Автор Тема: Оголосили переможців конкурсу дитячого малюнку "Україна: шлях до миру!"  (Прочитано 1884 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tamaraburda

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
25 червня в "Українському домі" відбулося довгоочікуване оголошення результатів IV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Україна: Шлях до миру!". Про початок наймасштабнішого в Україні конкурсу малюнка 16 березня повідомив засновник Благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього" Ігор Янковський.

За три місяці, які тривав прийом робіт, організатори конкурсу отримали понад 500 малюнків зі всіх областей України. Найбільш активними цього року виявилися діти з Києва, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Миколаївської та Донецької областей.

Фіналістами конкурсу стали 40 юних художників в 13-ти номінаціях. Вони отримали цінні нагороди - художні набори для подальшого розвитку їх творчої майстерності. А головні переможці поїдуть до Одеси на 10-денні індивідуальні курси від Мистецького центру "Аурум" з майстер-класами та заняттями, де юні митці зможуть освоїти нові техніки малювання. У віковій групі від 14 до 17 років переможцями стали Владислава Гречкосій та Ольга Солодович, які посіли третє та друге місця відповідно. Наталія Богайчук зайняла перше місце завдяки малюнку "Радість материнства". У віковій групі від 9 до 13 років фіналістами стали Ганна Полякова та Вікторія Бейдик, а перше місце журі віддало малюнку Анастасії Міщанової "З мене проходить шлях від війни до миру". Наймолодшими фіналістами віком від 5 до 8 років журі обрало Софію Дякевич та Віроніку Ткачук, перемогу здобув Денис Потобенька за малюнок "Патріотичний равлик".Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25749
Равлык просто в точку, а у Дорошенко Лили явный талант