Автор Тема: почитав історію пакистану  (Прочитано 455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
почитав історію пакистану
« : Жовтня 01, 2016, 07:20:20 19:20 »
пакистан - індія
україна - росія
схожі відносини. індія також вважає що розпад великої єдиної індії це катастрофа

ну а геноцид в бангладеші теж повчальний 1971 року. тому що це міг би бути один із сценаріїв на сході україни.

а пакістан навіть знищив півмільона (як мінімум) сепаратистів, але все одно втратив бангладеш

і ще цікавий нюанс от в бангладеш першими під удар попали студенти. де в донецьку були студентські рухи сепаратичні?виглядає що студентство це костяк будь якого сепаратичного руху. ще один аргумент що ДНР це повний фейк

ще один момент одна з причин повстання в бангладеші це заборона місцевої мови. так що росія не така вже й дурна коли в цьому плані бензину підливає та провокує

мій висновок такий: перед тим як кричати про зраду. або про те що от треба зкрутити когось там в бараній рог то краще спочатку ознайомитись с історією різних країн останні 50 років
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2016, 07:29:03 19:29 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: почитав історію пакистану
« Reply #1 : Жовтня 01, 2016, 11:53:28 23:53 »
мій висновок такий: перед тим як кричати про зраду. або про те що от треба зкрутити когось там в бараній рог то краще спочатку ознайомитись с історією різних країн останні 50 років

В наших реаліях краще щоб агенти Х-ла, які дійсно щось вирішують, просто безслідно зникали. Фігури поменше можна скручувати у баранячий ріг, влаштовувати судові процеси, але тільки після того як ключові діячі нейтралізовані.

Щодо Індії-Пакістану, то нашим стосункам із Мордором ще до цього далеко. Ви бачили візу в Індію для громадян Пакістану? Я бачив. Видають на короткий термін, на візі вказується перелік міст куди дозволено їхати, по прибуттю у інше місто треба відмітитись у поліції. І якщо не помиляюсь, між державами лише один наземний пункт пропуску, який працює в світлу пору доби.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: почитав історію пакистану
« Reply #2 : Жовтня 02, 2016, 01:16:52 01:16 »
мій висновок такий: перед тим як кричати про зраду. або про те що от треба зкрутити когось там в бараній рог то краще спочатку ознайомитись с історією різних країн останні 50 років

В наших реаліях краще щоб агенти Х-ла, які дійсно щось вирішують, просто безслідно зникали. Фігури поменше можна скручувати у баранячий ріг, влаштовувати судові процеси, але тільки після того як ключові діячі нейтралізовані.

Щодо Індії-Пакістану, то нашим стосункам із Мордором ще до цього далеко. Ви бачили візу в Індію для громадян Пакістану? Я бачив. Видають на короткий термін, на візі вказується перелік міст куди дозволено їхати, по прибуттю у інше місто треба відмітитись у поліції. І якщо не помиляюсь, між державами лише один наземний пункт пропуску, який працює в світлу пору доби.

я більше про психологію конфлікту.

схожість в тому що індія не хоче прийняти незалежність пакистану
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч