Автор Тема: Ребята и девчата! А если это правда?  (Прочитано 8705 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ребята и девчата! А если это правда?
« : Липня 02, 2016, 09:33:48 21:33 »
Ольга Решетилова.      брали членів сімей тих, кого вважали сєпарами. дружин і дітей. а у відповідь сєпари почали розправлятися над родичами наших бійців на окупованих територіях. решту, вибачте, коментувати не буду

Oksana Golubeva Ваше право. Ваша совість. Вам з тим жити.

Maksym Kozub Ви, мабуть,( Оксана Голубева) якось дуже вибірково дивитися чи слухаєте. Я говорив і говорю, в тому числі й на Еспресо: Валік дійсно хоробро воював, і при цьому він дійсно має кримінальні "косяки", за які його можна й треба судити.

Maksym Kozub "Ви чомусь, такі святі, не полягли і не покалічені на цій війни" — Оксано, кажу як людина, яка на цій війні воювала в тому числі й за вас і була там покалічена: я не знаю, ким треба бути, щоб видати таку фразу. Читаючи вас і подібних вам, я вкотре розумію, що Україна ще на десятиліття, на кілька поколінь таки не має шансів. Читаючи вас і подібних вам, я вкотре розумію: з країни таки треба їхати. Читаючи вас і подібних вам, я вкотре відчуваю, як мені гірко та противно.
https://m.facebook.com/o.reshetylova
« Останнє редагування: Липня 02, 2016, 09:38:04 21:38 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #1 : Липня 02, 2016, 09:36:27 21:36 »
Ольга Решетилова       ''друг мій прекрасний, я була в Айдарі, дуже багато спілкувалася і з айдарівцями, і з тими, хто від них постраждав. я знаю вспшників, яких вони ставили до стінки і хотіли розстріляти, я знаю дівчат-волонтерів, яких вони кидали до підвалів, я знаю про війни між угрупуваннями в Айдарі, я знаю, хто такий Мельничук, хто такий Граб, хто такий Рубєж, чому вбили Динаміта, де і як стояв Мастер і ще багато-багато чого, що вам, очевидно, невідомо або чого ви просто не хочете бачити. це не означає, що в Айдарі не було героїв і просто хлопців, що самовіддано воювали. але це тільки погіршує загальну ситуацію і підкреслює цинізм і підлість командирів''

https://m.facebook.com/o.reshetylova

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #2 : Липня 02, 2016, 10:00:32 22:00 »
Георгій Тука
5 ч · Киев ·

Шановні панове медійники!
Якщо вам потрібна ПРАВДА (якою б гіркою вона не була), то беріть відрядження і шуруйте на Схід, а не телефонуйте мені "дайте коментар". Завдяки моїм коментарям, істерична "вишивата" вже зробила з мене "ворога українського народу".
Якщо вас влаштовує ситуація, коли з бандитів роблять героїв, коли з мародерів роблять захисників, коли з алкашні, яка просиділа весь строк в ямі, роблять "наших хлопчиків", коли зі злочинців роблять нардепів - тоді збирайте "коментарі".
Але, якщо ви поїдете "на землю", якщо вам вдасться викликати людей на відверту розмову, тоді ви і почуєте і про зниклих мешканців, і про "віждаті" фермерські врожаї, і про зниклу сільськогосподарську техніку, і про взяття в полон за викуп, і про контрабанду... Багато чого почуєте! Аби, ви все це витримали...
І не треба мені розповідати, мовляв, це ж війна... Так, це - жорстока кровопролитна війна! Але, злочинами займається нікчемна меншість тих чоловіків, які захищають нас. Нікчемна, порівняно з усім особовим складом!
Але, треба ж розуміти: "позор" армійців не я своїми розповідями про ПРАВДУ, а саме ця нечисленна мерзота своїми вчинками!
Якщо вас цікавить ПРАВДА, а не образ - шукайте її!

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #3 : Липня 02, 2016, 10:05:53 22:05 »
Георгій Тука
5 ч · Киев ·

Шановні панове медійники!
Якщо вам потрібна ПРАВДА (якою б гіркою вона не була), то беріть відрядження і шуруйте на Схід, а не телефонуйте мені "дайте коментар". Завдяки моїм коментарям, істерична "вишивата" вже зробила з мене "ворога українського народу".
Якщо вас влаштовує ситуація, коли з бандитів роблять героїв, коли з мародерів роблять захисників, коли з алкашні, яка просиділа весь строк в ямі, роблять "наших хлопчиків", коли зі злочинців роблять нардепів - тоді збирайте "коментарі".
Але, якщо ви поїдете "на землю", якщо вам вдасться викликати людей на відверту розмову, тоді ви і почуєте і про зниклих мешканців, і про "віждаті" фермерські врожаї, і про зниклу сільськогосподарську техніку, і про взяття в полон за викуп, і про контрабанду... Багато чого почуєте! Аби, ви все це витримали...
І не треба мені розповідати, мовляв, це ж війна... Так, це - жорстока кровопролитна війна! Але, злочинами займається нікчемна меншість тих чоловіків, які захищають нас. Нікчемна, порівняно з усім особовим складом!
Але, треба ж розуміти: "позор" армійців не я своїми розповідями про ПРАВДУ, а саме ця нечисленна мерзота своїми вчинками!
Якщо вас цікавить ПРАВДА, а не образ - шукайте її!

Ну не робив цього всього Лихолiт. Звичайно Айдaр не ангели, як i всi добробати.. було бойове крило, а було - кримiнальне. Лихолiт завiдував бойовим.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #4 : Липня 02, 2016, 10:06:55 22:06 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #5 : Липня 02, 2016, 10:08:28 22:08 »
Интересно.
Вот почему. "Азов" - нацики, шмацики, татуировки, знаки разные и ничего - тишина и дисциплина, никто не жалуется. "Айдар" - вроде бывшая самооборона и такие залеты что волосы дыбом, таже история с бывшими ментами из "Торнадо" кажется

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #6 : Липня 02, 2016, 10:11:14 22:11 »
Интересно.
Вот почему. "Азов" - нацики, шмацики, татуировки, знаки разные и ничего - тишина и дисциплина, никто не жалуется. "Айдар" - вроде бывшая самооборона и такие залеты что волосы дыбом, таже история с бывшими ментами из "Торнадо" кажется

Может потому что Азов - карманная игрушка Авакова
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #7 : Липня 02, 2016, 10:15:48 22:15 »
Интересно.
Вот почему. "Азов" - нацики, шмацики, татуировки, знаки разные и ничего - тишина и дисциплина, никто не жалуется. "Айдар" - вроде бывшая самооборона и такие залеты что волосы дыбом, таже история с бывшими ментами из "Торнадо" кажется
Я читала, что там давным давно нет ,,людей с Майдана''
Много погибло, некоторые ушли

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #9 : Липня 02, 2016, 10:21:15 22:21 »
Интересно.
Вот почему. "Азов" - нацики, шмацики, татуировки, знаки разные и ничего - тишина и дисциплина, никто не жалуется. "Айдар" - вроде бывшая самооборона и такие залеты что волосы дыбом, таже история с бывшими ментами из "Торнадо" кажется
Я читала, что там давным давно нет ,,людей с Майдана''
Много погибло, некоторые ушли

Где "там"? В Айдаре?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #10 : Липня 02, 2016, 10:22:18 22:22 »
Мельничук усторил в Айдаре беспредел и присваивал себе всю гуманитраную помощь. Свидетельсво волонтеров 2014 г

Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #11 : Липня 02, 2016, 10:22:44 22:22 »
Суд відпустив командира "Айдару" Лихоліта на поруки
Такої позиції притримувався генеральний прокурор Луценко.

Суд відпустив на поруки народних депутатів командира батальйону "Айдар" Валентина "Батю" Лихоліта. Про це у Twitter написав журналіст Олександр Аргат.

''Іван Соболь ‏@Sob762
@olarhat На поруки трьом дебілам: Соболєву, Мосійчуку і Лозовому? Які не сидять тільки тому, що недоторкані?''
« Останнє редагування: Липня 02, 2016, 10:26:57 22:26 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #12 : Липня 02, 2016, 10:23:39 22:23 »
Убежит? Скроется?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #13 : Липня 02, 2016, 10:28:12 22:28 »
Убежит? Скроется?

Не думаю. Да и в принципе куда ему бежать. Ныкаться дето по селам, он же не Портнов с кучей баблосов за бугром и в Россию ему хода нет как какомуто мудаку пророссийскому.
Да и нормальные люди за него подписались, чото он мне симпатичен, хотя это и не значит что я считаю его невиновным.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #14 : Липня 02, 2016, 10:30:00 22:30 »
Убежит? Скроется?

 :Sho_za:

Афганская 3 рота Айдара - это ребята , которые действительно воюют (Лихолит афганец). Послушайте лучше волонтеров, а не зрадофилов-писак.
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #15 : Липня 02, 2016, 10:30:51 22:30 »
Єгор Соболєв
    39 мин ·

    Валентин Лихоліт, Батя з Айдару, звільнений з під арешту рішенням Апеляційного суду.

    Коли ми разом, коли ми рішучі, коли маємо чіткі цілі, нас не зупинити. Усіх-усіх вітаю:).

    Пропоную завтра, в неділю, наприклад о 18:00, провести нараду на Майдані на тему як допомогти усім іншим героям Війни за Незалежність, які опинилися за ґратами.

    Не всі вони такі відомі як Батя, не до всіх так багато людей прийшло на допомогу, але всі вони на неї заслуговують.

    Так що до зустрічі:)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #16 : Липня 02, 2016, 10:34:54 22:34 »
про айдар правда

якщо порівнювати азов та айдар то айдар це цвіточки поівняно з азовом

що далі?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #17 : Липня 02, 2016, 10:37:00 22:37 »
про айдар правда

якщо порівнювати азов та айдар то айдар це цвіточки поівняно з азовом

що далі?

Мельничука i Насiння за грати. Для початку
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #18 : Липня 02, 2016, 10:37:45 22:37 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #19 : Липня 02, 2016, 10:39:20 22:39 »
про айдар правда

якщо порівнювати азов та айдар то айдар це цвіточки поівняно з азовом

що далі?

Тем не менее про Азов ни полслова никогда нне слышал, а про айдар с самого начала нехорошие разговоры были

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #20 : Липня 02, 2016, 10:45:03 22:45 »
Убежит? Скроется?

 :Sho_za:

Афганская 3 рота Айдара - это ребята , которые действительно воюют (Лихолит афганец). Послушайте лучше волонтеров, а не зрадофилов-писак.
Читала.
Волонтеры пишут, что давно ,,айдару'' ничего не поставляют.
И ,,батя'' должен был знать, почему.
Reema, все мутно, Егорка -за батю, и вы - за батю, и прохвосты Гришин с гнидами мосийчуком и Ляшко -за батю.
и батя на фотографии у Егорки в фейсбуке  какой-то ,,себе на уме''.
Если бы не ваше мнение - мне все с батей было бы понятно.



Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #21 : Липня 02, 2016, 10:47:10 22:47 »


    Пропоную завтра, в неділю, наприклад о 18:00, провести нараду на Майдані на тему як допомогти усім іншим героям Війни за Незалежність, які опинилися за ґратами.

   

Майдан вирує(с)
Prosperity is based on people and ideas

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #22 : Липня 02, 2016, 10:48:11 22:48 »
про айдар правда

якщо порівнювати азов та айдар то айдар це цвіточки поівняно з азовом

що далі?

Тем не менее про Азов ни полслова никогда нне слышал, а про айдар с самого начала нехорошие разговоры были

Айдар підпорядковуєтсья ЗСУ.
Азов - МВС

можливо в цьому секрет

за словами знаючої людини є випадки в маріуполі та околицях. ну ще на бат св. марії можна грішити. є кримін. справи, яким не дають ходу. я думаю є скажімо так певний біологічний матеріал.
« Останнє редагування: Липня 02, 2016, 10:54:15 22:54 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #23 : Липня 02, 2016, 10:51:17 22:51 »
''На поруки Лихоліта взяли народні депутати: від фракції "Самопоміч" Семен Семенченко та Єгор Соболєв, від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.''

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #24 : Липня 02, 2016, 10:51:36 22:51 »
Убежит? Скроется?

 :Sho_za:

Афганская 3 рота Айдара - это ребята , которые действительно воюют (Лихолит афганец). Послушайте лучше волонтеров, а не зрадофилов-писак.
Читала.
Волонтеры пишут, что давно ,,айдару'' ничего не поставляют.
И ,,батя'' должен был знать, почему.
Reema, все мутно, Егорка -за батю, и вы - за батю, и прохвосты Гришин с гнидами мосийчуком и Ляшко -за батю.
и батя на фотографии у Егорки в фейсбуке  какой-то ,,себе на уме''.
Если бы не ваше мнение - мне все с батей было бы понятно.


Батя - советник Министра Обороны.


Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #25 : Липня 02, 2016, 10:52:50 22:52 »
''На поруки Лихоліта взяли народні депутати: від фракції "Самопоміч" Семен Семенченко та Єгор Соболєв, від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.''

И Ирина Геращенко, правда её сейчас нет в стране, но она публично вписалась.

« Останнє редагування: Липня 02, 2016, 10:56:12 22:56 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #26 : Липня 02, 2016, 11:28:04 23:28 »
По заявi сепара Казакова, мера Северодонецька, i чомусь друга Туки , Батi було пред'явлено звинувачення.

Ось "погляд" Казакова за 2014 рiк



http://sever.lg.ua/2014-04-27-strane-nuzhen-referendum-gorodu-detsentralizatsiya-teplosnabzheniya-kazakov
Prosperity is based on people and ideas

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #27 : Липня 02, 2016, 11:39:22 23:39 »


А то шо молол Югик, генпрокурор  :weep:, в защиту своего знакомого Лихолита , так это ваще шедевр дебилизма и для дебилов.
И шо интересно, проконало!  :lol:
В очередной раз на закон положен большой и толстый.


« Останнє редагування: Липня 02, 2016, 11:43:28 23:43 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #28 : Липня 02, 2016, 11:43:54 23:43 »


А то шо молол Югик, генпрокурор  :weep:, в защиту своего знакомого Лихолита , так это ваще шедевр дебилизма и для дебилов.
И шо интересно, проконало!  :lol:
В очередной раз на закон положен большой и толстый.

А что с законом не так? Обвинения притянуты за уши, выдвинуты сепаром, который сам должен давно сидеть, за измену Родине. То же самое касается и "судьи" Печерского суда.

Цитувати
Роман Рябчук
‏@ryabtchuk_roman

Кстати, Лихолита судила судья Гладун, против которой возбуждено уг/д за то, что она сняла с розыска Андрея Портнова.


И кто такая "Ольга Решетилова", чтобы ей верили?
« Останнє редагування: Липня 02, 2016, 11:50:58 23:50 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Ребята и девчата! А если это правда?
« Reply #29 : Липня 02, 2016, 11:58:18 23:58 »

А что с законом не так? Обвинения притянуты за уши, выдвинуты сепаром, который сам должен давно сидеть, за измену Родине. То же самое касается и "судьи" Печерского суда.


Югика послушай, этот дебил сам рассказал как должно быть по закону, сначала, а потом всрался и сделал то шо сделал.

Или анализ Шария, он конечно еще та б*дь, но анализ шикарный.

Бывалый и Бугага - брехуны!