Автор Тема: ЇЇ камінням мало побити  (Прочитано 532 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bull3tt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 649
  • Стать: Чоловіча
ЇЇ камінням мало побити
« : Червня 17, 2016, 01:44:41 01:44 »
Турчанка решила подшутить над мужем и благодаря приложению отключала экран телевизора, во время матча Хорватия - Турция на Евро 2016. Что было далее можете посмотреть в видео.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: ЇЇ камінням мало побити
« Reply #1 : Червня 17, 2016, 07:11:57 07:11 »
Бувають же такі довбануті сучки  :smilie9:

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Re: ЇЇ камінням мало побити
« Reply #2 : Червня 17, 2016, 04:49:52 16:49 »
Знаючи людей, все ж сподіваюсь шо це була комедія (дуже вже чоловік добре грає як на мене).
Але як шо ні, то мотиви жінки повинні бути дуже сильними аби так вчиняти з найближчою тобі людиною.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: ЇЇ камінням мало побити
« Reply #3 : Червня 17, 2016, 06:21:14 18:21 »
Знаючи людей, все ж сподіваюсь шо це була комедія (дуже вже чоловік добре грає як на мене).
Але як шо ні, то мотиви жінки повинні бути дуже сильними аби так вчиняти з найближчою тобі людиною.
мотиви пох, якщо він потім побачив це відео і зламав цій йобнутій щелепу, то думаю будь який суд його виправдає
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: ЇЇ камінням мало побити
« Reply #4 : Червня 17, 2016, 06:22:25 18:22 »
мотиви пох, якщо він потім побачив це відео і зламав цій йобнутій щелепу, то думаю будь який суд його виправдає

у мусулів, якщо ти жінка і тебе згвалтували, суд виносить обвинувачувальний вирок у зраді  :weep:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27340
Re: ЇЇ камінням мало побити
« Reply #5 : Червня 17, 2016, 06:27:23 18:27 »
В пять часов утра жена встала с постели и пробралась в чулан. Там она разбила молотком катушки от спинигов, сломала о колено удочки, облила кислотой лески и поплавки, разрезала ножом резиновые сапоги. Потом она неслышно легла в кровать и нежно прижалась щекой к плечу мужа.....
Жить ей оставалось не более часа...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: ЇЇ камінням мало побити
« Reply #6 : Червня 17, 2016, 08:20:31 20:20 »
Цьоця, звичайно, сука, але дядькові теж треба електрикою лікуватися: влаштувати такий погром із-за такої, по суті, хуйні як хвутболь. Добре хоч інхваркта не схопив.  :smilie8: