Автор Тема: $5,4 000 000 000 надійшло в Україну із-за кордону в 2016 р.  (Прочитано 347 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Понад $ 5,4 млрд надійшло в Україну від заробітчан у 2016 році. Це на 5,3% більше, ніж в 2015-му.

Ця сума порівнянна з 20% доходів держбюджету минулого року і становить 7% ВВП, йдеться в статистиці Нацбанку. Експерти очікують зростання кількості заробітчан, коли почне діяти безвізовий режим.

Найбільший потік валюти йде з Росії. Хоча за рік він істотно зменшився – майже на $ 200 млн. У НБУ це пояснюють рішенням РНБО України від 16 вересня 2016 року про заборону використання російських платіжних систем. А після того як РФ з березня заборонила грошові перекази в Україну через іноземні платіжні системи, експерти очікують подальшого різкого скорочення потоку валюти (принаймні офіційного) з Росії.

На другому місці США – $ 600 млн. Це на 17% більше, ніж рік тому. Найвищий приріст у відсотках – з Італії (+ 19,4% за рік), а в цілому на країни Європи тепер доводиться 66% обсягу офіційних валютних переказів. У той же час заробітчани зараз пересилають набагато менше, ніж у рекордному 2013 році, коли від них в Україну надійшло $ 8,5 млрд. Із заробітчанських 7% від ВВП Україна посідає 29-е місце в світі. Лідирують Непал – 32,2%, Таджикистан – 28,8% і Киргизія – 25,5%.
If you are going through hell, keep going.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
А це скільки процентів від виведеного в офшори?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Заробітчани... хєрня якась, я думаю це фрілансери отримують гроші за свою роботу
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Зверніть увагу на цифру - 5.4 млрд. А наш уряд замість того щоб покращити економічний клімат, лиже дупу МВФ щоб отримати нещасний мільярд у кредит!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46764
  • Never give in!
Мільярд вд МВФ легше розікрасти.
А ті 5.4 мільярди не вдасться.
If you are going through hell, keep going.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Заробітчани... хєрня якась, я думаю це фрілансери отримують гроші за свою роботу

Це чим треба бути, щоб таке писати...