Автор Тема: Привід для Майдану?  (Прочитано 796 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Привід для Майдану?
« : Листопада 29, 2016, 10:31:12 10:31 »
Заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов запропонував Україні взяти на себе квоту на розселення мігрантів ЄС. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

Як приклад, заступник міністра запропонував допомогти з мігрантами Нідерландам.

«Не секрет, що на прийняття рішення по Україні багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоючить негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати безвіз Україні. А якщо це є наша найбільша проблема, то саме вона може і стати рішенням! Я би запропонував ЄС взяти на себе добровільно квоту на розселення мігрантів. Думаю, наша країна могла би повність взяти на себе квоту, наприклад, Нідерландів. Що скажете? Це могло би стати важливим проявом солідарності з Європою у вирішенні спільної проблеми»,- написав він.

«Звісно ми потребували би додаткового фінансування від ЄС чи окремої країни, але це були б значно менші кошти, ніж було б витрачено на їх утримання в ЄС», – додав С. Пєтухов.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #1 : Листопада 29, 2016, 10:42:22 10:42 »
Идиот

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Привід для Майдану?
« Reply #2 : Листопада 29, 2016, 10:49:43 10:49 »
Треба йому в фб сказати хто він такий. Хоча люди вже мабуть сказали, треба глянути.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Привід для Майдану?
« Reply #3 : Листопада 29, 2016, 10:49:57 10:49 »
Та який там майдан, просто тому Пєтухову дати пістюлєй, та й по всьому  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Привід для Майдану?
« Reply #4 : Листопада 29, 2016, 10:50:49 10:50 »
Та який там майдан, просто тому Пєтухову дати пістюлєй, та й по всьому  :smilie7:

Та вже якійсь кондоми-зрадофіли кажуть що то Порошенко його попросив таке заявити ..  :moskali:

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Привід для Майдану?
« Reply #5 : Листопада 29, 2016, 12:30:30 12:30 »
Та який там майдан, просто тому Пєтухову дати пістюлєй, та й по всьому  :smilie7:

Та вже якійсь кондоми-зрадофіли кажуть що то Порошенко його попросив таке заявити ..  :moskali:

Так я так зрозумів це загална практика. Одразу випускають якогось пітуха зробити заяву та спостерігають за реакцією. Якщо результат не задовільний кажуть, що пєтух помилився і його зая ва не відповідає дійсності.  :smiley16:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Привід для Майдану?
« Reply #6 : Листопада 29, 2016, 01:03:58 13:03 »
Якщо мігранти не захотіли жити в Чехії або Угорщині, то складно уявити чим їх утримувати в Україні. Будуть тікати і ломитись через кордон в Європу. І якщо до цього часу натоптані стежки мігрантів проходили далеко від Польщи та Словаччини, то тепер в них буде шанс відчути на власній шкірі.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Привід для Майдану?
« Reply #7 : Листопада 29, 2016, 01:15:33 13:15 »
А що в цьому поганого?
Всі країни Європи повинні домовитись приймати біженців рівномірно.

А от міграцію всередині Європи варто обмежувати.
В ідеалі
« Останнє редагування: Листопада 29, 2016, 01:19:20 13:19 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #8 : Листопада 29, 2016, 02:52:32 14:52 »
А що в цьому поганого?
Всі країни Європи повинні домовитись приймати біженців рівномірно.

А от міграцію всередині Європи варто обмежувати.
В ідеалі

Это называется лезть без мыла в жопу. Нехрен добровольно брать на себя какието обязательства, помоему уже и дураку ясно что даже спасибо не скажут. Кроме того чего это он решил что здесь их будет содержать дешевле?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Привід для Майдану?
« Reply #9 : Листопада 29, 2016, 03:01:10 15:01 »
Цитувати
Это называется лезть без мыла в жопу. Нехрен добровольно брать на себя какието обязательства, помоему уже и дураку ясно что даже спасибо не скажут. Кроме того чего это он решил что здесь их будет содержать дешевле?

Україна потребує людських ресурсів, крім мігрантів, їх ніде взяти
Якщо у України не буде квоти, то сюди навряд чи хто поїде масово.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Привід для Майдану?
« Reply #10 : Листопада 29, 2016, 03:09:44 15:09 »
А що в цьому поганого?
Всі країни Європи повинні домовитись приймати біженців рівномірно.

Всі члени ЄС. Ми не є членом ЄС.

Україна потребує людських ресурсів, крім мігрантів, їх ніде взяти
Якщо у України не буде квоти, то сюди навряд чи хто поїде масово.

Сирійці та інші мусульмани пруть в ЄС не для того щоб там працювати, а для того щоб отримувати халявні виплати.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #11 : Листопада 29, 2016, 03:12:38 15:12 »
Цитувати
Это называется лезть без мыла в жопу. Нехрен добровольно брать на себя какието обязательства, помоему уже и дураку ясно что даже спасибо не скажут. Кроме того чего это он решил что здесь их будет содержать дешевле?

Україна потребує людських ресурсів, крім мігрантів, їх ніде взяти
Якщо у України не буде квоти, то сюди навряд чи хто поїде масово.

Каких именно? Дворников и разнорабочих? Не знающих украинского языка? С высоким процентом вероятности принадлежности к террористическим организациям? Спасибо за настолько "качественный" ресурс. Придурошные европейцы не знают как здыхаться теперь от того что они наворотили поколение назад с миграцией. Но у них хоть деньги есть что б откупаться от этого, а мы чем будем?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #12 : Листопада 29, 2016, 03:21:20 15:21 »
Кстати, насчет вероятного финансирования со стороны ЕС.
На примере безвиза мы видим чего стоят обязательства данные ЕС. Снова отложили минимум до 18 января

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Привід для Майдану?
« Reply #13 : Листопада 29, 2016, 03:32:17 15:32 »
Цитувати
Каких именно? Дворников и разнорабочих? Не знающих украинского языка? С высоким процентом вероятности принадлежности к террористическим организациям? Спасибо за настолько "качественный" ресурс. Придурошные европейцы не знают как здыхаться теперь от того что они наворотили поколение назад с миграцией. Но у них хоть деньги есть что б откупаться от этого, а мы чем будем?

Ви передивилися російської пропаганди. А між іншим великою мірою завдяки мігрантам країни Західної Європи мають змогу витримувати економічну конкуренцію на глобальному ринку.

Чомусь мої знайомі араби платять податків більше ніж німці сусіди.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #14 : Листопада 29, 2016, 03:49:08 15:49 »
Цитувати
Каких именно? Дворников и разнорабочих? Не знающих украинского языка? С высоким процентом вероятности принадлежности к террористическим организациям? Спасибо за настолько "качественный" ресурс. Придурошные европейцы не знают как здыхаться теперь от того что они наворотили поколение назад с миграцией. Но у них хоть деньги есть что б откупаться от этого, а мы чем будем?

Ви передивилися російської пропаганди. А між іншим великою мірою завдяки мігрантам країни Західної Європи мають змогу витримувати економічну конкуренцію на глобальному ринку.

Чомусь мої знайомі араби платять податків більше ніж німці сусіди.

При чем тут роспропаганда?
Ну давай статистику ЕС по социальному срезу мигрантов, прошлый и нынешних. Относительные количествах их и "коренных" по уровням доходов, образования, профессиям. Зачем от эти общие фразы "благодаря мигрантам они конкурируют на рынке". Каким мигрантам? Есть такие мигранты - получил в медине образование и остался работать врачем. Я гдето писал против таких мигрантов? Нет. А есть мигранты которые плывут на лодке из Ливии и оседают в лучшем случае в лагере на социале в худшем в какихто трущебах пополняя криминал. Спасибо, у нас своей гопоты хватает

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Привід для Майдану?
« Reply #15 : Листопада 29, 2016, 03:53:52 15:53 »
У Франції там може окрема ситуація, бо там багато з французьких колоній, і там багато хто приїхав повноправним громадянином

А у Німеччині, там між іншим біженець має відпрацювати для держави на роботі за ставкою 1 ойро на годину




ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Привід для Майдану?
« Reply #16 : Листопада 29, 2016, 03:57:14 15:57 »
Цитувати
При чем тут роспропаганда?
Ну давай статистику ЕС по социальному срезу мигрантов, прошлый и нынешних. Относительные количествах их и "коренных" по уровням доходов, образования, профессиям. Зачем от эти общие фразы "благодаря мигрантам они конкурируют на рынке". Каким мигрантам? Есть такие мигранты - получил в медине образование и остался работать врачем. Я гдето писал против таких мигрантов? Нет. А есть мигранты которые плывут на лодке из Ливии и оседают в лучшем случае в лагере на социале в худшем в какихто трущебах пополняя криминал. Спасибо, у нас своей гопоты хватает

У мене під рукою немає цифр, і у вас власне немає, але я думаю навіть якщо 20% йде в кримінал, то ігра стоіт свєч
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Привід для Майдану?
« Reply #17 : Листопада 29, 2016, 03:58:08 15:58 »
Нехай єврогеї спочатку свої срані безвізи дають.

А ми після того подумаєм і візьмемо чоловік 20 тих біженців.

Думаю більше бажаючих і не набереться, та й ті 20 змиються через пару місяців  :smilie5: 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #18 : Листопада 29, 2016, 04:01:48 16:01 »
Цитувати
При чем тут роспропаганда?
Ну давай статистику ЕС по социальному срезу мигрантов, прошлый и нынешних. Относительные количествах их и "коренных" по уровням доходов, образования, профессиям. Зачем от эти общие фразы "благодаря мигрантам они конкурируют на рынке". Каким мигрантам? Есть такие мигранты - получил в медине образование и остался работать врачем. Я гдето писал против таких мигрантов? Нет. А есть мигранты которые плывут на лодке из Ливии и оседают в лучшем случае в лагере на социале в худшем в какихто трущебах пополняя криминал. Спасибо, у нас своей гопоты хватает

У мене під рукою немає цифр, і у вас власне немає, але я думаю навіть якщо 20% йде в кримінал, то ігра стоіт свєч

Угу. Ты еще вслед за товарищем Азировым скажи что все беды Украины от того что украинцы ленивые. От вкалывали бы молча за корку хлеба на благо Януковича с камарильей и Украина была бы в числе передовый стран мира, да?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Привід для Майдану?
« Reply #19 : Листопада 29, 2016, 04:04:20 16:04 »
Чомусь мої знайомі араби платять податків більше ніж німці сусіди.

Ну якщо ви в Німеччині живете, то зрозуміло таке ставлення. У нас поки що не Німеччина.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #20 : Листопада 29, 2016, 04:05:33 16:05 »
Нехай єврогеї спочатку свої срані безвізи дають.

А ми після того подумаєм і візьмемо чоловік 20 тих біженців.

Думаю більше бажаючих і не набереться, та й ті 20 змиються через пару місяців  :smilie5:
Никуда они не смоются. Их сажают по факту за решетку. Сидят они в лагерях на казеном харче пока не смогут доказать право легального въезда. А так как 99% там доказать ничего не могут то их стараются выпхать взад. ПОэтому они не говорят откуда они, потому как выслать можно только в страну коей гражданами они являются. Они сппециально документы часто палят даже потому как евространы не могут высылать людей без определенного гражданства. Так вечно в своих лагерях и сидят

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Re: Привід для Майдану?
« Reply #21 : Листопада 29, 2016, 04:12:53 16:12 »
Нехай єврогеї спочатку свої срані безвізи дають.

А ми після того подумаєм і візьмемо чоловік 20 тих біженців.

Думаю більше бажаючих і не набереться, та й ті 20 змиються через пару місяців  :smilie5:
Никуда они не смоются. Их сажают по факту за решетку. Сидят они в лагерях на казеном харче пока не смогут доказать право легального въезда. А так как 99% там доказать ничего не могут то их стараются выпхать взад. ПОэтому они не говорят откуда они, потому как выслать можно только в страну коей гражданами они являются. Они сппециально документы часто палят даже потому как евространы не могут высылать людей без определенного гражданства. Так вечно в своих лагерях и сидят

Ну так я про що. Сюди до нас вони навіть самі не сунуться, хіба що когось спеціально треба буде схопити і завезти в Україну  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Привід для Майдану?
« Reply #22 : Листопада 29, 2016, 04:21:27 16:21 »
Про яку "взаемну" мiграцiю може йти мова, коли у нас бiльше мульйона власних громадян з ОРДЛО не влаштованi?..
Нам не висточало ще муслимiв кормити й одягати, коли вони нiде й нiколи не працювали, а все життя сидять на соцiалке.
Щось той пiвничок не те мовить - безвiзу ЩЕ немае,  але нашi козачки готовi вiдкрити кордони чорним, аби ЕС бачiв, як ми добрi...
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #23 : Листопада 29, 2016, 04:23:01 16:23 »
Нехай єврогеї спочатку свої срані безвізи дають.

А ми після того подумаєм і візьмемо чоловік 20 тих біженців.

Думаю більше бажаючих і не набереться, та й ті 20 змиються через пару місяців  :smilie5:
Никуда они не смоются. Их сажают по факту за решетку. Сидят они в лагерях на казеном харче пока не смогут доказать право легального въезда. А так как 99% там доказать ничего не могут то их стараются выпхать взад. ПОэтому они не говорят откуда они, потому как выслать можно только в страну коей гражданами они являются. Они сппециально документы часто палят даже потому как евространы не могут высылать людей без определенного гражданства. Так вечно в своих лагерях и сидят

Ну так я про що. Сюди до нас вони навіть самі не сунуться, хіба що когось спеціально треба буде схопити і завезти в Україну  :smilie5:

Ну так этот дебил про что и говорит - "Давайте нам мигрантов что к вам заехали мы их тут поселим, а вы будете давать нам бабло на их содержание"
Я прям так и вижу как суда будут отправлены высококвалифицированные кадры которые поспособствуют нашему процветанию. Будут по факту построены колонии которые после прекращения финансирования ЕС превратятся либо в минидонбассы либо в концлагеря

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Привід для Майдану?
« Reply #24 : Листопада 29, 2016, 04:30:42 16:30 »
Ну так этот дебил про что и говорит - "Давайте нам мигрантов что к вам заехали мы их тут поселим, а вы будете давать нам бабло на их содержание"
Я прям так и вижу как суда будут отправлены высококвалифицированные кадры которые поспособствуют нашему процветанию. Будут по факту построены колонии которые после прекращения финансирования ЕС превратятся либо в минидонбассы либо в концлагеря
А памятаете тi часи, коли у нас скiнхеди зявились?..
Цi хлопцi... надто "полюбляють" опускати чорних та всяких кольорових "муслимiв".
Так що..., як би той чiновник не розпинався перед ЕС, але треба памятати, щ  скiнхи... можуть кому завгодно зiпсувати настрiй.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Привід для Майдану?
« Reply #25 : Листопада 29, 2016, 04:32:24 16:32 »
Будут по факту построены колонии которые после прекращения финансирования ЕС превратятся либо в минидонбассы либо в концлагеря

"Район номер 9".

Це в нас тут було відео як дальнобійних в Європі їхав по дорозі, а там чорножопі під машину кидалися?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Привід для Майдану?
« Reply #26 : Листопада 29, 2016, 04:33:27 16:33 »
“Пєтух гамбурґскій“!...
Отаке от продажне падло.
Та скурва Європа мала б заплатити десятки мільярдів євро за за облаштування внутрішніх переселенців в Україні. Тварюки прохуйловські - повністю профінансували переозброєння хуйлостану, а тепер ще й хочуть, щоб Україна влаштовувала їхніх мігрантів.  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27040
Re: Привід для Майдану?
« Reply #27 : Листопада 29, 2016, 04:39:52 16:39 »
“Пєтух гамбурґскій“!...
Отаке от продажне падло.
Та скурва Європа мала б заплатити десятки мільярдів євро за за облаштування внутрішніх переселенців в Україні. Тварюки прохуйловські - повністю профінансували переозброєння хуйлостану, а тепер ще й хочуть, щоб Україна влаштовувала їхніх мігрантів.  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Однозначно.
Куча наших людей ютится по какимто неприспособленным помещениям или по родичам пока они "влияют дипломатическими методами"

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Привід для Майдану?
« Reply #28 : Листопада 29, 2016, 06:24:17 18:24 »


Чомусь мої знайомі араби платять податків більше ніж німці сусіди.

Це звідки відомо? Вам сусіди ваших знайомих арабів виливали душу (і демонстрували податкову декларацію) за кухлем пива?  :smilie8:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Привід для Майдану?
« Reply #29 : Грудня 01, 2016, 02:31:27 14:31 »
А що в цьому поганого?
Всі країни Європи повинні домовитись приймати біженців рівномірно.

А от міграцію всередині Європи варто обмежувати.
В ідеалі



Поваги чи тим більше вдячності, такі дії точно не викличуть.
Та і вже надана послуга, нічого не варта, особливо якщо про неї ніхто не просив явно.

Это называется лезть без мыла в жопу. Нехрен добровольно брать на себя какието обязательства, помоему уже и дураку ясно что даже спасибо не скажут. Кроме того чего это он решил что здесь их будет содержать дешевле?
« Останнє редагування: Грудня 01, 2016, 02:41:15 14:41 від Askold »