Автор Тема: Трамп проснулся ))  (Прочитано 372 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Трамп проснулся ))
« : Березня 27, 2016, 10:11:29 22:11 »
Кандидат у президенти США від республіканської партії Дональд Трамп після попередніх контроверсійних заяв в українському питанні, в інтерв'ю The New York Times роз'яснив докладно своє ставлення до того, що відбувається в Україні.

Повний текст інтерв'ю з мільярдером видання опублікувало в неділю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Одна з речей, яку я просто не сприймаю – це ситуація з Україною. Тепер я повністю за Україну, у мене є друзі, які живуть там, але мені здається, коли виникла українська проблема, ви знаєте, не так давно – і ми – і Росія стала дуже конфронтаційною, мені здається, що ніхто крім нас не опікувався цим", - зазначив Трамп.

У цьому зв'язку він висловив думку, що ситуація в Україні стосувалася США найменше, оскільки Штати географічно знаходяться далеко. Втім, продовжив він, виникло таке враження, що навіть країни-сусіди не висловлювалися за Україну.

"Подивіться на Німеччину, подивіться на інші країни, вони, схоже, не дуже активні у цьому питанні. Це все стосується наших відносин з Росією", - наголосив мільярдер.
Читайте також: Трамп і Круз посперечалися щодо важливості України для США

Трамп вважає, що цьому потрібно покласти край. "Фактично, в ситуації з газом, і як ви знаєте, вони хотіли нафту, вони хотіли інші речі з Росії, і вони просто тримали рот на замку. А ось Сполучені Штати вступали в бій, будучи достатньо жорсткими в питанні України", - підкреслив він.

"Ми боремося за Україну, але більше ніхто не бореться за Україну, крім звичайно ж самої України. І я сказав, це не виглядає справедливим і логічним", - підсумував кандидат у президенти США.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп проснулся ))
« Reply #1 : Березня 28, 2016, 07:29:03 07:29 »
Тепер я повністю за Україну,

 :fp2

не вірю.
не можна ось так в один момент взяти і прокинутися адекватною людиною

Вата – це вроджена ментальність.

Можна не тільки пограти в прозріння, а в ім'я піару на час передвиборної гонки навіть перетвориться в "щирого українця"; Але в подальшому – гімно все-одно влізе (у вітчизняній політиці таких прикладів – кожен другий)

Якщо в утробі не заточений належним чином, – ти приречений все життя бути ватником (американським чі будь-яким іншим), це невиліковний діагноз явважаю

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46792
  • Never give in!
Re: Трамп проснулся ))
« Reply #2 : Березня 28, 2016, 08:07:24 08:07 »
Український текст трохи перебрехав інтерв'ю в позитивний бік. Тут цілий ґвалт був з приводу цього інтервю
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп проснулся ))
« Reply #3 : Березня 28, 2016, 08:20:03 08:20 »
У цьому зв'язку він висловив думку, що ситуація в Україні стосувалася США найменше, оскільки Штати географічно знаходяться далеко.

Просто якийсь мєстєчковий дебіл  :cm:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп проснулся ))
« Reply #4 : Березня 28, 2016, 10:46:19 10:46 »
Предвыборная логика Трампа... не сильно радует.
Он вообще-то знает, где находится Украина и кто ее соседи?
В курсе, что такое АТО и с кем мы воюем и дружем?..
Похоже... Трамп... немного смягчил риторику, сыграв Большого Друга, но реально... все это ПОНТЫ.
А ПОНТЫ... долгими не бывают.
 :smilie7: