Автор Тема: Мадам Вострикова и ее рекомендации гражданину Путину  (Прочитано 5231 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
На разі ніяк не можу зрозуміти, з якого резону злочинці почнуть розбиратись з допомогою офіційних держструктур, вивалюючи всю інформацію, яку вони мають один про одного.
Наскільки мені відомо, методи з'ясування стосунків в цих колах виглядають дещо по іншому  :smilie7:

Але ж ці зміни впроваджують саме тому, що ця боротьба вже відбувається. Хіба ні?
...

Що відбувається, можна детальніше ? Фейки про мільярд Яценюка і нескінченна пісня про заводік в Ліпєцкє ?

Де хоч одна справа, по якій є щось конкретне ?

Причому самі 'антикорупціонери' вже не раз суттєво облажались з своїми квартирками :weep:     

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Злочинці повинні сидіти в тюрмі.

Якщо вони будуть сидіти тихо і не чіпати владу, то вони  будуть не в тюрмі, а на волі.
А так з них буде зиск.
Ви справді думаєте, що з агентів Ху№ла (наприклад) Україна буде мати зиск?

І в цей момент не потребує доведення, що якийсь Кононенко або Березенко не агент Хуйла, а Лєщєнко - агент. "Жінка Цезаря - понад підозрами!"
А між тим ніхто не пропонує давати Кононенкові індульгенцію, то Ви пропонуєте поставити више закону і звільнити від усіх податків так званих антикорупціонерів.
Уявляю, як Ви заверещите про ЗРАДУ, якщо якийсь Ахметов запишеться в антикорупціонери і отримає можливість не платити податки за Вашим же законом  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Злочинці повинні сидіти в тюрмі.

Якщо вони будуть сидіти тихо і не чіпати владу, то вони  будуть не в тюрмі, а на волі.
А так з них буде зиск.
Ви справді думаєте, що з агентів Ху№ла (наприклад) Україна буде мати зиск?

І в цей момент не потребує доведення, що якийсь Кононенко або Березенко не агент Хуйла, а Лєщєнко - агент. "Жінка Цезаря - понад підозрами!"
А між тим ніхто не пропонує давати Кононенкові індульгенцію, то Ви пропонуєте поставити више закону і звільнити від усіх податків так званих антикорупціонерів.
Уявляю, як Ви заверещите про ЗРАДУ, якщо якийсь Ахметов запишеться в антикорупціонери і отримає можливість не платити податки за Вашим же законом  :lol:

О йопт, то звільнити від заповнення антикорупційної декларації на 40 сторінок = звільнити від податків?

Що ви взагалі курите?

І, повертаючись до мого питання, звідки відомо, що антикорупціонери - агенти Хуйла? Тому, що заважають милим друзям Відомо Кого?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Злочинці повинні сидіти в тюрмі.

Якщо вони будуть сидіти тихо і не чіпати владу, то вони  будуть не в тюрмі, а на волі.
А так з них буде зиск.
Ви справді думаєте, що з агентів Ху№ла (наприклад) Україна буде мати зиск?

І в цей момент не потребує доведення, що якийсь Кононенко або Березенко не агент Хуйла, а Лєщєнко - агент. "Жінка Цезаря - понад підозрами!"
А між тим ніхто не пропонує давати Кононенкові індульгенцію, то Ви пропонуєте поставити више закону і звільнити від усіх податків так званих антикорупціонерів.
Уявляю, як Ви заверещите про ЗРАДУ, якщо якийсь Ахметов запишеться в антикорупціонери і отримає можливість не платити податки за Вашим же законом  :lol:

О йопт, то звільнити від заповнення антикорупційної декларації на 40 сторінок = звільнити від податків?

Що ви взагалі курите?

І, повертаючись до мого питання, звідки відомо, що антикорупціонери - агенти Хуйла? Тому, що заважають милим друзям Відомо Кого?
Декодер чесно пропонує звільнити квартирооптимвстів від податків, Ви по суті також, бо приклад Лещенка та Заліщук показує, що вони охоче не платять податків, якщо над ними не висить загроза обов"язкового електронного декларування.
Стосовно антикорупціонерів - агентів Ху№ла. Сірожа Лещенко в цьому питання зашкварився по повній програмі:
- російські рублі отримані в Сбєрбанку Росії,
- зв"язки з Григоришиним та виконання його замовлень,
- улюблена-людина - сепаратистка з Москви,
- і тиди і типи...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Питання до Декодера.
От ми маємо класичний приклад українського антикорупціонера - олігарха Григоришина. Він не депутат, не міністр. Якщо він назве себе в борці з корупцією формально, Ви згодні з тим, щоб Григоришин не платив податків?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Декодер чесно пропонує звільнити квартирооптимвстів від податків,
Ні, це пропонує (задля абсурду) div, а Декодер (зі смайлом у кінці) пише, що можна подумати.

Не треба "передергивать".

Цитувати
Ви по суті також, бо приклад Лещенка та Заліщук показує, що вони охоче не платять податків, якщо над ними не висить загроза обов"язкового електронного декларування.
А що, мільйони інших українців, над якими не "висить загроза", звільнені від податків?

Чи за них не треба братися, бо вони не цікавляться, чим не треба?

Цитувати
Стосовно антикорупціонерів - агентів Ху№ла. Сірожа Лещенко в цьому питання зашкварився по повній програмі:
- російські рублі отримані в Сбєрбанку Росії,
- зв"язки з Григоришиним та виконання його замовлень,
- улюблена-людина - сепаратистка з Москви,
- і тиди і типи...

Як Ви думаєте, скільки народу з провладного політикуму і їх медіа-обслуги залишиться, якщо відсіяти всіх, хто мав явні зв'язки і спільні інтереси з кацапами?

Президента, до речі, точно доведеться відсіяти...

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Декодер чесно пропонує звільнити квартирооптимвстів від податків

Такого не було.
"пропонує " - не було
"квартирооптимвстів " - не було
"звільнити ... від податків" - не було.

Було ось це:
Цитувати
Цікава пропозиція. :)
Може щось таке мало б сенс зробити

Питання до Декодера.
От ми маємо класичний приклад українського антикорупціонера - олігарха Григоришина. Він не депутат, не міністр. Якщо він назве себе в борці з корупцією формально, Ви згодні з тим, щоб Григоришин не платив податків?

Таким як Григоришин, набагато легше подолати будь-які перепони, тому що він має великі гроші.
Йому не складе великих зусиль знайти людей які не будуть "замазані" і будуть чисті відповідно цих нових змін.
А от бідним і чесним людям - навпаки, ці зміни додауть клопоту.

До речі те саме стосується питання зняття депутатської недоторканності. Там теж не все так просто.
Тому що ті хто має гроші особливих ускладнень може навіть не помітять.
А бідні і чесні стануть беззахісними.

1. Корумповані (отже - багаті) не є беззахісними перед правоохоронною системою.
2. Правоохоронна система знаходиться великою мірою під впливом корупціонерів. Вона сама є частиною тотальної корупції
3. А бідні і чесні - беззахісні.
Ці зміни дають важиль корупціонерам використати корумпованість системи і беззахісність бідних і чесних, щоб здійснювати тиск.
« Останнє редагування: Березня 27, 2017, 12:34:40 00:34 від Декодер »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Декодер чесно пропонує звільнити квартирооптимвстів від податків

Такого не було.
"пропонує " - не було
"квартирооптимвстів " - не було
"звільнити ... від податків" - не було.

Було ось це:
Цитувати
Цікава пропозиція. :)
Може щось таке мало б сенс зробити

Не вмер Гаврило, а болячка задавила  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549


Питання до Декодера.
От ми маємо класичний приклад українського антикорупціонера - олігарха Григоришина. Він не депутат, не міністр. Якщо він назве себе в борці з корупцією формально, Ви згодні з тим, щоб Григоришин не платив податків?

Таким як Григоришин, набагато легше подолати будь-які перепони, тому що він має великі гроші.
Йому не складе великих зусиль знайти людей які не будуть "замазані" і будуть чисті відповідно цих нових змін.
А от бідним і чесним людям - навпаки, ці зміни додауть клопоту.

До речі те саме стосується питання зняття депутатської недоторканності. Там теж не все так просто.
Тому що ті хто має гроші особливих ускладнень може навіть не помітять.
А бідні і чесні стануть беззахісними.

1. Корумповані (отже - багаті) не є беззахісними перед правоохоронною системою.
2. Правоохоронна система знаходиться великою мірою під впливом корупціонерів. Вона сама є частиною тотальної корупції
3. А бідні і чесні - беззахісні.
Ці зміни дають важиль корупціонерам використати корумпованість системи і беззахісність бідних і чесних, щоб здійснювати тиск.
Ви так і не відповіли на питання, чи згідні надавати преференції Григоришину та Пінчуку за їх антикорупційну діяльність  :shuffle:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Не вмер Гаврило, а болячка задавила  :weep:

Насправді це дуже цікаве питання, що первинне - факти чи віра.
Я наприклад останнім часом почав розуміти, що віра первинна і це властивість людини взагалі.
Підгоняти факти під те у що віриш - так роблять всі. Неупередженість - міф.
Але це зовсім окрема тема.

Ви так і не відповіли на питання, чи згідні надавати преференції Григоришину та Пінчуку за їх антикорупційну діяльність  :shuffle:
Звільняти від податків - ні.
Надавати преференції - не знаю.
Не створювати нових перешкод - можливо треба.
В історії багато випадків, коли ворог перемагається за допомогою іншого ворога.
Або коли наприклад колишніх фальшивомонетників брали на роботу у монетний двір - тому що ніхто краще ніж вони самі не знає як з ними боротися.
Взагалі навіщо далеко ходити - прямо зараз Росія знищує сама себе. При мінімальному зовнішньому втручанні

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Не вмер Гаврило, а болячка задавила  :weep:

Насправді це дуже цікаве питання, що первинне - факти чи віра.
Я наприклад останнім часом почав розуміти, що віра первинна і це властивість людини взагалі.
Підгоняти факти під те у що віриш - так роблять всі. Неупередженість - міф.
Але це зовсім окрема тема.

+1

Людині спокійніше і затишніше, якщо видиме життя навколо себе упорядкувати, тобто спростити уявлення про нього.  Для цього дещо треба відкинути - забути, заперечити, не помічати. При цьому хочеться знайти надійні острівці, на які можна спертися. Той, хто сіє сумнів у психологічних опорах, сприймається як ворог і викликає агресію.