Автор Тема: Наслідки нерозуміння українцями свого політичного вибору 2014 р.  (Прочитано 890 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
В 2014 році, 2 роки тому назад, тупориле українське населення, обравши своїм лідером олігархічного і повністю проросійського злодія і негідника Порошенка, повелося на негайне мирне рішення за рахунок того, що затулило вуха, бо не хотіло чути правду про справжню природу війни.

Природа війи має власну логіку розвитку, яку не можуть одразу зупинити навіть головнокомандучі. Війна як вогнище може досить довго горіти саме по собі - як і звичайна людська сварка. Вже багато хто зрозумів про себе свою помилку - але не хочуть зізнаватися у власній необачності - тепер шукають винних. Якось забули, що змістовно головним є не війна з Росією, а антиолігархічна революція, де Янукович був лише бандитським виявом того ж самого явища, що й Кучма, Ющенко й Порошенко.
Росія захищає СВОЄ право на східно-деспотичну диктатуру Золотої Орди, яку й вважають "рускім миром". Де є лиш один володар, а інші лише пил при дорозі. Такий устрій був у пізній Візантії. Путін розуміє, що захищає саме устрій, а не Росію - тому підтримує не Захід, а Китай з подібним режимом.

Якщо недорікувате українське населення захотіло миру в умовах, коли цей мир неможливий, то Україна приречена пройти ще одне коло громадянського протистояння ПІД ЧАС та ПІСЛЯ подолання інтервенції Путінської Росії. Але це і не так погано: як Янукович колись нас об'єднав нас проти олігархату, так і Путін примусить нас змінити владу хоча б для захисту країни. Демократична процедура під час війни ЗАВЖДИ урізана. Питання: хто буде кого урізати - ми олігархат Порошенка, чи вони нас.

ЗІ: Ще раз нагадую: про безвізовий в"їзд всіх громадян України на територію Євросоюзу забудьте тепер на довгі роки.
Хто дуже хоче - проривайтесь туди в індивідуальному порядку.


Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
A Лазаренко олiгархом хiба не був?  :smilie10:
Антиолiгархiчну революцiю треба було робити ще в 90х, з приходом Кучми олiгархи закрiпилися.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Как страшно жить!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Как страшно жить!

Помирай!
І чим швидше - тим краще.
І ти не помилишся.
« Останнє редагування: Червня 10, 2016, 10:53:00 10:53 від Бумеранг »

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Спасибо, брат!
Я так и поступлю!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
A Лазаренко олiгархом хiба не був?  :smilie10:
Антиолiгархiчну революцiю треба було робити ще в 90х, з приходом Кучми олiгархи закрiпилися.

То в тебе претензії до Кучми? Чи до кого?

Особисто я за Кучму жодного разу не голосував ні в 1994 році ( обидва рази), ні в 1999 році ( теж обидва рази).

А до Порошенка в тебе претензій ніяких?  :smilie11:

Ти знаєш, але в мене до особисто Порошенка претензій теж нема. Претензії є тільки до українців, яких я вже давно вважаю невиправними довбойобами.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
A Лазаренко олiгархом хiба не був?  :smilie10:
Антиолiгархiчну революцiю треба було робити ще в 90х, з приходом Кучми олiгархи закрiпилися.

То в тебе претензії до Кучми? Чи до кого?

Особисто я за Кучму жодного разу не голосував ні в 1994 році ( обидва рази), ні в 1999 році ( теж обидва рази).

А до Порошенка в тебе претензій ніяких?  :smilie11:

Ти знаєш, але в мене до особисто Порошенка претензій теж нема. Претензії є тільки до українців, яких я вже давно вважаю невиправними довбойобами.

Не було вибору, коли конкурентом Кучми у другому турi був комунiст Симоненко. Так само не було вибору, коли змагались Юля i Янукович - вибори бeз вибору, обoє шiстки Хуйла.
З Порошенком Путiн прорахувався, тому й прагне його змiстити любою цiною.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
A Лазаренко олiгархом хiба не був?  :smilie10:
Антиолiгархiчну революцiю треба було робити ще в 90х, з приходом Кучми олiгархи закрiпилися.

То в тебе претензії до Кучми? Чи до кого?

Особисто я за Кучму жодного разу не голосував ні в 1994 році ( обидва рази), ні в 1999 році ( теж обидва рази).

А до Порошенка в тебе претензій ніяких?  :smilie11:

Ти знаєш, але в мене до особисто Порошенка претензій теж нема. Претензії є тільки до українців, яких я вже давно вважаю невиправними довбойобами.

Не було вибору, коли конкурентом Кучми у другому турi був комунiст Симоненко. Так само не було вибору, коли змагались Юля i Янукович - вибори бeз вибору, обoє шiстки Хуйла.
З Порошенком Путiн прорахувався, тому й прагне його змiстити любою цiною.

Та ти що?
І в 1 турі 1999 не було вибору? Та хоч Костенко, хоч Удовенко, хоч Марчук, хоч чорт з рогами, ну тільки ж не Кучма, що розгорнув олігархізацію по всіх фронтах ( Симоненко не варіант,  це само собою).

І в 2 турі теж чомусь агітації "вони однакові" " противсіх" чомусь не розпочалося.
Та хоч так було б Кучмі сала за шию налити, щоб він не відчував себе так впевнено.

Але тоді мовчала Галичина і Київ, але чомусь на телеекранах з"являлися часто такі як Вадим Рабинович, який заявляв нам , що "Кучма - це від бога".

Точніше було б сказати, що не від бога, а від Яхве

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
З Порошенком Путін не прорахувався, в російських ЗМІ майже нема критики Порошенка.
Але є стійка критика України як невдалої держави взагалі.
Критика й глузування.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
В 2014 році, 2 роки тому назад, тупориле українське населення, обравши своїм лідером олігархічного і повністю проросійського злодія і негідника Порошенка, повелося на негайне мирне рішення за рахунок того, що затулило вуха, бо не хотіло чути правду про справжню природу війни. ...
То не Рф напало?
Ну і, ти у принципі припускаєш користь політичної конкуренції? Більшість проголосувала за Порошенко, але не як за лідера, а як за президента. У лібералів немає лідера  :smilie3: Можливо не тільки ліберали голосували за Порошенка, але ліберали голосували саме за нього.
Ти не ліберал, ти навіть проти місцевого самоврядування. Але чому одразу політичні опоненти "тупорилі"? Це ти на тупий та гострий бік яйця натякаєш?  :smilie7: Та ні, все ж таки політична ідеологія, на яку спираються кандидати у президенти, цікавить виборців. Ну, мені так здається.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
З Порошенком Путін не прорахувався, в російських ЗМІ майже нема критики Порошенка.
Але є стійка критика України як невдалої держави взагалі.
Критика й глузування.
А навіщо ти це читаєш? Рф напала на Україну, що про Україну ти очікуєш прочитати у російських ЗМІ? Ну і, прізвище президента не має значення для того, хто хоче захапати територію. Таких, що здадуть територію вже не залишилось. Реакцію громадян на "пропозицію" Рф політики побачили, то офіційно проросійських вже немає, підтримки кремля вже не шукають. Чи когось підтримують російські ЗМІ?  :smilie3: 

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Взагалі-то українці що за Порошенка голосували вже зрозуміли яку дурницю зробили. Порошенко б давно вже був там де Янукович але на допомогу прийшов Путін з війною що відволікає народ від Порошенка

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
В 2014 році, 2 роки тому назад, тупориле українське населення, обравши своїм лідером олігархічного і повністю проросійського злодія і негідника Порошенка,

Ну от таке ми тупе населення. Можеш їхати нах в свій Кацапстан.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Взагалі-то українці що за Порошенка голосували вже зрозуміли яку дурницю зробили. Порошенко б давно вже був там де Янукович але на допомогу прийшов Путін з війною що відволікає народ від Порошенка

Путін з війною прийшов ще задовго до виборiв. Але якби презом став би Бойко чи Косата, то звичайно вiйни такої б не було, просто забрав би мовчки пiв України (як Крим).
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Твоя юлька оседлала тарифную тему, ведьма.

Хочет, чтобы олигархи и, вообще, богатые люди , нифига не платили за рыночную стоимость тарифов.

Хочет, чтобы ты, Бумеранг, оплачивал им свет, воду и газ.

Ты придурок?

Совсем этого не понимаешь?




Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
В 2014 році, 2 роки тому назад, тупориле українське населення, обравши своїм лідером олігархічного і повністю проросійського злодія і негідника Порошенка,

А за кого мало б українське населення голосувати, на вашу думку?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
В 2014 році, 2 роки тому назад, тупориле українське населення, обравши своїм лідером олігархічного і повністю проросійського злодія і негідника Порошенка,

А за кого мало б українське населення голосувати, на вашу думку?

Я вже казав.
В 2014 році крім Ю. Тимошенко іншого вибору не було.

Але навіть якби й не вона, то Порошенко - точно не варіант. Людина пов"язана пуповиною і бізнесом з ПР, з РФ з "Руським міром", прихожанин УПЦ МП ( фактично ФСБ) точно не міг би вважатися варіантом.
Навіть якщо й не Ю. Тимошенко в 2014 році, всерівно, важко було б знайти кандидата,гіршого ніж Порошенко.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В 2014 році крім Ю. Тимошенко іншого вибору не було.
Але навіть якби й не вона, то Порошенко - точно не варіант.
Людина пов"язана пуповиною і бізнесом з ПР, з РФ з "Руським міром", прихожанин УПЦ МП ( фактично ФСБ) точно не міг би вважатися варіантом.
Навіть якщо й не Ю. Тимошенко в 2014 році, всерівно, важко було б знайти кандидата,гіршого ніж Порошенко.
:Sho_za:
Ото вже... хворий на всю голову...
Так за кого треба було голосувати - за Ляшка?..
Що ти верезеш, зомбований?..
Ти хоч на результати голосування... дивився - який там був вiдрив в %... мiж "твоею" Макакою та Петею...
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
В 2014 році крім Ю. Тимошенко іншого вибору не було.
Але навіть якби й не вона, то Порошенко - точно не варіант.
Людина пов"язана пуповиною і бізнесом з ПР, з РФ з "Руським міром", прихожанин УПЦ МП ( фактично ФСБ) точно не міг би вважатися варіантом.
Навіть якщо й не Ю. Тимошенко в 2014 році, всерівно, важко було б знайти кандидата,гіршого ніж Порошенко.
:Sho_za:
Ото вже... хворий на всю голову...
Так за кого треба було голосувати - за Ляшка?..
Що ти верезеш, зомбований?..
Ти хоч на результати голосування... дивився - який там був вiдрив в %... мiж "твоею" Макакою та Петею...
 :smilie7:

Бувалий, ти читати не вмієш? Чи окуляри забув ?
Я ж сказав однозначно, тільки за Тимошенко. Ні про яких ляшків я й слова не казав. Ляшко має беззаперечні психічні проблеми.

За Ляшка голосували тільки шизофреніки.
За Порошенка - тільки тупорилі придурки. І таких в Україні - аж 54%.

Тому Хуйло і розйобує цю нещасну пришелепкувату Україну, бо вона не здатна відрізняти чорне від білого.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Бувалий, ти читати не вмієш? Чи окуляри забув ?
Я ж сказав однозначно, тільки за Тимошенко.

Ну так і є, шизік.

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
A Лазаренко олiгархом хiба не був?  :smilie10:
Антиолiгархiчну революцiю треба було робити ще в 90х, з приходом Кучми олiгархи закрiпилися.

То в тебе претензії до Кучми? Чи до кого?

Особисто я за Кучму жодного разу не голосував ні в 1994 році ( обидва рази), ні в 1999 році ( теж обидва рази).

А до Порошенка в тебе претензій ніяких?  :smilie11:

Ти знаєш, але в мене до особисто Порошенка претензій теж нема. Претензії є тільки до українців, яких я вже давно вважаю невиправними довбойобами.
Как так про украинцев, Вы где и с кем живете?

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Украинский народ и его элита: два мира, две реальности, две жизни

Если сейчас спросить активистов, зачем они стояли на майдане, их ответ будет прост: чтобы ушел Янукович ("Банду геть!").
Но ведь президентов должны менять не майданы, а выборы.
В этом суть демократии. Когда народу не нравится действующий президент, народ просто выбирает нового главу государства.
Без мордобоя, пожаров и стрельбы.
А, с другой стороны, чем Порошенко отличается от Януковича?
Или чем первый лучше второго?
Если судить по рейтингам нынешнего президента, то абсолютно ничем.
Простые граждане их обоих не любят.
Совершенно непонятно, для чего надо было менять главу Партии регионов на одного из создателей этой партии.
К тому же не секрет, что собой представляет нынешний украинский президент.
 Он же не с Венеры прилетел.
 Его биография известна.
И каким Петр Алексеевич будет президентом, было понятно изначально.
За двадцать с лишним лет он проявил себя в полной мере.
Тогда зачем надо было так странно менять Януковича на Порошенко?
Чтобы появился новый объект для общенародной ненависти..................

Украина – страна контрастов, где в сорокамиллионном аду несколькими тысячами семей выстроен свой индивидуальный рай.
И нет в него доступа простым украинцам.
Ведь удел простых украинцев – жизнь в аду ради того, чтобы существовали райские кущи украинского "панства". 
И ни "революция достоинства", ни война на Донбассе, ни развал экономики, ни банкротство государства, ни десятки тысяч убитых для украинской элиты ничего не значат.
Как будто всего этого и нет.
Она живёт так, как жила все двадцать пять лет независимости.
Для украинского панства ничего не изменилось.
Даже его общий бизнес с "российским агрессором" продолжается.........
 
РИА Новости Украина: http://rian.com.ua/me/20160610/1011425372.html

 :gigi:




« Останнє редагування: Червня 11, 2016, 12:21:39 12:21 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, ти читати не вмієш?
Чи окуляри забув ?
Я ж сказав однозначно, тільки за Тимошенко.
Ну так і є, шизік.
Здоровых людей НЕ БЫВАЕТ.
Есть БОЛЬНЫЕ и НЕОБСЛЕДОВАННЫЕ...


Чого це наш Бум так нервуе?..
Образили Матусю?..
Та цур ii, Косатiй...
Хуйло... ще грошей пiдкiне, аби Бум мав бажання 100500 раз довести, що лише Косата Макака е единим кандидатом в Прези...
Дивно, що народ у нас такий тупий, повiвся на торти та цукерки та проголосував за Дона Педро...
От чого Бум та його Косата Макака пробачити не можуть...
То й несе Бума з ранку...
 :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
В 2014 році, 2 роки тому назад, тупориле українське населення, обравши своїм лідером олігархічного і повністю проросійського злодія і негідника Порошенка,

А за кого мало б українське населення голосувати, на вашу думку?

Я вже казав.
В 2014 році крім Ю. Тимошенко іншого вибору не було.

Юлька - абсолютно непрохідний кандидат був. Це всім було зрозуміло із достатньо холодної реакції людей, коли її на візку привезли на Майдан. А вже через тиждень вона самостійно стрибала як козлик (хто б сумнівався). :)
Якщо у західних областях, в неї ще була якась підтримка, то у східних - жодних шансів.

Для мене Юлька "закінчилась" ще у 2009-му, після своїх "вагомих внесків" у економіку.

У 2010-му на вибори не ходив. Що "ЮВТ", що "ВФЯ" - 2 купи лайна і ще невідомо яке гірше.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
В 2014 році, 2 роки тому назад, тупориле українське населення, обравши своїм лідером олігархічного і повністю проросійського злодія і негідника Порошенка,

А за кого мало б українське населення голосувати, на вашу думку?

Я вже казав.
В 2014 році крім Ю. Тимошенко іншого вибору не було.

Юлька - абсолютно непрохідний кандидат був.

Ещё не вєчєр.
Ось свiже:

https://news.rambler.ru/articles/33888331/

Prosperity is based on people and ideas

Offline Kiama

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 437
Тимошенко - с 2009 года непроходная никуда.  Можете забыть про нее...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Тимошенко - с 2009 года непроходная никуда.  Можете забыть про нее...

Просто українці - "тупа нація" (с) Бумеранг  :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
Що тут, сектантське чудо знову камлає про свою макаку ?  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тимошенко - с 2009 года непроходная никуда.  Можете забыть про нее...
Як це ни куда - а Кочанiвка?..
Думаете, ii там забули, а всi справи ГПУ... викинуло в Смiтник Iсторii?..
Бачте, вже до пацанiв Азiрова добралися...
Прийде час й Матусi треба буде новий матрац купуваати...
Що тут, сектантське чудо знову камлає про свою макаку ?  :weep:
Не лiкуеться, щодоби тринькае про Мамцю, що вона ВЖЕ Свята...
Пора ii канонизувати...
 :smilie7: