Автор Тема: Про "Бальцеровичів"  (Прочитано 340 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Про "Бальцеровичів"
« : Березня 09, 2016, 11:27:01 11:27 »
Цитувати
"Премьер-министром Украины должен быть кто-то, кто говорит на украинском языке, с кем идентифицируют себя люди. Но если можно играть другую роль и влиять на ход реформ в стране, то я подумаю об этом при условии успеха реформ", - говорится в заявлении.
Кроме того, Бальцерович отметил, что видит себя в украинском правительстве «стратегическим советником" и добавил, что "в Украине много хороших кандидатур на должность премьер-министра".

Вместе с тем, от ответа на прямой вопрос о поступлении официальных предложений из Украины на должность главы правительства, Бальцерович уклонился: "Без комментариев. Я обязался об этом не говорить".
Ну, точно пропонували. Це напевно Порошенко тягне в Україну авторитетів, хоче показати, що ... старається. І показати не нам, а "міжнародній спільноті". Але і Бальцеровича за 2 роки (чи менше) відсторонили поляки .. від реформ. І тоді реформи не були завершені ще  :smilie7:
Я до того, що у нас проблема в парламенті, а не в уряді. Який уряд буде мати необхідну підтримку цього парламенту? А наступного парламенту?  :gigi: Пардон за смайл. Сумно якось. І сумно не через те, що парламент такий, а через те, що тій же Порошенко боїться (чи з якої причини?) про це говорити.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Про "Бальцеровичів"
« Reply #1 : Березня 09, 2016, 11:52:05 11:52 »
Цитувати
"Премьер-министром Украины должен быть кто-то, кто говорит на украинском языке, с кем идентифицируют себя люди. Но если можно играть другую роль и влиять на ход реформ в стране, то я подумаю об этом при условии успеха реформ", - говорится в заявлении.
Кроме того, Бальцерович отметил, что видит себя в украинском правительстве «стратегическим советником" и добавил, что "в Украине много хороших кандидатур на должность премьер-министра".

Вместе с тем, от ответа на прямой вопрос о поступлении официальных предложений из Украины на должность главы правительства, Бальцерович уклонился: "Без комментариев. Я обязался об этом не говорить".
Ну, точно пропонували. Це напевно Порошенко тягне в Україну авторитетів, хоче показати, що ... старається. І показати не нам, а "міжнародній спільноті". Але і Бальцеровича за 2 роки (чи менше) відсторонили поляки .. від реформ. І тоді реформи не були завершені ще  :smilie7:
Я до того, що у нас проблема в парламенті, а не в уряді. Який уряд буде мати необхідну підтримку цього парламенту? А наступного парламенту?  :gigi: Пардон за смайл. Сумно якось. І сумно не через те, що парламент такий, а через те, що тій же Порошенко боїться (чи з якої причини?) про це говорити.
[/b]

Про що? Про те що, народ не дозрiв до реформ, i схильний голосувати за популистiв з солодкими обiцянками?
Так 25 рокiв вiдтягували вже, товклись у постсовковому болотi, скiльки ще можна?
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Про "Бальцеровичів"
« Reply #2 : Березня 09, 2016, 01:31:55 13:31 »
Про що? Про те що, народ не дозрiв до реформ, i схильний голосувати за популистiв з солодкими обiцянками?
Так 25 рокiв вiдтягували вже, товклись у постсовковому болотi, скiльки ще можна?
Про те, до чого не дозріла фракція БПП  :smilie3: Ну і, "у кожному жарті частка жарту".

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Про "Бальцеровичів"
« Reply #3 : Березня 09, 2016, 10:04:26 22:04 »
Цитувати
"Я вбачаю три варіанти виходу з кризи. Перший варіант - це той, який пропонувався мною. Відновити діяльність коаліції, доформувати склад Кабінету Міністрів України і рухатися далі шляхом реформ, так як альтернативи цьому не існує", - заявив Яценюк.

Другий варіант розвитку подій, зазначив глава уряду, це коли Президент України та фракція БПП візьме на себе відповідальність за формування нового Кабінету Міністрів, нову програму та коаліцію і презентує його народу України.

"Третій варіант, який є самий неприйнятний - це дострокові вибори. Я думаю, що з усіх варіантів треба у найкоротший термін швидко вибрати один. Я запропонував свій перший варіант", - додав Яценюк.

Тобто Порошенко запропонував Яценюку знайти голоси у Раді, а Яценюк пропонує це зробити Порошенку?
Та хай всі шукають ті голоси, хто знайде, тій і прем'єр. Це ж банальність. Ніхто не знайде, - підуть на позачергові.