Автор Тема: Війна на Донбасі і в Сирії коштує Мордору від сили 3-4 млрд доларів щорічно  (Прочитано 352 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Serhiy Kvit
23 hrs ·
Надзвичайно цікава людина. Я познайомився із Сергієм Алексашенком випадково у Вашінгтоні, здається, у травні минулого року. Його судження критичні, відверті і професійні. Їх варто брати до уваги.

https://daily.rbc.ua/rus/show/sergey-aleksashenko-voyna-donbasse-sirii-1490724034.html



If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Дочитав до хуйні про "rule of law" і кинув.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Я теж прочитав текст із значною долею скептицизму.
Цікаво інше, що колишній майданівський міністр дуже позитивно оцінює даного “спеца“.
If you are going through hell, keep going.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27012
А возразить ему по сути?

Едиственная санкция против России это эмбарго на нефть. или косвеное через падение на нее цен - верно говорит
Крым в россии никто не собирается возвращать - верно говорит
Войну на донбасе тоже прекращвть не собирается - что есть признаки противоположного?

Трезвый взгляд на вещи. По администрации США ничего не могу сказать не в курсах.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
А возразить ему по сути?

Саме так і "вазразіл". Він написав відверту хуйню в тому сегменті, де він пиздить про "rule of law". Нібито єдиний юрідичний механізм повернення криму, котрий він там вимальовує, ніхуя не має спільного з "rule of law" (з причин очевидних). Він не може цього не розуміти, ерго сцить читачам у вуха.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27012
А возразить ему по сути?

Саме так і "вазразіл". Він написав відверту хуйню в тому сегменті, де він пиздить про "rule of law". Нібито єдиний юрідичний механізм повернення криму, котрий він там вимальовує, ніхуя не має спільного з "rule of law" (з причин очевидних). Він не може цього не розуміти, ерго сцить читачам у вуха.

Ты про то что возвращение Крыма связано с юридическими проблемами для России?
Ну так тут он прав тоже - действительно связано, просто всем кроме России это похер. Они заварили кашу пусть и расхлебуют. Не думаю что им будет трудно провести второй референдум где крымчане поголовно проголосуют за возвращение в Украину.

Кстати основной посыл там - поднимайте экономику и будет вам счастье. Тут он опять таки прав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Щодо успішних реформ і квітучої економіки як привабливого фактору для Криму, (Кубань та сусідні області - то фантастика), то я дуже сумніваюся. Кацапи в Криму і в Мордорі ненавидять українців до рівня, що вону будуть кору дерев жерти, але все одно будуть голосувати проти України. Ми це спостерігали в наших вуборах від 1991 року.
Що мені не сподобалося в інтерв“ю, так це звична мантра - в успішну Україну поллються кацапські інвестиції і кацапські бізнесмени проситимуть українського громадянства. Щод цього просте питаннп - на біса вони тут потрібні? В успішну Україну поллються інвестиції звідусіль, а не лише від кацапів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Щодо успішних реформ і квітучої економіки як привабливого фактору для Криму, (Кубань та сусідні області - то фантастика), то я дуже сумніваюся. Кацапи в Криму і в Мордорі ненавидять українців до рівня, що вону будуть кору дерев жерти, але все одно будуть голосувати проти України.
Ми це спостерігали в наших вуборах від 1991 року.
Що мені не сподобалося в інтерв“ю, так це звична мантра - в успішну Україну поллються кацапські інвестиції і кацапські бізнесмени проситимуть українського громадянства.
Щод цього просте питаннп - на біса вони тут потрібні?
В успішну Україну поллються інвестиції звідусіль, а не лише від кацапів.
Дивно, що автор саме так бачить проблему.
Повторний реХерендум... навiть 10... нiчого не дасть.
Анi абiдiлiсь... та проголосували за "поверрнення в рiдну Хавань".
Те, що Хуйло порушив Мiжнароднi угоди та робить те, що йому заманеться... кримських русакiв не надто хвилюе.
Iстерiя, купа бабла на полiтичну рекламу та агiтацiю... ось що спрацювало.
 :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Ты про то что возвращение Крыма связано с юридическими проблемами для России?

Там не про те написано.