Автор Тема: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів  (Прочитано 2474 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595
Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« : Жовтня 22, 2016, 10:39:01 22:39 »
за телефон

Тиснява та довжелезні черги: як українці з ночі готувались купити iPhone 7



http://24tv.ua/tisnyava_ta_dovzhelezni_chergi_yak_ukrayintsi_z_nochi_gotuvalis_kupiti_iphone_7_n739895

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #1 : Жовтня 22, 2016, 10:57:54 22:57 »
Apple iPhone 7
Код товара:605297
22 999


В стране война и экономический кризис, люди живут на полторы штуки в месяц  :bu

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #2 : Жовтня 22, 2016, 11:00:02 23:00 »
Долбойоби якісь   :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #3 : Жовтня 22, 2016, 11:51:23 23:51 »
Звідки у них гроші?
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #4 : Жовтня 23, 2016, 12:01:51 00:01 »
Звідки у них гроші?

"Все что нажито непосильным трудом"

Хотя на самом деле там масса "ай наркоманов" которые родную мать за очередной гаджет отдадут.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4930
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #5 : Жовтня 23, 2016, 12:06:15 00:06 »
та то всьо спекулянти! в надії перепродати якомусь депутату дорожче  :smilie7:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #6 : Жовтня 23, 2016, 01:37:05 01:37 »
У мене Nokia 640 за $99 вже другий рік. Я з неї й пишу. Нічо. Працює... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #7 : Жовтня 23, 2016, 10:37:36 10:37 »
Долбойоби якісь   :fp2
Це дiти тих самих довбойлбiв, якi в 70-80 роки купляли забугорне ганчiр'я та джитси левic по чеках в "Березках".
Сьогоднi все це лайно мiшками видают в секонд-хенд по 30-50 гр, а люди... взагалi викидають на смiтник - навiть новi, з лейбами.
та то всьо спекулянти! в надії перепродати якомусь депутату дорожче  :smilie7:
За такою цiною... краще три Samsunga купити, анiж той хлам, которий, до речi, ще й не ремонтуюють, коли цяця десь впаде.
Однак, вартiсть гаджету в 500-700 дол. не надто лякае "золотую молодежь", яким без IPhona ну нiяк не можна жити.
Порахуйте кiлькисть чиновникiв, бiзнюкiв та iх родичiв, дiтей та онукiв "елiти" - от й вийде велика черга шанувальникiв амерськоi iграшки.
У мене Nokia 640 за $99 вже другий рік. Я з неї й пишу. Нічо. Працює... :smilie5:
:smiley24:
Взагалi, Nokia... чудова марка - особливо "тупi" 1200 або фiнськi чi угорськi аппарати, де зборка куди краще Китаю.
Звідки у них гроші?
Грають в казiно, зимаються в кiно, серiалах, працюють в нерухомостi тощо...
 :smilie7:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #8 : Жовтня 23, 2016, 11:46:39 23:46 »
Чесно, не розумію які переваги в айфона над смартфоном за 200-300 дол.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #9 : Жовтня 24, 2016, 08:48:47 08:48 »
Хлопець заради IPhone 7 змінив своє ім'я та прізвище

Українець з Черкас заради безкоштовного IPhone 7 змінив своє ім'я та прізвище на «Айфон сім». В минулому Олександр не довго роздумував над цим рішенням і вже через кілька місяців отримає довгоочікуваний «яблучний» смартфон.



Така акція пройшла в місті Золотоноші. Першій людині, яка змінить своє прізвище та ім'я на «Айфон сім», буде подарований IPhone 7.

Молодий хлопець з Черкас, який народився у 1996, не став довго думати і пішов в паспортний стіл. Тепер його офіційно звуть Айфон Сім Станіславович. Цілеспрямований молодий чоловік вже став переможцем оголошеної акції і протягом кількох місяців отримає заповітний IPhone 7 абсолютно безкоштовно.

Відзначається, невідомо яким раніше було прізвище Олександра Станіславовича. Але за словами самого переможця акції, він зовсім не шкодує про свій вчинок і радий, що в його рідному місті був влаштований такий чудовий конкурс.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #10 : Жовтня 24, 2016, 09:46:49 09:46 »
На що люди  не йдуть заради халявноi iграшки...
 :smilie7:
Чесно, не розумію які переваги в айфона над смартфоном за 200-300 дол.
Зроблено в США - от й уся iх перевага.
Те, що вони набагато капризнi та непридатнi до перевантажень та морозiв... нiкого не хвилюе.
Запропонуйте цим добвням... за 500 у.о. виiхати за бугор НАЗАВЖДИ - черга буде ще бiльше, анiж за тими гаджетами.
Патрiоти, ёпт...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 24, 2016, 09:50:54 09:50 від Бувалий »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #11 : Жовтня 24, 2016, 10:35:07 10:35 »
На що люди  не йдуть заради халявноi iграшки...
 :smilie7:
Чесно, не розумію які переваги в айфона над смартфоном за 200-300 дол.
Зроблено в США - от й уся iх перевага.
Те, що вони набагато капризнi та непридатнi до перевантажень та морозiв... нiкого не хвилюе.
Запропонуйте цим добвням... за 500 у.о. виiхати за бугор НАЗАВЖДИ - черга буде ще бiльше, анiж за тими гаджетами.
Патрiоти, ёпт...
 :smilie7:

Об'єктивно кажучи, айфон набагато кращий ніж пересічний дивайс на андроїді. Неможливо порівняти. Айфон - то побутовий прибор, який працює та працює та працює, і так вся продукція Apple. Хоча є і свої зашквари - його можна заблокувати дистанційно, стерти інфу, можна в один день не знайти своєї музики в телефоні і так далі. А Windows PC та телефони на андроїді - то потенційний гемор з постійними налаштуваннями. В смартфонах вже трохи менше (ніж у компьютерах), але все одно, дешеві вони гівно, а дорогі коштують як айфон.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #12 : Жовтня 24, 2016, 10:45:02 10:45 »
На що люди  не йдуть заради халявноi iграшки...
 :smilie7:
Чесно, не розумію які переваги в айфона над смартфоном за 200-300 дол.
Зроблено в США - от й уся iх перевага.
Те, що вони набагато капризнi та непридатнi до перевантажень та морозiв... нiкого не хвилюе.
Запропонуйте цим добвням... за 500 у.о. виiхати за бугор НАЗАВЖДИ - черга буде ще бiльше, анiж за тими гаджетами.
Патрiоти, ёпт...
 :smilie7:

Об'єктивно кажучи, айфон набагато кращий ніж пересічний дивайс на андроїді. Неможливо порівняти. Айфон - то побутовий прибор, який працює та працює та працює, і так вся продукція Apple. Хоча є і свої зашквари - його можна заблокувати дистанційно, стерти інфу, можна в один день не знайти своєї музики в телефоні і так далі. А Windows PC та телефони на андроїді - то потенційний гемор з постійними налаштуваннями. В смартфонах вже трохи менше (ніж у компьютерах), але все одно, дешеві вони гівно, а дорогі коштують як айфон.

Так давно настраивал Windows что уже и забыл как это делается.
А со смартами расстался еще в 2007ом, когда впервые попробовал. Нормальный комп эти недоделки заменить не смогут, хотя бы по размеру экрана. Я уже молчу что там "операционки" урезаные по самое небалуйся

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #13 : Жовтня 24, 2016, 10:52:56 10:52 »
Так давно настраивал Windows что уже и забыл как это делается.
А со смартами расстался еще в 2007ом, когда впервые попробовал. Нормальный комп эти недоделки заменить не смогут, хотя бы по размеру экрана. Я уже молчу что там "операционки" урезаные по самое небалуйся

Ну Windows 10 вже набагато краще, майже (мабуть, сам не юзав) як OS X.

А смартфон інколи буває необхідний, компа він не замінює, але багато функцій виконує. Наприклад, відключили вдома інтернет, поповнити з компа не можу, а з телефона поповнюю, хвилина - і інтернет знову працює. Чи щось треба закинути-забрати на гугл драйв, з телефона нормально. І так далі, багато чого смартфон вміє. TuneIn нормально слухати.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #14 : Жовтня 24, 2016, 11:31:13 11:31 »
Так давно настраивал Windows что уже и забыл как это делается.
А со смартами расстался еще в 2007ом, когда впервые попробовал. Нормальный комп эти недоделки заменить не смогут, хотя бы по размеру экрана. Я уже молчу что там "операционки" урезаные по самое небалуйся

Ну Windows 10 вже набагато краще, майже (мабуть, сам не юзав) як OS X.

А смартфон інколи буває необхідний, компа він не замінює, але багато функцій виконує. Наприклад, відключили вдома інтернет, поповнити з компа не можу, а з телефона поповнюю, хвилина - і інтернет знову працює. Чи щось треба закинути-забрати на гугл драйв, з телефона нормально. І так далі, багато чого смартфон вміє. TuneIn нормально слухати.

Выделеное можно сделать с обычной мобилки за 600 грн.
Но мне то все по барабану на самом деле, хотят пусть используют.
Но я считаю что все эти смарты и планшеты всего лишь мода. Меня их ограниченая функциональность и такая же ограниченая надежность просто типает. И уж тем более отдать за такие обрезки 1000 баксов если за полноценный комп - ноут просят 500...
Не, ну люди и трусы от итальянских дизайнеров покупают, каждый сходит с ума по своему.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #15 : Жовтня 24, 2016, 11:33:46 11:33 »
Чесно, не розумію які переваги в айфона над смартфоном за 200-300 дол.
Те, що ти їх не розумієш, не означає, що їх немає. iOS має достатньо фіч, що є відсутні в Android.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #16 : Жовтня 24, 2016, 11:40:45 11:40 »
Выделеное можно сделать с обычной мобилки за 600 грн.

Яким чином? Приват24 туди можна поставити?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #17 : Жовтня 24, 2016, 12:26:07 12:26 »
Выделеное можно сделать с обычной мобилки за 600 грн.

Яким чином? Приват24 туди можна поставити?

Что значит "поставить Прива24"?
Там простой НТМЛ интерфейс, зачем чтото ставить, встроеный браузер покатит

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #18 : Жовтня 24, 2016, 12:29:09 12:29 »
Что значит "поставить Прива24"?
Там простой НТМЛ интерфейс, зачем чтото ставить, встроеный браузер покатит

Той браузер далеко не все підтримує що зараз накрутили на сайтах.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #19 : Жовтня 24, 2016, 12:45:26 12:45 »
Выделеное можно сделать с обычной мобилки за 600 грн.

Яким чином? Приват24 туди можна поставити?

Ні, не можна, але можна винайти кілька чудернацьких геморойних способів, щоб довести, що смартфони — це лише безглузда мода. А тим часом глобальний інтернет-трафік смартфонів вже зрівнявся з ПК. І це при тому, що мобільні сайти значно компактніші, тобто мобільних користувачів значно більше, ніж користувачів ПК.

Втім, чи варто брати до уваги висновки людини, яка розпрощалася зі смартфонами 10 років тому, коли вони були на порядки повільніші та набагато примітивніші?


Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #20 : Жовтня 24, 2016, 01:14:51 13:14 »
Чесно, не розумію які переваги в айфона над смартфоном за 200-300 дол.
Те, що ти їх не розумієш, не означає, що їх немає. iOS має достатньо фіч, що є відсутні в Android.

Наприклад які?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #21 : Жовтня 24, 2016, 01:24:37 13:24 »
Выделеное можно сделать с обычной мобилки за 600 грн.

Яким чином? Приват24 туди можна поставити?

Ні, не можна, але можна винайти кілька чудернацьких геморойних способів, щоб довести, що смартфони — це лише безглузда мода. А тим часом глобальний інтернет-трафік смартфонів вже зрівнявся з ПК. І це при тому, що мобільні сайти значно компактніші, тобто мобільних користувачів значно більше, ніж користувачів ПК.

Втім, чи варто брати до уваги висновки людини, яка розпрощалася зі смартфонами 10 років тому, коли вони були на порядки повільніші та набагато примітивніші?


ОООО!
Какой пафос. Я же сразу написал, мне по барабану, я не собираюсь обсуждать зачем другие ими пользуются. Просто пишу что не абсолютно не вижу смысла пользоваться ими для себя.
Ну есть люди которые сутками постят свои мысли в фейсбук, ну им смарт видимо нуже и трафик там будет таким что я сроду не обеспечу тем более что не имею привычки выкладывать в нет фотки с разрешением вдвое большим чем то что нужно для печати в глянцевом журнале.
Не вижу также смысла смотреть онлайн фильм на экране в 3 дюйма, хотя таких деятелей тоже навалом и трафик они еще тот обеспечивают.
Разве я писал гдето что смартфоны бесполезны для производителей смартфонов и интернет провайдеров? Если да то процитируй.
Да, кстати не вижу смысла в сайте банка котрый весть переливается, мигает и туда сюда ерзает и который при этом требует закачки порядка сотни метров фреймворка для своей работы. У меня сразу вопрос возникает я туда попал? В банк или таки на сайт провайдеров какойто игрушки. И кстати, не могу понять почему при абсолютно идентичном функционале то что 10 лет назад свободно и ненапряжно переваривалось каимто дохлым пнем теперь с трудом ворочается на двухядерном проце с гигами оперативки. Вернее могу, именно изза того фреймворка который в свою очередь косоруко сваяли используя другой фреймворк и так до бесконечности.
Но Билли был прав, конченого пользователя это все не ипет, он тупо бежит в магазин что бы купить очередной , еще более мощный смарт или комп что бы таки переварить всю эту перевложеную раздутую лабуду которую 20 лет назад постеснялись бы не то что в нет выложить, а даже просто на компе запустить

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #22 : Жовтня 24, 2016, 01:43:48 13:43 »
Но Билли был прав, конченого пользователя это все не ипет, он тупо бежит в магазин что бы купить очередной , еще более мощный смарт или комп что бы таки переварить всю эту перевложеную раздутую лабуду которую 20 лет назад постеснялись бы не то что в нет выложить, а даже просто на компе запустить
:smiley24:
Смарт за 500-700 у.е., а то и дороже... это удел ограниченного числа "золотой молодежи", которой даже Samsung G7 - давно уже вчерашний день, потому что он большой и там батарея греет.
Думаете, что на 7 в США прямо столпотворение?...
Ерунда все это -  покупка смарта привязана к оператору мобильной связи, который будет тебя держать за яйца, что бы ти никогда не думал от него уйти.
Все понты в том, что привязка к оператору - это бонус в 200 у. е. (у всех по разному), при покупке очерендного гаджета.
А то, что машина на всех прогах работает от силы день-два и светит своего хозяина маячком и скрытой камерой... это все мелочи жизни, на которые беспечные американцы давно не обращают внимания.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 24, 2016, 02:13:18 14:13 від Бувалий »

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #23 : Жовтня 24, 2016, 02:36:19 14:36 »
Выделеное можно сделать с обычной мобилки за 600 грн.

Яким чином? Приват24 туди можна поставити?

Ні, не можна, але можна винайти кілька чудернацьких геморойних способів, щоб довести, що смартфони — це лише безглузда мода. А тим часом глобальний інтернет-трафік смартфонів вже зрівнявся з ПК. І це при тому, що мобільні сайти значно компактніші, тобто мобільних користувачів значно більше, ніж користувачів ПК.

Втім, чи варто брати до уваги висновки людини, яка розпрощалася зі смартфонами 10 років тому, коли вони були на порядки повільніші та набагато примітивніші?


ОООО!
Какой пафос. Я же сразу написал, мне по барабану, я не собираюсь обсуждать зачем другие ими пользуются. Просто пишу что не абсолютно не вижу смысла пользоваться ими для себя.
Ну есть люди которые сутками постят свои мысли в фейсбук, ну им смарт видимо нуже и трафик там будет таким что я сроду не обеспечу тем более что не имею привычки выкладывать в нет фотки с разрешением вдвое большим чем то что нужно для печати в глянцевом журнале.
Не вижу также смысла смотреть онлайн фильм на экране в 3 дюйма, хотя таких деятелей тоже навалом и трафик они еще тот обеспечивают.
Разве я писал гдето что смартфоны бесполезны для производителей смартфонов и интернет провайдеров? Если да то процитируй.
Да, кстати не вижу смысла в сайте банка котрый весть переливается, мигает и туда сюда ерзает и который при этом требует закачки порядка сотни метров фреймворка для своей работы. У меня сразу вопрос возникает я туда попал? В банк или таки на сайт провайдеров какойто игрушки. И кстати, не могу понять почему при абсолютно идентичном функционале то что 10 лет назад свободно и ненапряжно переваривалось каимто дохлым пнем теперь с трудом ворочается на двухядерном проце с гигами оперативки. Вернее могу, именно изза того фреймворка который в свою очередь косоруко сваяли используя другой фреймворк и так до бесконечности.
Но Билли был прав, конченого пользователя это все не ипет, он тупо бежит в магазин что бы купить очередной , еще более мощный смарт или комп что бы таки переварить всю эту перевложеную раздутую лабуду которую 20 лет назад постеснялись бы не то что в нет выложить, а даже просто на компе запустить

Типовий текст консерватора від ІТ, якому дуже гірко, що минули часі тих комп'ютерів, про які він все знав.

NFC, >300 dpi, голосовий та текстовий чат з підтримкою, дактилоскопічна авторизація, голосовий ввод тексту, бібліотека знижкових карток, геолокація тощо — так авжеж, це все без проблем працювало в мобільному банкінгу десять років тому на «дохлом пнє». Мій досвід в ІТ нагадав мені подібні суперечки, коли консерватори розповідали, що WYSIWYG — модна маячня, тектовых редакторів для DOS — достатньо, а графика — лише новомодні играшки.

До речі, саме період 20—10 років тому був найбільш застойним. На тлі швидкого нарощування апаратної потужності функціональність майже не змінювалась. Тому я б не ставив той період в якості гарного приклада.

Щодо багатоядерних процесорів та гігабайтів ОЗП — це слід сприймати просто як даність. Я пам'ятаю часи, коли 1МБ ОЗП коштував більше 100 ще тих доларів. Я пам'ятаю часи, коли ОЗП типового комп'ютера був менше 100 кБ. То й що? Теперішні апаратні платформи потужні і дешеві, і лише питання до програмістів, чому вони не завжди викуристовують ці можливості ефективно.

Щодо ПК — їхні часи пройшли. Зараз вони залишилися лише в сегменті workstation, справжнім ПК зараз є саме смартфон.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #24 : Жовтня 24, 2016, 07:16:57 19:16 »
ОООО!
Какой пафос. Я же сразу написал, мне по барабану, я не собираюсь обсуждать зачем другие ими пользуются. Просто пишу что не абсолютно не вижу смысла пользоваться ими для себя.
Ну есть люди которые сутками постят свои мысли в фейсбук, ну им смарт видимо нуже и трафик там будет таким что я сроду не обеспечу тем более что не имею привычки выкладывать в нет фотки с разрешением вдвое большим чем то что нужно для печати в глянцевом журнале.
Не вижу также смысла смотреть онлайн фильм на экране в 3 дюйма, хотя таких деятелей тоже навалом и трафик они еще тот обеспечивают.
Разве я писал гдето что смартфоны бесполезны для производителей смартфонов и интернет провайдеров? Если да то процитируй.
Да, кстати не вижу смысла в сайте банка котрый весть переливается, мигает и туда сюда ерзает и который при этом требует закачки порядка сотни метров фреймворка для своей работы. У меня сразу вопрос возникает я туда попал? В банк или таки на сайт провайдеров какойто игрушки. И кстати, не могу понять почему при абсолютно идентичном функционале то что 10 лет назад свободно и ненапряжно переваривалось каимто дохлым пнем теперь с трудом ворочается на двухядерном проце с гигами оперативки. Вернее могу, именно изза того фреймворка который в свою очередь косоруко сваяли используя другой фреймворк и так до бесконечности.
Но Билли был прав, конченого пользователя это все не ипет, он тупо бежит в магазин что бы купить очередной , еще более мощный смарт или комп что бы таки переварить всю эту перевложеную раздутую лабуду которую 20 лет назад постеснялись бы не то что в нет выложить, а даже просто на компе запустить

Типовий текст консерватора від ІТ, якому дуже гірко, що минули часі тих комп'ютерів, про які він все знав.
[/quote]

Ты не прав. Я никогда на работал и даже не планировал работать с сетевыми технологиями поэтому не надо рассматривать меня в этом вопросе как специалиста. Я чистый потребитель.
Да, согласен, програмирование для ПК померло. Я не против данного факта и никак не возражаю хотя это и было моей работой. Это факт и не имеет никакого смысла им возмущатся.

NFC, >300 dpi, голосовий та текстовий чат з підтримкою, дактилоскопічна авторизація, голосовий ввод тексту, бібліотека знижкових карток, геолокація тощо — так авжеж, це все без проблем працювало в мобільному банкінгу десять років тому на «дохлом пнє». Мій досвід в ІТ нагадав мені подібні суперечки, коли консерватори розповідали, що WYSIWYG — модна маячня, тектовых редакторів для DOS — достатньо, а графика — лише новомодні играшки.

До речі, саме період 20—10 років тому був найбільш застойним. На тлі швидкого нарощування апаратної потужності функціональність майже не змінювалась. Тому я б не ставив той період в якості гарного приклада.

Щодо багатоядерних процесорів та гігабайтів ОЗП — це слід сприймати просто як даність. Я пам'ятаю часи, коли 1МБ ОЗП коштував більше 100 ще тих доларів. Я пам'ятаю часи, коли ОЗП типового комп'ютера був менше 100 кБ. То й що? Теперішні апаратні платформи потужні і дешеві, і лише питання до програмістів, чому вони не завжди викуристовують ці можливості ефективно.

Щодо ПК — їхні часи пройшли. Зараз вони залишилися лише в сегменті workstation, справжнім ПК зараз є саме смартфон.

Какое отношения имеют dpi к NFC извини не понял. Чат в привате 24 насколько я помню был чуть ли не самого начала возникновения и отлично работал как раз на "дохлых пеньках".
"дактилоскопічна авторизація, голосовий ввод тексту, бібліотека знижкових карток, геолокація" господи, Фюмюлюх, ты действительно считаеш что это сжирает ресурсы железа? Ну может только голосовое распознавание, да и то очень сильно врядли.
Я графику никогда не рассматривал как игрушку но, что багацько то не здраво. Вот и весь сказ, меру надо знать и место.

Все тормоза на настоящий момент связаны даже не с графикой как таковой, она раньше держала первое место. Теперь на первое место вышло отсутствие всякой оптимизации частично как следствие стандартизации. Все это идет под лозунгом "а на хрена? и так покатит" Иногда такие вещи и раньше проскакивали, но теперь это идет как правило

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #25 : Жовтня 24, 2016, 07:20:21 19:20 »
Да, согласен, програмирование для ПК померло.

Воно зменшилося, частково перейшло у веб, частово на мобільні платформи, але сказати що зовсім вмерло - це якось некоректно. Досі існує, і мабуть завжди буде існувати програмування під десктоп, тому що є безліч задач, які не вирішуються ніде окрім десктопа.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #26 : Жовтня 24, 2016, 07:21:46 19:21 »
Щодо ПК — їхні часи пройшли. Зараз вони залишилися лише в сегменті workstation, справжнім ПК зараз є саме смартфон.

Так ПК - це і є воркстейшн, хіба ні?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #27 : Жовтня 24, 2016, 07:39:08 19:39 »
Да, согласен, програмирование для ПК померло.

Воно зменшилося, частково перейшло у веб, частово на мобільні платформи, але сказати що зовсім вмерло - це якось некоректно. Досі існує, і мабуть завжди буде існувати програмування під десктоп, тому що є безліч задач, які не вирішуються ніде окрім десктопа.

Не думаю что сейчас есть какието задачи при решении которых небыли бы задействованы тем или иным образом сетевые ресурсы. Чистого програмирования под ПК очень мало, я бы даже сказал микроскопически мало.
Это как с автомобилями. Основной концепт давно устоялся, есть несколько вариантов и както их модифицировать это как раз "изобретать велосипед". Так и здесь, большинство задач уже имеют сущесвующие оптимальные решения. Что либо писать на продажу нет никакого смысла, "под себя" тем более. Разве что стоящая задача настолькоуникальна, специфична и узка что комерческих продуктов под нее просто не может быть
Широкий фрон сейчас как раз в области интерфейсов для сетевых дел разных, как раз для смартов и прочей хери.
Я когда начинал писать то к програмированию это никак не относилось. Это была моя оценка смартов именно как юзера.
Я по прежнему считаю что смарт и планшет это "урезаный ПК" Они собственно так и задумывались.
Конечно это не те терминалы которые существовали раньше, но идея именно та. Терминал для доступа в глобальную сеть.
Смарт маленький, планшет - большой.
Но я оцениваю их именно с точки зрение юзера - они не удобны по сравнению с ноутом

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #28 : Жовтня 24, 2016, 07:44:15 19:44 »
Не думаю что сейчас есть какието задачи при решении которых небыли бы задействованы тем или иным образом сетевые ресурсы. Чистого програмирования под ПК очень мало, я бы даже сказал микроскопически мало.

Чисте програмування під ПК почалося саме тоді, коли виникли мережеві технології.

Мережа - в широкому розумінні, це і netware, intranet і інтернет потім.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Ці люди прийшли віддати 1000 долярів
« Reply #29 : Жовтня 24, 2016, 07:57:14 19:57 »
Чисте програмування під ПК почалося саме тоді, коли виникли мережеві технології.

ШТО?(с)

Ще наприкінці 90х TCP stack на інтельних пісюках ішов як окремий програмний продукт від 3х фірм (наприклад "FTP Sotware"). Тільки Він-95 отримала свій TCP stack, але і він дефолтом не ставився - його треба було свідомо обрати під час інсталяції. Експлорер ішов в пакеті "Плюс!", котрий треба було купляти окремо.

Програмуванню ПК на той момент було вже багато років.