Автор Тема: "усі гроші вона витратила в..."  (Прочитано 558 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
"усі гроші вона витратила в..."
« : Січня 23, 2017, 01:45:40 13:45 »
 :fp2

СБУ викрила шахрайку, яка нібито збирала гроші для бійців АТО

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією припинили протиправну діяльність шахрайки, яка збирала гроші з промислових підприємств у різних регіонах України нібито на допомогу учасникам антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що організувала оборудку мешканка Черкаської області. «Зловмисниця зареєструвала на своє ім’я фіктивний благодійний фонд. Від його імені протягом 2016 року жінка телефонувала керівникам промислових підприємств з проханнями перерахувати певну суму грошей на рахунок «благодійного фонду» для надання допомоги дітям, підрозділам антитерористичної операції, соціально незахищеним верствам населення. Шахрайка під час телефонних дзвінків представлялася чиновницею різних облдержадміністрацій або помічником високо посадовців», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, співробітники Харківського управління спецслужби задокументували, що зловмисниця встигла зібрати майже півтора мільйона гривень. Усі гроші вона витратила в автоматах гральних салонів. Оперативники СБ України затримали шахрайку в місті Сміла на Черкащині.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 і 3 ст. 190 та ч. 1 ст. 353 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

CБ України закликає керівників підприємств та організацій бути пильними при наданні благодійної допомоги



http://zik.ua/news/2017/01/23/sbu_vykryla_shahrayku_yaka_nibyto_zbyrala_groshi_dlya_biytsiv_ato_1030107

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: "усі гроші вона витратила в..."
« Reply #1 : Січня 23, 2017, 01:46:36 13:46 »
Звідки беруться такі іпануті?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27330
Re: "усі гроші вона витратила в..."
« Reply #2 : Січня 23, 2017, 03:01:33 15:01 »
Звідки беруться такі іпануті?

Это наркоманы, у них нет мозгов

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34332
  • Стать: Чоловіча
Re: "усі гроші вона витратила в..."
« Reply #3 : Січня 23, 2017, 03:20:26 15:20 »
Фігня, я от 5 млн ЄВРо виграв, отримав тільки що мейл  :smilie5:

LOTTO Rheinland-Pfalz
Ferdinand-Sauerbruch-Strasse 2
DE-56073 Koblenz,
Rheinland-Pfalz,
Germany.

This Message is from the office of the LOTTO Rheinland-Pfalz in Koblenz. We are pleased to inform you of the result of the just concluded annual draws of the LOTTO Rheinland-Pfalz Program for the year.You have won a lump sum payout of € 5,000,000.00 (Five Million EURO) in cash credited to file with Batch number LRP/DE-04/2017. Please proceed with your claims by writing to our European coordinator (Mrs. Ana Garcia Lucrecia) so she can assist you in redeeming your prize.

Mrs. Ana Garcia Lucrecia
LOTTO Rheinland-Pfalz
European Sub-office
London, United Kingdom.
Epost: anagarcialuc56@gmail.com
Phone: +441642688172

Yours truly,
Mr. Hans Peters-Schossler
Promotions Director,
LOTTO Rheinland-Pfalz GmbH.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: "усі гроші вона витратила в..."
« Reply #4 : Січня 23, 2017, 03:31:05 15:31 »
Это наркоманы, у них нет мозгов

Та ні. Організувати такий "бізнес" клепки вистачило, а от використати вкрадені гроші не вистачило, це дивно. А може... зараз така думка виникла - може вона їх не витратила, а просто так слідство вирішило заявити, щоб ніхто ті гроші не шукав ...  :smilie8:


Фігня, я от 5 млн ЄВРо виграв, отримав тільки що мейл  :smilie5:

Заповнюй все що вони хочуть, їх так цікаво задрачувати. Я колись "нігерійського юриста" задрочив так, що він перестав відповідати на листи  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34332
  • Стать: Чоловіча
Re: "усі гроші вона витратила в..."
« Reply #5 : Січня 23, 2017, 04:07:23 16:07 »

Фігня, я от 5 млн ЄВРо виграв, отримав тільки що мейл  :smilie5:

Заповнюй все що вони хочуть, їх так цікаво задрачувати. Я колись "нігерійського юриста" задрочив так, що він перестав відповідати на листи  :weep:

Та ну їх нахер, шкода часу

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: "усі гроші вона витратила в..."
« Reply #6 : Січня 23, 2017, 04:29:58 16:29 »
Ладно,  мамця виявилась шахрайкою на довiрi (воровка на доверие - В. Высоцкий (Жеглов) - Маньке-Облигации)
Але куди дивилися поважнi пани, котрi переказували грошi?.
Чи iм байдуже було, що, коли й кому давати?.
С миру по нитке - голому рубаха.
В часи вiйни.. цю курву... просто б розстрiляли.
 :smilie7: