Автор Тема: Схильність до воровства породжує тупість і не бажання шукати причини  (Прочитано 1198 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Відсутність бажання шукати причини, а схільність до ритуальних схем і чужих формул успіху - ознака воровської ментальності.
Схильність до воровства проявляє себе по різному. Хтось краде в магазині курку, хтось краде мільярди, а хтось краде чужі думки. Це одне і те саме. Просто останнє мало помітно, але це саме те, що народжує оцей візантійський менталітет.
Весь поточний маразм, ідіотизм, перекручення, базарний стиль спілкування - це наслідки звички жити чужим, за рахунок чужого. Замість того щоб шукати причини та розуміти наслідки, йде якась маразматична гра словами - це до речі абсолютно по-російськи. Якесь словоблуддя, жонглювання термінологією - "вільний ринок", "вільні ціни", "реформи"... перебрали вже все, і... перекрутили все.
Головного нема - розуміння причин. Замість нього якесь шаманство і багато багато крику. І нескінчений пошук винних...
А ви кажете мова... Ось вам Росія у всій красі. Прямо тут і прямо зараз. На щастя без домінування культу насилля, але це на фоні іншого перетворюється потроху на незначну відмінність...

Питання просте - де вільні ціни на ринку авто?
Чого варті всі ці розмови про справедливі ціни на газ і т.і., коли раптом вилазе таке знайоме до болю совкове формулювання "щоб уникнути зловживань" (с). Чого соромитися, писали б уже прямо "не положено" ().

То що ж, виявляється при владі звичайні "ліберальні совки" - такий фейєричний оксюморон...
Не скажу що не очіквано, але все ж таки вразило...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
А что, на автомобили у нас регулировка цен?
Если ты про подержаные, то не надо было и надеятся. На секондхенд никогда не будет свободного рынка, там проблемы кроме конкуренции еще и в эконормах и утилизации.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Б.у. тягне за собою інші ціни.
Є до речі ринок б.у. квартир... нормальний такий ринок. Б.у. - це такий самий ринок як і інші. Він повинен бути вільним, так само як і інші.

Див таблицю - там все зрозуміло:
http://topgir.com.ua/4675755-novost-odnoj-kartinkoj-sravnenie-cen-na-novye-avto-v-ukraine-i-rossii/

В Україні чи не найвищі ціни на авто у світі.
Я відчуваю велике рочарування... Навіть вживу тут тупе модне слово - влада зашкварилась. Повністю...
"Щоб запобігти зловживань" (с) - ага...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
В Україні чи не найвищі ціни на авто у світі.
Я відчуваю велике рочарування... Навіть вживу тут тупе модне слово - влада зашкварилась. Повністю...
"Щоб запобігти зловживань" (с) - ага...

Так а що там з тим законом про розмитнення? Це ж про це тема, чи про що?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
В Україні чи не найвищі ціни на авто у світі.
Я відчуваю велике рочарування... Навіть вживу тут тупе модне слово - влада зашкварилась. Повністю...
"Щоб запобігти зловживань" (с) - ага...

Так а що там з тим законом про розмитнення? Це ж про це тема, чи про що?

http://strana.ua/articles/reconstruction/21476-pochemu-zakon-o-snizhenii-akcizov-na-b-u-avto-stal-bespoleznym.html

Закон о снижении акцизов на б/у автомобили может потерять весь свой смысл – из-за предложенных президентом поправок. Они, по факту, делают невозможным попытку купить машину у перекупщика – придется самолично ехать в ЕС и вывозить оттуда автомобиль. Уже в четверг за эти поправки должен проголосовать парламент. "Страна" разобралась, как теперь будет работать закон и что в нем изменилось.

Что это за поправки?

Президент предложил внести такие изменения в закон:
- гражданин Украины может лишь лично ввезти в страну купленное на свое имя за границей авто;
- каждый гражданин можно будет ввезти только одну машину до конца действия закона;
- введен запрет перепродажи авто до конца действия закона.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Президент предложил внести такие изменения в закон:
- гражданин Украины может лишь лично ввезти в страну купленное на свое имя за границей авто;
- каждый гражданин можно будет ввезти только одну машину до конца действия закона;
- введен запрет перепродажи авто до конца действия закона.

Дивно, ну і дурня якась. Навіщо це? Навіщо це президенту? Ну а парламент має голосувати так як треба, для того і існує декілька гілок влади, для збалансування.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Декодер, межгосударственна торговля НИКОГДА не была свободной. И в ближайшее время не будет.
Даже "свободный единый" европейский рынок полон квот и др ограничений.
Свободный рынок должен быть внутри страны, а для этого иногда приходится ограничивать импорт/экспорт, правда к данному случаю это не относится. Но очень даже относится такая вещь как демпинг. Или например использование наличия полезных ископаемых с целью удешевления своей продукции и повышения ее конкурентоспособности на иностранных рынках.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Зараз шукав додаткову інформацію про це і натрапив не твердження що МВФ проти льгот, отже він проти зниження акцизу (так всі пишуть).
Намагаюсь знайти першоджерело і не можу.

Здається тут якаийсь черговий "разводняк для лохів", адже саме обмеження на ввоз авто і є льготами для Ланосів і т.і.
Не можу знайти першоджерело інформації про заперечення МВФ проти зниження акцизу (а саме таке формулювання дають всі ЗМІ).

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Что это за поправки?

Президент предложил внести такие изменения в закон:
- гражданин Украины может лишь лично ввезти в страну купленное на свое имя за границей авто;
- каждый гражданин можно будет ввезти только одну машину до конца действия закона;
- введен запрет перепродажи авто до конца действия закона.

Поправки мають на меті надати можливість купити автомобіль тим, хто хоче за зниженими, точніше, не за завищеними цінами, і унеможливити наживатися на цьому перекупникам.
Виїхати за бугор і купити машину самостійно, не важко.

Я не розумію, чому не відмінити ці акцизи цілком і повністю, але такий початок краще, ніж практично заборона купувати автомобілі по нормальних цінах взагалі.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Декодер, я так розумію ти хотів купити собі машину, і покладав якісь надії на цей закон, так?
Якщо так, то раджу просто почекати якийсь час. Незалежно від того, які там будуть правки чи не будуть, закон підписаний, але ефект відчується не прямо завтра, може через пів року-рік, ну а там подивимось. Наскільки я знаю, в Білорусі розмитнення коштує якихось 50 доларів, може тому що там начисто нема автопрому, а можливо ще чомусь, а можливо це неправда, не знаю. Впадати в розпач немає сенсу. Ну от нам дісталася така важка спадщина від СССР та УССР та кучмо-України. Це за два роки не виправиш.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Є до речі ринок б.у. квартир... нормальний такий ринок. Б.у. - це такий самий ринок як і інші. Він повинен бути вільним, так само як і інші.

В мене є інформація, що вторинний ринок житла стоїть намертво. Ну є поодинокі купівлі-продажі, але це крапля в морі. Натомість житло в новобудовах розлітається як гарячі пиріжки.
Здавалось би, достатньо продавцям знизити ціни на вторинному ринку, щоб він ожив. Але ж ні, більшість тримають свої ціни, бо "менше не може коштувати".

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Декодер, межгосударственна торговля НИКОГДА не была свободной. И в ближайшее время не будет.
Даже "свободный единый" европейский рынок полон квот и др ограничений.
Свободный рынок должен быть внутри страны, а для этого иногда приходится ограничивать импорт/экспорт, правда к данному случаю это не относится. Но очень даже относится такая вещь как демпинг. Или например использование наличия полезных ископаемых с целью удешевления своей продукции и повышения ее конкурентоспособности на иностранных рынках.

Якщо маючи глузд звернути увагу на причини і наслідки, а не на лозунги про "вільні ціни", то здоровий глузд каже очевидну річ - якщо люди не мають змогу отримувати (заробляти), то вони не зможуть платити ніякі ціини ні за що - ні справедливі, ні несправедливі. І влада може скількі завгодно говорити про "вільні ціни", але якщо нема вільної можливості заробляти, свободи бізнесу, то просто всі перетворяться не безпритульних жебраків, а країну захлине кримінал
Чого варті всі слова "вільний ринок" та інші якщо люди почнуть гинути?

Добре, люди терплять всі ці "вільні ціни" з їхніх кишень маючі надію що влада буде послідовною і дасть можливість вільно заробити - зниме тиск.
А тут така... подлянка, після якої стає зрозумілим що капіталізм буде вибірковий. А там де є монопольний інтерес - там повертається старий добрий соціалізм з фарисейським комуняцьким формулюванням "щоб запобігти зловживань".

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Наскільки я знаю, в Білорусі розмитнення коштує якихось 50 доларів, може тому що там начисто нема автопрому, а можливо ще чомусь, а можливо це неправда, не знаю. Впадати в розпач немає сенсу.

Автопрому нема ну і треба ж кинути кістку манюпасу, щоб любив бацьку.

Чув що на електроніку (усю чи певні групи товарів) у Білорусі чималенькі мита, бо є якесь власне виробництво.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Чув що на електроніку (усю чи певні групи товарів) у Білорусі чималенькі мита, бо є якесь власне виробництво.

Хіба що холодильники атлант вони там виробляють, але вони такі страшні як і наші запорожці.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

Поправки мають на меті надати можливість купити автомобіль тим, хто хоче за зниженими, точніше, не за завищеними цінами, і унеможливити наживатися на цьому перекупникам.
Виїхати за бугор і купити машину самостійно, не важко.

Я не розумію, чому не відмінити ці акцизи цілком і повністю, але такий початок краще, ніж практично заборона купувати автомобілі по нормальних цінах взагалі.

А чим ці нещасні перекупники гірше за інших? Чи Нафтогаз не такий самий перекупник? У нас вільний ринок чи социалізм? Чи якийсь гібрид-імітація?
Це питання не до Вас особисто а... сам не знаю до кого.

Декодер, я так розумію ти хотів купити собі машину, і покладав якісь надії на цей закон, так?
Якщо так, то раджу просто почекати якийсь час. Незалежно від того, які там будуть правки чи не будуть, закон підписаний, але ефект відчується не прямо завтра, може через пів року-рік, ну а там подивимось. Наскільки я знаю, в Білорусі розмитнення коштує якихось 50 доларів, може тому що там начисто нема автопрому, а можливо ще чомусь, а можливо це неправда, не знаю. Впадати в розпач немає сенсу. Ну от нам дісталася така важка спадщина від СССР та УССР та кучмо-України. Це за два роки не виправиш.

Питання в тім, що це багато про що говорить.
На тлі розмов про вільні ціни на комуналку, весь цей сарказм "халяви хочете", тут раптом таке... це вбиває надію.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Розумієте, ті хто під час Голодомору переступав через трупй та йшов у театр - вони теж були впевнені що все законно і нічого тут не поробиш.
І ті хто розстрілював теж мав впевненість що все законно і справделиво. З точки зору якойсь "авторитетної" незрозумілої ритуальної "логіки".

Але є причини і є наслідки.
Який сенс кричати про соціалізм і капіталізм так наче це якісь сакральні поняття. У всьому повинна бути причина. З точки зору тих хто біднішає, тих хто йде на вулицю і бачить там кримінал всі ці слова "капіталізм", "соціалізм" - нічого не варті. У них є поточні причини, поточні наслідки, поточна реальність, і якісь дивні галасливі голови з ТБ які кажуть якісь дивні слова з таким божевільним виглядом наче це якась неоспорима істина в останній інстанції.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Декодер, межгосударственна торговля НИКОГДА не была свободной. И в ближайшее время не будет.
Даже "свободный единый" европейский рынок полон квот и др ограничений.
Свободный рынок должен быть внутри страны, а для этого иногда приходится ограничивать импорт/экспорт, правда к данному случаю это не относится. Но очень даже относится такая вещь как демпинг. Или например использование наличия полезных ископаемых с целью удешевления своей продукции и повышения ее конкурентоспособности на иностранных рынках.

Якщо маючи глузд звернути увагу на причини і наслідки, а не на лозунги про "вільні ціни", то здоровий глузд каже очевидну річ - якщо люди не мають змогу отримувати (заробляти), то вони не зможуть платити ніякі ціини ні за що - ні справедливі, ні несправедливі. І влада може скількі завгодно говорити про "вільні ціни", але якщо нема вільної можливості заробляти, свободи бізнесу, то просто всі перетворяться не безпритульних жебраків, а країну захлине кримінал
Чого варті всі слова "вільний ринок" та інші якщо люди почнуть гинути?

Добре, люди терплять всі ці "вільні ціни" з їхніх кишень маючі надію що влада буде послідовною і дасть можливість вільно заробити - зниме тиск.
А тут така... подлянка, після якої стає зрозумілим що капіталізм буде вибірковий. А там де є монопольний інтерес - там повертається старий добрий соціалізм з фарисейським комуняцьким формулюванням "щоб запобігти зловживань".

Да я с тобой согласен, какиие вопросы. Но и ты меня почитай.
Максимум на что можно расчитывать это свободный ввоз НОВЫХ машин, не более.
Если надо авто б/у то их полно ранее ввезеных

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

Да я с тобой согласен, какиие вопросы. Но и ты меня почитай.
Максимум на что можно расчитывать это свободный ввоз НОВЫХ машин, не более.
Если надо авто б/у то их полно ранее ввезеных

Чому? Чим вільний ринок тут відрізняється від будь-якого іншого вільного ринку?
Чим посередник б/у авто відрізняється від посередника Нафтогазу?

Можливість ввозити старі машини суттєво вплинула б на весь ринок авто в т.ч. і на ринок нових авто.
Чому люди повинні витрачати більше, замість того щоб вкладати ці гроші в покупки інших товарів, покупки які стимулюють малий бізнес?
Чому у нас майже найдорожчі ціни на авто - хіба ми найбагатши у Єропі? Чому у нас не можуть бути ціни хоча б такі як у Польщі, чи навіть в той самій Росії?
Тут надто багато різних "чому", а відповідь одна - тому що влада вживає соціалістичні методи, називаючи себе лібералами тількі там де це вигідно. Тобто всі ці розмови - це звичайна брехня і лицемірство. І це так вразило явно саме в цій історії з авто.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023

Да я с тобой согласен, какиие вопросы. Но и ты меня почитай.
Максимум на что можно расчитывать это свободный ввоз НОВЫХ машин, не более.
Если надо авто б/у то их полно ранее ввезеных

Чому? Чим вільний ринок тут відрізняється від будь-якого іншого вільного ринку?
Чим посередник б/у авто відрізняється від посередника Нафтогазу?

Можливість ввозити старі машини суттєво вплинула б на весь ринок авто в т.ч. і на ринок нових авто.
Чому люди повинні витрачати більше, замість того щоб вкладати ці гроші в покупки інших товарів, покупки які стимулюють малий бізнес?
Чому у нас майже найдорожчі ціни на авто - хіба ми найбагатши у Єропі? Чому у нас не можуть бути ціни хоча б такі як у Польщі, чи навіть в той самій Росії?
Тут надто багато різних "чому", а відповідь одна - тому що влада вживає соціалістичні методи, називаючи себе лібералами тількі там де це вигідно. Тобто всі ці розмови - це звичайна брехня і лицемірство. І це так вразило явно саме в цій історії з авто.


100%
Но не изза пошлин на старые машины.
Это потому что у нас не открываются заводы по производству новых автомобилей, если у нас наивысшие цены то прикинь маржу :) любой Бенц удавится.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Головна проблема - захланність олігархів та інтереси корумпованих чиновників, які використовують фіскальну політику в приватних інтересах.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Головна проблема - захланність олігархів та інтереси корумпованих чиновників, які використовують фіскальну політику в приватних інтересах.

Главная проблема это убежденность манюпаса что правительство "должно повысить социальные стандарты", остальное истекающее

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

100%
Но не изза пошлин на старые машины.
Это потому что у нас не открываются заводы по производству новых автомобилей, если у нас наивысшие цены то прикинь маржу :) любой Бенц удавится.

Я весь час намагався знайти визначення - як назвати цей ідеологічний прошарок дешевих хитрунів імітаторів, яка зараз при владі, і яка все більше втрачає хоча б якийсь вигляд логіки, все більше скочуючись у агресивний базарний галас.

Спочатку називав їх "начальники ЖЕКів", потім "функціонери". Але чесно кажучі, для себе я завжди називав їх "тупі". Ці тупі повинні піти геть, вони перехідна фаза, вони не в змозі нічого зробити, тому що у своїх вчинках не керуються причинністю. Але вмовити їх піти не можливо (я насправді сподівався що вони все самі зрозуміють і підуть самі). Їх повинен хтось витіснити - хтось більш розумні, схильний до причин і наслідків (а не до ритуалів) і достатньо сильний. Хтось новий. Поки цього не станеться - нічого не буде, буде тількі базарний галас, лицемірство та імітації. Тим часом народ біднішає, кримінал зростає...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Головна проблема - захланність олігархів та інтереси корумпованих чиновників, які використовують фіскальну політику в приватних інтересах.

Главная проблема это убежденность манюпаса что правительство "должно повысить социальные стандарты", остальное истекающее

Згоден.
Бідна і економічно відстала країна не може бути “соціально-орієнтованою державою“. Всі економічно активні і самостійні працівники опиняться на еміграції.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Головна проблема - захланність олігархів та інтереси корумпованих чиновників, які використовують фіскальну політику в приватних інтересах.

Ферал може Ви десь натрапляли на інформацію - звідки пішло першоджерело, що МВФ начебто проти зниження акцизів, тому що це начебто пільги (?), - це передрукували всі наші ЗМІ. Мені здається тут якась тупа маніпуляція, адже пільги то є саме ті поправки, що внесли, а не зниження акцизів.
Тут здається хтось щось дуже перекрутив, або може навіть просто відверто збрехав...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023

100%
Но не изза пошлин на старые машины.
Это потому что у нас не открываются заводы по производству новых автомобилей, если у нас наивысшие цены то прикинь маржу :) любой Бенц удавится.

Я весь час намагався знайти визначення - як назвати цей ідеологічний прошарок дешевих хитрунів імітаторів, яка зараз при владі, і яка все більше втрачає хоча б якийсь вигляд логіки, все більше скочуючись у агресивний базарний галас.

Спочатку називав їх "начальники ЖЕКів", потім "функціонери". Але чесно кажучі, для себе я завжди називав їх "тупі". Ці тупі повинні піти геть, вони перехідна фаза, вони не в змозі нічого зробити, тому що у своїх вчинках не керуються причинністю. Але вмовити їх піти не можливо (я насправді сподівався що вони все самі зрозуміють і підуть самі). Їх повинен хтось витіснити - хтось більш розумні, схильний до причин і наслідків (а не до ритуалів) і достатньо сильний. Хтось новий. Поки цього не станеться - нічого не буде, буде тількі базарний галас, лицемірство та імітації. Тим часом народ біднішає, кримінал зростає...

Однозначно. Ты читал ту книгу что я говорил? Там как раз про таких. Но твой анализ их мотивов неверен, они не тупые. Более того, были случаи "принудительного реформирования" случаи заканчивались ретроградным переворотом. Так что не все так просто

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Головна проблема - захланність олігархів та інтереси корумпованих чиновників, які використовують фіскальну політику в приватних інтересах.

Ферал може Ви десь натрапляли на інформацію - звідки пішло першоджерело, що МВФ начебто проти зниження акцизів, тому що це начебто пільги (?), - це передрукували всі наші ЗМІ. Мені здається тут якась тупа маніпуляція, адже пільги то є саме ті поправки, що внесли, а не зниження акцизів.
Тут здається хтось щось дуже перекрутив, або може навіть просто відверто збрехав...

Я не в курсе, но вполне возможно. МВФ вообще тупо против снижения любых платежей в бюджет

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27023
Кстати , сейчас Гройсман у Куликова кому интересно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Головна проблема - захланність олігархів та інтереси корумпованих чиновників, які використовують фіскальну політику в приватних інтересах.

Ферал може Ви десь натрапляли на інформацію - звідки пішло першоджерело, що МВФ начебто проти зниження акцизів, тому що це начебто пільги (?), - це передрукували всі наші ЗМІ. Мені здається тут якась тупа маніпуляція, адже пільги то є саме ті поправки, що внесли, а не зниження акцизів.
Тут здається хтось щось дуже перекрутив, або може навіть просто відверто збрехав...

Я не думаю, що МВФ дуже переймається деталями подібними до акцизів. Вони традиційно виставляють макро вимоги і окреслюють загальні принципи економічної політики, за умов яких вони надають кредити. Так, вони можуть наполягати на якихось стратегічно важливих речах типу енергоносіїв, але вимагати встановлення розміру певних акцизів - не вірю.

http://www.imf.org/en/Countries/ResRep/UKR

https://www.imf.org/external/country/ukr/index.htm?type=55

If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Цікаво, якби Строс Кана не дискредитували, щоб було?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

Однозначно. Ты читал ту книгу что я говорил? Там как раз про таких. Но твой анализ их мотивов неверен, они не тупые. Более того, были случаи "принудительного реформирования" случаи заканчивались ретроградным переворотом. Так что не все так просто

Ні не читав, немає часу поки що.
Але про що мова розумію - щось подібне сталося у Грузії?
Це трутні, може навіть це має якісь біологічні причини. Але в Західному світі цих трутнів якось задвинули вниз (де їм місце)? Чи перевчили? Чи дали їм якісь можливості? Як Захід зміг подолати цей прошарок агресивних тупих руйнівників? Якось їм це вдалося?