Автор Тема: Пропоную подивитись на події 91 року та їх наслідки з правильного боку  (Прочитано 594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
А саме про розпад СССР.
Саме Росія ініціювала та проштовхувала розпад.
Народи багатьох республік хоч мріяли про свободу, проте ніхто з них навіть у сні не міг уявити ще на передодні, що ЦЕ станеться ЗАВТРА.
Хто тоді керував Росією ? Формально Єльцин, але насправді команда прозахідних економістів типу Єгора Гайдара, котрі добре вміли рахувати.
Отже добре порахувавши, було ясно, що більшість республік є дотаційними. І Союз, а по суті ресурси Росії більше не в стані тягнути цей тягар.
Тому, у вузькому колі, я навіть думаю що цю ідею ім порадили американці, було вирішено скинути з Росії максимум регіонів.
Нафта, газ, та інші природні ресурси дісталися виключно Росії.
Наполягаю, що це був спланований крок. Опереточний путч 91 та розіграний крах банківської системи з "прощанням" боргів вкладників, як доказ спланованої операції.
 Сьогодні Україні потрібно скинути Донецьк з Луганськом, краще підсунувши Росії.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
... а потом Харьков, Днепр, Запорожье, Одессу, Херсон, Николаев, Сумы,  Чернигов и т.д.? Собственно, имеенно этого и хотят кацапы

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
... а потом Харьков, Днепр, Запорожье, Одессу, Херсон, Николаев, Сумы,  Чернигов и т.д.? Собственно, имеенно этого и хотят кацапы

Зовсім ні. 
Скажу більше, кацапи, у всякому разі ті що керують, зовсім не хочуть приєднувати ці регіони.
Їм тільки треба, щоб Україна залишалася погано розвинутою буферною зоною, з вагоном внутрішніх протиріч, слабкою енергоємкою економікою залежною від Росіії, керованим з Москви хаосом.
 Скинувши найбільш проблемні регіони і одночасно інтегруючись в західні економічні та політичні структури, ми виходимо на рівну дорогу розвитку.
Якщо ж ні - нема шансів, будемо недорозвинутими сателітами на радість та користь Москві.
Чому ви гадаєте Росія не вводить візовий режим з Україною ? Адже ж ми врагі і бендеравци ? -
Українські Людські ресурси , це те без чого Росії кінець. А зараз вона має їх напівдармо

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Кацапы не хотят присоединить ЮВ
Им надо просто оторвать его от Украины, и там сделать что-то вроде Абхазии
А потом разделить оставшуюся Украину на западную и центральную
Так вот йух им, а не разделение

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Да, я согласен что там заповедник совков. Но в отличие от Крыма, там намного больше количество людей кому перспектива жительства в РФ не подходит.
Возьмем достаточно пессимистиный сценарий, что 2 млн. людей (~30% от населения двух областей) не захотят в РФ и вынуждены перебраться в Украину. Их нужно где-то поселить, дать работу, детей устроить в школы и детские садики и т.д. Лично я не представляю как это сделать. Поэтому отдавать Донецк и Луганск рашке - не стоит.