Автор Тема: Проти ЄС  (Прочитано 10666 раз)

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #90 : Червня 25, 2016, 09:34:20 09:34 »
Реема, проблема німців була лише в тому що вони не могли існувати в одній економічній системі з євреями. От і усе. а те що нацисти поділяли людей на три сорти - хіба вони були не праві?

Поживіться на держави, на країни. Хто як живе. І все зрозумієте.

Ну слов'яни були третього сорту. Зараз нiмцi про це вже не думають, давно пережували i виплюнули. I тiльки вата продовжує жувати i жувати свою улюблену тему.  :smilie5:

Нiкому в голову б не прийшло порiвнювати зараз Євросоюз i 3 рейх, тому що принциповi засади i цiнностi зовсiм iншi. Хiба що тупим кремлядям, бо вони заздрять успiшним країнам (культ Карго).
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #91 : Червня 25, 2016, 09:36:38 09:36 »
Ну слов'яни були третього сорту. Зараз нiмцi про це вже не думають, давно пережували i виплюнули.

Ви читали Майн кампф? Це так, щоб ми розуміли про що говоримо.

Я так думаю, не читали. А я читав. Не до кінця, складна книга, важко її читати, але досить цікава.

Та от. Щодо слов'янства. У Гітлера був лише один острах - він боявся чехів. І при чому, цілком виправдано він боявся. Щодо інших - я не знаю, розкажіть.
« Останнє редагування: Червня 25, 2016, 09:41:46 09:41 від svit »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #92 : Червня 25, 2016, 09:58:06 09:58 »
Ну слов'яни були третього сорту. Зараз нiмцi про це вже не думають, давно пережували i виплюнули.

Ви читали Майн кампф? Це так, щоб ми розуміли про що говоримо.

Я так думаю, не читали. А я читав. Не до кінця, складна книга, важко її читати, але досить цікава.

Та от. Щодо слов'янства. У Гітлера був лише один острах - він боявся чехів. І при чому, цілком виправдано він боявся. Щодо інших - я не знаю, розкажіть.

Читати для самоосвiти корисно, але варто сприймати цю iнформацiю критично, зараз 21 сторiччя все ж таки.

Так, в нього є послiдовники. Але їх дуже мало, i чомусь... вони друзi Путiна!  :gigi:



Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #93 : Червня 25, 2016, 10:01:05 10:01 »
Нежданчик, правда? :smilie3:   Пегiду фiнансує Кремль, вони давно вже визнали Кримнаш i виступають за зняття санкцiй i дружбу з мордором.
« Останнє редагування: Червня 25, 2016, 12:06:05 12:06 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27339
Re: Проти ЄС
« Reply #94 : Червня 25, 2016, 12:09:33 12:09 »
Цікава думка з паралельного форуму.

Цитувати
Цілком і повністю розумію настрої британців щодо бажань покинути це недолуге, безхребетне маніпулятивне утворення. Британська честь та принциповість не дозволяли їм це терпіти і далі. Цим утовренням може маніпулювати хто завгодно як із нутрі так і зовні. Корумпованість не набагато нижча чим в у нас. Хіба що відрізняється витонченістю та подається в красивих обгортках. Популізм політичний і ін. не поступається нашому.

Цитувати
пусть сначала это "недолуге" спасет нас, в союзе с США, а дальше будете толкать речи

Цитувати
США у зв"язці з Канадою та Британієй з цим впораються краще та ефективніше без ЄС.

Аналитика от слова анал

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #95 : Червня 25, 2016, 12:14:17 12:14 »
Ви знаєте, оці усі друзі путіна - я не знаю що про них думати. Можливо, вони фінансуються звідти, а там хто зна. Але нацизм як ідеологія виключає існування Росії як держави.

Сам тому заперечення нацизму - то облуда.

Щодо антисемітизму - читайте тут, нарешті пригадав ім'я.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%80,_%D0%92%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BC
« Останнє редагування: Червня 25, 2016, 12:19:07 12:19 від svit »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27339
Re: Проти ЄС
« Reply #96 : Червня 25, 2016, 12:16:55 12:16 »
Ви знаєте, оці усі друзі путіна - я не знаю що про них думати. Можливо, вони фінансуються звідти, а там хто зна. Але нацизм як ідеологія виключає існування Росії як держави.

Нацизм в любой стране как идеология исключает существование других стран. Собствнно поэтому он и нацизм

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #97 : Червня 25, 2016, 12:22:21 12:22 »
Ви знаєте, оці усі друзі путіна - я не знаю що про них думати. Можливо, вони фінансуються звідти, а там хто зна. Але нацизм як ідеологія виключає існування Росії як держави.

Нацизм в любой стране как идеология исключает существование других стран. Собствнно поэтому он и нацизм

І чим це погано? Навіщо нам держави, які нездатні забезпечити своїх громадян гідним рінвем життя? А німці могли, та й досі можуть. Німці - то двигун прогресу. Все інше - лайно, звідки з'явилася НАСА? Вернер фон Браун був її першим керівником.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #98 : Червня 25, 2016, 12:35:18 12:35 »
Ви знаєте, оці усі друзі путіна - я не знаю що про них думати. Можливо, вони фінансуються звідти, а там хто зна. Але нацизм як ідеологія виключає існування Росії як держави.

Сам тому заперечення нацизму - то облуда.

Щодо антисемітизму - читайте тут, нарешті пригадав ім'я.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%80,_%D0%92%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BC

Не треба плутати нацiоналiзм i нацизм.
Нацiонализм (в здорових межах) - це добре, це вiдстоювання нацiональних iнтересiв, а нацизм - це шовiнiзм i завжди тоталiтаризм.

Росiйський великодерживаний шовiнiзм - це i є нацизм у чистому виглядi, заперечення права iнших нацiй на iснування.
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27339
Re: Проти ЄС
« Reply #99 : Червня 25, 2016, 12:36:11 12:36 »
Ви знаєте, оці усі друзі путіна - я не знаю що про них думати. Можливо, вони фінансуються звідти, а там хто зна. Але нацизм як ідеологія виключає існування Росії як держави.

Нацизм в любой стране как идеология исключает существование других стран. Собствнно поэтому он и нацизм

І чим це погано? Навіщо нам держави, які нездатні забезпечити своїх громадян гідним рінвем життя? А німці могли, та й досі можуть. Німці - то двигун прогресу. Все інше - лайно, звідки з'явилася НАСА? Вернер фон Браун був її першим керівником.

А чо ты решил что эти государства будут обеспечивать чужих граждан?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #100 : Червня 25, 2016, 12:37:48 12:37 »
Ви знаєте, оці усі друзі путіна - я не знаю що про них думати. Можливо, вони фінансуються звідти, а там хто зна. Але нацизм як ідеологія виключає існування Росії як держави.

Нацизм в любой стране как идеология исключает существование других стран. Собствнно поэтому он и нацизм

І чим це погано? Навіщо нам держави, які нездатні забезпечити своїх громадян гідним рінвем життя? А німці могли, та й досі можуть. Німці - то двигун прогресу. Все інше - лайно, звідки з'явилася НАСА? Вернер фон Браун був її першим керівником.

Ви не зрозумiли, що вам говорять.

Нацизм в любой стране как идеология исключает существование других стран.   До чого тут  "двигун прогресу"?  :weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #101 : Червня 25, 2016, 12:39:09 12:39 »
(click to show/hide)

Цитувати
США у зв"язці з Канадою та Британієй з цим впораються краще та ефективніше без ЄС.

Аналитика от слова анал

 :smiley24:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #102 : Червня 25, 2016, 12:46:41 12:46 »
Ви знаєте, оці усі друзі путіна - я не знаю що про них думати. Можливо, вони фінансуються звідти, а там хто зна.

Не можливо, а точно, це факт, так само як i Марiн Лєпен у Францiї та iнших ультра-правих клоунiв - схема одна.   Тiльки "ворогами", у всьому винними, тепер оголошенi муслiми. Але попри всi намагання Кремля, пiдтримки серед населення у них дуже мало.

Пегiда намагалась провести мiтинг  :lol:



« Останнє редагування: Червня 25, 2016, 12:51:38 12:51 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #103 : Червня 25, 2016, 12:51:16 12:51 »
А чо ты решил что эти государства будут обеспечивать чужих граждан?

Тому що всі мали працювати на благо третього рейху. Ніхто там не був би залишений без допомоги, всі хто працює всі мали гідну зарплату, всі хто не спроможний - соціальне забезпечення.

Про що там казати. Було дві версії розвитку людства - соціальна і капіталістична. Соціальну пропонувала Німеччина, капіталістичну - той зажратий індюк, Черчиль, та американці. Перемогла американська модель, ми щасливі від того стали?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #104 : Червня 25, 2016, 12:55:08 12:55 »
Ну й ще додам, це щоб вас вже вбити. Бомбардування Дрездена та Гамбурга - це було людяно?

Не кажіть мені після цього про поганих нацистів. Ми не в рашці.

Ламайте, люди стереотипи в першу чергу в своїй голові.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #105 : Червня 25, 2016, 12:55:17 12:55 »
А чо ты решил что эти государства будут обеспечивать чужих граждан?

Тому що всі мали працювати на благо третього рейху. Ніхто там не був би залишений без допомоги, всі хто працює всі мали гідну зарплату, всі хто не спроможний - соціальне забезпечення.

Про що там казати. Було дві версії розвитку людства - соціальна і капіталістична. Соціальну пропонувала Німеччина, капіталістичну - той зажратий індюк, Черчиль, та американці. Перемогла американська модель, ми щасливі від того стали?


Не було там соцiалiзму, там був капiталiзм. :gw:   При чому колонiальний капiталiзм, з чим Адiк вже тодi запiзнився рокiв на сто.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #106 : Червня 25, 2016, 12:57:57 12:57 »
Не було там соцiалiзму, там був капiталiзм. :gw:   При чому колонiальний капiталiзм, з чим Адiк вже тодi запiзнився рокiв на сто.

Проблема, і порятунок Німеччини був у тому, що у них не було майже колоній. На відміну від Франції та Британії. Німці вижимали всі соки з свого народу, у той час коли імперії Британ та Франків вижимали скрізь все що можна.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #107 : Червня 25, 2016, 12:59:10 12:59 »
Ви не зрозумiли, що вам говорять.

Нацизм в любой стране как идеология исключает существование других стран.   До чого тут  "двигун прогресу"?  :weep:

Я вибачаюсь, нахуя нам інші країни? Ми свою побудувати не можемо. Ви взагалі розумієте що я кажу, чи аби так, щось сказати?

Ви плутаєте нацизм з нацiоналiзмом, а це принципово рiзнi речi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27339
Re: Проти ЄС
« Reply #108 : Червня 25, 2016, 01:01:43 13:01 »
А чо ты решил что эти государства будут обеспечивать чужих граждан?

Тому що всі мали працювати на благо третього рейху. Ніхто там не був би залишений без допомоги, всі хто працює всі мали гідну зарплату, всі хто не спроможний - соціальне забезпечення.

Про що там казати. Було дві версії розвитку людства - соціальна і капіталістична. Соціальну пропонувала Німеччина, капіталістичну - той зажратий індюк, Черчиль, та американці. Перемогла американська модель, ми щасливі від того стали?

Чупа да ты ебанулся болезный.
Особено не были залышени бэз допомогы евреи, цыгане и гомики. Шо ты мелешь?
А те кого с территории Украины угнали на работу в Германию очевидно имели "гидну зарплату".
Это пиздец господа... :weep:

Ну й ще додам, це щоб вас вже вбити. Бомбардування Дрездена та Гамбурга - це було людяно?

ВОЙНА НИКОГДА НЕ БЫВАЕТ ЧЕЛОВЕЧНОЙ И ГУМАННОЙ.
Любая и с любой стороны. Поэтому во всем что происходит на войне ВИНОВАТ ТОТ КТО ЕЕ НАЧАЛ. ВСЕ!
Начали ее немецкие национал-социалисты. Всё!
Они несут полную ответственность за все произошедшее во время войны

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #109 : Червня 25, 2016, 01:01:53 13:01 »
Все це - полуправда, наполовину правда, так само як і з марихуаною.

Ми не зможемо побудувати вільне суспільство коли будемо брехати самі собі. Ну не зможемо, це неможливо. Неможливо побудувати щось системне на тимчасовій брехні. Це фізично неможливо, все воно буде руйунуватися під нашими ногами.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #110 : Червня 25, 2016, 01:02:32 13:02 »
Не було там соцiалiзму, там був капiталiзм. :gw:   При чому колонiальний капiталiзм, з чим Адiк вже тодi запiзнився рокiв на сто.

Проблема, і порятунок Німеччини був у тому, що у них не було майже колоній. На відміну від Франції та Британії. Німці вижимали всі соки з свого народу, у той час коли імперії Британ та Франків вижимали скрізь все що можна.

Ну я ж кажу Адiк запiзнився. I нiмцi це давно зрозумiли, а ви нi.
Це не завадило їм жити далi i розвиватись ЗАРАЗ, а не жити вчорашнiм днем, як дехто.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #111 : Червня 25, 2016, 01:04:45 13:04 »
Чупа да ты ебанулся болезный.
Особено не были залышени бэз допомогы евреи, цыгане и гомики. Шо ты мелешь?
А те кого с территории Украины угнали на работу в Германию очевидно имели "гидну зарплату".
Это пиздец господа... :weep:

Всі, кого угнали в Германію, всі - от всі і все, гугли і не тринди - всі отримували величезну по нашим навіть зараз стандартам зарплатню. Вистачало і на хліб, і на шоколад з кофе.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #112 : Червня 25, 2016, 01:05:06 13:05 »
Все це - полуправда, наполовину правда, так само як і з марихуаною.

Ми не зможемо побудувати вільне суспільство коли будемо брехати самі собі. Ну не зможемо, це неможливо. Неможливо побудувати щось системне на тимчасовій брехні. Це фізично неможливо, все воно буде руйунуватися під нашими ногами.

Ну от не треба брехати самим собі, не треба вигадувати те чого нема насправдi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #113 : Червня 25, 2016, 01:07:02 13:07 »
Ну от не треба брехати самим собі, не треба вигадувати те чого нема насправдi.

У вас нема фактів, тож просто заткнитеся і не піздите.

Якщо ви так боїтьесь Гітлера... ну пакуйте чумадани в Воркуту.

А Гітлер сказав - кожен українець має побачити Берлін. Крапка. Більше я не хочу вам нічого доводити, бо ви тупі совки.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #114 : Червня 25, 2016, 01:14:17 13:14 »
Ну й ще додам, це щоб вас вже вбити. Бомбардування Дрездена та Гамбурга - це було людяно?

Не кажіть мені після цього про поганих нацистів. Ми не в рашці.

Ламайте, люди стереотипи в першу чергу в своїй голові.

Ну не можна грести всiх нiмцiв пiд одну гребенку i називати їх нацистами.
Просто приймiть як факт..   На вiдмiну вiд тупих кацапiв, нiмцi самодостатнi, звикли жити сьогодняшним днем , а не вчорашнiм.
Комплексом меншовартостi i бажанням реваншизму не страждають, а тому нема в них потреби комусь щось доводити, показувати кузькiну мать i мститись.
Так зрозумiло?
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #115 : Червня 25, 2016, 01:15:43 13:15 »
Ну от не треба брехати самим собі, не треба вигадувати те чого нема насправдi.

У вас нема фактів, тож просто заткнитеся і не піздите.

Якщо ви так боїтьесь Гітлера... ну пакуйте чумадани в Воркуту.

А Гітлер сказав - кожен українець має побачити Берлін. Крапка. Більше я не хочу вам нічого доводити, бо ви тупі совки.

Можна посилання?
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #116 : Червня 25, 2016, 01:17:31 13:17 »
Можу ще додати, якщо комусь цікаво.

Адік не хотів знищення євреїв, можу помилятися, але сім'ю Ротшильда Гітлер у броньованому вагоні вивіз до Швейцарії, там в охороні були кращі люди с СС. Ротшильдів туди доставил під обіцянку що вони николи більше не будуть втручатися в економіку Німеччині.

А коли, вже після цоьго, германці почали чистити націю від євреїв, вони на трьох кораблях вивезли до гібралтару біля 10 тисяч євреїв, але англійці та американці заблокували ці корабли... от саме тоді і полчався нацизм, коли Гитлер сказав - якщо євреї не потрібні навіть Америці, то вони нікому не потрібні.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #117 : Червня 25, 2016, 01:18:26 13:18 »
Можна посилання?


Зараз не можу, але коли зможу - обов'язково дам.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Проти ЄС
« Reply #118 : Червня 25, 2016, 01:22:11 13:22 »
Якщо вам подобається та банківська система, що зараз існує - то вам, любі друзі, до путіна, в обійми.

За що вбили Кадафі? Ні, тут рівня такого спілкування нема. На жаль.

Евросоюз розвалився. Досвіданя, минуле!

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Проти ЄС
« Reply #119 : Червня 25, 2016, 01:23:50 13:23 »
Можу ще додати, якщо комусь цікаво.

Адік не хотів знищення євреїв, можу помилятися, але сім'ю Ротшильда Гітлер у броньованому вагоні вивіз до Швейцарії, там в охороні були кращі люди с СС. Ротшильдів туди доставил під обіцянку що вони николи більше не будуть втручатися в економіку Німеччині.

А коли, вже після цоьго, германці почали чистити націю від євреїв, вони на трьох корабллях вивезли до гібралтару біля 10 тисяч євреїв, але англійці та американці заблокували ці корабли... от саме тоді і полчався нацизм, коли Гитлер сказав - якщо євреї не потрібні навіть Америці, то вони нікому не потрібні.

Дивний висновок. Виглядає так що вiн вивіз тiльки тих, хто йому заплатили.
Зараз Пегiда i Ко каже що муслiми нiкому не потрiбнi.
Prosperity is based on people and ideas