Автор Тема: Десятки тисяч киян висловились проти проспекту Степана Бандери  (Прочитано 3361 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бiльше десяти тищ пiдписiв зiбрала нова петицiя небайдужих киян, котри не хочуть, аби кол. Московський пр. на Петрiвцi лишався нашвидкоруч перейменованим на честь одного з ватажкiв ОУН С. Бандери.

Складаеться враження, що перейменування вулиць та площ, що йде пiд прапорами декомунiзацii... змушуе керманичiв Столицi мiняти шило на мило.
Адже, окрiм ватажка ОУН... можно було б знайти куди кращий варiант.
Тим паче, що з Бандерою... Киiв втрачае свою iдентичнiсть, бо для багатьох киян... образ Бандери стае таким же навязливим, як свого часу бiльшовицька пропаганда робила образ Ленiна.
То нащо киянам такi крайностi?..
Невже в iсторичному арсеналi Iнститута Нац. Памятi нема творчiх або наукових героiв, яким би Киiв мiг би пишатися?..
I не було б геморою Киiврадi витрачати час на постiйний пошук та перейменування вулиць та площ.
А мо, краще зробити, як в США - пронумерувати площi та авеню, аби нi хто не скаржився та не збирав тищi голосiв петицii на честь iншого героя...
 :smilie7: 
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2016, 09:19:53 09:19 від Бувалий »

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
10 тисяч з 3,5 млн? Це десь 0,3%.

Все одно якщо б я на самоті протестував проти твоєї присутності на СУП, а ти би вмовляв модератора забанити тебе.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Дебіли, бля (с)  :fp3

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Цитувати
...Киів втрачае свою iдентичнiсть...
:rotate:


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Тільки десятки тисяч активної вати і напіввати на цілий Київ? Зовсім непогано  :smiley24:

То з Мацковскім проспектом ідентичність Києва була, а зі Степаном Бандерою втрачається? Я так розумію, що пам'ятник чекістам теж не перешкоджав правильній ідентичності?

А, може, це Київ ЗДОБУВАЄ українську ідентичність?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
10 тисяч з 3,5 млн?
Це десь 0,3%.
Все одно якщо б я на самоті протестував проти твоєї присутності на СУП, а ти би вмовляв модератора забанити тебе.
А я проти твоеi.
Десятки тищ - це та цифiрь що потрiбна для розляду рiшення.
Та чому ви всi, бл... такi стурбованi тим Бандерою?..
Була б десь на масивi вулиця... нi хто, навiть, не хвилювався.
Тільки десятки тисяч активної вати і напіввати на цілий Київ?
Зовсім непогано  :smiley24:
То з Мацковскім проспектом ідентичність Києва була, а зі Степаном Бандерою втрачається?
Я так розумію, що пам'ятник чекістам теж не перешкоджав правильній ідентичності?
А, може, це Київ ЗДОБУВАЄ українську ідентичність?
Активна вата прийшла в 2013 роцi на Майдан та пiдтримала першi релаьнi змiни в Державi.
То ж не треба на киян казати, що у нас, бач, вата, а у Львовi чi Луцьку - справжнi патрiоти.
Мацковський пр. був названий задовго до Майдана на ознаку Московскього вантового моста, що поеднав промзону Петрiвки та житловi масиви Троещини та Воскресiнки.
Щодо вибору киян..., то саме вони - як Громада Мiста, що обирае собi Мера, повинна вирiшувати не лише забудову масивiв, а й найменування вулиць та майданiв.
Нiчого антинародного, антимайданного... тут не мае.
Не хочуть люди, аби одна з головних магiстралей мiста носила призвище С. Бандери, нехай Киiрада вислухае алетарнативнi варiанти.
Дебіли, бля (с)  :fp3
Це в твоему Харковi дебiли, що досi танцюють пiд дудку пройдисвiта Гепи.
Можете не брати приклад з Кiева - якщо Мер не змiнить назву проспекту, кияни знiмуть Клiчко, як це було з Черновецьким та Поповим.
 :smilie7:
 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33422
  • Стать: Чоловіча
Мацковскій праспєкт - накуй, Степан Андрійович -  :super:  :Prapor2:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мацковскій праспєкт - накуй, Степан Андрійович -  :super:  :Prapor2:
:smiley24:
Як на мене - Петрiвський пр. - вiд Пром-зони Петрiвка.
Про Бандеру - iншим разом.
 :smilie7:

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Можете не брати приклад з Кiева - якщо Мер не змiнить назву проспекту, кияни знiмуть Клiчко, як це було з Черновецьким та Поповим.
 :smilie7:

Или с  точностью до наоборот, отправят Клычка к Бандере, где ему и место. :lol:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Степан Андрійович - велика людина, оскільки:

1) під носом у німців ухитрився організувати проголошення української держави, після чого з погляду міжнародного права становище української нації виглядало зовсім інакше - ситуація незворотньо змінилась.  Базікалам про незначущість цього кроку раджу подумати, чому німці наполягали на відкликанні Акта і тримали Бандеру разом з командувачем АК і іншими значними державними і військовими діячами у Prominentenbau в Заксенгаузені. Вату про курортні умови в цьому бараку прошу вкотре не писати - цю брехню вже пережовано 100500 разів.

2) Зміг об'єднати (звичайно, жорсткими засобами) більшість націоналістів у сильну і тривку організацію, що пережила вусатого людоїда і залишила у народній пам'яті розуміння, що рускіх братьєв, польських колонізаторів і іншу шваль можна і треба стріляти, якщо вони є ворогами української нації і державності. Ці паростки проросли, щойно Союз ослаб. Без цього ніякої незалежної України би не було.

І не варто ваті спекулювати на недемократичності Бандери.  Звичайно, він не демократ, але демократ не створив би бойової організації і народної армії у час, коли на континенті ВЗАГАЛІ не було сильних демократичних лідерів. Порівняйте успішність диктатора Тіто і демократа Бенеша. А Бандера з погляду історичних наслідків діяльності ВИНЯТКОВО успішний діяч.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Бандера и ОУН обыкновенные фашисты.

Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Згадайте, як не так давно намагалися Мiжнародному Аеропорту Бориспiль дати iмя Малевича.
Тодi, як памятаете, було жваве обговорення багатьох кандидатур - вiд Малевича до Гетьмана.
Що вийшло?..
Таке же саме обговорення треба було робити i по Московському пр.
Але... якось так вийшло, що самого обговорення, начебто, й не було.
Запропонували декiлька варiантiв, але чомусь (?) зупинилися на постаттi Бандери.
На мою думку, в Украiнi е чiмало героiв та просто поважних киян - навiть Героi АТО - призвище яких могло б бути використовано в назвi 10 км. проспекту.
 :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Запропонували декiлька варiантiв, але чомусь (?) зупинилися на постаттi Бандери.
На мою думку, в Украiнi е чiмало героiв та просто поважних киян - навiть Героi АТО - призвище яких могло б бути використовано в назвi 10 км. проспекту.
 :smilie7:

А чому б і ні?

Таке враження, що ви соромитися висловити вголос свої заперечення проти Бандери. І що це за містечковий київський патріотизм - називати вулиці Києва (нагадаю, столиці УКРАЇНИ, тому не лише кияни мають право голосу) лише іменами "поважних киян"? Жоден з героїв АТО чи "поважних киян", мусимо визнати, не мав такого значення для історії України, як Бандера.

Та й навіть задля тріску кацапських пуканів варто було  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
А чому б і ні?

Таке враження, що ви соромитися висловити вголос свої заперечення проти Бандери. І що це за містечковий київський патріотизм - називати вулиці Києва (нагадаю, столиці УКРАЇНИ, тому не лише кияни мають право голосу) лише іменами "поважних киян"? Жоден з героїв АТО чи "поважних киян", мусимо визнати, не мав такого значення для історії України, як Бандера.

Та й навіть задля тріску кацапських пуканів варто було  :gigi:

Вот именно, столице Украины, городе - Герое!
За освобождение которого было заплачено сотни тысяч жизней.
И кучка поганых бандеровцев, пособников фашистов, не имеет права голоса в переименовании, тем более именем упыря и немецкого прихвостня Бандеры. :Ganba:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Забаньне гебешного покидька... :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Забаньне гебешного покидька... :smiley23:

ПНХ,
Украина это не только бандеровцы и только дебил может предполагать, что ВСЯ страна имеет такое же мнение, как и кучка бандеровцев с галиции.
Поинтересуйся на левобережной Украине, считают ли они Бандеру гароем?
Мож ума добавится, хотя это вряд ли.
http://www.dialog.ua/news/78898_1455781246

Да и на западе не все так одназначно - На Западной Украине рушат памятники Бандере и Шухевичу.

В Ровно разбили памятную доску Бандере
В Тернопольской области снесли два памятника Бандере
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2016, 12:47:47 00:47 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Кацапствующі є головим інструментом Хцйла в Україні. Це очевидний факт. Таких десь відсотків 40.
If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Кацапствующі є головим інструментом Хцйла в Україні. Це очевидний факт. Таких десь відсотків 40.

Хрен ты угадал, дебилов - бандеровцев где то процентов 20, но майдан их вынес наверх власти, остальные - вменяемые люди, которые знают цену немецким прихвостням.
Украина потеряла пятую часть населения в ВОВ, почти каждая семья потеряла своих родных, и они помнят с кем воевали их деды, и кто уничтожал их дома и семьи и в союзе с кем выступали бандеровцы.
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2016, 12:53:25 00:53 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Гомофокс, іди нахуй, підарас кацапський. :smiley14:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46729
  • Never give in!
Дисидент, колишній політв'язень, український психіатр Семен Глузман в колонці для "Апострофа" розповів, чому більше не бере участі в офіційних заходах 29 вересня - Дні пам'яті трагедії в Бабиному Яру.

У мене подвійне ставлення до цього дня. Я як людина немолода дуже добре пам'ятаю, як до цього дня ставилося СРСР і радянська влада, коли слово "єврей" взагалі не можна було вимовляти, коли я бачив, як працівники КДБ і міліції намагаються зробити все можливе, щоб люди в цей день не приходили на місце розстрілів і упокоєння цих нещасних людей. Я тоді вже був студентом і проходив, як і всі інші, щоб покласти букетик квітів на камінь, який позначав, що тут колись буде пам'ятник. Для цього необхідно було пройти крізь стрій КДБ. А останній КДБіст, який стояв уже біля каменя, нахабно посміхаючись, фотографував всіх. Це було жахливо. Там заарештовували людей, і мені, молодій людині, було незрозуміло, чому радянська влада фактично такою своєю поведінкою підтримує нацистів.

Мій дід загинув в Бабиному Яру. Він залишався один, ніяких родичів поруч не було, і його "підмели" нацисти ... Так що десь там є частинка і його праху. Я це знав, і тому кожне 29 вересня, коли став уже більш-менш осмислювати свою країну і все, що відбувається навколо, я приходив туди, до цього страшного місця, з маленьким букетиком квітів.

Але це було жахливо, тому що мої батьки і я - ми прощалися ... Батьки, шалено налякані радянською владою, все розуміли, м'яко намагалися зупинити мене, але вони розуміли й те, що насправді я ж нічого поганого не роблю. І це було прощання, як перед в'язницею або кладовищем, я навіть не можу передати цю емоцію, це було страшно. І ввечері, коли я повертався, вони зітхали, але самі туди піти вони не могли. Вони були членами Комуністичної партії, яку ненавиділи.

І вже в зрілі роки, тепер, коли нова влада активно бере участь, як їм здається, в цих пам'ятних днях, я перестав ходити туди 29 вересня. Я ходжу туди після всього. Не хочу брати участь в цьому всьому. Я прекрасно розумію, що це гра, це все нещиро. Це неприємний офіціоз, який так само відбувається, коли ці невіруючі люди ходять в храм і хрестяться.

Є ще один важливий аспект у всьому цьому, про який я хочу сказати. Кілька років тому мені довелося брати участь у створенні громадського комітету "Бабин Яр" разом з Дзюбою, Поповичем. Тому що раптом виявилося, що вже не наша влада, а єврейські організації Америки хочуть там побудувати не просто меморіал, а розважальний центр. З гуртками, кафетеріями ... І ми, природно, були категорично проти. Але наш протест був спрямований ще на одну річ. Справа в тому, що вони намагалися зробити це монополією одного народу. А насправді, там же загинули не лише євреї. Німці ж розстрілювали і циган, і психічнохворих з лікарні ім. Павлова ... Душили в душогубках і потім скидали тіла цих нещасних. Там були і українські націоналісти, які спочатку спробували зробити все можливе, щоб якось допомогти своїй країні, окупованій німцями, допомогти їй стати острівцем української свободи. Але, як стало ясно потім, німці придивлялися - це була просто гра в "українську свободу". Потім вони в підсумку всіх розстріляли, в тому числі - і Телігу. Тому сьогодні це не може бути монополією одного народу і однієї групи населення. Навіть якби там знаходився один таджик або туркмен - це вже не монополія. Це неправильно, нечесно.

http://apostrophe.ua/ua/article/society/2016-09-30/semen-gluzman-ya-perestal-hodit-v-babiy-yar-29-sentyabrya/7521
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33422
  • Стать: Чоловіча
Кацапствующі є головим інструментом Хцйла в Україні. Це очевидний факт. Таких десь відсотків 40.

Хрен ты угадал, дебилов - бандеровцев где то процентов 20, но майдан их вынес наверх власти, остальные - вменяемые люди, которые знают цену немецким прихвостням.
Украина потеряла пятую часть населения в ВОВ, почти каждая семья потеряла своих родных, и они помнят с кем воевали их деды, и кто уничтожал их дома и семьи и в союзе с кем выступали бандеровцы.

Ти ще нахуй не пішов, підарасина кацапська  :smilie11:

Ану давай бігом, лапоть  :moskali:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Я думаю что такие вещи происходят от того что для многих независимость не является ценностью
Ни в личном плане ни, следовательно, в плане государственном. Поэтому борцы за независимость не воспринимаются этими людьми как герои, образцы для подражания.
Для этих людей образцом для подражания является прокурор поступивший по протекции, купивший должность и лижущий жопу начальству для ее сохранения
А собственно политическая программа бандеровцев не имеет никакого значения при этом. Собсно думаю что если бы Бандера пришел к власти то он был бы чемто вроде Троцкого. Времена были такие.
Но это посвторяю не имеет никакого значения потому как во первых он к власти не пришел, во вторых у нас в нацгероях ходят персонажи вроде Ярослава мудрого, Владимира великого, Сирка и пр, которым Бандера в плане насилия и в подметки не годится

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
...у нас в нацгероях ходят персонажи вроде Ярослава мудрого, Владимира великого, Сирка и пр, которым Бандера в плане насилия и в подметки не годится
Можна було б посперечатися, але давня iсторiя вже викорбована в назвах вулицях ще до Майдана.
Щодо постатi Бандери, особливо для Киiва, то тут можуть бути рiзнi точки зору.
Адже розмова йде про Киiв, а нi про iншiй регiон, де Бандера вшановуеться на рiвнi Героя Украiни, яким його бачать мешканцi захiдних регiонiв Украiни, що не сприймають анi червоних комiсарiв анi Советов за владу, та якi б глотку порвали, аби цих шмаркачiв вичеркнути з аналiв iсторii Держави.
Добре, коли якась частина киян мае власну точку зору, коли ми вже не стадо баранiв "Саветский Народ", а ГРОМАДЯНИ найбiльшоi краiни в Европi, яка дала людству Лесю Украiнку та Панаса Мирного, Нечуй-Левицького та Гулака-Артемоського.
А ще... Сосюру, Павличко, Корнiйчука, Вiнграновського, братив Горинiв, Чорновiла, Левко Лукяненко, Степана Хмару, Стуса, Аллу Горську та безлiч Героiв Сучасноi Украiни, якi вистраждали Незалежнiсть Держави, не боялися йти про Системи, коли ця ГБ-ешна Система ломала патрiотiв в псих лiкарнях та вiдправляла iх на "перевиховання" в табори Сибiру...
От що хотiлося згадати, нагадати тим горлопанам, хто окрiм С. Бандери нi кого не бачiть в перейменування кол. Московського пр.
Украина это не только бандеровцы и только дебил может предполагать, что ВСЯ страна имеет такое же мнение, как и кучка бандеровцев с галиции.
Поинтересуйся на левобережной Украине, считают ли они Бандеру гароем?
Мож ума добавится, хотя это вряд ли.
http://www.dialog.ua/news/78898_1455781246
Да и на западе не все так одназначно - На Западной Украине рушат памятники Бандере и Шухевичу.
Давайте поважати думку кожного учасника дискусii, коли е не "не така, як треба" точку зору.
Таке враження, що ви соромитися висловити вголос свої заперечення проти Бандери.
І що це за містечковий київський патріотизм - називати вулиці Києва (нагадаю, столиці УКРАЇНИ, тому не лише кияни мають право голосу) лише іменами "поважних киян"?
Жоден з героїв АТО чи "поважних киян", мусимо визнати, не мав такого значення для історії України, як Бандера.
Та й навіть задля тріску кацапських пуканів варто було  :gigi:
В Ровно разбили памятную доску Бандере
В Тернопольской области снесли два памятника Бандере
Ми не кажемо, що Бандера не потрiбен як Герой в перейменуваннi вулиць або майданiв.
Мова, як ви помiтили, про те, що з думкою тищ киян не рахуюються, бо так вже сталося, що рiшення ТРЕБА було прийняти саме таким, яким його й прийняли.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
...у нас в нацгероях ходят персонажи вроде Ярослава мудрого, Владимира великого, Сирка и пр, которым Бандера в плане насилия и в подметки не годится
Можна було б посперечатися, але давня iсторiя вже викорбована в назвах вулицях ще до Майдана.
Щодо постатi Бандери, особливо для Киiва, то тут можуть бути рiзнi точки зору.
Адже розмова йде про Киiв, а нi про iншiй регiон, де Бандера вшановуеться на рiвнi Героя Украiни, яким його бачать мешканцi захiдних регiонiв Украiни, що не сприймають анi червоних комiсарiв анi Советов за владу, та якi б глотку порвали, аби цих шмаркачiв вичеркнути з аналiв iсторii Держави.
Добре, коли якась частина киян мае власну точку зору, коли ми вже не стадо баранiв "Саветский Народ", а ГРОМАДЯНИ найбiльшоi краiни в Европi, яка дала людству Лесю Украiнку та Панаса Мирного, Нечуй-Левицького та Гулака-Артемоського.
А ще... Сосюру, Павличко, Корнiйчука, Вiнграновського, братив Горинiв, Чорновiла, Левко Лукяненко, Степана Хмару, Стуса, Аллу Горську та безлiч Героiв Сучасноi Украiни, якi вистраждали Незалежнiсть Держави, не боялися йти про Системи, коли ця ГБ-ешна Система ломала патрiотiв в псих лiкарнях та вiдправляла iх на "перевиховання" в табори Сибiру...
От що хотiлося згадати, нагадати тим горлопанам, хто окрiм С. Бандери нi кого не бачiть в перейменування кол. Московського пр.
Ми не кажемо, що Бандера не потрiбен як Герой в перейменуваннi вулиць або майданiв.
Мова, як ви помiтили, про те, що з думкою тищ киян не рахуюються, бо так вже сталося, що рiшення ТРЕБА було прийняти саме таким, яким його й прийняли.

Ну в этом опросе множество аспектов, например тот про который Гройсман говорит - Бандера стал фетишем у некоторой части народа, не обязательно кстати  с западной украины. Поэтому и стараются увековечить его имя.
Если Бандера национальный герой то и назвать его именем улицу в столице как бы нормально, не? А он таковым является однозначно, я ж не говорю что он единственный, нет конечно.
А насчет считаться.
Знаеш, надоело. 25 лет считались с разными ушлепками и в результате поимели войну. Может хватит? Тем более что большей частью эта прослойка банально проплачена северным соседом или местными холуями оного
К том же Кировограде например, тоже "непосчитались с местным населением", и правлино сделали. Потому как Кировоградом называли эти местные патриоты сидели засунув языки в задницу, от пусть и дальше так сидят

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ну в этом опросе множество аспектов, например тот про который Гройсман говорит - Бандера стал фетишем у некоторой части народа, не обязательно кстати  с западной украины.
Поэтому и стараются увековечить его имя.
Если Бандера национальный герой то и назвать его именем улицу в столице как бы нормально, не?
А он таковым является однозначно, я ж не говорю что он единственный, нет конечно.
А насчет считаться.
Знаеш, надоело.
25 лет считались с разными ушлепками и в результате поимели войну.
Может хватит?
Тем более что большей частью эта прослойка банально проплачена северным соседом или местными холуями оного
К том же Кировограде например, тоже "непосчитались с местным населением", и правлино сделали. Потому как Кировоградом называли эти местные патриоты сидели засунув языки в задницу, от пусть и дальше так сидят
:smilie1:
Скажу кратко - если Громада Киева (не Майдан) выбрали Киевраду и Мера Киева, то эта самая Громада... должна контролировать Органы Исполнительной Власти города.
А то у нас..., увы, Майдан стал Испольнительной Властью Столицы Украины.
А что скрывается за понятием "Майдан" - не нужно раскрывать?..
Вот МЫ захотели так и ВАШЕ мнение нам до сраки...
А ведь Громада может и игнорировать мнения Мера Киева, которые могут идти в разрез в Историей города, его культурой, образованием, политической составляющей...
Почему бы не считаться с Громадой, а не идти на поводу у кучки горлопанов?..
Кличко... пытается балансировать на мнении политических ультрас и Киеврады.
А ведь, что интересно, основную когорту депутатов в Киевраде... составляют БЮТ...
Уж кому-кому, как не этой политической силе... продумывать все ходы и делать выводы...
 :smilie7:
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Ну в этом опросе множество аспектов, например тот про который Гройсман говорит - Бандера стал фетишем у некоторой части народа, не обязательно кстати  с западной украины.
Поэтому и стараются увековечить его имя.
Если Бандера национальный герой то и назвать его именем улицу в столице как бы нормально, не?
А он таковым является однозначно, я ж не говорю что он единственный, нет конечно.
А насчет считаться.
Знаеш, надоело.
25 лет считались с разными ушлепками и в результате поимели войну.
Может хватит?
Тем более что большей частью эта прослойка банально проплачена северным соседом или местными холуями оного
К том же Кировограде например, тоже "непосчитались с местным населением", и правлино сделали. Потому как Кировоградом называли эти местные патриоты сидели засунув языки в задницу, от пусть и дальше так сидят
:smilie1:
Скажу кратко - если Громада Киева (не Майдан) выбрали Киевраду и Мера Киева, то эта самая Громада... должна контролировать Органы Исполнительной Власти города.
А то у нас..., увы, Майдан стал Испольнительной Властью Столицы Украины.
А что скрывается за понятием "Майдан" - не нужно раскрывать?..
Вот МЫ захотели так и ВАШЕ мнение нам до сраки...
А ведь Громада может и игнорировать мнения Мера Киева, которые могут идти в разрез в Историей города, его культурой, образованием, политической составляющей...
Почему бы не считаться с Громадой, а не идти на поводу у кучки горлопанов?..
Кличко... пытается балансировать на мнении политических ультрас и Киеврады.
А ведь, что интересно, основную когорту депутатов в Киевраде... составляют БЮТ...
Уж кому-кому, как не этой политической силе... продумывать все ходы и делать выводы...
 :smilie7:

Почему ты считаеш что "кучка горлопанов" добывается переименования? Может "кучка горлопанов" против?
Я склоняюсь к последнему
Ну а про столицу... Это карма всех столиц, никуда не денешся. Их политика определяется не только громадой, но и всем народом

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Истерикой бандерлогов удовлетворен!  :lol: :laugh:

Только знайте убогие, шо кучка фашистов - националистов это не ВСЯ Украина!
И не вам, потомкам немецких прихвостней решать за ВСЮ Украину.
Надеюсь, что уже скоро вас с вашими предками отправят обратно на свалку истории, где вам и место и откуда вас вытащил майдан.
8 - 10 миллионов жизней Украина заплатила за войну с фашистами и их прихвостнями бандеровцами, такое не забывается.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
савєцкій нарот
вєлікая атєчєствєнная
бендеровци
фашистскіє пріхвостні
асвабаждєніє
перепісиваніє славной общєй історіі

Отаке лайно в голові зазвичай поєднується з неприязню до Степана Андрійовича. І ясно чому - безкомпромісна боротьба за українську незалежність ніяк не стикується зі спробами злегка перешити російсько-совкову ідентичність і пришити на неї бірку "УкраИна".

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
савєцкій нарот
вєлікая атєчєствєнная
бендеровци
фашистскіє пріхвостні
асвабаждєніє
перепісиваніє славной общєй історіі

Отаке лайно в голові зазвичай поєднується з неприязню до Степана Андрійовича. І ясно чому - безкомпромісна боротьба за українську незалежність ніяк не стикується зі спробами злегка перешити російсько-совкову ідентичність і пришити на неї бірку "УкраИна".

Однозначно. А так ка эта борьба переросла в стадию "борьбы за выживание" то всякие "думки" по поводу малейшего сохранения "славного советского прошлого" должны игнорироваться.
Попустительски можно было к такому относится если бы Россия вела себя в "рамках правил"ю При нынешней ситуации никакие компромися невозможны. Либо пан, либо пропал