Автор Тема: Это бабця беса гонит или...  (Прочитано 961 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Это бабця беса гонит или...
« : Лютого 17, 2016, 08:54:58 20:54 »
Нашли какую-то лазейку ?

Цитувати
Интерфакс-Украина



Фракция ВО «Батьківщина» в Верховной Раде будет инициировать рассмотрение постановления об отставке премьер-министра Арсения Яценюка.

Как сообщает «Интерфакс-Украина«, об этом после встречи с президентом Петром Порошенко заявила лидер фракции Юлия Тимошенко.

«Наша фракция будет инициировать внесение такого постановления об увольнении премьер-министра Арсения Яценюка до конца этой недели», – сказала она.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #1 : Лютого 17, 2016, 09:01:33 21:01 »
А що не так? Можливо з"явиться шанс мирно усунути кролячу зграю від корита.

Мирно - завжди краще ніж революція.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #2 : Лютого 17, 2016, 09:05:21 21:05 »
А що не так? Можливо з"явиться шанс мирно усунути кролячу зграю від корита.

Мирно - завжди краще ніж революція.

Так вроде как после вчерашнего у кабмина до сентября иммунитет. Или нашли какю-то юридическую заковыку и Порох решил на кроля бабцю спустить.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #3 : Лютого 17, 2016, 09:09:58 21:09 »
Я думаю, що якась юридична заковика нічого не вирішить. Все залежатиме від швидкості розвитку соціально-економічної кризи, росту цін і від росту рівня безробіття.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #4 : Лютого 17, 2016, 09:27:25 21:27 »
А що не так? Можливо з"явиться шанс мирно усунути кролячу зграю від корита.

Дивно що Дрейк не банить. Мабуть не той модератор.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #5 : Лютого 17, 2016, 09:27:48 21:27 »
Вона завжди гонить...


Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #6 : Лютого 17, 2016, 09:33:22 21:33 »
А що не так? Можливо з"явиться шанс мирно усунути кролячу зграю від корита.

Мирно - завжди краще ніж революція.

Нема законних підстав, формально у Сенi iмунiтет до осенi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #7 : Лютого 17, 2016, 10:04:21 22:04 »
Вона завжди гонить...



не, ну скока можно?!! Блеать, даже ботоксом украинцы пользуются лучше! Не, ну разве можно поставить рядом Тимошенку и лилипута?.. Одна прям опять девочкой стала, а другой как был Хуйлом, так им и остался - никакая пластика не помогает  :gigi:

_______________________________   

Кажется, Дрейк вернулась...
Я рад.
Жизнь начинает потихоньку возвращаться в нормальное русло. Во всём.
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #8 : Лютого 17, 2016, 11:13:45 23:13 »
Вона завжди гонить...



Фінфі, так Юля ж популярно пояснила і сьогодні і вчора: що коаліція існує формально, але не існує вже фактично.

Отже й не треба продовжувати її ( так званої "коаліції") агонію, навіть формальну.
Чому? Бо після вчорашнього фейку зі спробами "усунення Яценюка" те що називалося "коаліція" коаліцією вже вважати не можна. То й не треба займатися політичними маструбаціями.

...Як була колись одна радянська приказка:
"Нужно честным быть в стране, нужно честрым быть в семье" :smilie5:

От Юля, якраз, виявилась чесною. На відміну від основної маси українських політиків ( фактично - політичних підарсів).

Юля вже ніколи не буде Прем"єром і, напевно, не буде Президентом ( та й не треба їй, я б самій їй вже не радив би).
А от очистити Україну від олігархів і від їх шоколадно-кролячих холуїв, Юля допоможе обов"язково.

Спочатку - відставка Кабміну, потім дострокові вибори до ВР ( бо нову коалу сформувати буде не можливо), а вже нова ВР ОБОВ"ЯЗКОВО І НЕГАЙНО оголосить дострокові вибори Президента.
І чим швидше буде недовіра кролячій зграї - тим швидше за школадниками вдарить похоронний дзвін.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #9 : Лютого 17, 2016, 11:19:04 23:19 »
не, ну скока можно?!! Блеать, даже ботоксом украинцы пользуются лучше!

Ну как сказать, украинка Герман доказала противоположное. А Тимошенко-Григян-Капительман украинка? :-)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #10 : Лютого 17, 2016, 11:22:15 23:22 »
Бумере, посяни мені будь-ласка - в разі позачегових виборів наскільки оновленим буде склад ВР, і яка буде конфігурація?
Я можу тобі допомогти - Вава Литвин буде спікером, а Шуфрич його заступником.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #11 : Лютого 17, 2016, 11:24:19 23:24 »
Цитувати
Юля ж популярно пояснила

 :lol:    сектанти шморклі і не таке схавають  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #12 : Лютого 17, 2016, 11:52:02 23:52 »
Бумере, посяни мені будь-ласка - в разі позачегових виборів наскільки оновленим буде склад ВР, і яка буде конфігурація?
Я можу тобі допомогти - Вава Литвин буде спікером, а Шуфрич його заступником.

скажу так: значною мірою склад ВР залежатиме від системи виборів ( найкраща буда б - чиста пропорційка, як в 2006 і в 2007 роках). Ця система дасть можливість пройти найбільшою мірою БЮТівцям і Свободівцям.

Все що є найгірше - це звичайна мажоритарка в 450 голів.
В ефективність так званих "відкритих списків" я особисто не вірю. В мене в окрузі( Київ) так і не з"явився новий депутат міськради. Округ - без депутата. ( через цю дурну систему виборів).

І ще: дуже важливий момент: поміняти склад ЦВК - ВЕСЬ.
Не заміна ЦВК породить ВР навіть і гіршу, ніж зараз є. В чому? В тому що ті приховані риги, як зараз сидять в різних фракціях, в новій ВР, в нових фракціях стануть відкритими.

Який буде кількісно-якісний новий склад ВР? Можливо проросійські депутати пройдуть і навіть більшою кількістю ніж є зараз. Але пройдуть і такі депутати як правосеки чи свободівці. Тобто, ВР буде значно радикалізованішою, ніж зараз ( десь як в 2012 році).

Те що Вава стане спікером - я не вірю, зараз це вже не можливо. І шуфрич якщо й буде у ВР - то тільки язиком молотиме, більше нічого.
...............
Врешті решт, знову повинен настати якийсь "момент істини". Ваажливо, щоб без Майдану й без війни.
Але дивитися на це пропутінське лицемірство, яке йде від Порошенка, я бажання не маю ніякого.
Я не хочу бачити Президентом лицемірного угодовця й боягуза.
І не хочу бачити Прем"єом такого, як не збирається скасувати угоду з Кіпром ( на якій годується вся ця проросійська олігархічна мразь, ще з часів ліквідації СРСР). Через що ростуть комунальні тарифи, а цей Прем"єр все це називає "реформи".
Ахметові й Фірташі живуть як і жили, а українцям втюхують лабуду про реформи"

Я не хочу такої влади. Але й якихось любителів "тайожного союза" я не сприймаю принципово. Тому вважаю, що часта ротація влади буде корисною. Зараз, загрози приходу до влади янучаро-ватників, немає.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46757
  • Never give in!
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #13 : Лютого 17, 2016, 11:57:59 23:57 »
Скільки років займе прийняття нового закону про вибори?
Найпростіший спосіб для швидкого прийняття потрібних урядом рішень і ВР законів - оточити 500-тисячною демострацією ці установи на кілька днів і не випускати.

Подібна річ у Києві неможлива.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #14 : Лютого 18, 2016, 12:03:33 00:03 »
Скільки років займе прийняття нового закону про вибори?
Найпростіший спосіб для швидкого прийняття потрібних урядом рішень і ВР законів - оточити 500-тисячною демострацією ці установи на кілька днів і не випускати.

Подібна річ у Києві неможлива.

Так. Зараз не можлива. Але й АЖ 500 тис. не треба. Вистачило б і 50 тисяч.
« Останнє редагування: Лютого 18, 2016, 12:06:46 00:06 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #15 : Лютого 18, 2016, 12:09:36 00:09 »
Я навіть не берусь прогнозувати, наскільки швидко вдалось би поміняти закон про вибори ( і чи вдалось би взагалі).
І які в ВР почнуть розігруватися ігри "в кошки мишки", щоб ніяк не поміняти чинну систему виборів.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #16 : Лютого 18, 2016, 10:04:13 10:04 »
Бумере, посяни мені будь-ласка - в разі позачегових виборів наскільки оновленим буде склад ВР, і яка буде конфігурація?
Я можу тобі допомогти - Вава Литвин буде спікером, а Шуфрич його заступником.

скажу так: значною мірою склад ВР залежатиме від системи виборів ( найкраща буда б - чиста пропорційка, як в 2006 і в 2007 роках). Ця система дасть можливість пройти найбільшою мірою БЮТівцям і Свободівцям.

Все що є найгірше - це звичайна мажоритарка в 450 голів.
В ефективність так званих "відкритих списків" я особисто не вірю. В мене в окрузі( Київ) так і не з"явився новий депутат міськради. Округ - без депутата. ( через цю дурну систему виборів).

І ще: дуже важливий момент: поміняти склад ЦВК - ВЕСЬ.
Не заміна ЦВК породить ВР навіть і гіршу, ніж зараз є. В чому? В тому що ті приховані риги, як зараз сидять в різних фракціях, в новій ВР, в нових фракціях стануть відкритими.

Який буде кількісно-якісний новий склад ВР? Можливо проросійські депутати пройдуть і навіть більшою кількістю ніж є зараз. Але пройдуть і такі депутати як правосеки чи свободівці. Тобто, ВР буде значно радикалізованішою, ніж зараз ( десь як в 2012 році).

Те що Вава стане спікером - я не вірю, зараз це вже не можливо. І шуфрич якщо й буде у ВР - то тільки язиком молотиме, більше нічого.
...............
Врешті решт, знову повинен настати якийсь "момент істини". Ваажливо, щоб без Майдану й без війни.
Але дивитися на це пропутінське лицемірство, яке йде від Порошенка, я бажання не маю ніякого.
Я не хочу бачити Президентом лицемірного угодовця й боягуза.
І не хочу бачити Прем"єом такого, як не збирається скасувати угоду з Кіпром ( на якій годується вся ця проросійська олігархічна мразь, ще з часів ліквідації СРСР). Через що ростуть комунальні тарифи, а цей Прем"єр все це називає "реформи".
Ахметові й Фірташі живуть як і жили, а українцям втюхують лабуду про реформи"

Я не хочу такої влади. Але й якихось любителів "тайожного союза" я не сприймаю принципово. Тому вважаю, що часта ротація влади буде корисною. Зараз, загрози приходу до влади янучаро-ватників, немає.

систему виборів на ПОЗАЧЕРГОВИХ змінювати не можна
хоча насрати на закони МОЖНА

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #17 : Лютого 18, 2016, 11:31:23 11:31 »
Серджініо, ти наче не знаєш, що в нас на закони серуть вже два з половиною десятиліття і нічого.

пам"ятаєш 2010 рік? Коли зміни в закон про вибори Президента вносилися прямо між 1-м і 2-м туром(!!!!!!!!!!!!!!!!!) ???

І нічого.

А хто тоді рук доклав? Риги з Вавою . А хто не слабо голосами тоді допоміг, критично?
НУНСовики - противсіхи. Це вони тоді потужно підштовхнули сраку януковича на трон.

І нічого.

Так що, Серджиніо, не корч із себе красну дівицю. Все світі дуже відносно.


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Это бабця беса гонит или...
« Reply #18 : Лютого 18, 2016, 01:24:25 13:24 »
Серджініо, ти наче не знаєш, що в нас на закони серуть вже два з половиною десятиліття і нічого.

пам"ятаєш 2010 рік? Коли зміни в закон про вибори Президента вносилися прямо між 1-м і 2-м туром(!!!!!!!!!!!!!!!!!) ???

І нічого.

А хто тоді рук доклав? Риги з Вавою . А хто не слабо голосами тоді допоміг, критично?
НУНСовики - противсіхи. Це вони тоді потужно підштовхнули сраку януковича на трон.

І нічого.

Так що, Серджиніо, не корч із себе красну дівицю. Все світі дуже відносно.

ну шо бля за манера переходити на особистості
я не депутат і на закони не впливаю так шо моєї ОСОБИСТОЇ ролі в законі про вибори бути НЕ МОЖЕ