Автор Тема: Голосування: Хто має стати прем“єр-міністром України?  (Прочитано 4747 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Прошу до голосування...  ;D
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Якась публіка непатріотична пішла. За кандидатуру від блоку президента ніхто не голосує.  :Sho_za:
Треба вас усіх забанити нах...  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Але...  :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:


Сергій Лещенко
1 min · The Hague, Netherlands ·
Обговорюючи сьогоднішні події, варто пам'ятати: фракція БПП не збиралася та кандидатуру Гройсмана не висувала. Про рішення члени фракції дізналися з фейсбук-сторінки Юрія Луценка.

Юґа бухає видать по-чорному...  :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Головний Патрiот видав на гора...
Звiсно, що ставки будуть робити на Яресько.
Був ще Садовий, однак його шанси на Премерське крiсло були нульовi.
Ти, Коте, не сильно радiй - Гройман... може таки набрати бiльше голосiв (особливо, ОППО-Блок накине...).
Так що... все залежить вiд того, у кого яка програма буде.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Гройсман то несерйозно. То або спеціальний витік дези, або знову робота якихось бірьоз та найемів.
Не знаю щодо Луцика, але щойно по радіву чув що для преси це заявила Сюмар, а звідки вона взяла не казали.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гройсман то несерйозно. То або спеціальний витік дези, або знову робота якихось бірьоз та найемів.
Не знаю щодо Луцика, але щойно по радіву чув що для преси це заявила Сюмар, а звідки вона взяла не казали.
Сюмар у нас... може сказати...
Луцик... - гуморист.
В Радi... його ще сприймають..
Далi... йти не треба.
Чому не Гройсман?
Петруччiо друзяка, з яким... не буде проблем.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Таки знайшовся один патріот-єврей - проголосував за Гройсмана.  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Мабуть сам автор опитування і проголосував - можна таке припустити, знаючи хворобливе бажання цього товариша плюватися гівном в українців.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
ну має стати той кого УЗГОДЯТЬ впливові люди
якщо в сенсі ПРОГНОЗУВАННЯ...
на жаль ми не маємо достатньо інформації

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Мабуть сам автор опитування і проголосував - можна таке припустити, знаючи хворобливе бажання цього товариша плюватися гівном в українців.

Я голосував за Наталку.
За Гройсмана хай Порошенко голосує.

Бля, які ж вони захланні всі!... :smilie9:
барига на баризі... :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Evgeny Gendin
1 хв. · Dnipropetrovsk, Ukraine ·
Гройсман будет премьером, что надо?
Гройсман будет премьером "что надо?"?
Гройсман будет премьером. Что надо? :smilie5:
Quo Vadis

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Якщо НФ погодиться, то можна вважати їх придурками.
Хоча... ми не знаємо що насправді там відбувається. Все ж це швидше за все якась операція прикриття.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!

Олександр Попов
11 hrs · Kyiv, Ukraine ·
Прем’єріада, як я її бачу
Рано чи пізно, традиційно для українського політикуму, у тіла, що обіймає головну посаду в країні, виникає думка про несправедливу обмеженість власних повноважень. Ось якби мені повернули право призначати всіх і вся, як у Конституції зразку 1996 року (якого права насправді там записано не було), то я б миттєво вивів країну з політичної кризи, а призначений мною менеджер з концерну «Рошен» вивів би економіку з піке і вся країна, весь український нарід, на чолі зі мною, розумним і красивим, попрямував би у світле майбутнє, - думає тіло.
Такі бажання гаранта Конституції були чітко артикульовані главою його адміністрації. Він ще додав про нерозривність зв‘язків з російським народом (добре, хоч братнім цей народ не назвав). Це, напевно, має стати твердим базісом мирного співіснування із Московією.
Було б у президента 300 багнетів у парламенті, то продавив би він саме такі зміни до основного закону не на поточній сесії, так на наступній – благо, що відповідне рішення ручного КСУ вже є.
Але 300 прихильників стрункої президентської вертикалі в Раді немає. Там взагалі якась публіка не дисциплінована.
Тому був винайдений кружний шлях, який веде в той самий сліпий кут панування ставлеників Банкової. Якщо протягнути через парламент кандидатуру вірного вінницького службіста Гройсмана на посаду очільника уряду, то й прем‘єр буде ручний – слухняний, й на парламент можна вже не звертати увагу – виконавча влада буде в надійних руках.
Все б було саме так, якби в країні було хоч якесь бабло. Але грошей немає. Взяти їх можна тільки у міжнародних фінансових інституцій, зокрема у МВФ. А падлючі інституції грошей під Гройсмана не дадуть – дадуть вони тільки під жорсткого фінансового менеджера Наталі Енн Яресько.

Як на мій хлопський розум, буде розіграна «двохходовочка»: зараз прем‘єром призначать Наталі Енн, вона візьме черговий транш запозичень у МВФ, ЄБРР і т.п., за літо трохи стабілізує ситуацію в економіці і до осені країна підійде із зростанням ВВП на якихось там 0,5%. На жаль, як завжди, «є одне але»: гроші світові банкіри не дадуть без впровадження ще більш жорстких заходів суворої економії. Заморожені зарплати та пенсії, подальше зростання тарифів на все призведуть до осіннього загострення і невдоволення найбільш незахищених верств населення, яке буде старанно підігріватися підконтрольними АП ЗМІ.
На тлі соціальних протестів Наталі Енн відправлять у відставку і комбінація «Абсолютна влада» буде завершена призначенням Гройсмана прем‘єром.

Дуже хочу помилитися…
If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Що Гройсман, що Яресько - нема різниці. Олігархи в обидвох випадках лишаться недоторканими. Не вистачить грошей в бюджеті - в черговий раз пострижуть манюпасів.

Яресько, перебуваючи на посаді міністра фінансів, переймалась лише тим як побільше туди напхати грошей. Я не пригадаю, щоб вона викрила якусь масштабну корупційну схему.
Приклад - ввела імпортний збір, який себе не виправдав, натомість "не бачила" якими темпами гроші витрачаються на соціалку лугандонцям.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Як на мій хлопський розум, буде розіграна «двохходовочка»: зараз прем‘єром призначать Наталі Енн, вона візьме черговий транш запозичень у МВФ, ЄБРР і т.п., за літо трохи стабілізує ситуацію в економіці і до осені країна підійде із зростанням ВВП на якихось там 0,5%.

Власне іншої програми дій від Яресько я не бачив.
Списали 3,6 млрд. старих боргів, натомість хочуть набрати близько 10 млрд. нових.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Сдается мне Сеню шантажируют Гройсманом, типа: "не будешь слушать ПАПу, то мы поставим Гройсмана а он на тебя управу найдет". Но, думаю всерьез Петя его ставить не собирается, Яресько не выгодна многим и в БПП и Регионалам, поэтому у них основная задача сделать Яценюка управляемым.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Сдается мне Сеню шантажируют Гройсманом, типа: "не будешь слушать ПАПу, то мы поставим Гройсмана а он на тебя управу найдет".
Но, думаю всерьез Петя его ставить не собирается, Яресько не выгодна многим и в БПП и Регионалам, поэтому у них основная задача сделать Яценюка управляемым.
Она выгодна западным инвесторам, тому же МВФ...
Мнения БПП и Региолналов, в данном случае, ни кого не интересуют.
Думаю, со скрипом, но проголосуют за Н. Яресько...
 :smilie7:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Сдается мне Сеню шантажируют Гройсманом, типа: "не будешь слушать ПАПу, то мы поставим Гройсмана а он на тебя управу найдет". Но, думаю всерьез Петя его ставить не собирается, Яресько не выгодна многим и в БПП и Регионалам, поэтому у них основная задача сделать Яценюка управляемым.

Согласен.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Сдается мне Сеню шантажируют Гройсманом, типа: "не будешь слушать ПАПу, то мы поставим Гройсмана а он на тебя управу найдет".
Но, думаю всерьез Петя его ставить не собирается, Яресько не выгодна многим и в БПП и Регионалам, поэтому у них основная задача сделать Яценюка управляемым.
Она выгодна западным инвесторам, тому же МВФ...
Мнения БПП и Региолналов, в данном случае, ни кого не интересуют.
Думаю, со скрипом, но проголосуют за Н. Яресько...
 :smilie7:

Она не выгодна ВСЕМ фракциям ВР, являющимся представителями различных ФПГ, конкурирующих между собой "клубов по интересам", т. к. прикроет все наработанные тяжким трудом многолетние схемы. Потому они её и боятся, и не хотят, и это их "объеденяет".
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Иностранец конечно, например Азаров.  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
обирати на конкурсі треба серед усіх охочих

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Показове голосування щодо рівня довіри Гройсману і Порошенку...  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Показове голосування щодо рівня довіри Гройсману і Порошенку...  :lol:

Порошенко висунув Яреську, але багато кому в самому БПП вона не вигiдна, тому що люди прийшли грошi робити, а вона схеми знищує, скотиняка така  :gigi:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Можливо Гройсман був би кращій в тому сенсі, що у людей нарешті настало б остаточне розчарування в них, але таке прозріння може багато коштувати.

З іншого боку якщо ім не дати остаточно дискредитувати себе, то може залишитись марево сподівання на те, що "от якби ім дали взяти під контроль все... а так не все, тому й не вийшло - бо не дали".

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Показове голосування щодо рівня довіри Гройсману і Порошенку...  :lol:

Порошенко висунув Яреську, але багато кому в самому БПП вона не вигiдна, тому що люди прийшли грошi робити, а вона схеми знищує, скотиняка така  :gigi:
а що за схему вона знищила?

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
а що за схему вона знищила?
:gigi: Нельзя же так, " не мешайте работать".
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Призначивши Гройсмана Петя вже не зможе перекладати відповідальність на якогось там гризуна з вухами.
Тепер вся відповідальність за уряд ляже на Петю. Бо Петя=Гройсман.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Призначивши Гройсмана Петя вже не зможе перекладати відповідальність на якогось там гризуна з вухами.
Тепер вся відповідальність за уряд ляже на Петю. Бо Петя=Гройсман.

В цьому є певний позитив. Може воно так і треба.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Призначивши Гройсмана Петя вже не зможе перекладати відповідальність на якогось там гризуна з вухами.
Тепер вся відповідальність за уряд ляже на Петю. Бо Петя=Гройсман.

В цьому є певний позитив. Може воно так і треба.

Не треба...Україна заполітізована країна. Це не добре.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Показове голосування щодо рівня довіри Гройсману і Порошенку...  :lol:

Порошенко висунув Яреську, але багато кому в самому БПП вона не вигiдна, тому що люди прийшли грошi робити, а вона схеми знищує, скотиняка така  :gigi:
а що за схему вона знищила?

Усiх присмоктавшихся до держпiдриємств та бюджету посилає нафуй. Таких бiльшiсть у ВР  в усiх фракцiях, тому що вони делегованi вiд рiзних ФПГ, тому вона багатьом так не подобається, i вони згоднi хоч на Гройсмана, хоч на Сєню, хоч на чорта лисого..  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas