Автор Тема: Трамп і Украіна  (Прочитано 18650 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Трамп і Украіна
« Reply #150 : Листопада 11, 2016, 06:47:39 18:47 »
Я виклав чисто американський підхід що це не зовсім вдале продовження розмови - обзивати американського президента ублюдком і пропонувати його вбити.  З такими настроями перспектив для України на американському напрямку я на тривалий час не бачу, а вам безумовно видніше як для вас краще.

Це моє особисте емоційне враження. Я не президент України, я пересічний громадянин, і маю на це право.

Моє емоційне сприйняття трампа - огидне, я за своє життя (картер, рейган, буш, буш, обама) більш гидотного дебіла не бачив.

даунбасу он подобався янук - свиняче, ну якшо казати квінтесенційно, емоціонально, рило. естетики в тих мордах нема, а значит, там нема естетики і в мізках.

Трамп багато чого наговорив до того як став президентом, в тому числі і про Україну.
Як Президент,  Трамп  про Україну ще нічого поганого ні доброго не сказав.
Але "заведений" український манюпас вже возненавидів Трампа і продовжує накидати г на вентилятор.
При цьому чомусь чекають і на посилення санкцій і на допомогу...
Навіть кулаками розмахують!
Повірили в свої сили?
Тоді нема проблем.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Re: Трамп і Украіна
« Reply #151 : Листопада 11, 2016, 06:47:53 18:47 »
Я виклав чисто американський підхід що це не зовсім вдале продовження розмови - обзивати американського президента ублюдком і пропонувати його вбити.  З такими настроями перспектив для України на американському напрямку я на тривалий час не бачу, а вам безумовно видніше як для вас краще.

Це моє особисте емоційне враження. Я не президент України, я пересічний громадянин, і маю на це право.

Моє емоційне сприйняття трампа - огидне, я за своє життя (картер, рейган, буш, буш, обама) більш гидотного дебіла не бачив.

даунбасу он подобався янук - свиняче, ну якшо казати квінтесенційно, емоціонально, рило. естетики в тих мордах нема, а значит, там нема естетики і в мізках.

Я вже зрозумів. Тому і сказав що якщо це настрої переважної більшості українців то саме доцільне зробити паузу у стосунках на чотири чи вісім років доки щось не зміниться у нас чи у вас. Союзницькі стосунки при такому рівні несприйняття навряд чи можливі.

Ой, я тя умоляю, ну только не надо подобную хрень здесь заливать. Скажи еще что "ривень неспрыняття" США в Афганистане ниже чем в Украине
Отношения США и Украины в настоящее время определяются исключительно позицией Трампа. Поэтому ждем. Он минимум должен сказать что Крым территория Украины, без этого любое сотрудничество фуфло

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #152 : Листопада 11, 2016, 06:56:19 18:56 »
Я вже пару разів сказав. По-перше треба зрозуміти стан справ на сьогодні. Стан справ поганий. По-друге зрозуміти чим Україна може зацікавити Америку і сформулювати коло реалістичних пропозицій по співпраці з врахуванням Американського а не тільки власного інтереса.

Во блін ну ми бачу вже допіздєлися до того що маємо зацікавлювати Америку. Ти хто??

Ну і безумовно, як перший крок варто припинити надзвичайно войовничу риторику щодо американського президента. Це точно контрпродуктивно. Можу вас запевнити що американське посольство постійно моніторить не тільки заяви українських верхів а і настрої українського суспільства.  А у вас зараз очевидний сплеск вкрай агресивного антиамериканізма.

Та хай моніторить. Жоден посол США не скаже що Трамп йде у тому руслі, що останні роки Америка провадила по відношенню до України. Трамп - внесистемний кандидат, він до США має таке ж відношення, як і янукович до України.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #153 : Листопада 11, 2016, 06:58:00 18:58 »
Все, що я тут зараз бачу - США оголосили нам війну. Україні.

І виникає думка - хуйло геній? Домігся неможливого? Ну якщо нагнув Штати, то накуй нам такі штати  :smiley23:


Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Трамп і Украіна
« Reply #154 : Листопада 11, 2016, 07:00:13 19:00 »
Я виклав чисто американський підхід що це не зовсім вдале продовження розмови - обзивати американського президента ублюдком і пропонувати його вбити.  З такими настроями перспектив для України на американському напрямку я на тривалий час не бачу, а вам безумовно видніше як для вас краще.

Це моє особисте емоційне враження. Я не президент України, я пересічний громадянин, і маю на це право.

Моє емоційне сприйняття трампа - огидне, я за своє життя (картер, рейган, буш, буш, обама) більш гидотного дебіла не бачив.

даунбасу он подобався янук - свиняче, ну якшо казати квінтесенційно, емоціонально, рило. естетики в тих мордах нема, а значит, там нема естетики і в мізках.

Я вже зрозумів. Тому і сказав що якщо це настрої переважної більшості українців то саме доцільне зробити паузу у стосунках на чотири чи вісім років доки щось не зміниться у нас чи у вас. Союзницькі стосунки при такому рівні несприйняття навряд чи можливі.

Ой, я тя умоляю, ну только не надо подобную хрень здесь заливать. Скажи еще что "ривень неспрыняття" США в Афганистане ниже чем в Украине
Отношения США и Украины в настоящее время определяются исключительно позицией Трампа. Поэтому ждем. Он минимум должен сказать что Крым территория Украины, без этого любое сотрудничество фуфло

Договорився.
Ти хочеш щоб украінців сприймали як муджахедів?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #155 : Листопада 11, 2016, 07:01:11 19:01 »
Договорився.
Ти хочеш щоб украінців сприймали як муджахедів?

Здається, ти зараз оголошуєш програмні цілі трампа.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #156 : Листопада 11, 2016, 07:03:45 19:03 »
Ви ж реально були на волосинку від того що б зруйнувати його президентство))). Я цю просту думку вже декілька разів повторюю. Куди там Афганістану

Думаю що без зусиль з боку України максимум що буде це дозвіл на продаж певних типів летальної зброї.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Re: Трамп і Украіна
« Reply #157 : Листопада 11, 2016, 07:03:55 19:03 »
Я виклав чисто американський підхід що це не зовсім вдале продовження розмови - обзивати американського президента ублюдком і пропонувати його вбити.  З такими настроями перспектив для України на американському напрямку я на тривалий час не бачу, а вам безумовно видніше як для вас краще.

Це моє особисте емоційне враження. Я не президент України, я пересічний громадянин, і маю на це право.

Моє емоційне сприйняття трампа - огидне, я за своє життя (картер, рейган, буш, буш, обама) більш гидотного дебіла не бачив.

даунбасу он подобався янук - свиняче, ну якшо казати квінтесенційно, емоціонально, рило. естетики в тих мордах нема, а значит, там нема естетики і в мізках.

Я вже зрозумів. Тому і сказав що якщо це настрої переважної більшості українців то саме доцільне зробити паузу у стосунках на чотири чи вісім років доки щось не зміниться у нас чи у вас. Союзницькі стосунки при такому рівні несприйняття навряд чи можливі.

Ой, я тя умоляю, ну только не надо подобную хрень здесь заливать. Скажи еще что "ривень неспрыняття" США в Афганистане ниже чем в Украине
Отношения США и Украины в настоящее время определяются исключительно позицией Трампа. Поэтому ждем. Он минимум должен сказать что Крым территория Украины, без этого любое сотрудничество фуфло

Договорився.
Ти хочеш щоб украінців сприймали як муджахедів?

При чем тут моджахеды? Они в правительстве Афганистана? Нет?

Аутсайдер промолчал может ты нам скажешь как может выглядеть сотрудничество США и Украины при признании Трампом Крыма как российской територии?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #158 : Листопада 11, 2016, 07:04:06 19:04 »
Все, що я тут зараз бачу - США оголосили нам війну.
Україні.
І виникає думка - хуйло геній?
Домігся неможливого?
Ну якщо нагнув Штати, то накуй нам такі штати  :smiley23:
Заспокойтеся, панове.
Нi хто нi кого не нагинав й не збираеться.
Думаю, Трамп буде робити так, як каже Европа, а нi як його брати-республiканцi.
По зброi - вони й при Обамi не мали такого бажання.
Навчання, iнструктори, iгри на полiгонах... то капля в морi.
Ми повиннi самi себе захищати, пiднiмати власний ВПК до свiтових стандартiв.
Нам навiть НАТО... набато ближче (за духом), чiм захмарнi обiцянки майбутньоi домоги /вiд Обами/.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #159 : Листопада 11, 2016, 07:05:47 19:05 »
Ви ж реально були на волосинку від того що б зруйнувати його президентство))).

Та ти що?? Ти нам лестиш.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #160 : Листопада 11, 2016, 07:07:22 19:07 »
Все, що я тут зараз бачу - США оголосили нам війну. Україні.

І виникає думка - хуйло геній? Домігся неможливого? Ну якщо нагнув Штати, то накуй нам такі штати  :smiley23:

 :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #161 : Листопада 11, 2016, 07:08:32 19:08 »
Все, що я тут зараз бачу - США оголосили нам війну. Україні.

І виникає думка - хуйло геній? Домігся неможливого? Ну якщо нагнув Штати, то накуй нам такі штати  :smiley23:

 :fp2 :fp2 :fp2

піди та втопися.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #162 : Листопада 11, 2016, 07:11:08 19:11 »
З Котом все ясно - треба вiдробляти корм...
Дивно було б, якби Коти проти Трампа йшли...
Ото вже й Де Нiро... в ентерi вибавчився - не буде вiн бити пику рожевому свiнорилу.
Патрiот, ёпт...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #163 : Листопада 11, 2016, 07:11:21 19:11 »
Хуйло може нагнуті хіба що Кабаєву, і то без сторонньої допомоги не обійтися.   :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #164 : Листопада 11, 2016, 07:12:58 19:12 »
З Котом все ясно - треба вiдробляти корм...
Дивно було б, якби Коти проти Трампа йшли...
Ото вже й Де Нiро... в ентерi вибавчився - не буде вiн бити пику рожевому свiнорилу.
Патрiот, ёпт...
 :smilie7:

Outsider пояснив усе як треба.

На ФУПі нормально все пояснив Turing Machine, a пархате SlavRedko запхало язика в дупу.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #165 : Листопада 11, 2016, 07:14:15 19:14 »
На ФУПі нормально все пояснив Turing Machine, a пархате SlavRedko запхало язика в дупу.

Редько хоч працює, а ти сука не велфері.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #166 : Листопада 11, 2016, 07:16:36 19:16 »
Ви ж реально були на волосинку від того що б зруйнувати його президентство))).

Та ти що?? Ти нам лестиш.

Ви домоглися усунення директора передвиборчої кампанії Трампа і ще десятка чоловік з штабу, в один з самих ключових моментів перегонів.  Це безпрецендентний рівень втручання. Такого собі хуйло не дозволяв, а Україна на раз.  А після заяви Винника що Лещенко ще і фальшиві документи надав ситуація взагалі стала критична.

Я не хочу більше ходити по колу. Інформацію і погляд з Америки я надав. Які ви зробите висновки справа ваша.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #167 : Листопада 11, 2016, 07:16:38 19:16 »
На ФУПі нормально все пояснив Turing Machine, a пархате SlavRedko запхало язика в дупу.
Редько хоч працює, а ти сука не велфері.
Консультант, ёпт...
I що воно там консультуе, коли е Google та Ю-Туб?..
Кажи вiдверто - втiк з Одеси, бо пацани наiхали.
А в США... став щiрим украiнцем, Патрiотом...
Приемно жити в найщасливiшiй краiнi Свiту?..
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #168 : Листопада 11, 2016, 07:16:50 19:16 »
На ФУПі нормально все пояснив Turing Machine, a пархате SlavRedko запхало язика в дупу.

Редько хоч працює, а ти сука не велфері.

Я на велфері не був жодного дня. І не буду поки живу.

СлавРедки мамки і папки  наїхали туди в 1980-90 по Джексону-Веніку, і моцно засіли на велфер.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Re: Трамп і Украіна
« Reply #169 : Листопада 11, 2016, 07:19:02 19:19 »
Вообще то все почемуто забыли что нынешняя ситуация есть результат внешней политики США за последние примерно полтора десятка лет. С младшего Буша, когда были вздуты цены на нефть и Китай впущен в ВТО. Второе вызвало падение производства в штатах и европе, первое позволило Хуйлу накопить жир. Потом влез Обамыч со своей перезагрузкой и тут Хуйло розипсило вконец. После того как штаты поддержали его в "кольчужно-мельничуковском" скандале и сдали ему Грузию от понял что нет пределов невозможному и разошелся по полной.
И вот теперь у руля штатов стал человек который сообщил всем что готов признать передел послевоенных границ.
И нам тут говорят что после этого Украина должна "искать подходы". Да Украина эти подходы ищет 25ть лет. Пока штаты и европа буквально вскармливали упыря

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #170 : Листопада 11, 2016, 07:20:41 19:20 »
На ФУПі нормально все пояснив Turing Machine, a пархате SlavRedko запхало язика в дупу.

Редько хоч працює, а ти сука не велфері.

Я на велфері не був жодного дня. І не буду поки живу.

СлавРедки мамки і папки  наїхали туди в 1980-90 по Джексону-Веніку, і моцно засіли на велфер.

Я сумніваюся що ти взагалі кимось можеш працювати. Людина, яка кинула Україну, і там десь зараз сре - ну мо то в тебе саме така робота.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Трамп і Украіна
« Reply #171 : Листопада 11, 2016, 07:23:36 19:23 »
Все, що я тут зараз бачу - США оголосили нам війну. Україні.


З чого це видно?

PS. Пиздець, якась істерика на рівному місці....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #172 : Листопада 11, 2016, 07:25:03 19:25 »
Я сумніваюся що ти взагалі кимось можеш працювати.
Людина, яка кинула Україну, і там десь зараз сре - ну мо то в тебе саме така робота.
А як вони звiдти люблять Неньку...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #173 : Листопада 11, 2016, 07:34:45 19:34 »
З чого це видно?

PS. Пиздець, якась істерика на рівному місці....

може погарячкував.. може даремно вважаю котяку, полеліса та аутсайдера представниками сша.

але необережний крок від трампа обернеться мільйонами жертв.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #174 : Листопада 11, 2016, 07:36:42 19:36 »
але необережний крок від трампа обернеться мільйонами жертв.
Тим паче... ляпати язиком вiн навчився.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #175 : Листопада 11, 2016, 07:37:12 19:37 »
Я сумніваюся що ти взагалі кимось можеш працювати.
Людина, яка кинула Україну, і там десь зараз сре - ну мо то в тебе саме така робота.
А як вони звiдти люблять Неньку...
 :smilie7:

Мені просто набрид бардак і ківалови з костусєвими плюс мільйони клінічних ідіотів на кожному кроці. В Одесі - особливо, та й у Києві - не менше.
Тому взяв та й поїхав світ за очі.
Не жалкую, чесно кажучи. Але просто шкода нормальних українських людей в Україні, яких там на жаль дуже мало.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп і Украіна
« Reply #176 : Листопада 11, 2016, 07:39:39 19:39 »
Та от, як кажуть... сидти на попе ровно.... та не вчi папу, як кохати маму.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Трамп і Украіна
« Reply #177 : Листопада 11, 2016, 07:44:54 19:44 »
Та от, як кажуть... сидти на попе ровно.... та не вчi папу, як кохати маму.
 :smilie7:

Якби ви вчились так, як треба
То й правда би була своя
If you are going through hell, keep going.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Трамп і Украіна
« Reply #178 : Листопада 11, 2016, 07:45:47 19:45 »
Я безумовно представник США. Просто в темі відбувся зсув. Почалося з досить конструктивної тези що не варто робити з Трампа ворога, бо ворогів і без того вистачає.

Я виклав проблеми і зауваження які накопичилися в американської сторони і запропонував кроки по їх усуненню, і тут з`ясувалося що більшість авторів з України вважає Трампа ворогом. На цьому можна і закінчувати. Трампу від цього ні холодно ні жарко.

І розмова стає безпредметною. Майже весь світ за межами Америки завжди вболіває за чергового демократа. Це аксіома яку просто не має сенсу обговорювати. Ми звикли

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Трамп і Украіна
« Reply #179 : Листопада 11, 2016, 07:52:49 19:52 »
Я виклав проблеми і зауваження які накопичилися в американської сторони і запропонував кроки по їх усуненню, і тут з`ясувалося що більшість авторів з України вважає Трампа ворогом. На цьому можна і закінчувати. Трампу від цього ні холодно ні жарко.

Ну якщо він індиферентно ставиться до країн пост-совка - то він сам себе оголосив ворогом. Тому що тут треба визначатися. Трамп намагається (чи то просто була передвиборча риторика?) самоусунитися від вирішення цих проблем. Тобто, ВСЕ, НА ЩО АДМІНІСТРАЦІЯ ОБАМИ ВИТРАТИЛА ОСТАННІ 4 РОКИ - все хуйлу під хвіст? Ну хлопці, ви так далеко поїдете. тут пригадується Черчиль, про друзів і ворогів.