Автор Тема: Донецький Вася завсім скотився до стану Почуя Донбасівця...прикро :(  (Прочитано 10504 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
.
Неприятно также резануло слух, когда сказала - "Путин, Путин  - при чем здесь Путин? Враги внутри страны! "

Враґі сажґлі радную... акружную.
Чомусь таке перше враження від дівчИни, за якою явно проглядається тінь дніпрожидовського зіккурату.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201

Ну і, щось у мене твій образ не складається. От не вірю  :smilie3: Протиріччя одне на одному, якісь російський телевізор.
Я можу зрозуміти образу на Україну за те, що вона не змогла зупинити росіян. А от образу за те, що не здалася в ТС зрозуміти не можу. А ти почергово тягаєш тези з обидвох "концепцій". Ну, мені так здається.

Дiвчина прийшла на шоу Шустера щоб захищати Краснова та Настю Леонову, зашкварених кацапських агентiв.
...
Та хай захищає. Просто я не бачу що там обговорювати. Концепції немає. І у Fox також  :smilie7:
Якщо по пунктах у промові Олени Мосійчук йти, то все, про що вона говорить, застаріли "відомості". А дещо якщо не відверта брехня, то напівбрехня. Це щодо відповіді на обстріли українських позицій.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Игорь Поночевный
11 год ·

Говорят, в аду всем донецким ополченцам на жопе пишут раскаленной кочергой «Крымнаш» и прижигают очертания полуострова. К утру боль утихает и обезображопные ожоги совсем пропадают, отчего им снова велят снимать штаны и сгоняют в очередь на процедуру. И такое мероприятие – каждый день. Ходили разговоры, что с 2016 года отменят, вслед за санкциями. Но – куда там, наоборот, ещё и ленточку стали кочергой рисовать, георгиевскую, с обратной стороны.