Автор Тема: Царьов не зникав – випивав і закушував, а мобільник сів  (Прочитано 926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Trillionaire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161
Депутат і кандидат у президенти Олег Царьов нікуди не зникав, у нього просто розрядився телефон, а він відзначав із "хлопцями зі спецназу"
День звільнення Одеси.

Про це сам політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Спасибі Одеситам, які прийшли до готелю з Антимайдану й розблокували моїх помічників. Спасибі хлопцям зі спецназу, які вивели мене з готелю
й привезли додому в Дніпропетровськ. Вони теж брали участь у Київських подіях і по них працює прокуратура. По духу наш хлопці", - написав Царьов.
"День звільнення Одеси з ними відзначили в мене вдома під ранок. Випили й закусили. Пом'янули загиблих у Києві товаришів", - повідомив він.

За словами Царьова, у нього розрядився телефон і він "не зміг передзвонити й повідомити", де перебуває.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
не надо кокс с водкой мешать
брехло долбанное
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Не стОит этого клоуна переводить на украинский язык. имхо.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Ну ясно: випили, закусили, розслабились в мужской компанії..

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Ну ясно: випили, закусили, розслабились в мужской компанії..
... ролевые игры, наручники и прочий БДСМ. Короче, попежились малеха  :Vedy_sebe:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Депутат і кандидат у президенти Олег Царьов нікуди не зникав, у нього просто розрядився телефон, а він відзначав із "хлопцями зі спецназу"
День звільнення Одеси.

Про це сам політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Спасибі Одеситам, які прийшли до готелю з Антимайдану й розблокували моїх помічників. Спасибі хлопцям зі спецназу, які вивели мене з готелю
й привезли додому в Дніпропетровськ. Вони теж брали участь у Київських подіях і по них працює прокуратура. По духу наш хлопці", - написав Царьов.

"День звільнення Одеси з ними відзначили в мене вдома під ранок. Випили й закусили. Пом'янули загиблих у Києві товаришів", - повідомив він.

За словами Царьова, у нього розрядився телефон і він "не зміг передзвонити й повідомити", де перебуває.

Аваков - лучший из министров!!! :super:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Депутат і кандидат у президенти Олег Царьов нікуди не зникав, у нього просто розрядився телефон, а він відзначав із "хлопцями зі спецназу"
День звільнення Одеси.

Про це сам політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Спасибі Одеситам, які прийшли до готелю з Антимайдану й розблокували моїх помічників. Спасибі хлопцям зі спецназу, які вивели мене з готелю
й привезли додому в Дніпропетровськ. Вони теж брали участь у Київських подіях і по них працює прокуратура. По духу наш хлопці", - написав Царьов.


"День звільнення Одеси з ними відзначили в мене вдома під ранок. Випили й закусили. Пом'янули загиблих у Києві товаришів", - повідомив він.

За словами Царьова, у нього розрядився телефон і він "не зміг передзвонити й повідомити", де перебуває.

Бреше, то з горя. Кастюмчик від  яєшні мабуть відмити не зміг
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Наступного разу він день звільнення  Одеси в Ростові буде святкувати ?
Там теж є надійний хлопець..

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Наступного разу він день звільнення  Одеси в Ростові буде святкувати ?
Там теж є надійний хлопець..

і теж від яєць постраждав.  :weep: навіщо ми скільки грошей на вооруженіє витрачаємо. Наша сила у ЯЙЦЯХ :shuffle:
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)