Автор Тема: Сєня мудак. Це всі знають. Але ж ПС чи Ярош міг би допомогти людині  (Прочитано 406 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!

Як суд у Запоріжжі відмовив вдові бійця «Правого сектору».
Євгенія Назарова

Опубліковано 01.03.2016
У Запоріжжі суд відмовив родині загиблого бійця «Правого сектору» Меружи Мірошниченка з позивним «Скіф» – у надані статусу учасника бойових дій посмертно. Відповідно, суд відмовив і у виплаті одноразової матеріальної допомоги його дружині й двом малолітнім синам.

Відео:
http://www.radiosvoboda.org/media/video/27583257.html


Ясна річ, що в уряді - дебіл на дебілові сидить.
Але ж ПС і Ярош теж мудаки - невже не можна відповідні документи направити!....   :smilie9: :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Знову якусь муть строчиш...
Вже не раз казали, коли в АТО... як добробат, без документiв, приписки военкомата тощо... нi яких пiльг та пенсiй не буде.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Ти відео подивись.
Там ясно кажуть що потрібний письмовий документ від командира добровольчого загону.
Просто із добровольцями бардак у тому, що вони самі часто чхати хотіли на подібного роду формальності. А ріді загиблого бійця страждають.
Якщо ви вже командуєте добровольцями, то горлянки перегризайте за своїх.
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Ти відео подивись.
Там ясно кажуть що потрібний письмовий документ від командира добровольчого загону.
Просто із добровольцями бардак у тому, що вони самі часто чхати хотіли на подібного роду формальності. А ріді загиблого бійця страждають.
Якщо ви вже командуєте добровольцями, то горлянки перегризайте за своїх.

а так це УРЯД повинен збирати ці документи?
чи ПЕРСОНАЛЬНО яценюк?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33476
  • Стать: Чоловіча
От я колись на початку всього ще писав, що Ярош страждає куйнею, що не сприяє легалізації своїх хлопців. Більшість тоді кричала що це все куйня, добробати впєрьод і т.п. Кіт, наскільки пригадую, був серед тих, що кричать.

Ну і що в результаті ? Я знаю декількох хлопців, які отримують документи і виплати після поранень, і слава богу, що вони були більш-менш нормально оформлені. І то прийшлось нормально побігати.     

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
От я колись на початку всього ще писав, що Ярош страждає куйнею, що не сприяє легалізації своїх хлопців. Більшість тоді кричала що це все куйня, добробати впєрьод і т.п. Кіт, наскільки пригадую, був серед тих, що кричать.

Ну і що в результаті ? Я знаю декількох хлопців, які отримують документи і виплати після поранень, і слава богу, що вони були більш-менш нормально оформлені. І то прийшлось нормально побігати.     

та ярошу насрати на хлопців на дівчат
він людина іншого КОЛА

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33476
  • Стать: Чоловіча
От я колись на початку всього ще писав, що Ярош страждає куйнею, що не сприяє легалізації своїх хлопців. Більшість тоді кричала що це все куйня, добробати впєрьод і т.п. Кіт, наскільки пригадую, був серед тих, що кричать.

Ну і що в результаті ? Я знаю декількох хлопців, які отримують документи і виплати після поранень, і слава богу, що вони були більш-менш нормально оформлені. І то прийшлось нормально побігати.     

та ярошу насрати на хлопців на дівчат
він людина іншого КОЛА

Якщо він не цілковитий дурник, або не повна безправна шістка якихось органів, то мав би не залишати по собі такого лайна. Воно ж все колись виходить на світ божий.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
От я колись на початку всього ще писав, що Ярош страждає куйнею, що не сприяє легалізації своїх хлопців. Більшість тоді кричала що це все куйня, добробати впєрьод і т.п. Кіт, наскільки пригадую, був серед тих, що кричать.

Ну і що в результаті ? Я знаю декількох хлопців, які отримують документи і виплати після поранень, і слава богу, що вони були більш-менш нормально оформлені. І то прийшлось нормально побігати.     

та ярошу насрати на хлопців на дівчат
він людина іншого КОЛА

Якщо він не цілковитий дурник, або не повна безправна шістка якихось органів, то мав би не залишати по собі такого лайна. Воно ж все колись виходить на світ божий.
От тому ми і не об'єднались з ПС як того недалекі люди хотіли....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
От тому ми і не об'єднались з ПС як того недалекі люди хотіли....

та подивіться на себе - кому ви нужні (с)

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
От тому ми і не об'єднались з ПС як того недалекі люди хотіли....

та подивіться на себе - кому ви нужні (с)
та ти що?... не "нужні", а необхідні або потрібні, палишся ольгінець...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
От тому ми і не об'єднались з ПС як того недалекі люди хотіли....

та подивіться на себе - кому ви нужні (с)
та ти що?... не "нужні", а необхідні або потрібні, палишся ольгінець...

дурко ти навіть не знаєш ЧИЯ це цитата!!
ти ж НЕУЧ малограмотний обмежений клерк

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
От тому ми і не об'єднались з ПС як того недалекі люди хотіли....

та подивіться на себе - кому ви нужні (с)
та ти що?... не "нужні", а необхідні або потрібні, палишся ольгінець...

дурко ти навіть не знаєш ЧИЯ це цитата!!
ти ж НЕУЧ малограмотний обмежений клерк
таки чмо не читає форум... подальше спілкування з неуком є зайвим - ігнор.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна