Автор Тема: Дмитро КІВА йде з посади й «вимушено покидає Україну»  (Прочитано 1006 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Учора, коли стало відомо, що генеральний конструктор ДП «АНТОНОВ» Дмитро КІВА йде з посади й «вимушено покидає Україну», «День» зателефонував Дмитру СЕМЕНОВИЧУ, аби від першої особи почути причини такого несподіваного рішення.

«Мені сказали, що є вказівка згори. Так як у 2015 році, коли мене звільнили з посади керівника державного підприємства «АНОТОНОВ» (рішення про звільнення було прийнято «Укроборонпромом», оскільки концерн тепер є керуючою компанією «Антонова» –  «День»). Тоді я написав заяву сам. Бо мене переконали, що розділяють посади. Мовляв, я буду генеральним конструктором, а фінансами і комерцією будуть займатися інші люди, які в тому більше розуміються. І тому я погодився, - розповів Ківа. - А це вже другий раз, коли мені знову кажуть «є вказівка згори». На що я відповів: ви мене обманули тоді, я не буду писати ніяких заяв. Тоді вони підготували наказ про ліквідацію посади генерального конструктора. І оскільки посада ліквідована, то формально мені нічим займатися. Мені запропонували перелік посад на вибір, починаючи з техніка, конструктора. Найвища посада – керівник сектору… Я сказав, що судитися не буду. Якщо так, якщо я не потрібен, то я написав заяву, і пішов».

На запитання «Дня», чи є у Дмитра Семеновича припущення, хто «згори» міг спустити таку вказівку, той відповів: «Перша особа держави. Він особисто приїздив на ДП «Антонов» представляти нового керівника. І мені тоді сказали: це - його вказівка – зняти вас, поставити Гвоздьова».

Детальніше про звільнення Ківи і наслідки для українського авіабудування від його переїду в Баку – читайте в завтрашньому номері «Дня».

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Среди авионженеров о Киве мнение как о беспринципном и слабом руководителе.
за шо купив за те й продав
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
"Антонов" давно перейшов в разряд стратегiчних обектiв Держави.
Тому Педро так "опiкуеться" кадрами.
Тим паче, Головним конструктором...
Хто дае грошi, той замовляе музику.
"Антонов"... чi не едине, що у нас лишилося з часiв Хряка.
Замовлення "Антонова"... можуть наповнювати бюджет Украiни.
А коли так, нащо Педро... тримати старi кадри, навiть коли вони були асами в Укр. лiтакобудуваннi?..
 :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
"Антонов" давно перейшов в разряд стратегiчних обектiв Держави.
Тому Педро так "опiкуеться" кадрами.
Тим паче, Головним конструктором...
Хто дае грошi, той замовляе музику.
То Педро дає свої гроші? Чи він вже прихватизував українську державу?

Цитувати
"Антонов"... чi не едине, що у нас лишилося з часiв Хряка.
Замовлення "Антонова"... можуть наповнювати бюджет Украiни.
Це ясно. Але не зрозумів, як з цього випливає наступне:
Цитувати
А коли так, нащо Педро... тримати старi кадри, навiть коли вони були асами в Укр. лiтакобудуваннi?..
 :smilie7:

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Учора, коли стало відомо, що генеральний конструктор ДП «АНТОНОВ» Дмитро КІВА йде з посади й «вимушено покидає Україну».

Зате Парубiй залишається в Українi, нехай тепер Парубiй будує літаки  ;D

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
 convex

На це запитання Бувалий ніколи не дасть тобі справжньої відповіді  :gigi:

Але якщо дуже цікавить, то треба сходити в одну з київських синагог, і якщо в тебе серед київських рабинів є друзі, або хоча б добрі знайомі, то вони тобі пояснять:" Йди  працюй і не задавай непотрібних запитань!". :laugh:

...А потім хтось з них нахилиться і тихесенько шепне на вушко : "та ви українці не потрібні тут нам на цій не території ні зі своїми літаками, ні без них  :laugh: Тікайте, доки даємо вам дорогу з миром  :laugh: ( Якщо жити хочете  :gigi:)

А якщо хтось наполегливо продовжуватиме задавати свої наївні запитання й далі , то той рабин не витримає і скаже: " На всі важливі посади в державі ставились і будуть ставитися ті люди, які чітко будуть виконувати наші розпорядження, а саме: зробити так, щоб в Україні ніяке виробництво не розвивалось і закривалось, щоб українцям не було з чого жити і щоб наївні українці на інші території розповзалися з України самі.  :smilie5:
......................

Бувалий цього прямим текстом ніколи не скаже  :smilie5: Бувалий говоритиме всіляку хуєту " нащо Педро... тримати старi кадри:laugh:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9395
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Учора, коли стало відомо, що генеральний конструктор ДП «АНТОНОВ» Дмитро КІВА йде з посади й «вимушено покидає Україну».

Зате Парубiй залишається в Українi, нехай тепер Парубiй будує літаки  ;D

Ти я бачу великий розумник. Тільки тебе забули запитати, кому тут літаки будувати.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Учора, коли стало відомо, що генеральний конструктор ДП «АНТОНОВ» Дмитро КІВА йде з посади й «вимушено покидає Україну».

Зате Парубiй залишається в Українi, нехай тепер Парубiй будує літаки  ;D

Які літаки   ?   :smilie11:  Парубієві треба не літаки будувати, а логопед, шоб алфавіт засвоїти для початку  :smilie5:

Якщо Парубієві "зверху" дадуть розпорядження проголосувати за те, щоб дати Кабміну доручення всі виробництва, де є хоч якесь виробництво, то він хоч 30 разів Раду нагинатиме, але потрібний результат буде !  :smilie5:
В крайньому випадку збире позачергове засідання.  :smilie5:
« Останнє редагування: Листопада 24, 2016, 12:19:56 00:19 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Учора, коли стало відомо, що генеральний конструктор ДП «АНТОНОВ» Дмитро КІВА йде з посади й «вимушено покидає Україну».

Зате Парубiй залишається в Українi, нехай тепер Парубiй будує літаки  ;D

Ти я бачу великий розумник. Тільки тебе забули запитати, кому тут літаки будувати.

А про це вже запитувати нікого й не будуть  :gigi:
Що треба рерубій і Гройсман приймуть потрібне рішення, ВР все проголосує  :gigi:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Ківі 74 роки. Це для довідки.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
... щоб в Україні ніяке виробництво не розвивалось і закривалось, щоб українцям не було з чого жити і щоб наївні українці на інші території розповзалися з України самі.

Тобто, знову злочинна влада?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
... щоб в Україні ніяке виробництво не розвивалось і закривалось, щоб українцям не було з чого жити і щоб наївні українці на інші території розповзалися з України самі.

Тобто, знову злочинна влада?

Це сказано дуже м"яко, супертолерантно.

За цією владою порохатою (пархатою) давно шибениці плачуть.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2016, 09:48:06 09:48 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Ківі 74 роки. Це для довідки.

Ківу прибрали не тому що він дуже старий. А для того, щоб швиденько згорнути авіавиробництво ( формальні причини й плановий ланцюжок потрібниїх адміністративних кроків і подій новий керівник знайде і відпрацює).

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ківі 74 роки. Це для довідки.
Ківу прибрали не тому що він дуже старий. А для того, щоб швиденько згорнути авіавиробництво ( формальні причини й плановий ланцюжок потрібниїх адміністративних кроків і подій новий керівник знайде і відпрацює).
Коли хворий на голову та прибiчник очкастоi мавпи ще до "Антонова" лiзе iз своiми порадами..., то вже повний пiсець.
Тепер бум чекати, коли БЮТ збере партiйнi збори, та з трибуни... Педро покаже пролетарський кукiш, а самого "Антонова"... "продасть" друзякi Хуйлу, який лише чекае, аби все повернути до часiв Хряка - 2013 року.
Правильно робить Педро - едине авiапiдприемство, гордiсть Украiни, аналогiв яких нема в Европi... "прибирае" пiд себе.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Ківі 74 роки. Це для довідки.
Ківу прибрали не тому що він дуже старий. А для того, щоб швиденько згорнути авіавиробництво ( формальні причини й плановий ланцюжок потрібниїх адміністративних кроків і подій новий керівник знайде і відпрацює).
Коли хворий на голову та прибiчник очкастоi мавпи ще до "Антонова" лiзе iз своiми порадами..., то вже повний пiсець.
Тепер бум чекати, коли БЮТ збере партiйнi збори, та з трибуни... Педро покаже пролетарський кукiш, а самого "Антонова"... "продасть" друзякi Хуйлу, який лише чекае, аби все повернути до часiв Хряка - 2013 року.
Правильно робить Педро - едине авiапiдприемство, гордiсть Украiни, аналогiв яких нема в Европi... "прибирае" пiд себе.
 :smilie7:

Не "під себе", а в перспективі "під хуйла", якщо ти ще й досі не зрозумів.

І ще, Бувалий. Пиши російською мовою. Я її знаю й розумію і всі форумчани теж. Та в теба навіть укр. клавіатури нема.
Бо ти через неграмотність часто спотворюєш, те що хочеш сказати.


[/"продасть" друзякi Хуйлу,

Трамотно було б сказати, те що ти хотів в даному контексті : продасть друзьяці Хуйлу.

Пиши російською, Бувалий, не сміши людей, бо подібна плутанина від тебе не вперше.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Трамотно було б сказати, те що ти хотів в даному контексті : продасть друзьяці Хуйлу.
Пиши російською,
Бувалий, не сміши людей, бо подібна плутанина від тебе не вперше.
Ох, вже цей Бум...
Прям 6 палата в реалi...
ТРАМОТНО... це таки по укр.
Чудово, Бум!
Можеш далi строчити-дрочити.
Менi просто цiкаво, коли дiя лiкiв кiнчiться, що ти тодi робити будеш?..
 :smilie7:   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Трамотно було б сказати, те що ти хотів в даному контексті : продасть друзьяці Хуйлу.
Пиши російською,
Бувалий, не сміши людей, бо подібна плутанина від тебе не вперше.
Ох, вже цей Бум...
Прям 6 палата в реалi...
ТРАМОТНО... це таки по укр.
Чудово, Бум!
Можеш далi строчити-дрочити.
Менi просто цiкаво, коли дiя лiкiв кiнчiться, що ти тодi робити будеш?..
 :smilie7:

В українців дія прививки противсіхством колись швидко закінчинась і тоді постав Майдан - 2, який закінчився анексією 9 % територій і безкінечною війною.

А потім коли закінчиться шоколадна ін"єкція ( від травня 2014 р.) і під Києвом з"являться хуйло-війська то й  суверенітет України рухне повністю.

Так, зрозуміло, Бувалий ?  :smilie11: Чи треба ще якісь пояснення ?
« Останнє редагування: Листопада 24, 2016, 12:35:13 12:35 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Бувалий, не чіпляйся до хуйні. Трамотно-Грамотно - проста механічна помилка.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ти з переляку Киiв друкуеш як Еиiв...
Кажу ж... треба лiки приймати.
Все iнше -  :smiley23:
Якщо б Педро дав наказ бобити ОРДО... все було б чудово.
Але ЕС заблокував всi радощi безвiзу тощо.
Тобто... саме з позицii ЕС... у нас гiбрiдна ситуацiя, коли... от треба щось робити, а не можна, бо ЕС не хоче гемору з Хуйлом.
Але прийде час, коли ЕС не буде нам дiктувати, що добре, а що погане.
 :smilie7:
Бувалий, не чіпляйся до хуйні.
Трамотно-Грамотно - проста механічна помилка.
Це не помилка, це лiки, якi гальмують дiю розуму...
Тож... продовжуй приймати лiки...
 :smilie3:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Ти з переляку Киiв друкуеш як Еиiв...
Кажу ж... треба лiки приймати.
Все iнше -  :smiley23:
Якщо б Педро дав наказ бобити ОРДО... все було б чудово.
Але ЕС заблокував всi радощi безвiзу тощо.
Тобто... саме з позицii ЕС... у нас гiбрiдна ситуацiя, коли... от треба щось робити, а не можна, бо ЕС не хоче гемору з Хуйлом.
Але прийде час, коли ЕС не буде нам дiктувати, що добре, а що погане.
 :smilie7:
Бувалий, не чіпляйся до хуйні.
Трамотно-Грамотно - проста механічна помилка.
Це не помилка, це лiки, якi гальмують дiю розуму...
Тож... продовжуй приймати лiки...
 :smilie3:

Якщо б Педро дав наказ бобити ОРДО... все було б чудово.

Є таке українське слово - якбИ ( тобі невідоме, це зрозуміло).
В даному контексті підходить тільки воно, а не словосполучення якщо б

Якби....

Якби в Свєти Бздикової був би х...й, то вона була б Мустафою Найємом, а якби в Сірожі ляще була б п...да, то він був би Ольоною Притулою  :smilie5:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якби в Свєти Бздикової був би х...й, то вона була б Мустафою Найємом, а якби в Сірожі ляще була б п...да, то він був би Ольоною Притулою  :smilie5:
Кто о чем, а вшивый о бане...
 :smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Макакське геть йобнулось  :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Макакське геть йобнулось  :fp2
Лiки не приймае.
Таке гонить...
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Бувилий і Єгорка! Сяткуйте, сьогодні в вас розпочася "безвіз" !

На польських прикордонних пунктах вже можете сміливо двері ногами відчиняти  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувилий і Єгорка! Сяткуйте, сьогодні в вас розпочася "безвіз" !
На польських прикордонних пунктах вже можете сміливо двері ногами відчиняти  :laugh:
Менi вiн не потрiбний, а ось тобi... може знадобитися.
Але в iншому напрямку - до Першопрестольноi.
Взагалi-то туди (поки що) безвiз не треба.
Але "отпечатки пальцев" на кордонi можуть таки зняти.
Так що... не вийде зимовими вечорами Мацквою прогулятися.
Як ото вiдкриеш рот - швиденько запхають в воронок та в кутузку.
А вже дiло тобi швидко пiдкинуть.
 :moskali:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Бувилий і Єгорка! Сяткуйте, сьогодні в вас розпочася "безвіз" !

На польських прикордонних пунктах вже можете сміливо двері ногами відчиняти  :laugh:

що за кацапські звички??

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Бувилий і Єгорка! Сяткуйте, сьогодні в вас розпочася "безвіз" !

На польських прикордонних пунктах вже можете сміливо двері ногами відчиняти  :laugh:

що за кацапські звички??

Пляшут по поводу і бєз  :weep:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Що iм ще лишилося робити?..
Одне посмiховисько... вже вийшло з-за грат, iнший... лише готуеться.
 :moskali: