Автор Тема: Hard Talk. Артем Ситник  (Прочитано 1631 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Hard Talk. Артем Ситник
« : Липня 03, 2016, 08:01:26 20:01 »
Цікаво було подивитися, правда я вже ближче до кінця почав. Треба відео пошукати.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #1 : Липня 03, 2016, 10:12:06 22:12 »

« Останнє редагування: Липня 03, 2016, 10:15:39 22:15 від термаміл »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #2 : Липня 03, 2016, 10:17:50 22:17 »
Дякую  :Prapor2:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #3 : Липня 04, 2016, 09:19:16 09:19 »
Тільки мені неприємна ця ведуча що висмоктує з пальця компромати?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #4 : Липня 04, 2016, 11:12:49 11:12 »
Тільки мені неприємна ця ведуча що висмоктує з пальця компромати?

А що ти хтів від 112?


Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #5 : Липня 04, 2016, 11:55:39 11:55 »
Тільки мені неприємна ця ведуча що висмоктує з пальця компромати?
Я три хвилини подивилась, решту може згодом, але почула слова ведучої про генпрокурора, який приймає рішення за суддю  :eyes:
Прокуратура може відкликати клопотання про досудове тримання під вартою та вимагати іншого. Наприклад особистої поруки. Чому ні?
Хай би вже казала про тиск генпрокурора на слідчих. Але начебто слідчих представляє в суді прокуратура, тобто вид запобіжного заходу під час слідства погоджується слідчими з "верхівкою" прокуратури. Чи ні?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #6 : Липня 04, 2016, 05:49:08 17:49 »
Так тим і цікава була передача, що Влащенко ніби як тупа вишивати запитувала, а Ситник показував усю тупість вишиватних.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #7 : Липня 04, 2016, 06:35:51 18:35 »
А комментах- "Вы очень умная и красивая женщина! все время смотрю Ваши передачи".

 И мне нравится.  :smiley16:

 И зрадофилы как всегда  :smilie9: - "Коли варто очікувати на появу справ щодо діяльності одіозних опоблоковців – зокрема, Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна? Чому НАБУ та антикорупційна прокуратура до сих пір мовчать з цього приводу? Порівняно з цими мільярдерами і спільниками Януковича - той же Онищенко – «дрібнота»."
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #8 : Липня 04, 2016, 06:52:43 18:52 »
А комментах- "Вы очень умная и красивая женщина! все время смотрю Ваши передачи".

 И мне нравится.  :smiley16:

 И зрадофилы как всегда  :smilie9: - "Коли варто очікувати на появу справ щодо діяльності одіозних опоблоковців – зокрема, Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна? Чому НАБУ та антикорупційна прокуратура до сих пір мовчать з цього приводу? Порівняно з цими мільярдерами і спільниками Януковича - той же Онищенко – «дрібнота»."


сам Онищенко достаточно прямо выразился :« Якщо я сяду, я все про всіх розповім   http://kordon.com.ua/news-ukraine/33695-chomu-timoshenko-lyashko-boyatsya-scho-onischenko-syade.html

Потому депутаты находят сейчас отмазки, бьются в падучей, ставят ультиматумы, лишь бы не голосовать за привлечение Онищенко к ответсвенности.
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #9 : Липня 04, 2016, 06:57:14 18:57 »
сам Онищенко достаточно прямо выразился :« Якщо я сяду, я все про всіх розповім   http://kordon.com.ua/news-ukraine/33695-chomu-timoshenko-lyashko-boyatsya-scho-onischenko-syade.html

Потому депутаты находят сейчас отмазки, бьются в падучей, ставят ультиматумы, лишь бы не голосовать за привлечение Онищенко к ответсвенности.


 А где он рассказать это сможет? Закроют, пресанут , бизнес отдаст , ну может дадут свалить. Не,  ну на кого надо - расскажет.  :smilie1:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #10 : Липня 04, 2016, 07:03:01 19:03 »
Потому депутаты находят сейчас отмазки, бьются в падучей, ставят ультиматумы, лишь бы не голосовать за привлечение Онищенко к ответсвенности.

Ніхто насправді мабуть не сподівається, що його або когось з його банди реально посадять. Навіть мета така не ставиться.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #11 : Липня 04, 2016, 07:12:12 19:12 »
Потому депутаты находят сейчас отмазки, бьются в падучей, ставят ультиматумы, лишь бы не голосовать за привлечение Онищенко к ответсвенности.

Ніхто насправді мабуть не сподівається, що його або когось з його банди реально посадять. Навіть мета така не ставиться.

Ну от ми i побачимо хто. Тут я згодна з Шабунiним:

Цитувати
«Вчора комітет прийняв дуже хитре рішення, яким дав право парламенту не голосувати за його затримання і арешт, якого просила Генпрокуратура. Вони грають на те, щоб не проголосувати за затримання і арешт », - впевнений Шабунін.

Активіст нагадав, що антикорупційна прокуратура і генпрокурор Юрій Луценко у своєму поданні просили дати дозвіл на притягнення депутата до кримінальної відповідальності, а також на його затримання і арешт.

«Недоторканність - це не арешт, це означає, що просто проти людини відкривають виробництво, можна вручити підозра. Окремо вони вимагали затримання і арешт, щоб його можна було в СІЗО посадити. Тому що в їх 80-сторінковому поданні чітко розписано, як Онищенко зараз блокує слідство, і як далі буде це робити. Більш того, вони заявили, що ключового свідка вже загрожують, і її взяли під цілодобову охорону. Тому їм потрібно дозвіл на посадку Онищенко », - підкреслив Шабунін.

На його думку, в Раді «є рішення» голосувати за залучення Онищенко до кримінальної відповідальності, але не дозволяти НАБУ його заарештувати.

«Все цього бояться, тому що Онищенко відразу прямо сказав:« Якщо я сяду, я все про всіх розповім, я буду новим Ходорковським в Україні ». Чому істерить Тимошенко (лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко), чому істерить Ляшко (лідер Радикальної партії Олег Ляшко), тому що вони бояться, що він все про всіх розповість », - заявив він.

При цьому Шабунін обмовив, що якщо Тимошенко вже однозначно висловлювалася на підтримку Онищенко, то стосовно лідера Радикальної партії він «впевнений, що з'явиться щось від Ляшка».

«І у вівторок весь цей цирк відбудеться. Фракції будуть робити все можливе, захищаючи Онищенко. Чи не проголосувати за залучення вони не можуть, це буде самогубство політичне, тому вони будуть дуже хитро грати, вигадуючи сто причин, щоб не проголосувати за арешт. Подання регламентне неправильне, доказів немає, будь-який марення, який вони придумають. Їм важливо, щоб Онищенко не сів в СІЗО, тому що якщо він туди сяде, то він все розповість про всіх, хто піднімає істерику проти його арешту. Таке палево »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #12 : Липня 04, 2016, 07:15:41 19:15 »
Якщо мавпи завтра завалять голосування, це буде мабуть початком кiнця цiєї Ради.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #13 : Липня 04, 2016, 07:17:32 19:17 »
Проголосують за зняття депутатської, за арешт може й ні. Він втече в підорашку, сучкаблох залишиться без фінансування, позиції хуйла послабнуть в 10 разів.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #14 : Липня 04, 2016, 07:25:45 19:25 »
Проголосують за зняття депутатської, за арешт може й ні. Він втече в підорашку, сучкаблох залишиться без фінансування, позиції хуйла послабнуть в 10 разів.

А треба щоб не тiкав , а сiв. Iнакше буде з моcкви фiнансувати 5 колонну як це роблять зараз клименко, азаров, захарченко, портнов, фiрташ i ко.
Може хоч на третiй рiк вiйни до утиркiв нарештi дiйде.
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #15 : Липня 04, 2016, 07:26:17 19:26 »
Мавпа вже оголосила, що переходить до радикальних дій.
Я думаю, буде блокувати трибуну завтра.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #16 : Липня 04, 2016, 07:27:45 19:27 »
Мавпа вже оголосила, що переходить до радікальних дій.
Я думаю, буде блокувати трибуну завтра.

З Ляшком напару. НФ неприємно здивував
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #17 : Липня 04, 2016, 07:28:32 19:28 »
А треба щоб не тiкав , а сiв. Iнакше буде з моcкви фiнансувати 5 колонну як це роблять зараз клименко, азаров, захарченко, портнов, фiрташ i ко.
Може хоч на третiй рiк вiйни до утиркiв нарештi дойде.

Не сяде він. Це і не потребується. Сто мільйонів віддадуть - вже добре. З гри вийдуть - і хай валять під три чорти.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #18 : Липня 04, 2016, 08:12:48 20:12 »
А.Ситник: Голосування щодо Онищенка – тест на наявність політичної волі в парламенті


«Мені цікаво буде поспостерігати за голосуванням у ВР. Депутати декларують себе як борці з корупцією. От і подивимося, скільки з них реально проголосує, скільки «захворіє», скільки піде курити, коли це питання розглядатиметься», - зазначив директор Бюро.

Він переконаний, що депутатська недоторканність унеможливлює проведення повноцінного розслідування у разі вчинення народним обранцем злочину. Адже щодо нього не можна проводити оперативно-розшукові заходи і негласні слідчі дії без дозволу Верховної Ради.

«Мені важко зрозуміти доцільність прохання такого дозволу – мовляв, а можна ми будемо проводити негласні слідчі дії стосовно депутата Іванова? Мені здається, що недоторканість депутата треба звузити то аналогічного імунітету судді. Він повинен бути захищений у всьому, що стосується його політичної діяльності, але не мати можливість скоювати будь-який, в тому числі особливо тяжкий злочин», - наголосив А.Ситник.

https://nabu.gov.ua/novyny/asytnyk-golosuvannya-shchodo-onyshchenka-test-na-nayavnist-politychnoyi-voli-v-parlamenti
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #19 : Липня 04, 2016, 09:35:55 21:35 »
Проголосують за зняття депутатської, за арешт може й ні. Він втече в підорашку, сучкаблох залишиться без фінансування, позиції хуйла послабнуть в 10 разів.

Справа ж не тiльки в тому, щоб лишити шльондру її  спонсора (вiн у неї  не один), i не в тому щоб позбутись конкурента, а в СХЕМАХ. Якi треба знищити.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #20 : Липня 04, 2016, 09:38:22 21:38 »
Справа ж не тiльки в тому, щоб лишити шльондру її  спонсора (вiн у неї  не один), i не в тому щоб позбутись конкурента, а в СХЕМАХ. Якi треба знищити.

Так нема Онищенка - нема й схеми.
Я чомусь впевнений, що ФБР знає що робить.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #21 : Липня 04, 2016, 09:46:54 21:46 »
А треба щоб не тiкав , а сiв. Iнакше буде з моcкви фiнансувати 5 колонну як це роблять зараз клименко, азаров, захарченко, портнов, фiрташ i ко.
Може хоч на третiй рiк вiйни до утиркiв нарештi дойде.

Не сяде він. Це і не потребується. Сто мільйонів віддадуть - вже добре. З гри вийдуть - і хай валять під три чорти.

Абсоолютно недурная мысль...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #22 : Липня 04, 2016, 09:53:07 21:53 »
Справа ж не тiльки в тому, щоб лишити шльондру її  спонсора (вiн у неї  не один), i не в тому щоб позбутись конкурента, а в СХЕМАХ. Якi треба знищити.

Так нема Онищенка - нема й схеми.

Я чомусь впевнений, що ФБР знає що робить.

К сожалению не все так просто

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #23 : Липня 05, 2016, 06:32:52 18:32 »
Ти ба, проголосували  :smilie10:

Але він в мацкві, буде мабуть ще та історія.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #24 : Липня 06, 2016, 02:09:16 02:09 »
а що хтось сумнівався що так буде?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #25 : Липня 06, 2016, 02:42:14 02:42 »
Ти ба, проголосували  :smilie10:

Але він в мацкві, буде мабуть ще та історія.
Вроде простая история, 2,5 года ведь Януковича нет.  :smiley16:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #26 : Липня 06, 2016, 10:49:48 10:49 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Hard Talk. Артем Ситник
« Reply #27 : Липня 06, 2016, 10:50:31 10:50 »
Prosperity is based on people and ideas