Автор Тема: «Я думав, що вони зрадники, а вони ж просто ідіоти»  (Прочитано 2891 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Олігархія - це результат безхребетності Кучма і Ющенка і продажності політпартій. В результаті в руках кількох покидьків опинився практично весь промислово-енергетичний комплекс країни та й аграрний також. Вивести країну з-під п'яти олігархів можна лише в один спосіб - фізично усунувши. Це щоправда призведе до серйозної економічної дестабілізацї на певний час, але іншого виходу немає. Збереження олігархів - смерь України.
Під фізичим усуненням я також розумію тривале ув'язнення, бажано пожиттєве з конфіскацією.
ЗАХІД ПРОТИ НЕ БУДЕ.

ХТО отримає власність олігархів?

После приватизации олигархи исчезнут как вид, т.к. не будет возможности сосать бабло из бюджета. Пусть попробуют себя как просто бизнесмены в открытой конкуренции.

нехай ферал відповість на моє питання щодо його рецепту

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Олігархія - це результат безхребетності Кучма і Ющенка і продажності політпартій. В результаті в руках кількох покидьків опинився практично весь промислово-енергетичний комплекс країни та й аграрний також. Вивести країну з-під п'яти олігархів можна лише в один спосіб - фізично усунувши. Це щоправда призведе до серйозної економічної дестабілізацї на певний час, але іншого виходу немає. Збереження олігархів - смерь України.
Під фізичим усуненням я також розумію тривале ув'язнення, бажано пожиттєве з конфіскацією.
ЗАХІД ПРОТИ НЕ БУДЕ.

ХТО отримає власність олігархів?

После приватизации олигархи исчезнут как вид, т.к. не будет возможности сосать бабло из бюджета. Пусть попробуют себя как просто бизнесмены в открытой конкуренции.

нехай ферал відповість на моє питання щодо його рецепту

Вибачаюсь  :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Олігархія - це результат безхребетності Кучма і Ющенка і продажності політпартій. В результаті в руках кількох покидьків опинився практично весь промислово-енергетичний комплекс країни та й аграрний також. Вивести країну з-під п'яти олігархів можна лише в один спосіб - фізично усунувши. Це щоправда призведе до серйозної економічної дестабілізацї на певний час, але іншого виходу немає. Збереження олігархів - смерь України.
Під фізичим усуненням я також розумію тривале ув'язнення, бажано пожиттєве з конфіскацією.
ЗАХІД ПРОТИ НЕ БУДЕ.
ХТО отримає власність олігархів?

ДЕРЖАВА УКРАЇНА.
Сама забезпечуватиме менеджмент і управління.
І відганятиме підсрачниками усіляку бізнесову песдоту.

Паливно- енергетичний комплекс а також вся електроенергетика має бути тільки державна

Тоді не буде фірташів і Шуфричів і т.д.
Да, меткомбінати теж мають бути державні. Тоді й той татарин втече звідси сам.
Всі шахти Криворіжжя мають теж бути тільки державними
( зараз перераховувати все не хочу, бо список має бути великий).

Землі в приватній власності теж не повинні продаватися в іноземні руки.
Потрібно створити Держ. Комітет, який відслідковуватими хід зміни чи потенційної зміни власників земель
( Наче НКВД).

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Олігархія - це результат безхребетності Кучма і Ющенка і продажності політпартій. В результаті в руках кількох покидьків опинився практично весь промислово-енергетичний комплекс країни та й аграрний також. Вивести країну з-під п'яти олігархів можна лише в один спосіб - фізично усунувши. Це щоправда призведе до серйозної економічної дестабілізацї на певний час, але іншого виходу немає. Збереження олігархів - смерь України.
Під фізичим усуненням я також розумію тривале ув'язнення, бажано пожиттєве з конфіскацією.
ЗАХІД ПРОТИ НЕ БУДЕ.
ХТО отримає власність олігархів?

ДЕРЖАВА УКРАЇНА.
Сама забезпечуватиме менеджмент і управління.
І відганятиме підсрачниками усіляку бізнесову песдоту.

Паливно- енергетичний комплекс а також вся електроенергетика має бути тільки державна

Тоді не буде фірташів і Шуфричів і т.д.
Да, меткомбінати теж мають бути державні. Тоді й той татарин втече звідси сам.
Всі шахти Криворіжжя мають теж бути тільки державними
( зараз перераховувати все не хочу, бо список має бути великий).

Землі в приватній власності теж не повинні продаватися в іноземні руки.
Потрібно створити Держ. Комітет, який відслідковуватими хід зміни чи потенційної зміни власників земель
( Наче НКВД).

ну те що ти комуніст давно зрозуміло
я питав ферала а він мабуть спати пішов

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча

Бля, я думав, що тут адекватніша публіка.

Фізично усунути ... все має бути державне...  :fp2

Ще про комуністичну партію - авангард робітничого класу не забудьте.  :weep:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Олігархія - це результат безхребетності Кучма і Ющенка і продажності політпартій. В результаті в руках кількох покидьків опинився практично весь промислово-енергетичний комплекс країни та й аграрний також. Вивести країну з-під п'яти олігархів можна лише в один спосіб - фізично усунувши. Це щоправда призведе до серйозної економічної дестабілізацї на певний час, але іншого виходу немає. Збереження олігархів - смерь України.
Під фізичим усуненням я також розумію тривале ув'язнення, бажано пожиттєве з конфіскацією.
ЗАХІД ПРОТИ НЕ БУДЕ.
ХТО отримає власність олігархів?

ДЕРЖАВА УКРАЇНА.
Сама забезпечуватиме менеджмент і управління.
І відганятиме підсрачниками усіляку бізнесову песдоту.

А чому цього не сталось за 25 рокiв?!!  :smilie11:  Юля вже 2 рази була при владi.
Там де державна власнiсть - там чомусь ЗАВЖДИ були фiрми-присоски та iншi прокладки, якi забирали собi прибутки, а державi навiшували збитки.

Prosperity is based on people and ideas

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

Бля, я думав, що тут адекватніша публіка.

Фізично усунути ... все має бути державне...  :fp2

Ще про комуністичну партію - авангард робітничого класу не забудьте.  :weep:

ПОСМІХНУЛО....

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Олігархія - це результат безхребетності Кучма і Ющенка і продажності політпартій. В результаті в руках кількох покидьків опинився практично весь промислово-енергетичний комплекс країни та й аграрний також. Вивести країну з-під п'яти олігархів можна лише в один спосіб - фізично усунувши. Це щоправда призведе до серйозної економічної дестабілізацї на певний час, але іншого виходу немає. Збереження олігархів - смерь України.
Під фізичим усуненням я також розумію тривале ув'язнення, бажано пожиттєве з конфіскацією.
ЗАХІД ПРОТИ НЕ БУДЕ.
ХТО отримає власність олігархів?

ДЕРЖАВА УКРАЇНА.
Сама забезпечуватиме менеджмент і управління.
І відганятиме підсрачниками усіляку бізнесову песдоту.

А чому цього не сталось за 25 рокiв?!!  :smilie11:  Юля вже 2 рази була при владi.
Там де державна власнiсть - там чомусь ЗАВЖДИ були фiрми-присоски та iншi прокладки, якi забирали собi прибутки, а державi навiшували збитки.

А Юля не могла б це зробити, вона ж не була царицею.
Була б Президентом, мала б і свій Кабмін, все це і було б зроблено.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
А Юля не могла б це зробити, вона ж не була царицею.
Була б Президентом, мала б і свій Кабмін, все це і було б зроблено.

Вона була прем'єр-мiнiстром.
За економiку вiдповiдає прем'єр. Не зробила вона цього в минулому, не зробить i в майбутньому, усе це пустi балачки.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
«Закон Савченко» в действии: убийцы массово выходят на свободу, среди «везунчиков» — и банда Мариянчука

Недавно принятый Радой «закон Савченко» (Герой Украины Надежда Савченко является инициатором и соавтором нормативного акта), по которому день в следственном изоляторе отныне приравнивается к двум, проведенным в колонии, создал массу проблем украинским судам и правоохранителям. Ощутили последствия не самого обдуманного решения парламента и в Одесской области.

Как стало известно «Думской», суды региона буквально завалены заявлениями осужденных за самые разные преступления: зэки требуют сократить им сроки или даже выпустить на свободу, исходя из новой нормы уголовного закона. Среди просителей есть даже «пожизненники», которые рассчитывают на то, что либерализация коснется и их: ведь если такой человек просидел сначала лет 8 в СИЗО (такие случаи были), а потом отбыл 10 лет в колонии, в сумме, с учетом «закона Савченко», выходит 26 лет, что дает право просить о президентском помиловании.

http://dumskaya.net/news/zakon-savchenko-v-deystvii-ubiytcy-massovo-vyhod-055425/
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання) (№3413) - за основу та в цілому
26.11.2015 12:03
За:255 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:64 Всього:319
Рішення прийнято

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=4826




Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Мариупольский педофил Шекерли выйдет на свободу
По закону Надежды Савченко




Педофил Николай Шекерли, осужденный в декабре 2015 года на 10,5 лет лишения свободы, выходит на волю.

Об этом 0629 стало известно из собственных источников.

В Управлении государственной пенитенциарной службы в Донецкой области 0629 эту информацию подтвердили. Действительно Николай Шекерли выходит на свободу, поскольку подпадает под Закон "Надежды Савченко", который вступил в силу в декабре 2015 года.

Согласно этому закону все осужденные, которые во время судебного разбирательства находились под арестом, получают своеобразную льготу. Год в СИЗО приравнивается к двум годам срока. Изначально этот закон был признан для ускорения судебной тяжбы, но на деле вышло не совсем так.

Суд над Шекерли и соучастником преступлений Емельяновым длился 5 лет. Преступление было совершено в 2010 году, а решение вынесено в декабре 2015 года.

Все это время Шекерли провел за решеткой. То есть ему осталось отсидеть 5,5 лет. Однако новый закон скостил ему 5 лет.

http://www.0629.com.ua/news/1134194
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365

Бля, я думав, що тут адекватніша публіка.

Фізично усунути ... все має бути державне...  :fp2

Ще про комуністичну партію - авангард робітничого класу не забудьте.  :weep:

 :Razom:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Савченко хірню написала, а депутати цю хірню прийняли не дивлячись i не читаючи.
 :smilie9:  :Ganba:
Prosperity is based on people and ideas

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Савченко хірню написала, а депутати цю хірню прийняли не дивлячись i не читаючи.
 :smilie9:  :Ganba:

Мені не подобаються випущені педофіли, але, якщо слідство або суд тривають кілька років, то до їх завершення по суті невідомо, чи винна людина. Звинувачення не може надійно довести її винність, але держава спокійнісінько гноїть потенційно невинну особу за гратами. Як на мене, це - паскудство. Можливо, цей закон допоможе позбутися такої ганьби, як навіть 8 років за гратами без суду.