараз жирують в америці, а мені до кінця днів корячіться відновлюючи своє життя

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
И что же такого необычного Вы сейчас выгребаете?

Каждому воздастся по делам его. Помните ведь?

Пам'ятаю.
Але тільки уроди "з імем Бога" за мій кошт зараз жирують в америці, а мені до кінця днів корячітся відновлюючи своє життя

Вы не про секты случайно? Любой фанатизм разрушителен же.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Радіо Свобода - це філія КГБ. Малінковічь, Шустєр, Ганна Стеців...

а чого її фінансує конгрес сша?

Сам ответь на свой вопрос  :smilie3:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,

щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

(Від Матвія 5:45)

Цитата, скорей всего верная, что ты из нее понял?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,

щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

(Від Матвія 5:45)

Цитата, скорей всего верная, что ты из нее понял?

На Вы.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,

щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

(Від Матвія 5:45)

Іди на ....! :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Радіо Свобода - це філія КГБ. Малінковічь, Шустєр, Ганна Стеців...

а чого її фінансує конгрес сша?

Інфільтрація...
If you are going through hell, keep going.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,

щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

(Від Матвія 5:45)

Когда-нибудь, будет возможно и примирение. Может быть. Как сейчас ухаживают за могилами гитлеровцев в Украине. НО! Когда-нибудь, может быть. Через много-много лет. Не сейчас.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча

скажить це їй


Я не знаю кто это. Но я точно знаю, что те, кто использует подобные фото в расчете вызвать какие-то эмоции - не очень порядочный человек.

Не зря же говорят, что о мертвых либо хорошо, либо никак. Как думаете - почему?

потому как ти знаєшь кто ето но піздішь цінічно что нє знаєш, слєдоватєльно ти - сраноє підорскоє хуйло
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Питання в іллюстраціі, а не в інформаціі хіба не зрозуміло??
  :smilie10:Это все , что надо знать про радио  свобода. Ото зашквар,так зашквар.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби