Автор Тема: Коли цей шоколадний презерв... нарешті розірве дип. відносини з Росією ??????  (Прочитано 3059 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча

Макаківець і думка - поняття, що  взаємно виключають один одного.  :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Хе-хе, як бюторасне чмо набзділо, все йому не так, всі кругом дурні.  :fp2

Вали вже до Хуйла, скоро вже твоя макака туди дасть драла. Там вам будєт хорашо і публіка вся продвінутая.  :weep:
кадировець твою жопу сьогодні полірував? чмо ти японське.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, можна почути вашу думку, що саме дасть розірвання дип. стосунків із Мордором?

Я скажу так.
Якщо судити чисто економічно-арифметично і конкретно - то якихось економічних плюсів прямо зараз і прямо сьогодні не дасть ніяких.

Але те, як Росія вже третій рік витирає об Україну ноги - такого б не стала терпіти жодна країна яка себе поважає.
Наприклад, Грузія -  не мала дуже багато років дип. відносин з Росією і нічого, жива здорова. Але Грузіюї поважають і має кращі перспективи щодо євроінтеграції і щодо вступу до НАТО. А на Україну дивляться зкоса: бо весь час закликає зарубіжні країни продовжувати санкції, а сама навіть не здатна припинити торгівлю з Росією.

То що це за країна ???
Мимовлі виникає запитання , а для чого їй суверенітет?
Може їй знову об"єднатися, тобто влитися в Росію і не морочити голову собі й людям?

ЇЇ територію щоночі обстрілюють, 9 % території окупували, а її Президент мирно собі торгує і ще й на самітах спокійно потискає руку Приезиденту країни -окупанта

То які перспективи може мати така країна ( на довгострокову перспективу)?

Повторюю, мова йде не про сьогоднішнє заробляння грошей , а про те чи є український народ таким народом, яки має право на своє місце в світі серед інших народів, чи це просто якась недорікувата малоросійська сільська громада , яка може тільки приготувати для заїжджих гостей якісь дивні незвичні стави і ще здивувати їх своїм смішним виглядом і поведінкою.


Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Бумеранг, можна почути вашу думку, що саме дасть розірвання дип. стосунків із Мордором?

Я скажу так.
Якщо судити чисто економічно-арифметично і конкретно - то якихось економічних плюсів прямо зараз і прямо сьогодні не дасть ніяких.

Мене цікавила ваша думка про загальні наслідки, не тільки економічні.

Я вважаю, що розірвання дип. стосунків лише ускладнить життя манюпасам, які мають родичів по інший бік кордону. "Шоколадна" влада отримає ще певну кількість незадоволених/розчарованих.

Щодо бізнесу, то великий бізнес існуватиме-торгуватиме надалі. Сумніваюсь, що НБУ введе заборону на платежі з/із Мордору. А навіть якщо введе, то великий бізнес буде ганяти платежі через треті країни (напр. офшори), а товари - наприклад через Білорусь. Дрібні комерсанти, ясна річ, повинні будуть шукати інші ринки збуту.

Доречі, статистика грошових переказів в Україну за 2015 рік говорить про те, що Мордор є лідером. Ось стаття:
http://sravnibank.com.ua/novosti/view/rossiya-ostalasi-liderom-po-obiemam-denezhnyh-perevodov-v-ukrainu-v-2015-nb/

Як цей феномен пояснити, я не знаю. Можливо наших заробітчан там є досі багато.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34405
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, як бюторасне чмо набзділо, все йому не так, всі кругом дурні.  :fp2

Вали вже до Хуйла, скоро вже твоя макака туди дасть драла. Там вам будєт хорашо і публіка вся продвінутая.  :weep:
кадировець твою жопу сьогодні полірував? чмо ти японське.

Членосос підкацапний, ти вже був посланий накуй, бо нахер нікому не цікавий. Навіть кацап Гома інтелектуал в порівнянні з тобою.  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, як бюторасне чмо набзділо, все йому не так, всі кругом дурні.  :fp2
Вали вже до Хуйла, скоро вже твоя макака туди дасть драла. Там вам будєт хорашо і публіка вся продвінутая.  :weep:
кадировець твою жопу сьогодні полірував? чмо ти японське.
Членосос підкацапний, ти вже був посланий накуй, бо нахер нікому не цікавий.
Навіть кацап Гома інтелектуал в порівнянні з тобою.  :weep:
:smiley24:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, можна почути вашу думку, що саме дасть розірвання дип. стосунків із Мордором?

Я скажу так.
Якщо судити чисто економічно-арифметично і конкретно - то якихось економічних плюсів прямо зараз і прямо сьогодні не дасть ніяких.

Мене цікавила ваша думка про загальні наслідки, не тільки економічні.

Я вважаю, що розірвання дип. стосунків лише ускладнить життя манюпасам, які мають родичів по інший бік кордону. "Шоколадна" влада отримає ще певну кількість незадоволених/розчарованих.

Щодо бізнесу, то великий бізнес існуватиме-торгуватиме надалі. Сумніваюсь, що НБУ введе заборону на платежі з/із Мордору. А навіть якщо введе, то великий бізнес буде ганяти платежі через треті країни (напр. офшори), а товари - наприклад через Білорусь. Дрібні комерсанти, ясна річ, повинні будуть шукати інші ринки збуту.

Доречі, статистика грошових переказів в Україну за 2015 рік говорить про те, що Мордор є лідером. Ось стаття:
http://sravnibank.com.ua/novosti/view/rossiya-ostalasi-liderom-po-obiemam-denezhnyh-perevodov-v-ukrainu-v-2015-nb/

Як цей феномен пояснити, я не знаю. Можливо наших заробітчан там є досі багато.

Загальні наслідки, не тільки економічні - це Україна і надалі перебуватиме в стані приниження. Потискати руки президентові сусідньої країни, який анексував частину території, ще й продовжує обстріли щоночі, але з ним ще й проводять якісь переговори, де він диктує умови, який представник від України його влаштовує, а який ні іт.п. - це приниження яке не потрепіла б жодна країна світу. То понормальному треба давно вже розірвати не тільки дип. відносини з Росією, а й будь-які зв"язки з нею.
Бо якщо якусь людину постійно б"ють, навіть не калічачи, а просто під боки і довгий час, то на громадян країни це накладує слід в психіці.
Ось почитайте цю мою тему ( тільки сабж в ній, більше нічого не треба).
http://ukrpravda.net/index.php?topic=38927.0

Хоча там йдеться про тарифи, але аналогія так само: Нас в покої не залишить ні Гройсман з його тарифами, ні Путін з його щонічними обстрілами ( де щотижня поранені і вбиті).
Нас - це мається на увазі громадяни України.

Але якшо отак жити роками - то прививається рабська психологія.
Оце , я вважаю, і є  і будуть не економічні, а загальні наслідки.
...
Так, розірвання дип. відносин ускладнить життя манюпасам, це правда. Але до певної міри ускладнить життя і Росії і російським манюпасам теж І тоді розумітимуть не тільки в Кремлі, а й в інших зарубіжних країнах, що з українцями що попало просто так не можна, з українцями треба рахуватись.

Шоколадна влада кількість незадоволених в Україні матиме завжди, бо дуже багато тут осіло людей і породичалися з ними хто має і родичів в Росії і економічні інтереси в Росії.

А це дуже пагано. Українські манюпаси вперто не хочуть вчитися жити без Росії. Хватаються за все що з Росією пов"язане і руками й ногами.
А в нас від цього всі головні біди й проблеми, ще з 1991 року ( якщо не сказати - ще з часів Богдана Хмельницького).

Будь-який бізнес  Росією - це наша біда.
Да-да, обмінюються з Росією і платежами і товарами, я розумію, виживають як можуть.

Але що говорити про манюпасів, якщо сам президент торгує з Росією і так і так. Я не про всім відомий Липецьк, навіть кажу.

Наприклад відомий Севастопольський судно-будівний - судноремонтний завод, залишився у власносності Порошенка. ( так само як і керченський завод залізничних стрілочних переводів у власності Ахметова). Севастопольський завод ремонтує російські військові кораблі і катери, а Порошенко на цьому спокійнісінько заробляє. ( ремонтує кораблі окупанту, який в будь-який момент може позбавити Україну вихода до моря, і, звернбть увагу, це робить сам Президент України).
................
 Коротше кажучи
Якщо не припиниться це гібредне співіснування з окупантом - то український суверенітет довго не протримається ( навіть над тими територіями, де він ще зберігся).
...................
Статистика грошових переводів наших заробітчан з мордору - я думаю це не страшно. Доки їм на тій території заробляти дають - хай беруть і пересилають. Але це вже мордору мінус, а не нам.

Головне - вчитися жити без Росії в майбутньому.




« Останнє редагування: Травня 04, 2016, 11:11:54 23:11 від Бумеранг »

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Коротше кажучи
Якщо не припиниться це гібредне співіснування з окупантом - то український суверенітет довго не протримається ( навіть над тими територіями, де він ще зберігся).

Доречі, аналогічна тема піднімалась і на сєвас.інфо. Аргументи ті самі.
Вата дивується, чому Х-ло називає Україну партнерами, постачає "фашистам" газ/світло/вугілля, чому не розриває дип. стосунки або хоча б не вводить візовий режим.

Думаю, допоки війна та окупація особливо не зачіпатиме економічні інтереси нашої влади, торгівля з агресором буде процвітати.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Хе-хе, як бюторасне чмо набзділо, все йому не так, всі кругом дурні.  :fp2

Вали вже до Хуйла, скоро вже твоя макака туди дасть драла. Там вам будєт хорашо і публіка вся продвінутая.  :weep:
кадировець твою жопу сьогодні полірував? чмо ти японське.

Членосос підкацапний, ти вже був посланий накуй, бо нахер нікому не цікавий. Навіть кацап Гома інтелектуал в порівнянні з тобою.  :weep:
у роми на відміну від тебе шоколадного мачо анальних фантазій нема, тобі смотрящій гавнецо з прутня дає полизати чи сьогодні ще не встиг?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Візьмем приклад Грузії - вони розірвали дип. стосунки з кацапстаном. Яким же було моє здивування, коли я взнав, що візовий режим відсутній! Кацапи можуть їздити у Грузію як до себе додому. І є прямі авіарейси.
Маю сумнів, чи потрібно Україні займатись аналогічною показухою.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Думаю, допоки війна та окупація особливо не зачіпатиме економічні інтереси нашої влади, торгівля з агресором буде процвітати.

А є десь аналіз наслідків такої дії на цьому етапі?
Окрім морального задоволення хто більше постраждає Україна чи Росія?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Коротше кажучи
Якщо не припиниться це гібредне співіснування з окупантом - то український суверенітет довго не протримається ( навіть над тими територіями, де він ще зберігся).

Доречі, аналогічна тема піднімалась і на сєвас.інфо. Аргументи ті самі.
Вата дивується, чому Х-ло називає Україну партнерами, постачає "фашистам" газ/світло/вугілля, чому не розриває дип. стосунки або хоча б не вводить візовий режим.

Думаю, допоки війна та окупація особливо не зачіпатиме економічні інтереси нашої влади, торгівля з агресором буде процвітати.

Ватна зрада i вишиватна - браття-близнюки.
Хуйлу вигiдно щоб це зробили ми, а воно буде вимагати зняття санкцiй.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Доречі, аналогічна тема піднімалась і на сєвас.інфо. Аргументи ті самі.
Вата дивується, чому Х-ло називає Україну партнерами, постачає "фашистам" газ/світло/вугілля, чому не розриває дип. стосунки або хоча б не вводить візовий режим.

Думаю, допоки війна та окупація особливо не зачіпатиме економічні інтереси нашої влади, торгівля з агресором буде процвітати.
Взагалі то продає. От це "постачає" - мозкова травма вати.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Доречі, аналогічна тема піднімалась і на сєвас.інфо. Аргументи ті самі.
Вата дивується, чому Х-ло називає Україну партнерами, постачає "фашистам" газ/світло/вугілля, чому не розриває дип. стосунки або хоча б не вводить візовий режим.

Думаю, допоки війна та окупація особливо не зачіпатиме економічні інтереси нашої влади, торгівля з агресором буде процвітати.
Взагалі то продає. От це "постачає" - мозкова травма вати.

Аматорка,  :smiley24:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Доречі, аналогічна тема піднімалась і на сєвас.інфо. Аргументи ті самі.
Вата дивується, чому Х-ло називає Україну партнерами, постачає "фашистам" газ/світло/вугілля, чому не розриває дип. стосунки або хоча б не вводить візовий режим.

Думаю, допоки війна та окупація особливо не зачіпатиме економічні інтереси нашої влади, торгівля з агресором буде процвітати.
Взагалі то продає. От це "постачає" - мозкова травма вати.

Аматорка,  :smiley24:
:smiley15: