Автор Тема: Мадам Вострикова и ее рекомендации гражданину Путину  (Прочитано 5229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Стоп, погоди, может я чего не понимаю.
Каким образом декларирование будет унеможливливать борьбу с коррупцией?
Там что в законе написано что тот кто внес неправильные данные тот не имеет права указать на соучастников? Где там такое?
Той, хто хоче вказати на злочини інших, але боїться попалитись сам, краще не зв'язуватиметься з антикорупційними ГО, а сидітиме тихо.

Цитувати
Думаю можно даже наоборот сделать, поощирить сознательных граждан как говориться.
Жодна премія не компенсує загрози двох років тюрми.

Цитувати
Я вообще не понимаю как можно смотреть и не видеть.
Вы что действительно непонимаете всю опасность подмены борьбы с коррупцией заказными наветами?

А ті, у кого "чиста" декларація, не можуть займатися "заказными наветами"?


Конечно может. Только тут будет таже разница как в случае доноса подписаного "Марья Тимофеевна" и "группа товарищей"
Это принципиальная разница когда человек пишет  - "я такой замечательный бессеребренник сейчас раскажу вам кто оставляет вас без штанов, это Петя" или когда - "я получил бабки от Васи за то что расскажу вам что Петя оставил вас без штанов"

Фактически это требование вывести на белый свет "джинсу" и перевести ее в разряд официальной рекламы чем она и является по сути, с соответствующим налогообложение понятно

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Конечно может. Только тут будет таже разница как в случае доноса подписаного "Марья Тимофеевна" и "группа товарищей"
Это принципиальная разница когда человек пишет  - "я такой замечательный бессеребренник сейчас раскажу вам кто оставляет вас без штанов, это Петя" или когда - "я получил бабки от Васи за то что расскажу вам что Петя оставил вас без штанов"

Фактически это требование вывести на белый свет "джинсу" и перевести ее в разряд официальной рекламы чем она и является по сути, с соответствующим налогообложение понятно

Для нас у цьому немає жодної різниці, бо "навєт", чи то з благородних міркувань, чи з шкурних, чи по злобі, сам по собі не є підставою для засудження людини чи якогось обмеження її прав, а тільки ініціює вивчення її діянь відповідними органами. Як Ви казали, яка проблема? Перевірять, розберуться і спростують.

Крім того, ніхто не звільняв ГО від судової відповідальності за неправдиві звинувачення.

Я взагалі всіляко підтримую взаємну війну між платними викривачами, якщо вони взаємно викриють справжні провини своїх замовників.

Треба чітко розуміти: людина, що стає політиком чи чиновником, втрачає велику частину права на privacy. Тепер на неї можуть нападати "прості" громадяни, пхаючи носа у багато що, а вона на них нападати не може, бо їх право на privacy не обмежене. У цьому секрет очищення влади у цивілізованих країнах.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
А от коли хтось по суті робить з цього викривання професію (створюючи/приймаючи участь в якихось організаціях відповідного штибу), сам при тому будучи ягодою з того ж поля - тут ситуація попахує дуже погано. Причому, як показує саме життя, якраз такий розклад є досить реальним на практиці.

Що в цьому поганого для України?
...

Це, часом, не стьоб ?   :smilie10:

Поганого... та хоча би те, що організація, в яку входять злочинці, називається організованим злочинним угрупуванням  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Конечно может. Только тут будет таже разница как в случае доноса подписаного "Марья Тимофеевна" и "группа товарищей"
Это принципиальная разница когда человек пишет  - "я такой замечательный бессеребренник сейчас раскажу вам кто оставляет вас без штанов, это Петя" или когда - "я получил бабки от Васи за то что расскажу вам что Петя оставил вас без штанов"

Фактически это требование вывести на белый свет "джинсу" и перевести ее в разряд официальной рекламы чем она и является по сути, с соответствующим налогообложение понятно

Для нас у цьому немає жодної різниці, бо "навєт", чи то з благородних міркувань, чи з шкурних, чи по злобі, сам по собі не є підставою для засудження людини чи якогось обмеження її прав, а тільки ініціює вивчення її діянь відповідними органами. Як Ви казали, яка проблема? Перевірять, розберуться і спростують.

Крім того, ніхто не звільняв ГО від судової відповідальності за неправдиві звинувачення.

Я взагалі всіляко підтримую взаємну війну між платними викривачами, якщо вони взаємно викриють справжні провини своїх замовників.

Треба чітко розуміти: людина, що стає політиком чи чиновником, втрачає велику частину права на privacy. Тепер на неї можуть нападати "прості" громадяни, пхаючи носа у багато що, а вона на них нападати не може, бо їх право на privacy не обмежене. У цьому секрет очищення влади у цивілізованих країнах.

Ну от путь сдадут декларации и пхают аж по самые помидоры, какие вопросы? Причем речь идет только про руководящий состав таких организаций и никак не задевает отдельные персооналии. Например любой гражданин без всякого декларирования может "жечь глаголом" кого угодно

А про ответственность я так скажу - скорее засудят реального борца чем "джинсовика"
Вы ребята живете прям в какомто "городе солнца" не иначе. Вы чо не вкурсе что подавляющее большинство этих "разоблачений" заканчивается прямо после токшоу на которых они озвучиваются? А в "органы", для проверки в лучшем случае поступают принтскрины с интернет сайтов , а в худшем вообще ничего?
Как Яценюка склоняли с его "стеной"? Где документы переданые в органы и удостоверяющие разворовывание средств на ее строительстве? Да таких примеров "журналистких расследований" столько что их все и не припомниш. Этим информационным шумом так переполнено наше инфопространство что НАСТОЯЩИЕ расследования если они и есть то просто тонут в этой массе информационного кала. Народ на это все уже просто не обращает внимания

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Кстати. В плане декларирования.
Будет очень интересно посмотреть какие из антикорупционеров финансируются РФ и афилироваными с ней структурами

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Конечно может. Только тут будет таже разница как в случае доноса подписаного "Марья Тимофеевна" и "группа товарищей"
Это принципиальная разница когда человек пишет  - "я такой замечательный бессеребренник сейчас раскажу вам кто оставляет вас без штанов, это Петя" или когда - "я получил бабки от Васи за то что расскажу вам что Петя оставил вас без штанов"

Фактически это требование вывести на белый свет "джинсу" и перевести ее в разряд официальной рекламы чем она и является по сути, с соответствующим налогообложение понятно

Для нас у цьому немає жодної різниці, бо "навєт", чи то з благородних міркувань, чи з шкурних, чи по злобі, сам по собі не є підставою для засудження людини чи якогось обмеження її прав, а тільки ініціює вивчення її діянь відповідними органами. Як Ви казали, яка проблема? Перевірять, розберуться і спростують.

Крім того, ніхто не звільняв ГО від судової відповідальності за неправдиві звинувачення.

Я взагалі всіляко підтримую взаємну війну між платними викривачами, якщо вони взаємно викриють справжні провини своїх замовників.

Треба чітко розуміти: людина, що стає політиком чи чиновником, втрачає велику частину права на privacy. Тепер на неї можуть нападати "прості" громадяни, пхаючи носа у багато що, а вона на них нападати не може, бо їх право на privacy не обмежене. У цьому секрет очищення влади у цивілізованих країнах.

Ну от путь сдадут декларации и пхают аж по самые помидоры, какие вопросы? Причем речь идет только про руководящий состав таких организаций и никак не задевает отдельные персооналии. Например любой гражданин без всякого декларирования может "жечь глаголом" кого угодно

А про ответственность я так скажу - скорее засудят реального борца чем "джинсовика"
Вы ребята живете прям в какомто "городе солнца" не иначе. Вы чо не вкурсе что подавляющее большинство этих "разоблачений" заканчивается прямо после токшоу на которых они озвучиваются? А в "органы", для проверки в лучшем случае поступают принтскрины с интернет сайтов , а в худшем вообще ничего?
Как Яценюка склоняли с его "стеной"? Где документы переданые в органы и удостоверяющие разворовывание средств на ее строительстве? Да таких примеров "журналистких расследований" столько что их все и не припомниш. Этим информационным шумом так переполнено наше инфопространство что НАСТОЯЩИЕ расследования если они и есть то просто тонут в этой массе информационного кала. Народ на это все уже просто не обращает внимания

+ багато.

Тут проблема в тому, що як завжди, намагаються підсунути черговий чудодійний рецепт з якимись бетменами-рятівниками. А придивитись уважніше - а воно фуфло фуфлижне, а бетмени чомусь виявляються банальними злодюгами  :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9410
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Гм... а чому ти, власне, називаєш отого окурка гражданіном Путіним?  Ти його так поважаєш?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Гм... а чому ти, власне, називаєш отого окурка гражданіном Путіним?  Ти його так поважаєш?

Извиняюсь за нескромный вопрос - вы жили при СССР чи не? Бо у советсткого человека именно это и не должно вызывать никаких вопросов

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Поганого... та хоча би те, що організація, в яку входять злочинці, називається організованим злочинним угрупуванням  :smilie7:

Якщо одне ОПГ хоче знищити інше ОПГ використовуючи законний механізм, а це друге ОПГ у відповідь буде нищити перше - чому цьому треба заважати і гальмувати цей процес штучними перепонами?
Їх взаємознищення піде на користь Україні, навіщо заважати?

Ну от путь сдадут декларации и пхают аж по самые помидоры, какие вопросы?

Навіщо їм складати декларації, якщо вони можуть робити те саме не складаючи декларацій?
Тобто робити це скоріше і ефективніше?
Навіщо це зайве звено і втрата часу?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Поганого... та хоча би те, що організація, в яку входять злочинці, називається організованим злочинним угрупуванням  :smilie7:

Якщо одне ОПГ хоче знищити інше ОПГ використовуючи законний механізм, а це друге ОПГ у відповідь буде нищити перше - чому цьому треба заважати і гальмувати цей процес штучними перепонами?
Їх взаємознищення піде на користь Україні, навіщо заважати?

Ну от путь сдадут декларации и пхают аж по самые помидоры, какие вопросы?

Навіщо їм складати декларації, якщо вони можуть робити те саме не складаючи декларацій?
Тобто робити це скоріше і ефективніше?
Навіщо це зайве звено і втрата часу?

А почему бы и нет?

Ну от например какойто знатный обличитель готовит матерьял на казнокрада, а тот ему возьми и сообщи - "знаешь а я в курсе что у тебя в Англии счет открыт и приобрел ты недавно ролсройс, хочеш все заинтересуются на какие деньги все это счастье?"
Тут и кончится вся "борьба". А так человек все подробно укажет вдекларации и злодеям невозможно будет его шантажировать. Более того начинающие борцы зная что они тоже будут под микроскопом станут настоящимии праведниками

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Навіщо їм складати декларації, якщо вони можуть робити те саме не складаючи декларацій?
Тобто робити це скоріше і ефективніше?
Навіщо це зайве звено і втрата часу?

А почему бы и нет?

Бритва Оккама.
Цей зайвий рух буде заважати їм це робити.

Ну от например какойто знатный обличитель готовит матерьял на казнокрада, а тот ему возьми и сообщи - "знаешь а я в курсе что у тебя в Англии счет открыт и приобрел ты недавно ролсройс, хочеш все заинтересуются на какие деньги все это счастье?"
Тут и кончится вся "борьба".

Ця боротьба навпаки повинна не закінчуватись, а поширюватись - це на користь Україні.
Навіщо щоб вона закінчувалась?
Ну закінчиться вона, буде все тихо, ніхто нікого не чіпатиме - Україна від цього програє.

div, Ваша прихильність до певних персоналій заважає Вам бачити абсолютно очевидні речі.
Ви підсвідомо шукаєте виправдання для тих до кого маєте прихильність.
Насправді цього виправдання не  існує.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Ну от например какойто знатный обличитель готовит матерьял на казнокрада, а тот ему возьми и сообщи - "знаешь а я в курсе что у тебя в Англии счет открыт и приобрел ты недавно ролсройс, хочеш все заинтересуются на какие деньги все это счастье?" Тут и кончится вся "борьба".
Боротьба закінчиться, якщо знатний облічітєль здав декларацію,  але роллс-ройс не вказав. Якщо облічітєль ніякої декларації не здавав, то він тупо проігнорить цей наїзд і продовжить мочити казнокрада.

Отже, порівнюємо:

Ваш варіант - облічітель сидить тихо, бо попалився на роллс-ройсі, казнокрад краде далі.

Мій варіант - облічітєль взяв гроші у конкурентів казнокрада, заодно і попіарився, казнокрад іде під слідство, на суддю теж знайдеться облічітєль, тому казнокрада чекає тюряга.

Мій варіант кращий для України і відповідає світовому досвіду.

Цитувати
А так человек все подробно укажет вдекларации и злодеям невозможно будет его шантажировать. Более того начинающие борцы зная что они тоже будут под микроскопом станут настоящимии праведниками
Ні, навпаки, тільки праведники зможуть стати борцями. Оскільки янголів во плоті мало, особливо у нашому гнилому суспільстві, то влада заживе спокійно.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004

div, Ваша прихильність до певних персоналій заважає Вам бачити абсолютно очевидні речі.
Ви підсвідомо шукаєте виправдання для тих до кого маєте прихильність.
Насправді цього виправдання не  існує.

Моя прыхильнисть вещь вообще преходящая. Я человек безпринципный в этом вопросе.
Если укажеш на некие персооналии что будут лучше теперешних - не вопрос

Пожалуйста ФИО персонажа,а лучше название политсилы которая улучшит курс нынешней власти или хотя бы оставит его неизменным. Интересуют исключительно экономические вопросы, а не умение красиво трендеть на публику
« Останнє редагування: Березня 26, 2017, 10:08:30 10:08 від div »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Ну от например какойто знатный обличитель готовит матерьял на казнокрада, а тот ему возьми и сообщи - "знаешь а я в курсе что у тебя в Англии счет открыт и приобрел ты недавно ролсройс, хочеш все заинтересуются на какие деньги все это счастье?" Тут и кончится вся "борьба".
Боротьба закінчиться, якщо знатний облічітєль здав декларацію,  але роллс-ройс не вказав. Якщо облічітєль ніякої декларації не здавав, то він тупо проігнорить цей наїзд і продовжить мочити казнокрада.

Цитувати
А так человек все подробно укажет вдекларации и злодеям невозможно будет его шантажировать. Более того начинающие борцы зная что они тоже будут под микроскопом станут настоящимии праведниками
[/quote]
Ні, навпаки, тільки праведники зможуть стати борцями. Оскільки янголів во плоті мало, особливо у нашому гнилому суспільстві, то влада заживе спокійно.


Угу, ясный пень проигнорит, но кто его после этого будет слушать да и игнорить получится только до заведения дела по неуплате налогов.

Насчет выделеного вспомнились чото "борцы" с незаконной застойкой которые вполне удовлетворялись "добровольным взносом" в личный карман.
Борцом не может быть никто кроме праведника, иначе он не борец, а шантажист  :smilie3:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Якщо хтось позиціонує себе як нев'єпенний борець з корупцією, то для нього заповнення декларації - питання 20 хвилин. Ну хіба що там є дофіга майна, походження якого 'антикорупціонер'  не може пояснити   :smilie5:

А якщо навіть він сам корупціонер, то що поганого в тому що він викриє іншого корупціонера?
В чому сенс перепони?
Антикорупціонізм в Україні перетворився на інструмент боротьби за владу, тому електронне декларування для квартирооптимістів вкрай потрібне.
Абсолютна більшість так званих антикорупціонерів в Україні - або корупціонери, або й взагалі агенти Ху№ла. Кого з них не візьми, чи то Сірожу, чи Заліщук, чи Шабуніна, чи Гнапа, чи Мусю, чи Добродомова з Дроздовим...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А от коли хтось по суті робить з цього викривання професію (створюючи/приймаючи участь в якихось організаціях відповідного штибу), сам при тому будучи ягодою з того ж поля - тут ситуація попахує дуже погано. Причому, як показує саме життя, якраз такий розклад є досить реальним на практиці.

Що в цьому поганого для України?

Я вообще не понимаю как можно смотреть и не видеть.
Вы что действительно непонимаете всю опасность подмены борьбы с коррупцией заказными наветами?
А ті, у кого "чиста" декларація, не можуть займатися "заказными наветами"?
Випередили.  :)
Слушне питання.
Для України смертельно небезпечно, що агенти Ху№ла типу Мочанова чи Конвекса мають можливість брехати про корупційність того ж Яценюка. Якщо Коніексам та Мочановим доведеться пояснювати раптову появу кремлівських рублів в своїх кишенях, то це певною мірою обмежить ефективність їхньої брехні.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Кстати. В плане декларирования.
Будет очень интересно посмотреть какие из антикорупционеров финансируются РФ и афилироваными с ней структурами
:smiley24:
Під кожним словом підпишусь.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Поганого... та хоча би те, що організація, в яку входять злочинці, називається організованим злочинним угрупуванням  :smilie7:

Якщо одне ОПГ хоче знищити інше ОПГ використовуючи законний механізм, а це друге ОПГ у відповідь буде нищити перше - чому цьому треба заважати і гальмувати цей процес штучними перепонами?
Їх взаємознищення піде на користь Україні, навіщо заважати?

Ну от путь сдадут декларации и пхают аж по самые помидоры, какие вопросы?

Навіщо їм складати декларації, якщо вони можуть робити те саме не складаючи декларацій?
Тобто робити це скоріше і ефективніше?
Навіщо це зайве звено і втрата часу?

Коротше, фантазії на тему 'Як одні корупціонери поборють інших'  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Нда.
Покачто мы обсуждаем ничто.
Окончательного текста нет, а в проекте только по военнослужащим правка  :eyes:
Слышал что там еще чтото с голоса повносили....
Надо ждать текст закона, особо нересует определение подпадающих под декларирование общественных организаций потому как насколько я помню такого вида деятельности как борьба с корупцией у на нет

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Кстати. В плане декларирования.
Будет очень интересно посмотреть какие из антикорупционеров финансируются РФ и афилироваными с ней структурами
:smiley24:
Під кожним словом підпишусь.

А цікаво спостерігати близькість методів боротьби з ГО Хуйла і Поросяти. Однак на повну чмирити "іноземних агентів" і одночасно простягати руку за кредитом МВФ наша влада не може собі дозволити. Доводиться мочити критиканів поштучно...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Кстати. В плане декларирования.
Будет очень интересно посмотреть какие из антикорупционеров финансируются РФ и афилироваными с ней структурами
:smiley24:
Під кожним словом підпишусь.

А цікаво спостерігати близькість методів боротьби з ГО Хуйла і Поросяти. Однак на повну чмирити "іноземних агентів" і одночасно простягати руку за кредитом МВФ наша влада не може собі дозволити. Доводиться мочити критиканів поштучно...

А мне от интересно другое.
Неужели 16% подоходного стоит поднятой вони.
Какието мелочные у нас безсеребреники

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Кстати. В плане декларирования.
Будет очень интересно посмотреть какие из антикорупционеров финансируются РФ и афилироваными с ней структурами
:smiley24:
Під кожним словом підпишусь.

А цікаво спостерігати близькість методів боротьби з ГО Хуйла і Поросяти. Однак на повну чмирити "іноземних агентів" і одночасно простягати руку за кредитом МВФ наша влада не може собі дозволити. Доводиться мочити критиканів поштучно...

А мне от интересно другое.
Неужели 16% подоходного стоит поднятой вони.
Какието мелочные у нас безсеребреники

Антикорупціонери вони такі, хазяйновиті хлопці. Копійка до копійки - раз і на квартирку на Франка назбиралось  :smilie7: 

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Михайло Жернаков Головний експерт з судової реформи Реанімаційного Пакету Реформ, член Ради РПР

АВТОРИТАРИЗМ ПОВЕРТАЄТЬСЯ?


Вперше після Революції Гідності влада неприкрито оголосила війну громадянському суспільству, прийнявши "закон Чорновол" про "електронне декларування ГО".

Сказано про це вже було чимало. Але залишилося поза увагою те, що прийнятий законопроект не тільки створюватиме значні незручності аникорупційним ГО, а й фактично відновить в Україні авторитаризм і знов перетворює Україну на поліцейську державу зразка наших північних сусідів. Якщо, звичайно, буде підписаний Президентом.



Чому?

Закон фактично встановлює, що кожен, хто "бере участь, залучається до здійснення заходів, пов'язаних із запобіганням, протидією корупції" і не подає електронну декларацію – потенційний злочинець:

- Зняв сюжет про віллу чиновника? – Сядеш.

- Надіслав запит про використання публічних коштів? – Сядеш.

- Прийшов на мітинг? – Сядеш.

- Проходив повз мітинг, але потрапив в оперативну зйомку СБУ? – Сядеш.



"Але ж закон чітко не визначає що таке "заходів, пов'язаних із запобіганням", та й взагалі в п. 5 мова ніби про організації, а не окремих осіб, які беруть участь у таких заходах"

Навпаки. Саме тому, що закон є нечітким, "правоохоронні" органи отримають максимально широке поле для тлумачення цього закону саме так, як "буде потрібно". Будь-яке "ніби" суперечить принципу юридичної визначеності, а з ним і принцпу верховенства права, загрожує демократії і її громадянам.



"Цей закон про ГО-"грантоїдів". Вони не хочуть заповнювати декларації, а тому в них істерика"

Керівників антикорупційних ГО електронними деклараціями не злякати. Більшість із них і так подає декларації як учасники численних громадських рад, бо самі прописали такі вимоги в антикорупційному законодавстві. Громадська рада доброчесності ще до прийняття цього закону в своєму регламенті передбачила обов'язок для своїх членів заповнювати такі декларації.

Єдина різниця – тепер за це передбачена кримінальна відповідальність, яку залежні від політиків "правоохоронні" органи і суди будуть радо застосовувати до активістів і журналістів-розслідувачів.



"Нічого-нічого, зате дізнаємося як і за що ці антикорупціонери живуть"

Нічого додатково ми не дізнаємося.

Грантові проекти і так мають дуже високі стандарти звітності, і більшість звітів доступні на сайтах ГО і міжнародних донорів. Закон, натомість, не встановлює жодних додаткових обов'язків щодо розкриття інформації ні про походження коштів, ні про їх використання.



"Якщо корупціонери мають подавати декларації, то хай антикорупціонери теж подають"

В чиновників і в громадських активістів різний характер діяльності, як і обсяг можливих зловживань. Чиновникам доступні мільярди бюджетних, тобто наших з вами коштів, і вони за них мають детально звітувати. Кожен громадянин має право перевірити раз-у-раз кишені чиновника на наявність у них його, громадянина, власних коштів.

Виконавці грантових програм, натомість, не мають жодного доступу до бюдждених коштів, а тому не можуть ними зловживати.



"В США всі подають декларації. І ГО, і їх постачальники, і прості громадяни. І в нас також. Я от недавно ходив у податкову"

Загальна податкова декларація про доходи на кілька рядків і спеціальна антикорупційна майнова електронна декларація на 40 сторінок на сайті НАЗК – це різні речі. Таку декларацію не заповнюють і не мають заповнювати ні підприємнці, ні інші громадяни – ні в США, ні в Європі, ні в Україні.

А додаткове навантаження на підприємців, які надають будь-які послуги антикорупціним ГО (оренда приміщень, експертна допомога, прибирання, друк), в умовах відносно вільного ринку дуже імовріно відверне від них більшість постачальників і фактично заблокує роботу.



***



Аргументів можна наводити безліч, але очевидно одне. Цей закон є нічим іншим як спробою помсти антикорупційним ГО за те, що вони домоглися впровадження високих стандартів підзтвітності політиків і чиновників і розкрили їхні захмарні статки за наш із вами рахунок.

Але це не було б так небезпечно, якби не торкалося всіх громадян. Майдан теж був одним величезним "заходом, пов'язаним з притидією корупції", бо однією з вимог було її подолання.

Зараз, через три роки після Революції Гідності, Рада фактично оголосила Майдан поза законом, а нас усіх наперед – злочинцями, якщо ми не подамо електронні декларації.

Тому закон як неконституційний і дискримінаціний повинен бути ветований Президентом і негайно спрямований на доопрацювання. Саме до цього закликав Президента Реанімаційний Пакет Реформ, запропонувавши також зустрітися для вироблення спільної позиції і знаходження оптимального виходу з ситуації.

В іншому випадку очевидним стане, що політична влада остаточно сплутала ворогів, консолідувавшися навколо корупційних інтересів і проти власного народу.

До чого це може призвести – ми добре пам'ятаємо. Тільки цього разу ціна може виявитися набагато вищою. Подальше загострення протистояння влади і суспільства – гра з вогнем, яка за теперішніх умов може вилитися у втрату державності.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Як Хуйлоп тут надривається смішно, тягне якесь лайно від квартирооптимістів. 'Авторитарна держава', пляць  :weep: 

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Пожалуйста ФИО персонажа

Христос Ісус Йосипович.
Є інші, але Ісус найкращий.
Відсутність справжньої віри (в особисість! а не в абстрактний всесвітній розум) завди спонукає шукати вождів. Пряма залежність.

А що до "прєдатєльства" тут я Вас підтримую.
Хотів навіть створити тему - "как я стал прєдатєлєм", але насправді там нема чого розповідати крім досвіду великих розчарувань


Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Для України смертельно небезпечно, що агенти Ху№ла типу Мочанова чи Конвекса мають можливість брехати про корупційність того ж Яценюка. Якщо Коніексам та Мочановим доведеться пояснювати раптову появу кремлівських рублів в своїх кишенях, то це певною мірою обмежить ефективність їхньої брехні.

Питання доречне але не однозначне.
Коли ініціатором вивлення злочинців буде ворог країни, - таке траплялось скрізь в історії.
До речі щодо Мочанова, то він був змушений вибачитися і це Яценюку більше додало, чим відняло.

Коротше, фантазії на тему 'Як одні корупціонери поборють інших'  :smilie7:

Нормальна тема - поки злочинці чубляться, простим людям свобода.
А коли злочинці домовляються і гуртуються, то у них настає затишшя, а у простих людей починається біда.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
...
Коротше, фантазії на тему 'Як одні корупціонери поборють інших'  :smilie7:

Нормальна тема - поки злочинці чубляться, простим людям свобода.
А коли злочинці домовляються і гуртуються, то у них настає затишшя, а у простих людей починається біда.



На разі ніяк не можу зрозуміти, з якого резону злочинці почнуть розбиратись з допомогою офіційних держструктур, вивалюючи всю інформацію, яку вони мають один про одного.

Наскільки мені відомо, методи з'ясування стосунків в цих колах виглядають дещо по іншому  :smilie7: 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004
Пожалуйста ФИО персонажа

Христос Ісус Йосипович.
Є інші, але Ісус найкращий.
Відсутність справжньої віри (в особисість! а не в абстрактний всесвітній розум) завди спонукає шукати вождів. Пряма залежність.

Ну Декодер у ж от кого кого а от тебя как то не ожидал столь грубого передергивания

Пожалуйста ФИО персонажа,а лучше название политсилы которая улучшит курс нынешней власти или хотя бы оставит его

Понимаеш ты сильно любишь выстраивать стройные многосложные теории и как всякий такой чаловек подпадаешь под соблазн "подбить" под свою теорию факты.
Еще раз. Я не сторонник Пороха или Сени. Я сторонник проевропейского курса. Покажите мне тех кто будет продолжать или усилит этот курс я за них проголосую. Не на словах, а на деле - в экономическом плане. Потому как нельзя одновременно возвращать прямые дотации нафтогазу и декларировать проевропейский курс, это шизофрения
Была надежда на Самопомич, но куда они скотились уже всем понятно
У некоторых, но не у меня, были на Свободу надежды, с соответствующим результатом.
Поэтому не надо теоретизирований. Есть практическая часть - конкретно за кого голосовать.
Тыкаеш пальцем, обсуждаем кандидата. А много говорить про некого Икса которого не существует в природе или надеятся на "неожиданное возникновение" некоей другой партии под выборы. Извини, мне не пять лет и в сказки давно не верю


Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
На разі ніяк не можу зрозуміти, з якого резону злочинці почнуть розбиратись з допомогою офіційних держструктур, вивалюючи всю інформацію, яку вони мають один про одного.
Наскільки мені відомо, методи з'ясування стосунків в цих колах виглядають дещо по іншому  :smilie7:

Але ж ці зміни впроваджують саме тому, що ця боротьба вже відбувається. Хіба ні?

Христос Ісус Йосипович.
Є інші, але Ісус найкращий.
Відсутність справжньої віри (в особисість! а не в абстрактний всесвітній розум) завди спонукає шукати вождів. Пряма залежність.
Ну Декодер у ж от кого кого а от тебя как то не ожидал столь грубого передергивания

Ця відповідь насправді тут очевидна.
Я намагався дуже приблизно в двох реченнях пояснити механізм появи того, що bugaga називає вірою персоналіям (апофеозом чого є вождизм).

Тыкаеш пальцем, обсуждаем кандидата. А много говорить про некого Икса которого не существует в природе или надеятся на "неожиданное возникновение" некоей другой партии под выборы. Извини, мне не пять лет и в сказки давно не верю

Кандидата - для чого? Ви ж кажете що проти.
Питання в тому що для викриття злочинців при владі не повинно існувати перешкод.

Якщо Ви намагаєтесь зрівняти тих хто при владі і тих хто ні, то небезпека для суспілства і для країни від тих хто при владі очевидно в рази більша.
Навіщо заважати викриттю більшого зла, якщо це робить зло меньше?
За власною ініциативою і в законний спосіб.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27004

Тыкаеш пальцем, обсуждаем кандидата. А много говорить про некого Икса которого не существует в природе или надеятся на "неожиданное возникновение" некоей другой партии под выборы. Извини, мне не пять лет и в сказки давно не верю

Кандидата - для чого? Ви ж кажете що проти.
Питання в тому що для викриття злочинців при владі не повинно існувати перешкод.

Якщо Ви намагаєтесь зрівняти тих хто при владі і тих хто ні, то небезпека для суспілства і для країни від тих хто при владі очевидно в рази більша.
Навіщо заважати викриттю більшого зла, якщо це робить зло меньше?
За власною ініциативою і в законний спосіб.

Что значит "для чого?"
Для избрания  в парламент и в президенты.
И против чего я, чтото не понял?
В чем перешкода для викриття в декларировании со стороны борцов? Он вверху конвекс притащил пост, чувак пишет что они уже давно по какомуто закону подают декларации. Ну так в чем вопрос тогда вообще?