Автор Тема: нові обличчя (( - ПРОСТО, ПРИМІТИВНО І НАДІЙНО : чесність депутатів  (Прочитано 978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline agros

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
нові обличчя (( - ПРОСТО, ПРИМІТИВНО І НАДІЙНО : чесність депутатів - "провокація" для депутата.

Не знаю чи таке було тут...
 І не можу визначитися - у "зраду", чи у "пІрімогу" викладати таке.

"Журналисты "Нового канала" устроили "провокацию" в Верховной Раде:
"ошибочно" пополнили счета ряда народных депутатов на 100 гривен, а потом попросили их вернуть."

відео не виходить викладати.
даю посилання... дві частини -

Ч1 - "пожертва"


Ч2 - "рекет"
&feature=youtu.be

всяке думав.. але щоб на такому примітиві "обіс@@@ся" - які ж є вони гнилі.. навіть серед "нових облич" -
є наглі.. є хамуваті... є просто брехуни, але з усіх
найбільше сподобався Найєм - включив "дурачка" - легенда про поїзд у Краматорську, чи то у Маріуполі.. весь в ділах.. перебиває своєю легендою... гне своє.. потім "контракт" не поповнюється... потім вчить як треба робити сюжети...

Вони усі там такі ?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
найбільше сподобався Найєм - включив "дурачка" - легенда про поїзд у Краматорську, чи то у Маріуполі.. весь в ділах.. перебиває своєю легендою... гне своє.. потім "контракт" не поповнюється... потім вчить як треба робити сюжети...

Наскільки я знаю, з контрактними номерами є нюанси. Наприклад на київстарі раніше не можна було з контрактного номера переказувати гроші на приватний. Як зараз - не знаю.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Щоб вставити відео заберіть s з  https

Дуже цікавий журналістський тест!

"Сподобався" Мустафа Наєм  - ЬІліта  :smiley23:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Найбільші помилки зазвичай відбуваються там, де серед декількох важливих питань роблять помилковий акцент.
Коли серед важливого не можуть визначити найбільш важливе і відволікаються на другорядне важливе.

Зараз головний акцент (для системи) - це відкритість і комунікація.
З цієї точки зору Найєм повівся найкращє з усіх. Інші моральні норми які він можливо порушив наразі другорядні.

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
С этими "ошибочными" пополнениями было столько уже мошеннических историй, что большинство всерьез просто не воспримет.
В общем, журналисты идиоты или мудаки.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
В общем, журналисты идиоты или мудаки.

"почему "ИЛИ"?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
С этими "ошибочными" пополнениями было столько уже мошеннических историй, что большинство всерьез просто не воспримет.
В общем, журналисты идиоты или мудаки.

Відео не дивився
Я б не повернув
І я не депутат :gigi:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
С этими "ошибочными" пополнениями было столько уже мошеннических историй, что большинство всерьез просто не воспримет.
В общем, журналисты идиоты или мудаки.

Ага, кільком депутатам одночасно "помилково" поповнили на 100 грн. Совпадєніє? Не думаю!

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Ідея таких перевірок-провокацій непогана, але конкретно реалізація з мобільним переказом дуже сумнівна.
У мене кілька років тому був випадок - прийшла вночі смс з повідомленням "вам поповнили рахунок на таку сумму..." з невідомого номера. Рано вранці подзвонив хтось, і каже, що ось помилково поповнив вам рахунок, поверніть будь-ласка на такий-то номер. Почав розбиратись - смс не від оператора, сумму на рахунку я пам'ятав і вона не змінилася. Зрозумів, що це шахрайство. А скільки людей були не такими уважними?
Так що тут все не так однозначно.

Offline agros

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Ідея таких перевірок-провокацій непогана, але конкретно реалізація з мобільним переказом дуже сумнівна.
У мене кілька років тому був випадок - прийшла вночі смс з повідомленням "вам поповнили рахунок на таку сумму..." з невідомого номера. Рано вранці подзвонив хтось, і каже, що ось помилково поповнив вам рахунок, поверніть будь-ласка на такий-то номер. Почав розбиратись - смс не від оператора, сумму на рахунку я пам'ятав і вона не змінилася. Зрозумів, що це шахрайство. А скільки людей були не такими уважними?
Так що тут все не так однозначно.

Як Я зрозумів - їм вони поповнювали з терміналу, щоб не можна було відслідкувати ХТО за номером.
Шахрайство, з "поповненнями" - Ви праві, процвітає - "щупають" регулярно всякі умніки... то "вікторину виграли", то "поповнили"..
Але буває й помиляються.. (у мене за рік двічі було).
Але, головне, є смс - ЛИШЕ від оператора - і там Є сума., також є баланс (навіть якщо "склероз" - можна запитати у оператора останні поповнення).
А гроші - Невже важко повернути ?? Воно ж чуже., а комусь може дійсно треба., і може для людини то ГРОШІ дійсно (не кожен, як Гончаренко у портмоне пачку купюр носить).
Якщо з телелефону поповнили/"помилилися" - то найправильніше - відправити назад - щоб не було претензій -туди.. не-туди... ну з комісією за переказ, то вже кожен вирішує сам - "утримувати" чи ні. Я повертав все - зажимать 3 грн не став. 1 раз прислали "дякую".. інший - нічого.. чемність і дяка - 50/50 ))

Зараз сервіс (перекидка грошей) працює між усіма операторами - допрацювали - комісія лише різна трохи)
Головне - не користуватися "готовими" (від постраждалих) СМС для повернення.. якщо шахраї - в них у "готовій СМС" зазвичай криється команда про переказ більшої суми, або взагалі для виконання якоїсь операції.

Наскільки я знаю, з контрактними номерами є нюанси. Наприклад на київстарі раніше не можна було з контрактного номера переказувати гроші на приватний. Як зараз - не знаю.

Є таке й зараз. Контрактні - "перекидують" лише між контрактами/номерами своєї групи, чи особ. рахунку (якщо їх  декілька - фірма , наприклад).. І лише всередині "свого" оператора. Якщо "ліві" номери - то здається треба письмово вказувати ЯКІ саме номери -  і їх "під'єднують". Решта - зась.

Приймати контрактні  "ззовні" можуть будь-що - готівку, безнал, скретч-картки, коди, е-гроші, а от відправити - не вийде )).
Цей момент можна було б використати для грамотної відмазки - чи правда, чи ні - але інформація б було б технічно вірна (не забув!, а не можу., не зміг/не вийшло..), але це треба знати.. але вони такими дрібницями не цікавляться.

Приватні ("припейди") - можуть приймати будь-що, і можуть відправляти будь-куди (зараз розширили функціонал - найбільший у КС., потім ЮМС. і т.д.) - можна "кидати" між різними операторами, і навіть оплачувати полуги, комуналку, штрафи як з банківської картки і навіть знімати готівку. Є лише обмеження на макс. суму, і на мін. залишок. І комісія скрізь різна. )

Зараз головний акцент (для системи) - це відкритість і комунікація.
З цієї точки зору Найєм повівся найкращє з усіх. Інші моральні норми які він можливо порушив наразі другорядні.

Приорітети Найєма (як державного мужа) - то одне., а тупа брехня (я був у поїзді.. - коли його знімали і він бігав по залу) - це зовсім інше. Які тут пріорітети ? Чи "думаніє" за народні проблеми дає квоту на відкриту берхню ? Так брехати треба лише почати, а там не зупинишся.. потім і до дерибану недалеко (там основа - брехня). Чи не так ? :smiley23:
Як у мене в очах - Найєм сильно втратив - перетворюється у стандартного чиновника. Цікаво, якщо показати запис з ним у Раді відразу - що ВІН почав би "городити" ? Була б моментом нова версія - як у кабінетного "щура" в МінЕкології чи ДАІшника - коли зажали яйця фактами на хабарі ?? Сумніваюся - що здався б. Чому не сказати правду : отримав/не памятаю.. думав розвод.. послав/поклав трубку-забанив (як Гончаренко).

От Парасюк - забув, чи ні - не відомо точно. Міг придуритися., міг і дійсно забути - голова "забита" пріоритетами., таке часто буває - два дзвінка підряд, і, переключився мозок, і все, забув... згадуєш коли питають через день-два чи зробив...

Ага, кільком депутатам одночасно "помилково" поповнили на 100 грн. Совпадєніє? Не думаю!

В принципі, щоб вони знали про поповнення "по Раді" - то дійсно, Або "розвод" (по блоку номерів), Або "провокація" за професійно/територіальною ознакою. Але вони не спілкуються між собою... В школах діти мабуть більш відкриті і більше знають - кому більше грошей батьки дають.. А тут поповнення мобілки.. в залі Ради. Одні бігають.. інші сплять.. треті галдять... Нехай їх було 50% від кількості - 220 рил,.. закинули 8 чоловікам (4%), з різних блоків/партій.. сидять по-різнь, обідають - в більшості теж..
4 повернули відразу (і забули)., 4 відморозилися (і теж забули). Дзвонили двоє - дівчина і хлопець - 50/50.
Нє-а., малоймовірно, щоб вони "скумекали" що "совпаденіє".

А і дея дійсно прикольна..і проста, як світ.
Її (основу сценарія) треба закладати в бюджет НАБУ., і "кормити" періодично-постійно міністрів, чиновників, СБУ, прокурорів. Тільки "поповнення" мусить бути серйознішим., ну і креативний редактор має бути. )) І санта-барбара з нашими чинушами - постійно цікава забезпечена.
В даному випадку - реалізація примітивна - телефон, 50/100грн., і це ще більше обурює - на "мелочьовкє", і є 4 шт. Прєдеєл фантазій - мати ЗП депутата і витягнути (зажати) кошєльок з ТРОЯКОМ... Шура з Золотого Тельца.. "машинально".. - боюсь у них вже це почало вироблятися (або було в крові).

polelis - дякую.
спробую не забути :smiley24:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
(click to show/hide)

Мені здається, що виховувати всіх цих людей то марна справа.
Достатньо впровадити норми відкритості, прозорості та обов'язкової звітності перед людьми. Це саме зробить все інше.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Чому здивували саме ці журналісти?
Тому що ще зовсім недавно вони самі ними були і добре
обізнані з такими "професійними" трюками.
Вразив снобізм і відверта неприязнь до бувших
колег по професії.
Первинна спонтанна реакція на ситуацію
характеризує людину більше, ніж пізніше продумані
відмазки, хоч і тут Мустафа проколовся.

Пригадалося як вже після Майдану Мустафа Наєм десь
в коридорі зупинив Порошенка і поставив йому
пару гострих питань. Відповідь Порошенка була
настільки "твердою" що наступного дня
в ефірі Громадського ТБ Сергій Лєщенко обговорюючи
ситуацію жалів Мустафу:"...він (Порошенко) був з тобою
недобрим, він з тобою був недобрим..."
Поганий Порошенко "почув" це невдоволення і запропонував обом
депутатські місця у ВР. :smilie5:

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
А ещё можно сказать, что типа никто не вернул... и вырученные деньги пробухать.