Автор Тема: Игорь Луценко: Подготовка к военному перевороту в Киеве идет сейчас  (Прочитано 2147 раз)

0 Користувачів і 16 Гостей дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Игорь Луценко: Подготовка к военному перевороту в Киеве идет сейчас. Просто еще на назначена окончательная дата
По словам нардепа от "Батьківщини" Игоря Луценко, сразу несколько вооруженных частей в Украине почти неприкрыто декларируют свое желание прийти к власти силовым путем.




Цитувати
По словам нардепа от "Батьківщини" Игоря Луценко,


Сергій Буслюк Боїтеся ,що вас фракцією розстріляють?   :love:
« Останнє редагування: Липня 17, 2016, 11:10:19 11:10 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Государственный переворот в Украине может организовать только "Азов", - Парасюк
19:47, 16 июля 2016


Организовать государственный переворот в Украине может только батальон "Азов", который входит в состав Нацгвардии. Об этом в эфире "112 Украина" заявил народный депутат Украины Владимир Парасюк.

Он уточнил, что имеет в виду только теоретическую ресурсную возможность, а не желание или намерение "Азова".

"То, что у нас есть такие силы, (способные осуществить государственный переворот, - ред.) – это факт. Могу сказать, что в 14-м году их было намного больше, сейчас, наверное, остался только один – это мой коллега по парламенту, который создал батальон "Азов". Это достаточно мощная, структурированная и в первую очередь идеологическая организация, которая способна на такое. Пойдут ли они на это, я ответить, к сожалению, не могу, это зависит от их амбиций, их видения", - сказал нардеп.



http://112.ua/politika/gosudarstvennyy-perevorot-v-ukraine-mozhet-organizovat-tolko-azov-parasyuk-325461.html

Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Лещенко: Аваков может использовать силовые структуры для прихода к власти

Нардеп от БПП Сергей Лещенко не исключает, что министр внутренних дел Арсен Аваков может использовать силовые структуры для прихода к власти.

Об этом он заявил в эфире "112 канала" в субботу.

"Аваков – человек с очень сильными политическими амбициями. Я не исключаю, что он свои ресурсы со временем будет использовать для построения политической силы и прихода к власти. Притом прихода к власти как через выборы, так и через квазиканалы прихода к власти", - сказал Лещенко.

Он уточнил, что теоретически такими квазиканалами может быть и использование силовых структур.

"Когда министр внутренних дел имеет под собой не только официальную вертикаль, но еще и неофициальное влияние на силовые подразделения, которые вооружены, оборудованы, и при этом мотивированы, и он при этом еще может быть политическим лидером – это всегда риск. Всегда риск, что у вас есть квазивоенизированные формирования, которые могут прийти к власти через квазиинструменты", - считает депутат.

Отвечая на вопрос, является ли Аваков сегодня более влиятельным, чем премьер Владимир Гройсман, Лещенко сказал: "Я его считаю, по сути, равносильным Гройсману".

"Аваков совсем не тот, за кого себя выдает. Он себя выдает за министра внутренних дел, а на самом деле этот человек сегодня по статусу фактически равен премьер-министру. Я его называю "супер-первый вице-премьер", - сказал депутат.

По его словам, Аваков имеет "силовой инструментарий, он влияет на правительство, он влияет на министров, которые входят в правительство по квоте "Народного фронта" и он является смотрящим за министерством инфраструктуры – самой жирной дойной коровой всех украинских правительств, тем министерством, где постоянно формируется теневой заработок".

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2016/06/25/7112924/

Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Турецькiй Гам-Бiт - спати не дае?..
Нашим керманичам... обовязково треба власну конспiрологiю викласти, аби громадяни знали, що у нас не все так чудово, як здаеться.
А в чому, власне понти Парасюка?..
З Лещенко... все ясно - йому не треба в таку спеку з дому виходити.
Розiгрита голова... породжуе жахливу картину...
З Майданом 3... провалилися, так з Переворотом... треба спробувати.
Зараз Макака ще свiй варiант пiдкине й народ буде обирати - чий краще...
Як варiант - Хресний Троянський Хiд пiд Володимира...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 17, 2016, 02:28:38 14:28 від Бувалий »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Лещенко: Аваков может использовать силовые структуры для прихода к власти


Ну козляча ж морда видає хто він є насправді  :bm


Лещенко відмовився коментувати нічну зустріч з російським олігархом

Зустріч відбулася в дорогому київському ресторані BAO.

Вночі 16 липня у відомому київському ресторані BAO депутат від БПП Сергій Лещенко зустрічався з проживаючим в Україні відомим російським олігархом Костянтином Григоришиним. Свідком їхньої зустрічі став екс-нардер від Партії регіонів Василь Горбаль, який написав про це на своїй сторінці в Facebook.

"Ми з друзями святкували день народження мого хрещеника. За сусіднім столиком від нас сиділа Севгіль Мусаєва (головний редактор інтернет-видання Українська правда – ред.), очевидно, зі своїми знайомими. Коли ми йшли, у дверях зустріли Лещенка і Григоришина з ще якимись людьми, напевно – з охороною. Їх обох я знаю особисто і, звичайно, ні з ким не сплутаю", - розповів Горбаль ТСН.uа.

Лещенко офіційно коментувати цю інформацію відмовився. Григоришин на дзвінки та смс не відповідає.

Мусаєва підтвердила, що була в ресторані, але зустрічалася з іншими людьми, додавши, що "ситуація не варта виїденого яйця" і не стала коментувати зустріч Лещенка з олігархом.  Нагадаємо, Сергій Лещенко є одним з відомих критиків українських олігархів і неодноразово називав їх однією з головних перепон на шляху розвитку України.

Костянтин Григоришин – одіозний російський олігарх, який фігурував у багатьох журналістських розслідуваннях. Його нерідко називали тіньовим інвестором "Української правди", де до потрапляння в Раду працював Лещенко. Цю інформацію Григоришин заперечує і в інтерв'ю виданню "Новое время" заявив, що завжди готовий допомогти виданню, але не грошима.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Да какой там военный переворот, у Порошенко охрана больше , чем вся типо армия.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.

А ниче что он на российского олигарха работает? А как же борьба с коррупцией?  :weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.

Ага, я теж. І щоб кожному по партії, а можна й по дві, і по григоришину кожному  :smiley24: :weep:

Щодо григоришина - мабуть ця сука журнашлюшська шукає спонсора для свого борделю, тобто налице пряма політична корупція, за таке саджати треба років на 10. Ну може НАБУ і їм займеться.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Игорь Луценко:
(click to show/hide)
Дивна людина, не так давно казав про необхідність військового стану.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Лещенко: Аваков может использовать силовые структуры для прихода к власти

Нардеп от БПП Сергей Лещенко не исключает, ...
Он уточнил, что теоретически ...
Теоретик  :gigi:
Але в принципі, чого б не <самоцензура > побазікати, якщо запрошують та запитують.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Игорь Луценко:
(click to show/hide)
Дивна людина, не так давно казав про необхідність військового стану.


Пiд "громадянським суспiльством", очевидно, цей утирок розумiє себе i свою косату бахiню

Громадянське суспільство, і так дезорієнтоване і розділене після Майдану, взагалі вибуває з гри.
Власне, зачистка цієї потенційної опозиції іде зараз.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.
А що тобі подобається в його роботі?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Главное -напугать украинца и потом приклеить пугало к оппоненту.
Такова технология кремлядей.
у Юльки таким пугалом был Фирташ.
Она им пугала всех и вся.
Клеяла этого Фирташа и к Ющенко, и к Яценюку, да ко всем своим врагам.

Теперь новое пугало -Григоришин.
Ну,пошёл Лещенко на встречу в ресторан!
Агенты ходят в ресторан со своими ,,кураторами"?
Никогда!
А Лещенко пошёл. Потому что Лещенко нечего скрывать.
Потому что ему нужна информация.
С разных источников.
чтобы давить гнид на теле Украины.

а у манюпаса уже глаза кровью налились. Сигнал в мозгу  активировался:,,Пугало!"
,,Ааааа, Григоришин! Бить его ,,с ногииии!" Крушить всё вокруууг! Лещенко - слуга самого Григоришинаааа!
Ату егооо!"
--------
Как это всё надоело!
одно и тоже.



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34415
  • Стать: Чоловіча
Главное -напугать украинца и потом приклеить пугало к оппоненту.
Такова технология кремлядей.
у Юльки таким пугалом был Фирташ.
Она им пугала всех и вся.
Клеяла этого Фирташа и к Ющенко, и к Яценюку, да ко всем своим врагам.

Теперь новое пугало -Григоришин.
Ну,пошёл Лещенко на встречу в ресторан!
Агенты ходят в ресторан со своими ,,кураторами"?
Никогда!
А Лещенко пошёл. Потому что Лещенко нечего скрывать.
Потому что ему нужна информация.
С разных источников.
чтобы давить гнид на теле Украины.

а у манюпаса уже глаза кровью налились. Сигнал в мозгу  активировался:,,Пугало!"
,,Ааааа, Григоришин! Бить его ,,с ногииии!" Крушить всё вокруууг! Лещенко - слуга самого Григоришинаааа!
Ату егооо!"
--------
Как это всё надоело!
одно и тоже.

Дєвушка, нє нада крічать.

А Лєщєнко ваш хіба що прищі на своїй дупі може давити. Щось не пригадую, кого там він задавив.  :smilie7: 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ещё, для ясности.
Фираш - сволочь и гнида.
Григоришин -сволочь и гнида.
Но они - бурдюки, наполненные всяческой информацией!
Могут врать, могут намекнуть, могут и правду сказать.
Вот поэтому настоящим журналистам не стоит брезговать ими.
Надо встречаться и слушать их.
Внимательно.
И ,,фильтровать базар'',конешно.
Это вопрос профессионализма.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Главное -напугать украинца и потом приклеить пугало к оппоненту.
Такова технология кремлядей.
у Юльки таким пугалом был Фирташ.
Она им пугала всех и вся.
Клеяла этого Фирташа и к Ющенко, и к Яценюку, да ко всем своим врагам.

Теперь новое пугало -Григоришин.
Ну,пошёл Лещенко на встречу в ресторан!
Агенты ходят в ресторан со своими ,,кураторами"?
Никогда!
А Лещенко пошёл. Потому что Лещенко нечего скрывать.
Потому что ему нужна информация.
С разных источников.
чтобы давить гнид на теле Украины.

а у манюпаса уже глаза кровью налились. Сигнал в мозгу  активировался:,,Пугало!"
,,Ааааа, Григоришин! Бить его ,,с ногииии!" Крушить всё вокруууг! Лещенко - слуга самого Григоришинаааа!
Ату егооо!"
--------
Как это всё надоело!
одно и тоже.

Дєвушка, нє нада крічать.

А Лєщєнко ваш хіба що прищі на своїй дупі може давити. Щось не пригадую, кого там він задавив.  :smilie7:
Он не давит, он раскапывает интересные факты.
Давить должны другие.
Мне в нем нравится,что он рассказывает ВСЁ, что знает.
Когда как другие только намекают, трусЫ.

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.

А ниче что он на российского олигарха работает? А как же борьба с коррупцией?  :weep:

Питання не в тому, на кого він працює, а в тому, що він робить.
Якщо він викриває корупцію, то яка різниця, на кого він працює?
Навіть, якщо викриває не всіх, а вибірково, ця схема працює за умов справжньої демократії: кожен "магнат" платить "своїм" журналістам (чи ЗМІ), які викривають його конкурентів. В результаті, усе таємне стає відомим...

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Главное -напугать украинца и потом приклеить пугало к оппоненту.
Такова технология кремлядей.
у Юльки таким пугалом был Фирташ.
Она им пугала всех и вся.
Клеяла этого Фирташа и к Ющенко, и к Яценюку, да ко всем своим врагам.

Это потому что московские кураторы отобрали у нее газовую трубу, и отдали Фирташу, в итоге в Украине началась "борьба" (на самом деле за трубу, а не за счастье народа).
Потому и был он для нее враг номер один, зато теперь стал другом и спонсором.   Общая "беда" объеденила..  :gigi:

Цитувати
Теперь новое пугало -Григоришин.
Ну,пошёл Лещенко на встречу в ресторан!
Агенты ходят в ресторан со своими ,,кураторами"?
Никогда!

Лещенко - писака на зарплате у олигархов, на кого пальцем хозяева покажут, на тех и гавкает. Когда Михо говорит о коррупции это одно, а когда такие вот платные писатели, совсем другое.
« Останнє редагування: Липня 17, 2016, 02:00:23 14:00 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

Цитувати
Якщо він викриває корупцію, то яка різниця, на кого він працює?
Навіть, якщо викриває не всіх, а вибірково, ця схема працює за умов справжньої демократії: кожен "магнат" платить "своїм" журналістам (чи ЗМІ), які викривають його конкурентів. В результаті, усе таємне стає відомим...

Ну i як його можна поважати пiсля цього ?
Prosperity is based on people and ideas

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
Лещенко - писака на зарплате у олигархов, на кого пальцем хозяева покажут, на тех и гавкает. Когда Михо говорит о коррупции это одно, а когда такие вот платные писатели, совсем другое.

Михо теж не на всіх гавкає, інакше вилетить з посади...

Не бачу ніякої різниці. Питання тільки в тому, чи відповідають оприлюднені факти дійсності.

До речі, переважна більшість журналістів працюють за зарплату. То що, це тепер кримінал?

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354

Цитувати
Якщо він викриває корупцію, то яка різниця, на кого він працює?
Навіть, якщо викриває не всіх, а вибірково, ця схема працює за умов справжньої демократії: кожен "магнат" платить "своїм" журналістам (чи ЗМІ), які викривають його конкурентів. В результаті, усе таємне стає відомим...

Ну i як його можна поважати пiсля цього ?

Поважати чи ні - це ваша особиста справа. Але не можна відкидати інформацію тільки тому, що вам не подобається особа, що її оприлюднила. Треба аналізувати зміст, а не форму...

Гонгадзе, наприклад, теж у свій час працював на олігархів? І що це змінює?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ещё, для ясности.
Фираш - сволочь и гнида.
Григоришин -сволочь и гнида.
Но они - бурдюки, наполненные всяческой информацией!
Могут врать, могут намекнуть, могут и правду сказать.
Вот поэтому настоящим журналистам не стоит брезговать ими.
Надо встречаться и слушать их.
Внимательно.
И ,,фильтровать базар'',конешно.
Это вопрос профессионализма.
От хай Лещенко візьме інтерв'ю у Фірташа чи Григоришина. Гроші за це отримує у видання, що опублікує текст чи відео, а вже читач сам розбереться у словах, що пролунають.
Особисто мені не потрібні коментарі журналістів чи їх припущення, чи їх інтерпретації. Лещенко відомий тим, що мочить чи не мочить  :smilie5: політиків за гроші. Нічого особистого.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Лещенко - писака на зарплате у олигархов, на кого пальцем хозяева покажут, на тех и гавкает. Когда Михо говорит о коррупции это одно, а когда такие вот платные писатели, совсем другое.

Михо теж не на всіх гавкає, інакше вилетить з посади...

Не бачу ніякої різниці. Питання тільки в тому, чи відповідають оприлюднені факти дійсності.


На оточення Порошенка - Кононенкiв, Грановських, Ковальчукiв i т.д. постiйно гавкає. Але чомусь досi не вилетiв.


Цитувати

До речі, переважна більшість журналістів працюють за зарплату. То що, це тепер кримінал?

Дивлячись вiд кого, якщо в цьому замiшанi корпоративнi iнтереси, це протирiчить журналiстськiй етицi.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.

А ниче что он на российского олигарха работает? А как же борьба с коррупцией?  :weep:

Питання не в тому, на кого він працює, а в тому, що він робить.
Якщо він викриває корупцію, то яка різниця, на кого він працює?
Навіть, якщо викриває не всіх, а вибірково, ця схема працює за умов справжньої демократії: кожен "магнат" платить "своїм" журналістам (чи ЗМІ), які викривають його конкурентів. В результаті, усе таємне стає відомим...
А навіщо для цього "журналісти"? Хай кожний викриває порушення закону конкурентом, але доводить звісно.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Зато Юляха с Медведчуком и Шляжко с Левочкиным или с Беней не встречаются в ресторанах.
 :smilie5:
Чистые , как ягнята.
А Лещенко, который на встречу пошёл открыто, ещё по-моему там ,в ресторане была Севгиль Мусаева-Боровик,
Он -да, агент Григоришина.
Как нам мозги прополаскивают!

Offline Point

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 354
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.

А ниче что он на российского олигарха работает? А как же борьба с коррупцией?  :weep:

Питання не в тому, на кого він працює, а в тому, що він робить.
Якщо він викриває корупцію, то яка різниця, на кого він працює?
Навіть, якщо викриває не всіх, а вибірково, ця схема працює за умов справжньої демократії: кожен "магнат" платить "своїм" журналістам (чи ЗМІ), які викривають його конкурентів. В результаті, усе таємне стає відомим...
А навіщо для цього "журналісти"? Хай кожний викриває порушення закону конкурентом, але доводить звісно.

Фах журналіста - вміння знаходити інформацію.
Якщо ви самі зможете знайти, розслідувати і довести - викривайте.  :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Вот она,работа журналиста.

Sevgil Musaieva-Borovyk с Svetlana Kryukova.
10 июля в 14:54 ·

Идеальный отпуск -это когда несколько дней отдыхаешь, а потом находишь беглого министра энергетики и угольной промышленности Эдуарда Ставицкого ( или же Натана Розенберга) и проводишь с ним трёхчасовое интервью о Януковиче, Межигорье, 42 килограммах золота, бизнесе в Израиле и жертвах пожара на нефтебазе БРСМ. Такой себе допрос.
Скоро на УП.
А мы в Киев

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
А я хочу, чтобы в Украине было как можно больше таких журналистов,как Лещенко.

А ниче что он на российского олигарха работает? А как же борьба с коррупцией?  :weep:

Питання не в тому, на кого він працює, а в тому, що він робить.
Якщо він викриває корупцію, то яка різниця, на кого він працює?
Навіть, якщо викриває не всіх, а вибірково, ця схема працює за умов справжньої демократії: кожен "магнат" платить "своїм" журналістам (чи ЗМІ), які викривають його конкурентів. В результаті, усе таємне стає відомим...
А навіщо для цього "журналісти"? Хай кожний викриває порушення закону конкурентом, але доводить звісно.

Фах журналіста - вміння знаходити інформацію.
Якщо ви самі зможете знайти, розслідувати і довести - викривайте.  :smilie7:
Ви ж самі кажете - "кожен "магнат" платить "своїм" журналістам (чи ЗМІ), які викривають його конкурентів. "
Навіщо цих людей називати журналістами? Журналіст - незалежна особа. Просто за визначенням.