Автор Тема: Російське вторгнення. Як це буде...  (Прочитано 23561 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Російське вторгнення. Як це буде...
« : Березня 27, 2014, 11:15:04 11:15 »
Роблю прогноз, що Росія наступатиме на Одесу.

Чому?

1. Значна концентрація збройних сил та техніки, які знаходяться на "природніх" розташуваннях у Криму та Придністров"ї, ЧФ РФ плюс частини ЗСУ та техніка на території анексованої АРК.
2. Мінімальна необхідна відстань для наступу по напрямку Придністров"я-море (включаючи Одесу), а далі - як вийде. Якщо не буде спротиву, успіх можна буде розширити на Херсон та Миколаїв. Наслідок - мінімальна довжина кордону між захопленою територією та рештою України.
3. Придністров"я є анклавом, який на 100% залежить від України з проросійським населенням.
4. Значна кількість проросійського населення та слабкість влади у Одесі.
5. Надзвичайні проблеми у зовнішній торгівлі України при втраті виходу до Чорного моря, які призведуть до колапсу економіки та підігріватимуть сепаратистські настрої на Сході.

Коли?

1. Потрібен час для формування частин у Криму з особового складу ЗСУ, які перейшли на бік загарбника. Його вже пройшло чимало. Звісно, всіх вербуватимуть під службу на місці, але накази у російській армії не обговорюються.
2. Час зараз грає на Україну. Тому події розвертатимуться стрімко. Вважаю, що початок наступного тижня буде оптимальним. Якщо вдасться - 1 квітня, коли у Одесі проводиться традиційна гуморина і парашутистів, морську піхоту та зелених гуманоїдів сприйматимуть за жарт.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #1 : Березня 27, 2014, 11:17:01 11:17 »
я пройти з криму до Одеси? Там же херсон і миколоаїв спочатку треба взяти.
Одним десантом закидати Одесу? Не дуаю, що в них стільки є. Хіба наші доблесні війська намісцях підключаться.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #2 : Березня 27, 2014, 11:17:46 11:17 »
Мне кажется, если русские агрессоры и будут наступать, то одновременно со всех направлений.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #3 : Березня 27, 2014, 11:20:31 11:20 »
Мне кажется, если русские агрессоры и будут наступать, то одновременно со всех направлений.


аргументируй  :smilie7:
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #4 : Березня 27, 2014, 11:24:34 11:24 »
Для того, щоб робити будь-які припущення, треба ретельно проаналізувати характер бойових дій під час війни у Грузії в 2008 р. Помилки і правильні дії обох сторін. Чомусь тут це ніхто не робить.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #5 : Березня 27, 2014, 11:27:30 11:27 »
Мне кажется, если русские агрессоры и будут наступать, то одновременно со всех направлений.

Если они они решатся на неприкрытое военное вторжение, то так и будет. Если же они опять будут сначала пытаться спровоцировать массовые беспорядки, то сначала войдут туда, где это получится.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #6 : Березня 27, 2014, 11:33:08 11:33 »
я пройти з криму до Одеси? Там же херсон і миколоаїв спочатку треба взяти.
Одним десантом закидати Одесу? Не дуаю, що в них стільки є. Хіба наші доблесні війська намісцях підключаться.

З Криму через перешийки наступати нереально складно.
Тому АРК буде плацдармом для формування десанту.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #7 : Березня 27, 2014, 11:44:18 11:44 »

аргументируй  :smilie7:
===========
Сложнее держать оборону по всем направлениям.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #8 : Березня 27, 2014, 11:46:09 11:46 »
мощное онолитего
с учетом , что в пмр 2000 кац.спецназа :hot:
Mocsia delenda est

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #9 : Березня 27, 2014, 11:49:07 11:49 »
я пройти з криму до Одеси? Там же херсон і миколоаїв спочатку треба взяти.
Одним десантом закидати Одесу? Не дуаю, що в них стільки є. Хіба наші доблесні війська намісцях підключаться.

З Криму через перешийки наступати нереально складно.
Тому АРК буде плацдармом для формування десанту.
Одним десантом закидати Одесу? Не дуаю, що в них стільки є. Хіба наші доблесні війська намісцях підключаться.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #10 : Березня 27, 2014, 11:49:37 11:49 »
мощное онолитего
с учетом , что в пмр 2000 кац.спецназа :hot:
це більш реально. І до Одеси рукою подати.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #11 : Березня 27, 2014, 11:59:19 11:59 »
мощное онолитего
с учетом , что в пмр 2000 кац.спецназа :hot:
це більш реально. І до Одеси рукою подати.

так ото ж...
є можливість і для сухопутної, і для десантної операції...
при цьому, наших військ там - мінімум, це навіть не Крим...

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #12 : Березня 27, 2014, 12:39:27 12:39 »
Роблю прогноз, що Росія наступатиме на Одесу.

Чому?

1. Значна концентрація збройних сил та техніки, які знаходяться на "природніх" розташуваннях у Криму та Придністров"ї, ЧФ РФ плюс частини ЗСУ та техніка на території анексованої АРК.
2. Мінімальна необхідна відстань для наступу по напрямку Придністров"я-море (включаючи Одесу), а далі - як вийде. Якщо не буде спротиву, успіх можна буде розширити на Херсон та Миколаїв. Наслідок - мінімальна довжина кордону між захопленою територією та рештою України.
3. Придністров"я є анклавом, який на 100% залежить від України з проросійським населенням.
4. Значна кількість проросійського населення та слабкість влади у Одесі.
5. Надзвичайні проблеми у зовнішній торгівлі України при втраті виходу до Чорного моря, які призведуть до колапсу економіки та підігріватимуть сепаратистські настрої на Сході.

Коли?

1. Потрібен час для формування частин у Криму з особового складу ЗСУ, які перейшли на бік загарбника. Його вже пройшло чимало. Звісно, всіх вербуватимуть під службу на місці, але накази у російській армії не обговорюються.
2. Час зараз грає на Україну. Тому події розвертатимуться стрімко. Вважаю, що початок наступного тижня буде оптимальним. Якщо вдасться - 1 квітня, коли у Одесі проводиться традиційна гуморина і парашутистів, морську піхоту та зелених гуманоїдів сприйматимуть за жарт.

Можливо.

Втім, враховуючи велику концентрацію сил на Чернігівському напрямку прогнозую наступний сценарій розвитку подій у такій послідовності:

1. Сепаратистські виступи у Донецьку та Луганську (+ Харків вірогідно, а також Одеса, Херсон, Миколаїв). Імітація громадянських зіткнень у Луганську, Донецьку та Херсоні. 
2. Виступ з Криму "самооборонівців - кримчан" зі зброєю (включно з БТР та Тиграми) на "допомогу російськім брат'ям".
3. Входження російської армії на захист рос. населення на напрямку Луганськ-Донецьк (Харків можливо) як основний наступ.
4. Великий військовий маневр на Чернігівському напрямку для відволікання основних сил укр. армії на захист Києва.
5. Виступ рос. армії з Придністров'я.
6. Рос. армія доходить до Кримського перешийку
7. Розвиток наступу на Одесу.
8. Виступ Януковича у Донецьку, проголошення відновлення його влади.
9. Росія констатує у ООН громадянську війну в Україні.
10. Путін - миротворець. Російськи війська фарбують каски в голубий колір.
11. Україна ділиться на 2. Про Крим світ вже не говорить.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #13 : Березня 27, 2014, 12:47:22 12:47 »
До речі найгірший прогноз по цьому сценарію: пункт 1 почне реалізовуватись 30 березня.
... і хай Росія згине як держава

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #14 : Березня 27, 2014, 02:29:09 14:29 »
Вы таки плохо знаете Одессу. Этот город считает деньги и знает, за счет чего он живет. Одесса вольный город.

Наиболее вероятный участок удара - Чернигов - Киев и возвращением Януковича на золотой унитаз,  второй вариант - Харьков с одновременным объявлением Харькова столицей Украины.

параллельно могут ПМР консерва и плацдарм для атаки на западную Украину.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #15 : Березня 27, 2014, 02:37:31 14:37 »
ну то побачимо...

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #16 : Березня 27, 2014, 03:47:35 15:47 »

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #17 : Березня 27, 2014, 03:50:16 15:50 »
Вы таки плохо знаете Одессу. Этот город считает деньги и знает, за счет чего он живет. Одесса вольный город.

Наиболее вероятный участок удара - Чернигов - Киев и возвращением Януковича на золотой унитаз,  второй вариант - Харьков с одновременным объявлением Харькова столицей Украины.

параллельно могут ПМР консерва и плацдарм для атаки на западную Украину.

На Київ удар будуть лише  імітувати по одній причині - тут переважна більшість населення буде ворожою до їх армії. Південь, включно з Одесою, має значну частину населення, яка буде дуже лояльною до них. Тож, якщо в Києві вони будуть мати 100-відсотковий статус окупанта, то на півдні вони можуть виглядати як люди "що простягли руку братньої допомоги для захисту від місцевих бандерівців".

Просто уявіть собі лише ТБ-картинки: Київ - мітинги протестів, коктейлі Грушевського; Донецьк - багатолюдні мітинги підтримки, російські прапори. То яку частину їм зручніше окупувати, щоби краще потім виправдовуватись перед світовою спільнотою тощо 
... і хай Росія згине як держава

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #18 : Березня 27, 2014, 03:50:45 15:50 »


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/naybligchim_chasom_rosiyskogo_vtorgnennya_v_ukraiinu_ne_bude_popri_dani_rozvidki_ssha___malomug_1922548наче не повинні, інфі від Маломужа я довіряю!  :smilie1:
.. голосованием в оон все седня решится, либо произойдет чудо

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #19 : Березня 27, 2014, 03:51:55 15:51 »
Маломуж переконаний, що тепер росіяни всіляко нагнітатимуть ситуацію в Україні: проводитимуть навчання у прикордонних областях, поширюватимуть карти з можливими напрямами наступу на нашу державу тощо. «Вони будуть намагатися дестабілізувати ситуацію і залежно від масштабу дестабілізації пізніше може бути вторгнення», - вважає екс-голова СЗР.
[/size]
[/size]
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/naybligchim_chasom_rosiyskogo_vtorgnennya_v_ukraiinu_ne_bude_popri_dani_rozvidki_ssha___malomug_1922548

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #20 : Березня 27, 2014, 04:09:20 16:09 »
колегі, давайте робити власні висновки, спираючись на факти. А свіжі факти такі:
- скупчення рос. військ на певних напрямках (причому не просто скупчення, а розгортання у відповідності до початку б. дій включно з госпіталями тощо);
- активізація Придністров'я;
- перекидання сил в Криму до перешийку;
- активність проросійських сепаратистів + новий тренд "Янукович - повернись";
- заплановваний з'їзд ПР на 29 березня.

Отже мій прогноз залишається таким як я його описав з прогнозом початку (за п.1) на 29 - 30 березня
 
Що ще, додавайте

ПС.слова Миколи Маломужа під сумнівом по всім тезам починаючи з військової допомоги НАТО країні яка не є учасником блоку, та ще проти великого противника з ядерною зброєю

ППС. щойно проскочив анонс ніби 28-го Янукович зробить заяву... Все вказує на сценарій... блін
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 04:14:34 16:14 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #21 : Березня 27, 2014, 04:23:31 16:23 »
в тому то й річ, що треба тверезо підходити до ситуації...
Росія не всесильна і ми багато на що здатні...
якщо правильно діятимемо, то справимося з мінімальною допомогою...

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #22 : Березня 27, 2014, 04:38:38 16:38 »
>
>колегі, давайте робити власні висновки, спираючись на факти. А свіжі факти такі:
>- скупчення рос. військ на певних напрямках (причому не просто скупчення, а >розгортання у відповідності до початку б. дій


БОЙВОГО НЕМАЄ


>включно з госпіталями тощо);




НАЩО РОЗГОРТАТИ ГОСПІТАЛІ В ГЛИБИНІ своєї території за сотні
км від "театру бойових дій" ?  Там де є свої стаціонарні ?




>- активізація Придністров'я;


1000 солдатів ? Потужно.

>- перекидання сил в Криму до перешийку;

[/size]
[/size][size=78%]Ну і як ви цей процес  уявляєте тепер коли там вже є наші війська ? [/size]
Там досить підбити два танки і  все заблоковано і ніхто нікуди не їде.
Вони самі там заглохнуть...Треба було перти коли 1 березня, коли там один пост ДАЇ стояв.



- активність проросійських сепаратистів + новий тренд "Янукович - повернись";




Я вже багато років чує " Данілич , вернісь" . По легітимності це зараз десь поряд.

>- заплановваний з'їзд ПР на 29 березня.

Що там буде ?

>Отже мій прогноз залишається таким як я його описав з прогнозом початку (за п.1) на 29 >- 30 березня
 
>Що ще, додавайте

[/size][size=78%] [/size]

>ПС.слова Миколи Маломужа під сумнівом по всім тезам починаючи з військової допомоги >НАТО країні яка не є учасником блоку, та ще проти великого противника з ядерною >зброєю


Маломуж більше в темі ніж ми всі тут разом узяті. будемо сперечатись ?


>ППС. щойно проскочив анонс ніби 28-го Янукович зробить заяву... Все вказує на >сценарій... блін


Це вже в  який раз ? Третій ? Одні і теж ? [/size][size=78%] З тими ж закликами про введення[/size]

військ та його легітимність ( я живой ). Те що було і першого і другого разу.
ІМХО, це більше нагадує психічну атаку.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #23 : Березня 27, 2014, 04:41:39 16:41 »
в тому то й річ, що треба тверезо підходити до ситуації...
Росія не всесильна і ми багато на що здатні...
якщо правильно діятимемо, то справимося з мінімальною допомогою...

Мінімальну допомогу ми маємо - глибоку стурбованість, + санкції для певних осіб.
Військову допомогу нам не дадуть.
Ми справимось, ящо рос армія тупо піде на Київ. Але Путін параноїк, а параноїки дуже розумні. Тому вони попруть за сценарієм, наближеним до мого.
Додайте до цього нашу владу, яка впадає в ступор при великій небезпеці, тобто нездатність до керування адекватної відповіді агресору + спротив ростітушек на Сході та Півдні, який ми бачимо, коли заважають пересуванню наших військ, провокування армії на зіткнення з цивільними особами тощо, + захоплення штабів, інфраструктури, адмін зданій цивільною 5 колоною.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #24 : Березня 27, 2014, 04:49:33 16:49 »
.......

ІМХО, це більше нагадує психічну атаку.

Сподіваюсь, що це психічна атака. Втім, я так думав, коли події в Криму лише розгортались. І всі так думали. еге ж?. Просто ми думаємо як звичайні нормальні люди. А Путін на відміну від нас НЕ звичайний. Він параноїк, і думає та приймає рішення як параноїк.

Тож, прогнозувати події треба виходячи з логіки розумного параноїка.

Як там психіатри кажуть "навіть якщо в тебе параноя, це ще не означає, що за тобою не слідкують"
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #25 : Березня 27, 2014, 04:58:00 16:58 »


Маломуж більше в темі ніж ми всі тут разом узяті. будемо сперечатись ?


Ось міркування Марчука, і його міркування підтверджують мої побоювання http://www.unian.ua/politics/901204-u-nayblijchi-dva-dni-ukrajina-perejivatime-naykritichnishiy-moment-svoeji-istoriji-marchuk.html
... і хай Росія згине як держава

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #26 : Березня 27, 2014, 05:00:04 17:00 »
тут пишут,что это- элемент инфовойны

 http://www.echo.msk.ru/news/1288380-echo.html

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #27 : Березня 27, 2014, 05:00:42 17:00 »
Роблю прогноз, що Росія наступатиме на Одесу.

Чому?

1. Значна концентрація збройних сил та техніки, які знаходяться на "природніх" розташуваннях у Криму та Придністров"ї, ЧФ РФ плюс частини ЗСУ та техніка на території анексованої АРК.
2. Мінімальна необхідна відстань для наступу по напрямку Придністров"я-море (включаючи Одесу), а далі - як вийде. Якщо не буде спротиву, успіх можна буде розширити на Херсон та Миколаїв. Наслідок - мінімальна довжина кордону між захопленою територією та рештою України.
3. Придністров"я є анклавом, який на 100% залежить від України з проросійським населенням.
4. Значна кількість проросійського населення та слабкість влади у Одесі.
5. Надзвичайні проблеми у зовнішній торгівлі України при втраті виходу до Чорного моря, які призведуть до колапсу економіки та підігріватимуть сепаратистські настрої на Сході.

Коли?

1. Потрібен час для формування частин у Криму з особового складу ЗСУ, які перейшли на бік загарбника. Його вже пройшло чимало. Звісно, всіх вербуватимуть під службу на місці, але накази у російській армії не обговорюються.
2. Час зараз грає на Україну. Тому події розвертатимуться стрімко. Вважаю, що початок наступного тижня буде оптимальним. Якщо вдасться - 1 квітня, коли у Одесі проводиться традиційна гуморина і парашутистів, морську піхоту та зелених гуманоїдів сприйматимуть за жарт.

Можливо.

Втім, враховуючи велику концентрацію сил на Чернігівському напрямку прогнозую наступний сценарій розвитку подій у такій послідовності:

1. Сепаратистські виступи у Донецьку та Луганську (+ Харків вірогідно, а також Одеса, Херсон, Миколаїв). Імітація громадянських зіткнень у Луганську, Донецьку та Херсоні. 
2. Виступ з Криму "самооборонівців - кримчан" зі зброєю (включно з БТР та Тиграми) на "допомогу російськім брат'ям".
3. Входження російської армії на захист рос. населення на напрямку Луганськ-Донецьк (Харків можливо) як основний наступ.
4. Великий військовий маневр на Чернігівському напрямку для відволікання основних сил укр. армії на захист Києва.
5. Виступ рос. армії з Придністров'я.
6. Рос. армія доходить до Кримського перешийку
7. Розвиток наступу на Одесу.
8. Виступ Януковича у Донецьку, проголошення відновлення його влади.
9. Росія констатує у ООН громадянську війну в Україні.
10. Путін - миротворець. Російськи війська фарбують каски в голубий колір.
11. Україна ділиться на 2. Про Крим світ вже не говорить.

 :smilie2:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #28 : Березня 27, 2014, 05:10:24 17:10 »
Народ, алле, как вы чисто технически представляете наезд кацапов на Одессу? С Крыма? Так это еще перешеек пройти нужно, Херсонскую и Николаевскую области. Морем? Сомнительно. С воздуха? Так не думаю, что к этому не готовы. разве что с Приднестровья нас достать.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Російське вторгнення. Як це буде...
« Reply #29 : Березня 27, 2014, 05:21:12 17:21 »
Народ, алле, как вы чисто технически представляете наезд кацапов на Одессу? С Крыма? Так это еще перешеек пройти нужно, Херсонскую и Николаевскую области. Морем? Сомнительно. С воздуха? Так не думаю, что к этому не готовы. разве что с Приднестровья нас достать.

з Криму - морем...
з Придністров'я - колесами...
у першій хвилі буде пару тищ гуманоїдів, друга може прибути за декілька годин...
відіб'єтеся?
мобілізаційні навчання проводите?