Автор Тема: Хто протестує проти справедливих тарифів  (Прочитано 4599 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #30 : Липня 09, 2016, 01:37:10 13:37 »
Все, кто голосуют за Юльку-ширку и за шляжка,  мечтают, чтобы юльковско-шляжковские имения и их многочисленные сауны отапливались по дешевой цене.

Как и маленькие 40- метровые норки простых украинцев.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34412
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #31 : Липня 09, 2016, 01:48:58 13:48 »
Доколє  :weep:


Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #32 : Липня 09, 2016, 01:59:41 13:59 »
В країнах де високі тарифи - там і вищий рівень життя.
Де дешеві тарифи - бідність, або певний час начебто все норм, а потім стрімке погіршення. Як у Венесуелі.

Ха!
Якщо у нас підвищать тариф за газ до 20 грн. за куб та електрику до 5 грн. за кВт, і ще мінімальна ставка податку для фізосіб складатиме 50%, наша країна не стане автоматично Швейцарією чи хоча б Німеччиною.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #33 : Липня 09, 2016, 02:08:32 14:08 »
Доколє  :weep:


де таких феєричних довбойобів беруть не знаю
Про середню зарплату є анекдот про профуру машу і цнотливу бібліотекарку таню а в середньому вони обидві бляді.
Ти де бля бачив зарплату у 6 тисяч гривень? В Луцьку шикарною вважається 4 тисячі, і так в більшості міст України. Де ти такі йобнуті цифри береш.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #34 : Липня 09, 2016, 02:24:03 14:24 »
В країнах де високі тарифи - там і вищий рівень життя.
Де дешеві тарифи - бідність, або певний час начебто все норм, а потім стрімке погіршення. Як у Венесуелі.

Ха!
Якщо у нас підвищать тариф за газ до 20 грн. за куб та електрику до 5 грн. за кВт, і ще мінімальна ставка податку для фізосіб складатиме 50%, наша країна не стане автоматично Швейцарією чи хоча б Німеччиною.

Десь так, так працюють закони ринкової економіки, дружочек.
Хочеш купуй, не хочеш не купуй.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #35 : Липня 09, 2016, 03:10:47 15:10 »
Цитувати
Мережа олігархів

Високі тарифи на комунальні послуги та вимоги їх знизити – одна з улюблених тем, яку політики експлуатують, щоб легко завоювати прихильність виборця. Попри таке буденне популістське інформаційне тло, у сфері тарифів дійсно відбуваються речі, що потребують розслідування.

Журналісти "Схем" відкинули політику і спробували з холодним розумом проаналізувати чергову зміну у тарифоутворенні. Вона, схоже, вкотре призведе до здорожчання електроенергії для споживачів. При цьому, обленерго, що здебільшого контролюються олігархами, не надто заощадливо витрачають гроші, зібрані з українців, коли закуповують різні товари у споріднених фірм за завищеними цінами. Розслідування Олександра Чорновалова.
https://ukrstream.tv/videos/the_schemes_issue_94

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #36 : Липня 09, 2016, 03:12:23 15:12 »
В країнах де високі тарифи - там і вищий рівень життя.
Де дешеві тарифи - бідність, або певний час начебто все норм, а потім стрімке погіршення. Як у Венесуелі.

Ха!
Якщо у нас підвищать тариф за газ до 20 грн. за куб та електрику до 5 грн. за кВт, і ще мінімальна ставка податку для фізосіб складатиме 50%, наша країна не стане автоматично Швейцарією чи хоча б Німеччиною.

Десь так, так працюють закони ринкової економіки, дружочек.
Хочеш купуй, не хочеш не купуй.

не плутай ринок з монополією

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #37 : Липня 09, 2016, 03:19:05 15:19 »
не плутай ринок з монополією

Я не плутаю. Яка ж монополія. Ніхто нікого не змушує користуватися комунальними послугами.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #38 : Липня 09, 2016, 03:27:13 15:27 »
не плутай ринок з монополією

Я не плутаю. Яка ж монополія. Ніхто нікого не змушує користуватися комунальними послугами.

Ха ха! Спробуйте відмовитись від центрального опалення у будинках старої забудови.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #39 : Липня 09, 2016, 03:36:47 15:36 »
не плутай ринок з монополією

Я не плутаю. Яка ж монополія. Ніхто нікого не змушує користуватися комунальними послугами.

Ха ха! Спробуйте відмовитись від центрального опалення у будинках старої забудови.

Можна продати квартиру та купити хату за містом.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34412
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #40 : Липня 09, 2016, 08:49:22 20:49 »
Доколє  :weep:


де таких феєричних довбойобів беруть не знаю
Про середню зарплату є анекдот про профуру машу і цнотливу бібліотекарку таню а в середньому вони обидві бляді.
Ти де бля бачив зарплату у 6 тисяч гривень? В Луцьку шикарною вважається 4 тисячі, і так в більшості міст України. Де ти такі йобнуті цифри береш.

Хочеш сказати, що вартість ящика пива в нас ще вища в розрізі ЗП ? Не буду сперечатись.  :smilie7:

Але це ж взагалі геноцид пивоманів, тому слід негайно вимагати продажу пива власного пиробництва по собівартості і прибрати нафіг всі податки і акцизи на його виробництво. Юля, спасі народ  :weep: 

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #41 : Липня 09, 2016, 09:18:30 21:18 »
Пиво до речі не є життево необхідним продуктом на відміну від газу.
Ну то таке.
Чого варті всі ці розмови про свободний ринок і справедливі ціни, після ганебного провалу з регулювання цін на автомобілі?
Країною керують соціалісти?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27366
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #42 : Липня 09, 2016, 09:23:49 21:23 »
Пиво до речі не є життево необхідним продуктом на відміну від газу.
Ну то таке.
Чого варті всі ці розмови про свободний ринок і справедливі ціни, після ганебного провалу з регулювання цін на автомобілі?
Країною керують соціалісти?

 :smilie11: Ты про что?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #43 : Липня 09, 2016, 09:33:40 21:33 »
Пиво до речі не є життево необхідним продуктом на відміну від газу.
Ну то таке.
Чого варті всі ці розмови про свободний ринок і справедливі ціни, після ганебного провалу з регулювання цін на автомобілі?
Країною керують соціалісти?

 :smilie11: Ты про что?

Про те як у нашої влади під розмови про вільний ринок вилізає мислення комуняцького минулого та совковий менталітет.
Про акциз на б/у авто.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #44 : Липня 09, 2016, 10:26:12 22:26 »
славная подобралась компания!

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #45 : Липня 10, 2016, 01:45:48 01:45 »
не плутай ринок з монополією

Я не плутаю. Яка ж монополія. Ніхто нікого не змушує користуватися комунальними послугами.

Ха ха! Спробуйте відмовитись від центрального опалення у будинках старої забудови.

Можна продати квартиру та купити хату за містом.
або , як варіант, можна БПП на гілляку.
як думаєш, за який варіант проголосує більше виборців?

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #46 : Липня 10, 2016, 02:48:03 02:48 »
або , як варіант, можна БПП на гілляку.
як думаєш, за який варіант проголосує більше виборців?

або юляку в качаняку
за зраду нац інтересів під час підписання контракту на газ з кацапстаном в 2009 році

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #47 : Липня 10, 2016, 02:20:06 14:20 »
поросяту і юляту - обох на гілляку, і справедливі нормальні тарифи.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #48 : Липня 10, 2016, 06:37:58 18:37 »
а що облом шаблону- "крить не чем"
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #49 : Липня 10, 2016, 07:21:06 19:21 »
Цитувати
Корень всех проблем в том, что на этом рынке все еще нет конкуренции, он монополизирован предприятиями теплокоммунэнерго (ТКЭ), которые ну никак не заинтересованы в повышении качества услуг.

Цитувати
Всі спроби підвищити енергозбереження в Україні залишаються неефективними, а отримувачі субсидій, як не парадоксально, не прагнуть до економії, а нарощують споживання.
http://dt.ua/ECONOMICS/ukrayinci-pri-otrimanni-subsidiy-pochinayut-naroschuvati-spozhivannya-gazu-infografika-213282_.html

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #50 : Липня 11, 2016, 12:48:08 00:48 »
з першою тезою згідний з другою ні,
я наприклад відмовився від газової плити, хочу перейти на електричну індукційну, але тут проблема у нас монополія РЕСу тільки у підконтрольного їм підриємця можна купити двохзонний лічильник і перекласти кабель - ну за дуже великі гроші.....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27366
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #51 : Липня 11, 2016, 10:38:40 10:38 »
з першою тезою згідний з другою ні,
я наприклад відмовився від газової плити, хочу перейти на електричну індукційну, але тут проблема у нас монополія РЕСу тільки у підконтрольного їм підриємця можна купити двохзонний лічильник і перекласти кабель - ну за дуже великі гроші.....

Зачем тебе зональный счетчик для плиты? Собираешся готовить по начам? Насколько я помню дневной тариф там выше чем у обычного счетчика, ну уж по крайней мере не ниже точно

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #52 : Липня 11, 2016, 01:01:18 13:01 »
денний тариф такий же як звичайний нічний 50%, а ми і так готуємо практично вночі і працюємо також...
а про корупцію в ресі що нормально... турбує тільки тариф?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27366
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #53 : Липня 11, 2016, 01:29:11 13:29 »
денний тариф такий же як звичайний нічний 50%, а ми і так готуємо практично вночі і працюємо також...
а про корупцію в ресі що нормально... турбує тільки тариф?


Не надо размениваться на мелочи - корупция в РЭС, корупция в ГАСК, корупция в ......
Нужно решать вопрос глобально - дерегуляция экономики, чтобы тот же РЭС в твоем случае просто не имел права указывать какой счетчик ставить. Есть нормы электрооборудования, есть знак госстандарта на счетчике - все, хотят определенный счетчик - не вопрос - пусть ставят за свой счет.
Я вообще принципиальный противник установки приборов учета потребителями. Подребитель должен иметь к ним единственное отношение - право требовать независимой внеочередной поверки. Все


Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #54 : Липня 11, 2016, 03:34:55 15:34 »
з першою тезою згідний з другою ні,
я наприклад відмовився від газової плити, хочу перейти на електричну індукційну, але тут проблема у нас монополія РЕСу тільки у підконтрольного їм підриємця можна купити двохзонний лічильник і перекласти кабель - ну за дуже великі гроші.....

Не правда...
Споживач має право самостійно придбати лічильник з числа внесених до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки та !рекомендованих обленерго
Скажу більше енергопостачальна компанія може взяти на себе витрати з програмування та встановлення такого лічильника. Вам лишається його тільки придбати
« Останнє редагування: Липня 11, 2016, 03:38:55 15:38 від pomi »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #55 : Липня 11, 2016, 04:04:18 16:04 »
з першою тезою згідний з другою ні,
я наприклад відмовився від газової плити, хочу перейти на електричну індукційну, але тут проблема у нас монополія РЕСу тільки у підконтрольного їм підриємця можна купити двохзонний лічильник і перекласти кабель - ну за дуже великі гроші.....

Не правда...
Споживач має право самостійно придбати лічильник з числа внесених до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки та !рекомендованих обленерго
Скажу більше енергопостачальна компанія може взяти на себе витрати з програмування та встановлення такого лічильника. Вам лишається його тільки придбати
от приїдь до луцького ресу і їм це розкажи, я їм прямо про це казав а їм пох.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #56 : Липня 11, 2016, 11:29:53 23:29 »
от приїдь до луцького ресу і їм це розкажи, я їм прямо про це казав а їм пох.

РЕМу, щирий борець за українську мову.
Розшифровується як "район електричних мереж".

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #57 : Липня 16, 2016, 07:41:52 19:41 »
Анекдот:
Цитувати
Украинцы согласны оплачивать новые ЕВРОПЕЙСКИЕ тарифы ЖКХ только тогда, когда дворник у них будет француз, слесарь - испанец, сантехник - итальянец, а начальник ЖЭКа - немец...
:smilie3:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #58 : Липня 16, 2016, 08:28:39 20:28 »
Цитувати
Украинцы согласны оплачивать новые ЕВРОПЕЙСКИЕ тарифы ЖКХ
Наскільки я знаю нові тарифи нічим не відрізняються від російських.
Хотіли в митний союз, спочатку навчіться платити тарифи як в Росії .
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27366
Re: Хто протестує проти справедливих тарифів
« Reply #59 : Липня 16, 2016, 09:21:57 21:21 »
Цитувати
Украинцы согласны оплачивать новые ЕВРОПЕЙСКИЕ тарифы ЖКХ
Наскільки я знаю нові тарифи нічим не відрізняються від російських.
Хотіли в митний союз, спочатку навчіться платити тарифи як в Росії .

Нет, больше.
Я за месяц зимой в Крыму платил 2000 руплей , отопление газом, котел двухконтурный окна стеклопакет