Автор Тема: По стуку крисянського чма Профілактіка ...  (Прочитано 3154 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча
... на ХВУПі зразу банять  :fp2

Він там, часами, не родич владєліци УкрПравди ?  :weep:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #1 : Липня 05, 2016, 04:51:41 16:51 »
На ФУПЕ ,,стучат'' юлькИ
У них технологии разработаны.
Макаковскими политтехнологами.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #2 : Липня 05, 2016, 05:20:13 17:20 »
Нє, тут саме це чмо демонстративно  стучало.

Воно то справа житейська отримати бан по ділу, десь там когось матюкнеш чи пошлеш різко. Але в даному випадку підстав було 0,0%, просто по стуку конкретного мудака банять автоматом.  :weep:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #3 : Липня 05, 2016, 05:35:22 17:35 »
Вас там не надолго забанили.
Дня на три.
 :smilie5:
Отдохнете . Наберетесь сил и юмора
 :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #4 : Липня 05, 2016, 06:18:53 18:18 »
Він казав що він там модер. Ну, натякав.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #5 : Липня 05, 2016, 06:28:01 18:28 »
Він казав що він там модер. Ну, натякав.

Теж так чомусь подумав кілька днів тому.

Грішив раніше на dmsnet-а ( хоча той теж мене би банив з радістю, не сумніваюсь )  :weep:

А може, обидвоє банять на зміну, хер їх там розбере. Кримскоє браццтво.  :fp2

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #6 : Липня 05, 2016, 06:31:12 18:31 »
Грішив раніше на dmsnet-а ( хоча той теж мене би банив з радістю, не сумніваюсь )  :weep:

А може, обидвоє банять на зміну, хер їх там розбере. Кримскоє браццтво.  :fp2

А чого дмснет? Ніколи б на нього не подумав (не тому що він хороший, а тому що таких дурнів до модерства не допустять  :gigi:). А от профілаптик неодноразово погрожував людям банами, і їх потім банили.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #7 : Липня 05, 2016, 06:35:54 18:35 »
Грішив раніше на dmsnet-а ( хоча той теж мене би банив з радістю, не сумніваюсь )  :weep:

А може, обидвоє банять на зміну, хер їх там розбере. Кримскоє браццтво.  :fp2

А чого дмснет? Ніколи б на нього не подумав (не тому що він хороший, а тому що таких дурнів до модерства не допустять  :gigi:). А от профілаптик неодноразово погрожував людям банами, і їх потім банили.

Та х.з., особливо не вникав, так якось видавалось навскидку.

Тут ще питання - якщо той крисіянін дійсно модератор, то виходить, що ХВУП модерується з підкацапної території.  :smilie10:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #8 : Липня 05, 2016, 06:39:16 18:39 »
Тут ще питання - якщо той крисіянін дійсно модератор, то виходить, що ХВУП модерується з підкацапної території.  :smilie10:

Не знаю. Фігня той фуп. Правда, зради там останнім часом поменшало разів в десять чомусь.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #9 : Липня 05, 2016, 07:01:33 19:01 »
Тут ще питання - якщо той крисіянін дійсно модератор, то виходить, що ХВУП модерується з підкацапної території.  :smilie10:

Не знаю. Фігня той фуп. Правда, зради там останнім часом поменшало разів в десять чомусь.

Мабуть, притиснули їх трохи, сказали не пистіти про зраду  без міри.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #10 : Липня 05, 2016, 07:03:24 19:03 »
У нас он Бумеранг бігає бідний, не знає про що ще б погавкати, онища вже будуть ловити, а що пиздіти методичок не роздав штаб.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #11 : Липня 05, 2016, 07:09:01 19:09 »
У нас он Бумеранг бігає бідний, не знає про що ще б погавкати, онища вже будуть ловити, а що пиздіти методичок не роздав штаб.

Бумеранг - кадр з вдареною головою, він буде за макаку воювати як ті японці в джунглях.  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #12 : Липня 05, 2016, 07:10:44 19:10 »
Бумеранг - кадр з вдареною головою, він буде за макаку воювати як ті японці в джунглях.  :weep:

 :weep: :weep: :weep:  :smiley24: це точно.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #13 : Липня 05, 2016, 09:35:42 21:35 »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #14 : Липня 05, 2016, 10:05:31 22:05 »
Це якийсь цирк - їх банять на гебешному ресурсі (ФУПі), а вони плачуться на СУПі.   :Sho_za:
Вас туди налигачем тягнуть до Альонушкі?  :lol: :hot:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #15 : Липня 05, 2016, 11:57:25 23:57 »
Чому так ?

Бо обидва патентовані педроти.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34409
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #16 : Липня 06, 2016, 01:05:45 01:05 »
А скільки там бюторасів на тому ХВУПі, у-у-у   :love:

Макакське, а ти під яким іменем там пахіню восхваляєш ?   :weep:



Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #17 : Липня 06, 2016, 09:01:11 09:01 »
А скільки там бюторасів на тому ХВУПі, у-у-у   :love:

Макакське, а ти під яким іменем там пахіню восхваляєш ?   :weep:
Да, это интересно.
Кто на ФУПЕ из секты псих ?
Тот и Бумеранг.
Замечу, что кремлядские картинки на Пороха бабусятина любит постить

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #18 : Липня 06, 2016, 09:57:54 09:57 »
Бумеранг - кадр з вдареною головою, він буде за макаку воювати як ті японці в джунглях.  :weep:
Хворий на голоову...
Кажуть, що шиза приходить тодi, коли хворий не просто на стiну лiзе й з тарганами обчается...
Це... коли ГОЛОСИ приходять.
Схоже на те, що у Бума... голос Макаки приходить щодня...
Iнакше... вiн давно забув би цю потвору та ii спонсорiв...
Але ж... не забувае, бо вважае Макаку Святою...
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #19 : Липня 06, 2016, 06:59:16 18:59 »
Бумеранг - кадр з вдареною головою, він буде за макаку воювати як ті японці в джунглях.  :weep:
Хворий на голоову...
Кажуть, що шиза приходить тодi, коли хворий не просто на стiну лiзе й з тарганами обчается...
Це... коли ГОЛОСИ приходять.
Схоже на те, що у Бума... голос Макаки приходить щодня...
Iнакше... вiн давно забув би цю потвору та ii спонсорiв...
Але ж... не забувае, бо вважае Макаку Святою...
 :smilie7:

Я в чомусь схожий на нашу модераторшу Дрейк.  :smilie5:
В мене теж хороша пам"ять, тільки ж я не дуже злий   :gigi:

А взагалі то ... Ти, Бувалий, конкретизуй, кого ти називаєш Макакою і потворою. Бо в мене якісь не хороші догадки.

Якщо Порошенка чи Ющенка - то ти правий. Про Януковича я навіть мовчу, бо він завжди жив в інших вимірах і взагалі за межами добра й зла.
Я Порошенка теж гидую, він звичайно ж рідкісний мудак, хоча на відміну від Ющенка, хоч який він барига й боягуз і путінський холуй, однак не виглядає шизофреніком. Бо Ющенко - це був наче персонаж творів В. Пелєвіна.
...
І ще, Бувалий. Я тут пишу в своє задоволення, коли схочу. Можу місяць не писати, якщо зайнятий. А ти якщо любиш ставити не знайомим людям діагнози, то почни з себе. Я тобі особисто діагнозів ніяких не ставлю, принаймні не бачу видимих патолотій. І іншим форумчанам діагнозів теж не ставлю. Шизофреніками їх не вважаю ( навіть RG - Єгорку).

Однак абсолютна більшість форумчан це ті люди, в яких "хуйова душа"
 
І ще добавлю: в них нікчемна пам"ять і патологічна нездатність аналізувати події і робити висновки про різнопланові події  не тільки остаточні, а й висновки проміжні.
Це не значить що вони(форумчани) шизики, чи погані в чомусь люди, але й нєхуй сунутися туди, де морда не влазить.

Краще хай пишуть на форумах про футбол, чи про секс і т.п.
Більшість з них не знають і не пам"ятають реально ніхуя ( про новітню політичну історію України), але сунуть своє хайло скрізь, де тільки почують слово "Юля".

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #20 : Липня 06, 2016, 07:15:11 19:15 »
А взагалі то ... Ти, Бувалий, конкретизуй, кого ти називаєш Макакою і потворою. Бо в мене якісь не хороші догадки.

Макака - вона макака і є. Бабця, піздося, хуйля, Багіня, вагіня, сучкаблох і таке інше. Ще колись її називали поважно ЮВТ... де ті часи  :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #21 : Липня 06, 2016, 07:23:12 19:23 »
А скільки там бюторасів на тому ХВУПі, у-у-у   :love:

Макакське, а ти під яким іменем там пахіню восхваляєш ?   :weep:

ФУП сьогодні - це самий блядський політичний ресурс, бо керують ним дві блядіни, одна з них колись дуже давно зіграла дуже неблаговидну роль в долі Георгія Гонгадзе ( в потрібний день і час спрацювала як наводчиця).

Друга - теж блядіна ще й лізба, сама ніби то є волонтершою, але Україну ненавидить і працює на перетворення України в Росію №2, невіть цього не приховуючи.

Колись давно, в 2010 році, коли з подачі підарастичних противсіхів ( таких як і ти, між іншим) обрали Януковича, в мене на ФУПі тоді був свій нік ( дуже схожий на цей), я тоді почав писати там ( звичайно ж без матюків і без прямих образ), яку ж ви ,придурки,  мразіну Президентом обрали ? Він або здасть Україну Росії, або доведе до війни з Росією і в результаті до розпаду країни чи до її напіврозпаду (що ми зараз і бачимо).

Протримався я там тільки пару місяців, мене тихо прибрали навіть без пояснень і коментарів (чисто так по-ФУПівські.

З того часу я не ХВУП ні ногою.
Так, я знаю там є декілька моїх однодумців, але я б там так писати спокійно і врівноважено не зміг би, зірвася б ну і зразу ж швидкий довічний бан.
....
Кого я й когось восхваляю - то я обов"язково приводжку пояснення і причини, але й тут, більшість форумчан не мають ні належної пам"яті на політичні події на протязі декількох десятків років ні здатності аналізувати й співставляти різнопланові події й факти, щоб могти робити якісь висновки й узагальнення про політичні події.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #22 : Липня 06, 2016, 07:30:45 19:30 »
А взагалі то ... Ти, Бувалий, конкретизуй, кого ти називаєш Макакою і потворою. Бо в мене якісь не хороші догадки.

Макака - вона макака і є. Бабця, піздося, хуйля, Багіня, вагіня, сучкаблох і таке інше. Ще колись її називали поважно ЮВТ... де ті часи  :weep:

Там, де й територіально цілісна й без війни держава Україна.

А макакою можеш тепер називати кого завгодно, тільки пам"ятай, що Росія вміє чекати (навіть не роками, а десятиліттями) і пам" ятай скільки кілометрів від твого будинку до кордону з Росією.

Будеш потім Путіна макакою чи бабцею називать
( частіше спрямовуй свої очі на східний Донбас і Крим).

...Вийди на балкон і кричи: Захарченко - макака! Плотніцький - макака! Аксьонов - макака!

Кричи тепер як скажений, скільки завгодно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #23 : Липня 06, 2016, 07:31:47 19:31 »
Мушу повністю погодитися з Бумером щодо ФУПу.
Мені лише незрозуміло, що ота киздобратія, яка тіпа патрійоти України і українці, на тому ресурсі робить.
Втім, я здогадуюся - одвічне бажання засраних хохликів підбирати кацапське лайно.

Щодо Тимошенко, то мені, чесно кажучи, не зрозуміло, чому Бумер так вперто тримається її. Втім, це його персональна справа.
Для мене вона, Янукович, Ющенко - давнє минуле.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #24 : Липня 06, 2016, 07:55:35 19:55 »
Там, де й територіально цілісна й без війни держава Україна.

Ааа, так то макака тримала цілісність... а ніхто й не знав (окрім тебе)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #25 : Липня 06, 2016, 08:47:45 20:47 »
Мушу повністю погодитися з Бумером щодо ФУПу.
Мені лише незрозуміло, що ота киздобратія, яка тіпа патрійоти України і українці, на тому ресурсі робить.
Втім, я здогадуюся - одвічне бажання засраних хохликів підбирати кацапське лайно.

Щодо Тимошенко, то мені, чесно кажучи, не зрозуміло, чому Бумер так вперто тримається її. Втім, це його персональна справа.
Для мене вона, Янукович, Ющенко - давнє минуле.

Я так скажу.

Я за політичними подіями слідкую давно, ще з студентських років, мені цікаво, але я ніколи не вважав що політики є чи майже повністю ідеальні чи близькі до цього. Хоча деіких з них я вважаю негативом абсолютним ( таких як Дмитро Табачник, наприклад, чи 99% ригів).

Я добре пам" ятаю життя і кінця 70-х, і 80-х, а найголовніше 90-х років.

Було багато всяких політиків і деякі були з них досить позитивні. А от результативності Юлії Тимошенко не було ні в кого. Коли в 2000 році були віялові відімкнення електрики, села сидіти без світла, пенсіонери навіть без жалюгідних пенсій( не тільки в селах), то я пам"ятаю як ЮВТ за 2-3 місяці розрулила ситуацію, ставши віце0прем"єром з питань енергетики. Тоді кучмівські олігархи, на гівно сходили та й Кучма теж.

І пізніше, коли вона двічі була Прем"єром _ то на мій погляд вона була найкращим Прем"єром.
Просто треба пам"ятати всю сукупність подій загалом.

Були в неї й помилки ( особливо кадрові), але це, найчастіше, від безвиході бо треба було набирати людей в команду, які можуть щось вирішити ( під час наростаючого протистояння з піднімаючими голову ригами і дрібних паскудств Ющенка та Балоги, який пішов працювати до них помагальником).

Юля в політиці з січня 1997 року, вже 19 років, але враховуючи її плюси й мінуси, вважаю, що все ж таки плюсів було не просто більше, а набагато більше.

Так, вона вже не досягне бувших висот в політиці, але вона працює й зараз і я вважаю її навіть і сьогоднішню спрямованість політичних кроків правильною.
Не знаю як там хто, але не розумію, чому в нас діють офшори, в які антиукраїнські власники бувших держпідприємств перекачують бабло , яке виймають з кишень простих українців придумавши так звані "економічні рефоми".
Я не розумію, чому газ укр видобутку зникає невідомо куди, а в нас  в вдвічі підвищуються тарифи на опалення й на газ.  :smilie11:
................

Хоч Юлю і вважати давнім минулим, але знайти інших і кращих політиків, то  в Україні їх не  з"явилося й досьогодні.

Якщо є - то хто ? Сірожа з Мустафою?

Ну так вони чуть- шо втечуть до США, в Україні почнуться соціальні бунти, а на кордонах чітко замаячить Хуйло, (підвозитиме гуманітарні конвої).

Врешті решт, Юля зараз вже ні на що не впливає ( реально - ні на що, крім виступів у ВР та в Шустера).
Може знайдуться кращі політики ніж Юля які будть здатні забезпечити і соціальну стабільгість спробують відновити територіальну цілісність.

ПОВТОРЮЮ:
Юля реальної влади зараз не має.
Але їй, як політику, я роблю загальну оцінку на тлі всіх її 19 років політ.діяності, в контексті всіх політичних подій і обставин, які мали місце за весь цей час в Україні.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #26 : Липня 06, 2016, 08:51:19 20:51 »
Там, де й територіально цілісна й без війни держава Україна.

Ааа, так то макака тримала цілісність... а ніхто й не знав (окрім тебе)

Розкажеш скоро Путіну, хто тримав цілісність України.
Вийдеш прямо на власний балкон і розповіси йому прямо з власного балкона.

Він тебе уважно вислухає.
Розповіси хуйлові, які саме треба робити економічні реформи, щоб Харків пошвидше прийняли до НАТО й до Євросоюзу.
Хуйло тобі щось цікаве підкаже.

Твоя розповідь викличе в Хуйла жвавий інтерес.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #27 : Липня 06, 2016, 08:54:50 20:54 »
Розкажеш скоро Путіну, хто тримав цілісність України.

Та шо ти зі своїм путіним... до речі, увесь народ називає його хуйлом, і лише такий рагуль яки ти - поважно, Путін....

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #28 : Липня 06, 2016, 09:05:06 21:05 »
Розкажеш скоро Путіну, хто тримав цілісність України.

Та шо ти зі своїм путіним... до речі, увесь народ називає його хуйлом, і лише такий рагуль яки ти - поважно, Путін....

І я його теж хуйлом називаю  :laugh:

Але ти йому про це розповіси з власного балкона , з перших рук, :smilie5: так би мовити

Скажеш, що мовляв так і так, є в Києві такий Бумеранг, так він тебе вовка, хуйлом називає :smilie5:

Вичисли його по айпішнику і вламай йому пиздюлей :smilie5:

А то цей Бумеранг, як казав Кучма " савсєм абарзєл" :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: По стуку крисянського чма Профілактіка ...
« Reply #29 : Липня 06, 2016, 09:13:18 21:13 »
Тут точно бан за ідіотизм потрібен.