Автор Тема: Прибічники Трампа почали скиглити  (Прочитано 380 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Прибічники Трампа почали скиглити
« : Січня 23, 2017, 02:17:58 14:17 »
Кричать, що Ілюмінати видали Трампу чорну мєтку



ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прибічники Трампа почали скиглити
« Reply #1 : Січня 23, 2017, 04:35:36 16:35 »
Iлюмiнати - це тi, що проти Папи Римського Хрестовим Походом йшли?..
Трамп, як я подивився, недалекий розумом (мяко кажучi) - такий собi Микита Хрущов.
Не знаю, чи правда, що Трамп глузуе чи таки його риторiка вiддае расизмом, але з геями та лесбi... вiн вже "покiнчив".
На черзi - Велика Мексиканська Стiна та мульйони робочих мiсць для безрабiтних та "чорних", котрi взагалi нiколи не працюють.
 :smilie7:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Прибічники Трампа почали скиглити
« Reply #2 : Січня 23, 2017, 04:43:25 16:43 »
Iлюмiнати - це тi, що проти Папи Римського Хрестовим Походом йшли?..
Трамп, як я подивився, недалекий розумом (мяко кажучi) - такий собi Микита Хрущов.
Не знаю, чи правда, що Трамп глузуе чи таки його риторiка вiддае расизмом, але з геями та лесбi... вiн вже "покiнчив".
На черзi - Велика Мексиканська Стiна та мульйони робочих мiсць для безрабiтних та "чорних", котрi взагалi нiколи не працюють.
 :smilie7:

Товариство баварських ілюмінатів було засноване 1 травня 1776 року в Інгольштадтському університеті німецьким філософом та юристом канонічного права Адамом Вейсгауптом. Товариство являло собою радикальне відгалуження Просвітництва.

Адам Вейсгаупт
Засновник товариства Вейсгаупт підтримував деїзм, і Орден під його керівництвом активно сприяв розповсюдженню і популяризації цієї віри. Ілюмінати офіційно проголосили, що прагнуть вдосконалити і облагородити людство. Вейсгаупт ствержував, що людина за своєю природою не є поганою. Такою її робить оточення: релігія, держава, та інші зовнішні впливи. Окрім того, природні права на рівність і свободу, дані кожному від народження, було відібрано. Таким чином, коли людину буде звільнено від тиску соціальних інститутів і вона почне керуватися у своєму житті винятково холодним розумом і знанням, проблеми моралі зникнуть. Для досягнення стану просвітленості Вейсгаупт пропонував використовувати будь-які методи, стверджуючи, що мета виправдовує засоби.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прибічники Трампа почали скиглити
« Reply #3 : Січня 23, 2017, 04:50:37 16:50 »
 :smiley24:
Згадав кiно-картину "Ангели й Демони", де, якраз, йшлося про Орден Iллюмiнатiв, який предрiкав Кiнець Свiту в сучасному баченнi  - в швейцарському Цернi, де Божа частина в колайдерi повинна була розiрвати Папьский Престол...
Цiкава теорiя.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Прибічники Трампа почали скиглити
« Reply #4 : Січня 23, 2017, 04:58:46 16:58 »
Iлюмiнати - це тi, що проти Папи Римського Хрестовим Походом йшли?..
Трамп, як я подивився, недалекий розумом (мяко кажучi) - такий собi Микита Хрущов.
Не знаю, чи правда, що Трамп глузуе чи таки його риторiка вiддае расизмом, але з геями та лесбi... вiн вже "покiнчив".
На черзi - Велика Мексиканська Стiна та мульйони робочих мiсць для безрабiтних та "чорних", котрi взагалi нiколи не працюють.
 :smilie7:

Товариство баварських ілюмінатів було засноване 1 травня 1776 року в Інгольштадтському університеті німецьким філософом та юристом канонічного права Адамом Вейсгауптом. Товариство являло собою радикальне відгалуження Просвітництва.

Адам Вейсгаупт
Засновник товариства Вейсгаупт підтримував деїзм, і Орден під його керівництвом активно сприяв розповсюдженню і популяризації цієї віри. Ілюмінати офіційно проголосили, що прагнуть вдосконалити і облагородити людство. Вейсгаупт ствержував, що людина за своєю природою не є поганою. Такою її робить оточення: релігія, держава, та інші зовнішні впливи. Окрім того, природні права на рівність і свободу, дані кожному від народження, було відібрано. Таким чином, коли людину буде звільнено від тиску соціальних інститутів і вона почне керуватися у своєму житті винятково холодним розумом і знанням, проблеми моралі зникнуть. Для досягнення стану просвітленості Вейсгаупт пропонував використовувати будь-які методи, стверджуючи, що мета виправдовує засоби.

Первые утописты....

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прибічники Трампа почали скиглити
« Reply #5 : Січня 23, 2017, 08:15:09 20:15 »
Цитувати
Первые утописты
Але Папу... добре налякали.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Прибічники Трампа почали скиглити
« Reply #6 : Січня 23, 2017, 08:22:28 20:22 »
Трамп, як я подивився, недалекий розумом (мяко кажучi) - такий собi Микита Хрущов.

Це мабуть найбільша образа, яку можна було сказати про Трампа  :smilie5:  :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прибічники Трампа почали скиглити
« Reply #7 : Січня 23, 2017, 08:34:21 20:34 »
Трамп, як я подивився, недалекий розумом (мяко кажучi) - такий собi Микита Хрущов.
Це мабуть найбільша образа, яку можна було сказати про Трампа  :smilie5:  :smiley24:
Що цiкаво, сьогоднi по Укр. ящiку... жодного репортажу по Iнавгурацiю Трампа.
Натомiсть, якась муть, що почав плодити перши Укази по ТПП тощо.
Таке враження, що десь хтось скинув Дону Рюриковичу привiт - "годиник цьокае".
А обмежений на розум... працюе, аж пар з труби йде.
Якщо до лiта це одоробало наштовхнеться на перший айсберг тороговоi "вiйни" двох Свiтiв... будьте певнi, Рюриковича навiть дружбан Хуйло не врятуе.
Тому кращий варiант, як свого часу був у Борi Ельцiна "Я втомився, я йду".
Хоча, як бачiмо, Америку поки що цей Цирк-Шапiто влаштовуе.
 :smilie7: