Автор Тема: «Прийде Росія, вас всіх повішають», - Тетяна Монтян  (Прочитано 1738 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 А ты что бы сказала, когда ублюдки тебя по безпределу задержат и билет в Барселону пропадет?  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

 А ты что бы сказала, когда ублюдки тебя по безпределу задержат и билет в Барселону пропадет?  :gigi:

Тревожно за неё что-то..  :smilie8:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Мунтян наявно продемонструвала механізм того як люди які втрачають вплив та владу неминучє стають на шлях зради.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Монтян від хронічного недойобу вже хуйнулась.  :gigi:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Монтян від хронічного недойобу вже хуйнулась.  :gigi:

 Зачем же, ты так неуважительно высказываешься по отношению к человеку , выпустившему Юлю  :love:.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Монтян від хронічного недойобу вже хуйнулась.  :gigi:

 Зачем же, ты так неуважительно высказываешься по отношению к человеку , выпустившему Юлю  :love:.

Рома, ти про що ?  :smilie11:

Звідки це Монтян Юлю випустила  :smilie11: :smilie11: :smilie11:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Монтян від хронічного недойобу вже хуйнулась.  :gigi:

 Зачем же, ты так неуважительно высказываешься по отношению к человеку , выпустившему Юлю  :love:.

Рома, ти про що ?  :smilie11:

 

Звідки це Монтян Юлю випустила  :smilie11: :smilie11: :smilie11:

:gigi: А других за короткую память ругал. Муж ее, судья Василенко выпустил.  При страшном Кучмовском режиме. И безплатно скорее всего. А ты про недоеб,  неблагодарный.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
А-а, згадав. 2001 рік.
Так, було діло. Кучма тоді благим матом кричав.

Хоча й не сама Монтян, однак випустив Юлю з СІЗО її чоловік Василенко.
Але зауваження точне, приймається і оцінюється  :smiley24:

Але це було 16 років тому назад, Монтян з того часу змінилась до невпізнаваності.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33614
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, ти ж, бюторасне, день чи два тому само тут надривалось, що прийдуть кацапи і 'всєм піздєц'  :weep: 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, ти ж, бюторасне, день чи два тому само тут надривалось, що прийдуть кацапи і 'всєм піздєц'  :weep:
Яке відношення має ця твою репліка до того, що я відповідав Ромі про чоловіка Т. Монтян, про якого зайшла мова  :smilie11:
...............
Але я відповім на цю репліку.
Особисто тобі боятись нічого. Бо ти звичайний типовий галицький хрунь.

Ти з тієї породи, що в вересні 1939  зустрічали кацапів з квітами.

І ще ти з тієї породи, що як тільки після інуугурації Януковича до Львова приїхав Борис Колесников, керувати будівництвом стадіону до ЄВРО -2012, то ви зразу всі вишикувалися "во фрунт" і зразу ж заговорили кацапською, наче по команді.

І ще, ти з тієї породи галицьких хрунів, що невпинно лизали зад Паскуді-Ющенкові аж до дня інаугурації Януковича, по хрунячому сподіваючись, що Янукович збереже вам якісь профіти.

Тому тобі турбуватись нема за що, Польща близько і як тільки заходитимуть кацапи, то  ти, довго чекати не будеш, а чкурнеш так, що тільки п"яти блиснуть.

Почнеш ти потім любити Україну заглядаючи з-за Бугу.
« Останнє редагування: Серпня 14, 2016, 09:03:41 09:03 від Бумеранг »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тревожно за неё что-то..  :smilie8:
Кому?..
Перш нiж ляпати язиком, хай думае, що каже...
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201

 А ты что бы сказала, когда ублюдки тебя по безпределу задержат и билет в Барселону пропадет?  :gigi:

Тревожно за неё что-то..  :smilie8:
Краще їй не повертатися  :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Тревожно за неё что-то..  :smilie8:
Кому?..
Перш нiж ляпати язиком, хай думае, що каже...
 :smilie7:
Краще хай каже те, що хоче сказати. Навіщо нам брехня?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Цитувати
У Держприкордонслужбі повідомили, що затримання відбулось за дорученням іншого правоохоронного органу. Згодом претензії було знято.

Їй заборонили виїзд за кордон рішенням суду? Бо якось незрозуміло, для чого її тримали на кордоні, а потім зняли претензії.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Цитувати
У Держприкордонслужбі повідомили, що затримання відбулось за дорученням іншого правоохоронного органу. Згодом претензії було знято.

Їй заборонили виїзд за кордон рішенням суду? Бо якось незрозуміло, для чого її тримали на кордоні, а потім зняли претензії.

 Это они (пограничники) в военной прокуратуре расскажут, куда Бойко с Монтян заявление отнесли.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33614
  • Стать: Чоловіча
Хе-хе, ти ж, бюторасне, день чи два тому само тут надривалось, що прийдуть кацапи і 'всєм піздєц'  :weep:
Яке відношення має ця твою репліка до того, що я відповідав Ромі про чоловіка Т. Монтян, про якого зайшла мова  :smilie11:
...............
Але я відповім на цю репліку.
Особисто тобі боятись нічого. Бо ти звичайний типовий галицький хрунь.

Ти з тієї породи, що в вересні 1939  зустрічали кацапів з квітами.

І ще ти з тієї породи, що як тільки після інуугурації Януковича до Львова приїхав Борис Колесников, керувати будівництвом стадіону до ЄВРО -2012, то ви зразу всі вишикувалися "во фрунт" і зразу ж заговорили кацапською, наче по команді.

І ще, ти з тієї породи галицьких хрунів, що невпинно лизали зад Паскуді-Ющенкові аж до дня інаугурації Януковича, по хрунячому сподіваючись, що Янукович збереже вам якісь профіти.

Тому тобі турбуватись нема за що, Польща близько і як тільки заходитимуть кацапи, то  ти, довго чекати не будеш, а чкурнеш так, що тільки п"яти блиснуть.

Почнеш ти потім любити Україну заглядаючи з-за Бугу.

Я, взагалі то, вже чверть віку в Києві, так що це в тебе пук в калюжу, як звично. Хоча родом з тих країв, ось через пару днів поїду до міста Лева  :smilie7:

А на рахунок наявності на ЗУ хрунів сперечатись не буду, є таке. Ось хоча би цього типа взяти   :love:



Хоча це, звичайно, фігня, там ще чекають неслабі відкриття по, скажемо так, співпраці Андрійванича з кацапами.   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Так чи інакше, але львів"яни його чомусь обирать незмінно на всіх мерських виборах вже десь років 10.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33614
  • Стать: Чоловіча
Ну, за Жульку ж теж голосували в свій час  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну, за Жульку ж теж голосували в свій час  :smilie7:
Цiкаво не те, що голосували, а з яким "фееричним" процентом... ця потвора проповзла в Раду.
 :smilie7:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Взагалі цікаво побачити виникнення ситуації, коли комусь стає вигідна наявність ворога. Приблизно так воно сладалося і з Донбассом?
І взагалі люди яким не вистачає влади рано чи пізно скочуються до роздмухування та підтримання штучних конфликтів.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я вже писав неодноразово, 80 відсотків голосуючих - це пенсіонери і голосують вони за подачки, або за гречку що у Києві, що у Львові, що у Луцьку нормальні Львівяни садомазового не переварюють жид він і є жид
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
я вже писав неодноразово, 80 відсотків голосуючих - це пенсіонери і голосують вони за подачки, або за гречку що у Києві, що у Львові, що у Луцьку нормальні Львівяни садомазового не переварюють жид він і є жид

За кого ви будете, Тягнибок? А сенс? 1% максимум. садовий так само, після всього що він накоїв.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
я вже писав неодноразово, 80 відсотків голосуючих - це пенсіонери і голосують вони за подачки, або за гречку що у Києві, що у Львові, що у Луцьку нормальні Львівяни садомазового не переварюють жид він і є жид

 А Тягнибок чего из " программной речи" на горе в 2004м убрал борьбу "с жидвой"?  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Ну, за Жульку ж теж голосували в свій час  :smilie7:
Цiкаво не те, що голосували, а з яким "фееричним" процентом... ця потвора проповзла в Раду.
 :smilie7:

Бувалий, а потвора це хто?
Кого ти мав на увазі?
Чи це мені щось таке почулося ?  :smilie11:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8690
  • Стать: Чоловіча
Буланий єто латентний ватнік с маніфєстірующім флотамідружіть  головного мозга
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, а потвора це хто?
Кого ти мав на увазі?
Чи це мені щось таке почулося ?  :smilie11:
Це що за панський тон, Бум?..
Штирлиц никогда не был так близко к Провалу...
А то Бум не знае, кого я маю на увазi?..
Твоя улюблена Гюля, котра накаркала Флотам дружить...
Додружилися...
А ну вруби власний мозок та пригадай, скiльки у неi було процентiв проти Порошенко?..
Чи знову воно щечки надувае?..
Потвора... вона була й лишилася - що при Пчеловоде, що зараз.
 :smilie7:
Буланий єто латентний ватнік с маніфєстірующім флотамідружіть  головного мозга
:Sho_za:
Знову бухаеш? 
Спершу навчися  - Укр.мовi - годi  з себе клоуна корчiти та "язык ломать"...
 :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
О, Бувалий, та від тебе вже тхне  :smilie5:

Вже час тобі добре помитися  :gigi:
Бо якщо ти Юлію Тимошенко називаєш потворою, абсоютно без якоїсь причини, то в тебе серйозні розумово-психологічні проблеми.

Давно вже за тобою сауна плаче )) Потрібно поклпотатися перед адміністрацією сайту  :gigi: щоб вони якось змусилии тебе дотримуватись чистоти  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
:Sho_za:
Чья бы корова мычала...
Це вiд тебе, Бум,... надто ароматами фiрми БЮТ тхне.
Твоя баХiня змiнила тобi розум, поведiнку та культуру, що ти просто на диби стаеш, коли твого божка називають тим, що воно е.
Та ще й критики не приймаеш, бо вважаеш, що кроме Гюлi нiкого кращого нема.
Тому такий злий та ароматизивований.
Знову кажу - що Гюля, що Дрищ-Пчеловод- одного поля ягоди.
Лише за газ за 500 дол. твою дурноголову Гюлю... треба розстрiляти.
Я не кажу про таемнi змовини з Хуйлом, про ВПК бiзнес, по якому твою Гюлю могли запроторити до Рос. буцегарнi на довгi роки.
Тож, не треба вдавати з себе великого патрiота, та надувати щоки, коли щодня вiдкриваеться "таемна" iнфа про дiяльнiсть твоеi Баронеси, проще - аферистки, чiе мiсце в Качанiвцi, а не в Радi.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Так, Бувалий, це ти вже зовсім "пустився берега"  :smilie5:

Ну тобі я лекцій читати не буду, про останні 20 років життя країни, (саме стільки Юлія Тимошенко є важливий учасник головних політичних процесів в країні), це в мене був вільний час, і я Аматорці декілька  днів три пояснював, яким уміти відрізнити хороше від поганого, що в політиці рідко був тільки чорне, чи тільки біле, все, як правило, є кольорово, що політика це не математика і тут треба вміти підсумовувати всі + й - кожного політика й кожного явища, щоб зробити розумні висновки й не кидатися такими словами як "потвора".

Саме завдяки Ю. Тимошенко Україна в 2000-ні роки зробила енергійний поступ в демократичному розвитку, в соціальному захисті протих людей і не скотилася в щось схоже на Білорусію чи Узбекистан.

Але ж ти, Бувалий, ти вже "малчег бальшой", тобі вже лекції не допоможуть.
  :gigi:
Тому, дуже прошу модераторів і адміна вжити належних заходів, щоб в майбутньому не допускати подібних висловлювань на адресу Ю. Тимошенко, та й на адресу всіх інших достойних політиків і політичних сил, "Свобода" "Правий сектор" і т.п.
 :Vedy_sebe:

Або хай Бувалий чесно визнає свою помилку, хай скаже, що він погарячкував (таке буває), або хай тривало й ретельно відмиється в сауні  :gigi:

...Як кажуть наші брати-росіяни "баня парит - баня правит"   :gigi: