Автор Тема: Трамп і Украіна  (Прочитано 18639 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #120 : Листопада 11, 2016, 03:04:38 15:04 »
Вполне возможно что он станет ужимать все программы без разбора и снижать налоги для бизнесса, в основном крупного. Ну стену начнет строить против мексов.
Это кстати и поддержку респов в конгрессе ему даст.
Вопрос в том какие программы ради этого они согласятся пустить под нож
Трамп... (пока еще) тёмная лошадка.
Щас он будет казаться добрым и мудрым - всякую предвыборную дурь уже изымают из его гениально-генитальных речей.
И к середине января 2017 года,  когда народ отойдет от Новогодних праздников... Трамп покажет всем кузькину мать.
 :smilie7: 

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #121 : Листопада 11, 2016, 03:12:03 15:12 »
Останній раз внесу долю реальності в світ українських ілюзій. Є декілька незаперечних фактів

Почнемо з того що Трамп принаймі на чотири роки беззаперечний лідер республіканської партії. Партія навколо нього згуртувался як це завжди буває у випадку перемоги. Особливо перемоги настільки переконливоі.

Далі, у Трампа початково думка про Україну не була особливо високою. Перш за все через повне лузерство в Криму.

Що зробила Україна для зміни думки Трампа? Нічого. Більше того, дала використати свої державні установи для організації брудної провокації проти кампанії Трампа. В результаті виборчий штаб Трампа у Серпні був розгромлений, люди звільнені і стояло питання про негайну заміну Трампа. Багато республіканців просто готувалися до поразки і розмірковували що можна врятувати в обмін на почесну капітуляцію.  Тобто це був величезний і потужний удар по Трампу а не дитячі пустощі як дехто думає.

Необхідно додати що після Серпневих подій Україна не надала жодних доказів по звинуваченнях з "Амбарної Книги", більше того нещодавно депутат Винник підтвердив що "документи" від Лещенка були фальшивкою.

Про регулярні зневажливі оцінки Трампа українськими урядовцями від Авакова до Ситника на цьому тлі не варто й згадувати, але повітря у взаєминах вони теж не озонують.

Ось така яма була викопана у стосунках з новою адміністрацією і республіканською партією. І як вилазити з цієї ями - невідомо.

Я можу припустити що Трамп зніме ембарго на продаж Україні летальної зброї, більше ніяких особливих проривів на наступні чотири - вісім років не передбачаеться.

Десь так.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #122 : Листопада 11, 2016, 03:42:27 15:42 »
Тобто, Украiна, яка ставила на Хiларi... надто образила Трампа?..
Та йому взагалi пох... не лише Украiна, а й ЕС.
Вiн хоче бачiти власну Краiну сильною та впливовою.
Але й сваритися з сусiдами не збираеться.
От скажiть, вам е дiло до вашого сусiда, який живе поруч?..
Звiсно, нема, бо його життя - не ваш гемор.
Саме так, на мою думку, Трамп буде будувати стосунки з ЕС.
Щодо помочi в планi летальноi зброi... наврядчи Трамп пiде на зустрiч.
Адже це перекреслить його ставлення до Кремля.
Можуть бути варiанти, але... вже зрозумiло, що вiйськовоi помочi... взагалi не буде.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #123 : Листопада 11, 2016, 04:29:29 16:29 »
Військова поміч не планувалася ані демократами, ані республіканцями.
Максимум про що йшла мова так це про надання певних систем озброєнь.

If you are going through hell, keep going.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Трамп і Украіна
« Reply #124 : Листопада 11, 2016, 04:52:59 16:52 »

 Книжку Трампа читайте, дебилы безработные.  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #125 : Листопада 11, 2016, 04:57:11 16:57 »
outsider, то все цікаво та важливо, але безвідносно до українських заяв щодо трампа, до амбарной книги і таке інше - в усьому світі його вважають небезпечним, непередбачуваним придурком. Це ж не ми придумали, про це он Урсула (міноборони Німеччини) вчора сказала, і багато хто. Не та він людина, несистемна, а це дуже фігово. Ніхто не знає, як воно буде, просто таке в історії трапляється вперше. Симпатій він не викликає ні в кого.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #126 : Листопада 11, 2016, 05:03:07 17:03 »
Он воно як... Америку грабували ще 30 років тому, Трамп не бреше  :weep:


Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Трамп і Украіна
« Reply #127 : Листопада 11, 2016, 05:05:40 17:05 »
Симпатій він не викликає ні в кого.

 А у кого должен?  Он у американского избирателя получил симпатии. Он же не Горбачев, что бы всем нравитьсяЮ  :smiley16:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #128 : Листопада 11, 2016, 05:10:23 17:10 »
outsider, то все цікаво та важливо, але безвідносно до українських заяв щодо трампа, до амбарной книги і таке інше - в усьому світі його вважають небезпечним, непередбачуваним придурком. Це ж не ми придумали, про це он Урсула (міноборони Німеччини) вчора сказала, і багато хто. Не та він людина, несистемна, а це дуже фігово. Ніхто не знає, як воно буде, просто таке в історії трапляється вперше. Симпатій він не викликає ні в кого.

Крім як у більшості америкаців. А більше й не треба.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #129 : Листопада 11, 2016, 05:10:38 17:10 »
А у кого должен?  Он у американского избирателя получил симпатии. Он же не Горбачев, что бы всем нравитьсяЮ  :smiley16:

Головне що він москалям нравіцо  :laugh:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Re: Трамп і Украіна
« Reply #130 : Листопада 11, 2016, 05:29:41 17:29 »
Останній раз внесу долю реальності в світ українських ілюзій. Є декілька незаперечних фактів

Почнемо з того що Трамп принаймі на чотири роки беззаперечний лідер республіканської партії. Партія навколо нього згуртувался як це завжди буває у випадку перемоги. Особливо перемоги настільки переконливоі.

Далі, у Трампа початково думка про Україну не була особливо високою. Перш за все через повне лузерство в Криму.

Що зробила Україна для зміни думки Трампа? Нічого. Більше того, дала використати свої державні установи для організації брудної провокації проти кампанії Трампа. В результаті виборчий штаб Трампа у Серпні був розгромлений, люди звільнені і стояло питання про негайну заміну Трампа. Багато республіканців просто готувалися до поразки і розмірковували що можна врятувати в обмін на почесну капітуляцію.  Тобто це був величезний і потужний удар по Трампу а не дитячі пустощі як дехто думає.

Необхідно додати що після Серпневих подій Україна не надала жодних доказів по звинуваченнях з "Амбарної Книги", більше того нещодавно депутат Винник підтвердив що "документи" від Лещенка були фальшивкою.

Про регулярні зневажливі оцінки Трампа українськими урядовцями від Авакова до Ситника на цьому тлі не варто й згадувати, але повітря у взаєминах вони теж не озонують.

Ось така яма була викопана у стосунках з новою адміністрацією і республіканською партією. І як вилазити з цієї ями - невідомо.

Я можу припустити що Трамп зніме ембарго на продаж Україні летальної зброї, більше ніяких особливих проривів на наступні чотири - вісім років не передбачаеться.

Десь так.

Только вот свой пистеж по Крыму и Украине вцелом Трамп произвел задолго ДО амбарных книг и Авакова.
За что и получил в рыло, жалко что не прибили

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #131 : Листопада 11, 2016, 05:33:47 17:33 »
Крім як у більшості америкаців. А більше й не треба.  :gigi:

Та ну й нехай. Подивимось які чудеса він вам там покаже  :super:

Обрали - жріть, янук номер два.

До речі, не більшості - Хіларі обійшла його на 0.2%

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Трамп і Украіна
« Reply #132 : Листопада 11, 2016, 05:39:00 17:39 »
Цитувати
Крім як у більшості америкаців. А більше й не треба. 
вата щоб не прибрехати не може
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: Трамп і Украіна
« Reply #133 : Листопада 11, 2016, 05:42:00 17:42 »
За что и получил в рыло, жалко что не прибили

Щось мені здається, що в Трампа ще все попереду.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #134 : Листопада 11, 2016, 05:44:31 17:44 »
Останній раз внесу долю реальності в світ українських ілюзій. Є декілька незаперечних фактів

Почнемо з того що Трамп принаймі на чотири роки беззаперечний лідер республіканської партії. Партія навколо нього згуртувался як це завжди буває у випадку перемоги. Особливо перемоги настільки переконливоі.

Далі, у Трампа початково думка про Україну не була особливо високою. Перш за все через повне лузерство в Криму.

Що зробила Україна для зміни думки Трампа? Нічого. Більше того, дала використати свої державні установи для організації брудної провокації проти кампанії Трампа. В результаті виборчий штаб Трампа у Серпні був розгромлений, люди звільнені і стояло питання про негайну заміну Трампа. Багато республіканців просто готувалися до поразки і розмірковували що можна врятувати в обмін на почесну капітуляцію.  Тобто це був величезний і потужний удар по Трампу а не дитячі пустощі як дехто думає.

Необхідно додати що після Серпневих подій Україна не надала жодних доказів по звинуваченнях з "Амбарної Книги", більше того нещодавно депутат Винник підтвердив що "документи" від Лещенка були фальшивкою.

Про регулярні зневажливі оцінки Трампа українськими урядовцями від Авакова до Ситника на цьому тлі не варто й згадувати, але повітря у взаєминах вони теж не озонують.

Ось така яма була викопана у стосунках з новою адміністрацією і республіканською партією. І як вилазити з цієї ями - невідомо.

Я можу припустити що Трамп зніме ембарго на продаж Україні летальної зброї, більше ніяких особливих проривів на наступні чотири - вісім років не передбачаеться.

Десь так.

Только вот свой пистеж по Крыму и Украине вцелом Трамп произвел задолго ДО амбарных книг и Авакова.
За что и получил в рыло, жалко что не прибили

Тобто більшість українців хочуть з Америкою конфліктувати а не співробітничати? Тоді думаю великих проблем не буде, Трамп швидше всього охоче погодиться просто не мати стосунків.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Re: Трамп і Украіна
« Reply #135 : Листопада 11, 2016, 05:49:54 17:49 »
Останній раз внесу долю реальності в світ українських ілюзій. Є декілька незаперечних фактів

Почнемо з того що Трамп принаймі на чотири роки беззаперечний лідер республіканської партії. Партія навколо нього згуртувался як це завжди буває у випадку перемоги. Особливо перемоги настільки переконливоі.

Далі, у Трампа початково думка про Україну не була особливо високою. Перш за все через повне лузерство в Криму.

Що зробила Україна для зміни думки Трампа? Нічого. Більше того, дала використати свої державні установи для організації брудної провокації проти кампанії Трампа. В результаті виборчий штаб Трампа у Серпні був розгромлений, люди звільнені і стояло питання про негайну заміну Трампа. Багато республіканців просто готувалися до поразки і розмірковували що можна врятувати в обмін на почесну капітуляцію.  Тобто це був величезний і потужний удар по Трампу а не дитячі пустощі як дехто думає.

Необхідно додати що після Серпневих подій Україна не надала жодних доказів по звинуваченнях з "Амбарної Книги", більше того нещодавно депутат Винник підтвердив що "документи" від Лещенка були фальшивкою.

Про регулярні зневажливі оцінки Трампа українськими урядовцями від Авакова до Ситника на цьому тлі не варто й згадувати, але повітря у взаєминах вони теж не озонують.

Ось така яма була викопана у стосунках з новою адміністрацією і республіканською партією. І як вилазити з цієї ями - невідомо.

Я можу припустити що Трамп зніме ембарго на продаж Україні летальної зброї, більше ніяких особливих проривів на наступні чотири - вісім років не передбачаеться.

Десь так.

Только вот свой пистеж по Крыму и Украине вцелом Трамп произвел задолго ДО амбарных книг и Авакова.
За что и получил в рыло, жалко что не прибили

Тобто більшість українців хочуть з Америкою конфліктувати а не співробітничати? Тоді думаю великих проблем не буде, Трамп швидше всього охоче погодиться просто не мати стосунків.

С какой америкой? Той которая признает Крым российской территорией?  С такой америкой сотрудничество невозможно.
А конфликт США и Украины это просто смешно, его не будет потому как физически невозможен. Он может быть только в форме пустого пистежа со стороны Украины, но дебилов типа Чавеса у нас слава богу нет

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #136 : Листопада 11, 2016, 05:52:14 17:52 »
Тобто більшість українців хочуть з Америкою конфліктувати а не співробітничати? Тоді думаю великих проблем не буде, Трамп швидше всього охоче погодиться просто не мати стосунків.

Ти шо, з Техасу?  :smilie9:

Спасибо жителям Техаса за президента-пидараса  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

А може воно і на краще. США самоізолюються, розпад ЄС, БЧК наше все. Як і було вже сказано мільйон разів.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #137 : Листопада 11, 2016, 05:56:27 17:56 »
Ну чому. У Америки повно важелів якщо буде бажання Україну щемити. Від скасування військової допомоги до припинення співробітництва по лінії МВФ. А на роль Чавеса цілком підійде депутат Лещенко.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #138 : Листопада 11, 2016, 05:56:49 17:56 »
А ось і таке інфа. Це все пророцтва, а там як зна.

50-й спикер Палаты представителей США (1995–1999 годы) Ньют Гингрич считается одним из самых влиятельных представителей Республиканской партии и самых жестких критиков нынешнего президента Барака Обамы. А еще он довольно близок к нынешнему кандидату в президенты США от республиканцев Дональду Трампу.

Вопрос: Как это отразится на помощи Украине? В частности, нынешняя проблема – блокирование президентом Обамой предоставления Украине летального оружия. Что изменится при президентстве Трампа?
– Думаю, что Трамп снимет этот запрет.

Лично я все время выступал против запрета. Уверен, что украинский народ имеет право защищать себя и свою страну. Вообще, такая политика –
поддержка украинской независимости только на словах, без предоставления современного оружия для защиты – является поражением для США. При Трампе все должно быть иначе.
– Ваш оптимизм вдохновляет, но на чем он основывается? В частности, учитывая многочисленные комплиментарные заявления Трампа в адрес Путина.
– Как вы сами отметили, именно президент Обама не предоставил летального оружия Украине. Барак Обама и Джон Керри выступают с очень резкими заявлениями в адрес Владимира Путина, но ничего не делают, чтобы остановить его.

Як би там не було, але симпатій гамадріл все одно не викликає.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #139 : Листопада 11, 2016, 05:58:50 17:58 »
Я б цього пиздюка порівняв зі Стівом Балмером - кока-кольщик став головою IT-компанії.
Тут казіно-барига став президентом США.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #140 : Листопада 11, 2016, 06:01:09 18:01 »
Ну чому. У Америки повно важелів якщо буде бажання Україну щемити. Від скасування військової допомоги до припинення співробітництва по лінії МВФ. А на роль Чавеса цілком підійде депутат Лещенко.

Ну тобто ти хочеш сказати, що всі еміги - просто гандони? Можливо.

Ферал - давно відомо, тепер ще ти. Це вже тенденція.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #141 : Листопада 11, 2016, 06:04:44 18:04 »
Мені здалося що тема про те як вивести стосунки двох країн з тої ями в якій вони опинилися. Вирішив поділитися тим що знаю. Виявилося що насправді є бажання копати глибше. Ну що тут скажеш, набиватися в друзі Америка сама точно не буде.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #142 : Листопада 11, 2016, 06:07:18 18:07 »
Мені здалося що тема про те як вивести стосунки двох країн з тої ями в якій вони опинилися. Вирішив поділитися тим що знаю. Виявилося що насправді є бажання копати глибше. Ну що тут скажеш, набиватися в друзі Америка сама точно не буде.

А мені здається, ти почав не з цього. А з того, що Україна якось завинила перед твоїм кумиром, наговорили тут про святого солнцелікого трампа... тепер будемо за це каятися... та ну може ідіть ви нах з такою логікою? Чи це і була мета хуйла - до цього довести? Ну-ну. Мочкануть вашого ублюдка, і всі діла.

Шкода, був про тебе кращою думки. Це випадково, що тебе не було більше року, і зараз ти знову тут?


Offline outsider
Re: Обама виступив у Конгресі
« Reply #1 : Січня 21, 2015, 04:20:16 04:20 »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Re: Трамп і Украіна
« Reply #143 : Листопада 11, 2016, 06:10:45 18:10 »
Ну чому. У Америки повно важелів якщо буде бажання Україну щемити. Від скасування військової допомоги до припинення співробітництва по лінії МВФ. А на роль Чавеса цілком підійде депутат Лещенко.

Я имел ввиду со стороны Украины. Я думаю что ты и сам это понял и поэтому я не понимаю зачем ты написал эту очевидную вещь.
Если хочеш вести разговор то напиши как Украина може сотрудничать со страной которая признает Крым российской территорией. В чем конкретно это сотрудничество должно выражаться? В открытии ПКканала, в возобновлении поставок электрики, в признании росномеров на тачках?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #144 : Листопада 11, 2016, 06:19:20 18:19 »
McFaul - посол у Москві при Гіларі. Архітектор “перезавантаження“.

Ось що він щойно написав.

    Michael McFaul ‏@McFaul 18m18 minutes ago

    I look forward to the day when I can host Vladislav Surkov at Stanford, and I can lecture again at my alma mater, Moscow State University.
    0 replies 9 retweets 15 likes

If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #145 : Листопада 11, 2016, 06:19:54 18:19 »
У нас прийнято навколо новообраного президента гуртуватися. Привітання надійшли і від Обами і від Хілларі.

Я виклав чисто американський підхід що це не зовсім вдале продовження розмови - обзивати американського президента ублюдком і пропонувати його вбити.  З такими настроями перспектив для України на американському напрямку я на тривалий час не бачу, а вам безумовно видніше як для вас краще. 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #146 : Листопада 11, 2016, 06:27:49 18:27 »
Я виклав чисто американський підхід що це не зовсім вдале продовження розмови - обзивати американського президента ублюдком і пропонувати його вбити.  З такими настроями перспектив для України на американському напрямку я на тривалий час не бачу, а вам безумовно видніше як для вас краще.

Це моє особисте емоційне враження. Я не президент України, я пересічний громадянин, і маю на це право.

Моє емоційне сприйняття трампа - огидне, я за своє життя (картер, рейган, буш, буш, обама) більш гидотного дебіла не бачив.

даунбасу он подобався янук - свиняче, ну якшо казати квінтесенційно, емоціонально, рило. естетики в тих мордах нема, а значит, там нема естетики і в мізках.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #147 : Листопада 11, 2016, 06:34:42 18:34 »
Ну чому. У Америки повно важелів якщо буде бажання Україну щемити. Від скасування військової допомоги до припинення співробітництва по лінії МВФ. А на роль Чавеса цілком підійде депутат Лещенко.

Я имел ввиду со стороны Украины. Я думаю что ты и сам это понял и поэтому я не понимаю зачем ты написал эту очевидную вещь.
Если хочеш вести разговор то напиши как Украина може сотрудничать со страной которая признает Крым российской территорией. В чем конкретно это сотрудничество должно выражаться? В открытии ПКканала, в возобновлении поставок электрики, в признании росномеров на тачках?

Я вже пару разів сказав. По-перше треба зрозуміти стан справ на сьогодні. Стан справ поганий. По-друге зрозуміти чим Україна може зацікавити Америку і сформулювати коло реалістичних пропозицій по співпраці з врахуванням Американського а не тільки власного інтереса.

Ну і безумовно, як перший крок варто припинити надзвичайно войовничу риторику щодо американського президента. Це точно контрпродуктивно. Можу вас запевнити що американське посольство постійно моніторить не тільки заяви українських верхів а і настрої українського суспільства.  А у вас зараз очевидний сплеск вкрай агресивного антиамериканізма.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #148 : Листопада 11, 2016, 06:39:42 18:39 »
Я виклав чисто американський підхід що це не зовсім вдале продовження розмови - обзивати американського президента ублюдком і пропонувати його вбити.  З такими настроями перспектив для України на американському напрямку я на тривалий час не бачу, а вам безумовно видніше як для вас краще.

Це моє особисте емоційне враження. Я не президент України, я пересічний громадянин, і маю на це право.

Моє емоційне сприйняття трампа - огидне, я за своє життя (картер, рейган, буш, буш, обама) більш гидотного дебіла не бачив.

даунбасу он подобався янук - свиняче, ну якшо казати квінтесенційно, емоціонально, рило. естетики в тих мордах нема, а значит, там нема естетики і в мізках.

Я вже зрозумів. Тому і сказав що якщо це настрої переважної більшості українців то саме доцільне зробити паузу у стосунках на чотири чи вісім років доки щось не зміниться у нас чи у вас. Союзницькі стосунки при такому рівні несприйняття навряд чи можливі.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Re: Трамп і Украіна
« Reply #149 : Листопада 11, 2016, 06:42:18 18:42 »
Ну чому. У Америки повно важелів якщо буде бажання Україну щемити. Від скасування військової допомоги до припинення співробітництва по лінії МВФ. А на роль Чавеса цілком підійде депутат Лещенко.

Я имел ввиду со стороны Украины. Я думаю что ты и сам это понял и поэтому я не понимаю зачем ты написал эту очевидную вещь.
Если хочеш вести разговор то напиши как Украина може сотрудничать со страной которая признает Крым российской территорией. В чем конкретно это сотрудничество должно выражаться? В открытии ПКканала, в возобновлении поставок электрики, в признании росномеров на тачках?

Я вже пару разів сказав. По-перше треба зрозуміти стан справ на сьогодні. Стан справ поганий. По-друге зрозуміти чим Україна може зацікавити Америку і сформулювати коло реалістичних пропозицій по співпраці з врахуванням Американського а не тільки власного інтереса.

Ну і безумовно, як перший крок варто припинити надзвичайно войовничу риторику щодо американського президента. Це точно контрпродуктивно. Можу вас запевнити що американське посольство постійно моніторить не тільки заяви українських верхів а і настрої українського суспільства. А у вас зараз очевидний сплеск вкрай агресивного антиамериканізма.

Не у нас , а у вас

А Украина может заинтересовать США исключительно выполнением обязательств по Будапештскому меморандуму.
Но Трампу эта бумага очевидно пох.