Автор Тема: ФСБ організовує якусь хріновину в Києві 20 лютого  (Прочитано 1324 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
http://stepan-mazura.livejournal.com/34907.html

 всі у кого є можливість - виступаємо на Київ!!!


Я думала эту зашквареную лавочку уже прикрыли  :smilie10: 
Совсем не палятся..  :weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Это просто праздник, Ольгино трудится в поте лица!  :smilie5:  :smiley15:

НАРОД! ПОТРІБНО ДІЯТИ! БО ДІЙСНО ВСЕ ВИГЛЯДАЄ НА ЗНИЩЕННЯ НАС ЯК ЛЮДЕЙ, ЯК НАЦІЇ! КОГО НЕ ЗНИЩАТЬ НА СХОДІ (А ТАМ ГИНУТЬ СПРАВДІ ДОСТОЙНІ СИНИ СВОЄЇ КРАЇНИ), ТОГО ЗНИЩАТЬ ТУТ ЦІНАМИ ТА ПОБОРАМИ! ПОТРІБНО РОБИТИ РЕАЛЬНІ КРОКИ ДЛЯ ЗУПИНКИ ЦІЄЇ МАШИНИ! І ВЖЕ НЕ ПЕРЕГОВОРАМИ, А ЗНИЩЕННЯМ ЦІЄЇ КОРУПЦІЙНОЇ ВЛАДИ І ЛОМАННЯМ ВСІХ СТВОРЕНИХ НЕЮ СХЕМ, ЧЕРЕЗ ЯКІ ЦЯ ВЛАДА ЗБАГАЧУЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК ЗУБОЖІННЯ НАСЕЛЕННЯ! АЛЕ...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЯКІ ЗАРПЛАТИ У НАЦГВАРДІЙЦІВ, НОВОСТВОРЕНОЇ ПОЛІЦІЇ, ЯК ПІДНЯЛИ ЗАРПЛАТНЮ ЗСУ! ЧОМУ? НЕ ПОДУМАЛИ? ТА ТОМУ, ЩО ЛЮДИНА, ЯКА ОТРИМУЄ 7-10 ТИСЯЧ ДОХОДУ НЕ ЗАХОЧЕ ЙТИ НА ВЛАДУ, ЯКА ЇМ ДАЛА ТАКЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ! ЧОМУ НЕ ПІДНЯЛИ ЗАРПЛАТНЮ ВЧИТЕЛЯМ, ЛІКАРЯМ ЧИ ІНШИМ ДЕРЖСЛУБОВЦЯМ? ЧОМУ КУПИЛИ ТИХ, ХТО МАЄ ДОСТУП ДО ЗБРОЇ? МИ В ЛІЩАТА ЗАТИСНЕНІ... ТОМУ ВИХІД ТІЛЬКИ ОДИН - ГНАТИ ТИХ ГНИТ І ДУШИТИ, А НЕ ГОВОРИТИ!

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Wer Qaaz
Хлопці підготуйте снайперську бригаду розставте своїх снайперів на позиції для ліквідації режиму і не забувайте що проти вас можуть бути також снапери, також враховуйте те що Пєтя може покликати москалів на захист своєї жопи такщо будьте готові до вогню підготуйтесь та вирахуйте всі можливі сценарії бажаю вам успіху в мене зброї нажаль поки нема. дайте СВД і я буду відморозком для режиму:)))
Prosperity is based on people and ideas

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
коте, наскільки обов"язково тягнути сюди кацапські висери?  Звісно, що російська проп машина викидує гори смердючого антиукраїнського лайна зі своєї каналізаційно-інформаційної труби.  Але чи обов"язково це аналізувати?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
коте, наскільки обов"язково тягнути сюди кацапські висери?  Звісно, що російська проп машина викидує гори смердючого антиукраїнського лайна зі своєї каналізаційно-інформаційної труби.  Але чи обов"язково це аналізувати?

В данном случае кот прав. Если 20 февраля нарисуется какой-нибудь очередной "народный бунт", будет сразу видно откуда уши растут  :smilie7:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Тем более что кацапским Мазурикам подпевают некоторые наши народные депутаты, у которых самих рыльце в пушку.



Prosperity is based on people and ideas

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Wer Qaaz
Хлопці підготуйте снайперську бригаду розставте своїх снайперів на позиції для ліквідації режиму і не забувайте що проти вас можуть бути також снапери, також враховуйте те що Пєтя може покликати москалів на захист своєї жопи такщо будьте готові до вогню підготуйтесь та вирахуйте всі можливі сценарії бажаю вам успіху в мене зброї нажаль поки нема. дайте СВД і я буду відморозком для режиму:)))

 :gigi:  вражаючі поради..  схоже хтось обдовбався в counter strike, або чимось ще

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Wer Qaaz
Хлопці підготуйте снайперську бригаду розставте своїх снайперів на позиції для ліквідації режиму і не забувайте що проти вас можуть бути також снапери, також враховуйте те що Пєтя може покликати москалів на захист своєї жопи такщо будьте готові до вогню підготуйтесь та вирахуйте всі можливі сценарії бажаю вам успіху в мене зброї нажаль поки нема. дайте СВД і я буду відморозком для режиму:)))

 :gigi:  вражаючі поради..  схоже хтось обдовбався в counter strike, або чимось ще

Ольгино пишет, или лугандонцы подрабатывают. Они украинский знают, а с работой там туго  :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
коте, наскільки обов"язково тягнути сюди кацапські висери?  Звісно, що російська проп машина викидує гори смердючого антиукраїнського лайна зі своєї каналізаційно-інформаційної труби.  Але чи обов"язково це аналізувати?

Ферал зайвий раз натякає як він ставиться до України та українців.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
коте, наскільки обов"язково тягнути сюди кацапські висери?  Звісно, що російська проп машина викидує гори смердючого антиукраїнського лайна зі своєї каналізаційно-інформаційної труби.  Але чи обов"язково це аналізувати?

Ферал зайвий раз натякає як він ставиться до України та українців.

Іди пробздись.
Я до українців добре ставлюся. Краще ніж до будь-кого іншого.

Але проблємка в тому, що вся ця інфа ррррррррєволлллюціонєров літає вільно і потім часто виявляються що українські доблесні сПОЦслужби опиняються перед якимось хєровим фактом і довго чухають потилицю - от якби ж то знаття...
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Іди пробздись.
Я до українців добре ставлюся. Краще ніж до будь-кого іншого.

Але проблємка в тому, що вся ця інфа ррррррррєволлллюціонєров літає вільно і потім часто виявляються що українські доблесні сПОЦслужби опиняються перед якимось хєровим фактом і довго чухають потилицю - от якби ж то знаття...

Не кажи куди мені йти, бо я також скажу куди тобі йти. Я розумію, в тебе дах вже їде від нульового ефекту твоєї брудної роботи по обсиранню України. Тобі фсб видало завдання - розхитувати зсередини, з боку так би мовити, патріотів (сципіон також мабуть працює під тим же керівництвом, а лісник та та дура що затримали... та багацько вас). Ви серете-серете, а ефекту - нуль. Вас ідіотами просто вважають, от і все чого ви добилися.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Іди пробздись.
Я до українців добре ставлюся. Краще ніж до будь-кого іншого.

Але проблємка в тому, що вся ця інфа ррррррррєволлллюціонєров літає вільно і потім часто виявляються що українські доблесні сПОЦслужби опиняються перед якимось хєровим фактом і довго чухають потилицю - от якби ж то знаття...

Не кажи куди мені йти, бо я також скажу куди тобі йти. Я розумію, в тебе дах вже їде від нульового ефекту твоєї брудної роботи по обсиранню України. Тобі фсб видало завдання - розхитувати зсередини, з боку так би мовити, патріотів (сципіон також мабуть працює під тим же керівництвом, а лісник та та дура що затримали... та багацько вас). Ви серете-серете, а ефекту - нуль. Вас ідіотами просто вважають, от і все чого ви добилися.

 :bpk: :fp3 :fp3
If you are going through hell, keep going.