Автор Тема: Он як Скрипка заспівав  (Прочитано 947 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Он як Скрипка заспівав
« : Квітня 20, 2017, 04:55:36 16:55 »
а ще не так давно підлабузничав дл Януковича щоб він дав грошей на Країну мрій

Олег Скрипка: Для людей, які не можуть вивчити мову, треба створити гетто
http://life.pravda.com.ua/culture/2017/04/20/223718/

МЗС Росії обурилося словами Скрипки про гетто для тих, хто не може вивчити мову

http://life.pravda.com.ua/culture/2017/04/20/223772/

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #1 : Квітня 20, 2017, 05:06:52 17:06 »
Ну, тепер кацапи розтиражують в західних медія цю хєрню.
А кошерні ліберали їм допоможуть...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #2 : Квітня 20, 2017, 05:30:06 17:30 »
Цитувати
Якщо ми замінимо російськомовне лайно в ефірах на україномовне лайно, нічого не зміниться. Результат буде вражаючим тоді, коли ми зробимо слово "українське" синонімом слова "якісне".

Не согласен, изменится

По теме. В западных СМИ могут цитату трепать сколько хотят. Его мнение это мнение отдельного гражданина не имеющее никакого отношения в государству Украина. Кроме того непонятно про кого он говорит так как в Украине все знают украинский язык

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #3 : Квітня 20, 2017, 05:34:00 17:34 »
Там кстати еще одна актуальная статья есть http://life.pravda.com.ua/columns/2017/04/20/223764/

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #4 : Квітня 20, 2017, 06:07:35 18:07 »
фейбучік вже на вухах стоїть  :moskali:  :smiley24:

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #5 : Квітня 20, 2017, 06:21:46 18:21 »
 :smiley24:
Скрипка правий.
Російськомовним не місце серед нас.
Треба їх позбавляти громадянства.
Як перший крок, звільнити російськомовних держслужбовців.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #6 : Квітня 20, 2017, 06:29:40 18:29 »
:smiley24:
Скрипка правий.
Російськомовним не місце серед нас.
Треба їх позбавляти громадянства.
Як перший крок, звільнити російськомовних держслужбовців.

Ну держслужбовців то так, але не інших. То буде неконституційно.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #7 : Квітня 20, 2017, 07:07:17 19:07 »
Скрипка похоже дебил.

Сейчас светлые времена! Украина находится в самой светлой точке, в которой она когда-либо оказывалась за всю свою историю.
Мы с вами сидим в дорогом ресторане (ресторан «Канапа» на Андреевском спуске, Олег Скрипка один из совладельцев заведения. — Фокус), в цветущем Киеве, который постоянно строится и обновляется.
Гривна стабильна, и это во время мирового кризиса.
У страны есть перспектива стать лидером на мировом сельскохозяйственном рынке.
У нас перспективное государство, которое вот-вот войдёт в Европейский союз и за которое борются Европа и Россия.
А мы сидим тюленями и вообще ничего не делаем.
Да нам везёт!
Мы получили независимость на шару.
Палец о палец не ударили.
И сейчас получим евроинтеграцию, и тоже палец о палец не ударим.
А потом к нам придут европейцы и сделают нормальные дороги, поскольку сами мы их не в состоянии построить.
https://focus.ua/society/283992/

ДБЛБЛТ!  :at
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #8 : Квітня 20, 2017, 07:23:07 19:23 »
Iнколи краще спiвати, анiж щось коментувати.
Свого часу Скрипка був популярним.
Його "ВВ"... було "шото с чем-то".
Аж раптом... Скрипка зник.
Знайшов спонсорiв, став робити фестивалi...
Нема того Олега, яким був ранiше.
Справдi час змiнюе людей.
 :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #9 : Квітня 20, 2017, 07:23:24 19:23 »
Цитувати
Якщо ми замінимо російськомовне лайно в ефірах на україномовне лайно, нічого не зміниться. Результат буде вражаючим тоді, коли ми зробимо слово "українське" синонімом слова "якісне".

Не согласен, изменится
+1

Тут Скрипка споров хєрню. Якісне завжди є меншістю порівняно з лайном. Якщо зменшити вдесятеро кількість лайна, зменшиться і грошове наповнення шоу-бізу, і стане менше грошей і на якісне.

Цитувати
По теме. В западных СМИ могут цитату трепать сколько хотят. Его мнение это мнение отдельного гражданина не имеющее никакого отношения в государству Украина. Кроме того непонятно про кого он говорит так как в Украине все знают украинский язык

Абсолютно. Чи нам не пох, що верещать москалі?

Звичайно, Скрипка - не взірець моральності, але це не означає, що його окрема думка не може бути правильною або що він не має права її висловлювати.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #10 : Квітня 20, 2017, 07:24:03 19:24 »
Скрипка похоже дебил.

Потролив, і все. Красава.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #11 : Квітня 20, 2017, 08:12:49 20:12 »
:smiley24:
Скрипка правий.
Російськомовним не місце серед нас.
Треба їх позбавляти громадянства.
Як перший крок, звільнити російськомовних держслужбовців.

Ну держслужбовців то так, але не інших. То буде неконституційно.
А що тут такого неконституційного?
Просто як приклад.
Гайдар Марія Єгорівна.
 2015 отримала українське громадянство.
2017 року стала радником Президента України Петра Порошенка.
А за які такі заслуги?
За те , що її прадід розстрілював беззбройних селян і помутився розумом від цього?
Чи за те, що батько держмайно росіян віддав олігархам?
Які заслуги перед Україною?
Якби вивчила українську мову і здала екзамен з української, вже були б пропагандистські дивіденди і користь для України.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19215
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #12 : Квітня 20, 2017, 08:22:53 20:22 »
МЗС Росії обурилося словами Скрипки

У сумної конячки бомбить пукан, чудово.  :smiley24:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #13 : Квітня 20, 2017, 10:41:23 22:41 »
МЗС Росії обурилося словами Скрипки про гетто для тих, хто не може вивчити мову

І не тільки. Аваков теж обурився.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #14 : Квітня 21, 2017, 12:12:22 00:12 »
Одним словом - хвашист :Sho_za:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #15 : Квітня 21, 2017, 07:24:12 07:24 »
з іншої сторони...


Роман Матис
8 год. ·
Наші неукраїномовні співгромадяни будували нам, україномовній більшості ґетто всі 25 років Незалежності. Робили це з виразом обличчя ніби нічого не відбувається, а коли їм робили зауваження то обурювалися, мовляв "какая разніца на каком язикє?". Ситуацію довели до того, що україномовна більшість в Україні знаходиться в інформаційному ґетто.
Тепер, коли Oleg Skrypka озвучив пропозицію симетричної відповіді, всі заскиглили в один голос. Скигліть, процеси незворотні. #итакпоймут вже не пройде, #ЗаконПроМову5670 буде прийнято.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #16 : Квітня 21, 2017, 07:45:12 07:45 »
будемо вважати що Скрипка довго мовчав і тепер його прорвало :gigi:

Oleg Skrypka
8 год. ·
Наприкінці бурхливого нформаційного вечора поспілкувався з журналістами ТСН про активні дискусії у Мережі навколо моєї цитати про українську мову та її вивчення. Все нищенаведене прошу вважати за мій офіційний коментар з цього приводу!
Передусім, хочу зазначити - ми в Україні живемо у спотвореному світі. Україномовні громадяни не мають достатньо книжок українською, фільмів, Інтернет-контенту, відсутня можливість спілкуватися, навчати і виховувати дітей. Україномовні українці живуть у своєму маленькому безправному гетто. Деякі з них віддають своє життя на сході країни за право бути українцем.
Громадянам Франції чи Великої Британії важко зрозуміти, як можна виборювати право говорити у своїй країні рідною мовою… Ми маємо неймовірну кількість прекрасних пісень і артистів. І дуже дивно виглядає кривава різня за мізерні 25% українських пісень на радіо, і їхня повна відсутність на телебаченні у новорічну ніч.
Я справді вважаю, що громадяни України (як і будь якої країни) повинні знати мову рідної держави. Підтримую збільшення українського контенту в усіх сферах суспільного життя. Це – європейська практика. Приміром, у Франції закон вимагає і від громадян та емігрантів знання французької, у Польщі – польської, у Чехії – чеської. Я особисто пройшов шлях емігранта, у Парижі без знання французької, а лише із російською та англійською, не міг отримати соціального спілкування. Тим паче, не мав змоги працювати, грати музику, навіть сплачувати податки. Але французька держава іде назустріч людям, які готові інтегруватися у французьке суспільство. Пропонуючи безкоштовні освітні курси французької. Я скористався ними, вивчив мову і адаптувався у французьке суспільство. Мене обурює, коли Україну змушують любити "руській мір" більше, аніж український. Тим паче, коли використовують мої слова для маніпуляцій і спроб формувати в Україні штучну реальність. Тож моє висловлювання, з якого жонглери словами і змістові "патологоанатоми" висмикнули і препарували слово "гетто", досить однозначне.
Насправді, саме росіяни створили привілейовані умови для розвитку своєї мови. Адже законодавство РФ вимагає від усіх, хто претендує на життя, роботу чи навчання у цій країні надати сертифікат про володіння російською, знання історії Росії та основ законодавства. У РФ навіть від щойно прибулих іноземців вимагають занурення у мовний простір країни. І водночас – заперечують утвердження українства в Україні. Вважаю, що наша держава має надати українцям більше можливостей опанувати рідну мову. Але, якщо частина громадян не здатні її вивчити, то вони самі себе прирікають на асоціальну перспективу…
Я пропоную допомагати російськомовним українцям, надаючи їм освітню підтримку. У той час, коли законодавство сусідньої держави навіть не дає можливості перетнути російський кордон без сертифікату про знання російської.
Відтак, моя дещо іронічна пропозиція, висловлена у довільному спілкуванні зі студентами, і сформульована конспірологами-технологами як "гетто", - значно гуманніша, аніж російська дійсність.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #17 : Квітня 21, 2017, 08:36:21 08:36 »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #18 : Квітня 21, 2017, 03:40:55 15:40 »
Від підара Акакія, який СРАВ на Україну, взагалі не парячись її державною мовою, нічого іншого очікувати не можна було.

Отже, Скрипка - молодець.


Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #19 : Квітня 21, 2017, 03:43:40 15:43 »
Той, хто захищає рускій язЬІк в Україні (після анексії кацапами Кримської області,
окупації частин Донецької і Луганської областей) -  в о р о г !

Аваков - ворог!

І важливо, щоб авакови знали, що про них думають українці і яка їхня перспектива в цій країні.
Це стосується одинаковим чином і до лИдеров типу Міхо., який вже три роки в Україні
починає з "Добрий день" і закінчує з "Дазвіданя".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #20 : Квітня 22, 2017, 05:20:57 17:20 »

Це інформаційна бомба": пранкери розвели Скрипку на відверту розмову про гетто




obozrevatel.com   


 

Пранкери від імені глави МВС Арсена Авакова розіграли українського музиканта Олега Скрипку.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав Олексій Столяров, відомий як Лексус.

Скрипка в розмові з пранкерами пояснив обставини, за яких висловив думку про те, що для людей, які не можуть вивчити українську мову, потрібно створити гетто.

"Це інформаційна бомба, яка зараз розірвалася і вона розвивається за таким сценарієм, який був прорахований. Це було не інтерв'ю, це була розмова три місяці тому зі студентами абсолютно на іншу тему. Я перед вами вибачаюся і перепрошую перед усіма російськомовними людьми і людьми, які на інших мовах розмовляють, за себе і за тих, хто це все зробив, зрежисував. Я думаю, що завдання цих людей нас посварити і відвернути увагу від важливих проблем", - сказав Скрипка.

Він додав, що в Росії через його висловлювання розсварилися артисти, більшість із яких вважають Скрипку Сатаною.

За словами артиста насправді ніякої історії з гетто не було.

"Я завжди розповідаю, і моя думка не змінилася, що завжди треба підтримувати українську мову", - повідомив Скрипка.

Артист додав, що за ним полювали давно, ще щодо теми недопуску кандидата від РФ Юлії Самойлової на Євробачення в Києві.

"Пане Арсен, я ще раз дуже перепрошую, я дуже шкодую про цю ситуацію... Аудіо... це був анекдот. Я пожартував про людей, які не вчать українську мову", - сказав Скрипка.

Також він ствердно відповів на пропозицію "Авакова" вступити в громадську раду при міністерстві.

Зазначимо, пранкер Вован є племінником помічника президента Росії Владислава Суркова. Також він має родичів у Чечні, які працюють у команді глави Республіки Рамзана Кадирова. Пранкер Лексус (Олексій Лепс) живе у Мінську, ЗМІ називають його агентом КДБ Білорусі.

Як повідомляв "Обозреватель", скандал із Олегом Скрипкою розгорівся через аудіозаписи інтерв'ю, де він запропонував створити гетто для тих, хто не зміг вивчити українську мову. За його словами, ті, хто не може опанувати українську, мають "низький IQ" і їм можна поставити "діагноз" дебілізм". За його словами, такі люди "соціально небезпечні" і їх необхідно "відокремити".
If you are going through hell, keep going.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #21 : Квітня 22, 2017, 10:08:01 22:08 »
Nathalie Okunsky
Я - дебил.

Потому что, когда я родилась в Киеве во время Советского союза, мои родители-дебилы воспитывали меня на русском языке. В моей школе освобождали от украинского языка и желающих освободиться от него было много.

Учителя-дебилы давали мне образование на русском и я горжусь тем, что знаю язык отлично. Украинского языка было мало в школьной программе, он не был ключевым предметом. Знать его - не было обязательством или достижением.

Мои дети тоже дебилы. Они владеют четырьмя языками, но общаются на русском. Когда-то для них стало серьёзным испытанием переход школьного обучения на украинский язык. Мне потребовалось немало усилий, чтобы избежать суржика. Моим желанием было добиться чистоты ежедневно употребляемого языка. Я добилась. Но им стал русский язык, а не украинский. Мы решили, что нам так удобнее.

Я - дебил. Я говорю на нескольких языках и живу в Париже. Нас,дебилов, здесь очень много. Не слышала украинский язык даже у разговаривающих между собой украинцев. За свои 46 лет я встретила очень мало людей, кто ежедневно общается только на украинском.

Я искренне уважаю людей, общающихся на украинском языке, уважаю их выбор, и мне никогда не пришло бы в голову назвать их дебилами с низким IQ. Спасибо им огромное за отсутствие презрения ко мне, русскоязычной. Безусловно, живя в Украине, язык нужно знать, но нужно позволить людям самим выбирать, на каком языке им жить Их Жизнь.

Я дебил. Я знаю украинский язык, понимаю и уважаю его, могу свободно общаться. Он мне даже нравится. Знаю украинскую классику и смогу процитировать. Могу дать интервью на украинском языке. Могу, но не хочу. Потому что я - Дебил.

Я - дебил. С IQ 140 и с нежеланием переходить на украинский язык. С нежеланием на нем жить, говорить, думать, работать, видеть сны.. Мне казалось, что мой выбор никому не мешает и не даёт права называть меня дебилом.

Если гетто - это страна, где людям позволено быть самими собой, где ценятся разные мнения и комфорт в общении, где людям не навязывается ничего, кроме возможности быть Счастливыми, то я хочу в "гетто". Я готова его даже строить с такими же дебилами, как и я сама. Уверена, что нас, дебилов, много и вместе нам будет хорошо. На любом языке..
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #22 : Квітня 22, 2017, 11:04:09 23:04 »

Цитувати
Nathalie Okunsky
Я - дебил.

Потому что, когда я родилась в Киеве во время Советского союза, мои родители-дебилы воспитывали меня на русском языке.........



Nathalie Ocunsky каже що вона дебілка!
Погоджуюсь!
Оккунская- дебілка!

Дебілка тепер живе в Парижі... і не задумується, чому там на кожному кроці Абіжают русскіх:
На кожному кроці - дискримінація русскоязичних:  в магазині, на роботі, в школі, в громадському транспорті... кругом і повсюди.

Бо... Париж - це Франція

Вся справа в тому, що Дебілка Окунська і орди подібних до неї Дебілів вважаєть Київ русскім городом.
Україна і її мова для цих Дебілів не більше ніж порожній звук.

Для того, щоб Дебіли не ображалися на Скрипок, Ніцоів, Фаріонів - потрібно вже нарешті прийняти справній Закон про державність української мови із всіма регуляторами.

Досить вже чекати на добру волю Дебілів. Її не буде ніколи.
Перевірено.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #23 : Квітня 22, 2017, 11:18:40 23:18 »
Ну, дякувати Богу, що визнає цей факт :queen: :punish: :smiley14:
А то вже дістали ці зарозумілі кацапи, які чомусь свою вчьоность видають за великий розум,  і гноблять мову та українців як якихось нерозумних і темних.
А от коли їх трошки тролити стали, то чомусь почали ображатися. :shuffle:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #24 : Квітня 23, 2017, 12:18:39 00:18 »
polelis, +100500

Щиро кажучи, ніколи не сумнівався, що Окунська - дебілка.
Живи собі на якому хоч язику свою жизнь, але, якщо української тобі не треба, то "ехай нахуй навсегда!" (с)


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #25 : Квітня 23, 2017, 08:29:34 08:29 »
Пранкери розiграли Скрипку.
 :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #26 : Квітня 23, 2017, 09:39:29 09:39 »
Nathalie Okunsky
Я - дебил.

Потому что, когда я родилась в Киеве во время Советского союза, мои родители-дебилы воспитывали меня на русском языке. В моей школе освобождали от украинского языка и желающих освободиться от него было много.

Учителя-дебилы давали мне образование на русском и я горжусь тем, что знаю язык отлично. Украинского языка было мало в школьной программе, он не был ключевым предметом. Знать его - не было обязательством или достижением.

Мои дети тоже дебилы. Они владеют четырьмя языками, но общаются на русском. Когда-то для них стало серьёзным испытанием переход школьного обучения на украинский язык. Мне потребовалось немало усилий, чтобы избежать суржика. Моим желанием было добиться чистоты ежедневно употребляемого языка. Я добилась. Но им стал русский язык, а не украинский. Мы решили, что нам так удобнее.

Я - дебил. Я говорю на нескольких языках и живу в Париже. Нас,дебилов, здесь очень много. Не слышала украинский язык даже у разговаривающих между собой украинцев. За свои 46 лет я встретила очень мало людей, кто ежедневно общается только на украинском.

Я искренне уважаю людей, общающихся на украинском языке, уважаю их выбор, и мне никогда не пришло бы в голову назвать их дебилами с низким IQ. Спасибо им огромное за отсутствие презрения ко мне, русскоязычной. Безусловно, живя в Украине, язык нужно знать, но нужно позволить людям самим выбирать, на каком языке им жить Их Жизнь.

Я дебил. Я знаю украинский язык, понимаю и уважаю его, могу свободно общаться. Он мне даже нравится. Знаю украинскую классику и смогу процитировать. Могу дать интервью на украинском языке. Могу, но не хочу. Потому что я - Дебил.

Я - дебил. С IQ 140 и с нежеланием переходить на украинский язык. С нежеланием на нем жить, говорить, думать, работать, видеть сны.. Мне казалось, что мой выбор никому не мешает и не даёт права называть меня дебилом.

Если гетто - это страна, где людям позволено быть самими собой, где ценятся разные мнения и комфорт в общении, где людям не навязывается ничего, кроме возможности быть Счастливыми, то я хочу в "гетто". Я готова его даже строить с такими же дебилами, как и я сама. Уверена, что нас, дебилов, много и вместе нам будет хорошо. На любом языке..

Виходить, що правильно її Власенко пистив  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Он як Скрипка заспівав
« Reply #27 : Квітня 23, 2017, 11:58:37 11:58 »


Виходить, що правильно її Власенко пистив  :smilie7:

Якэ ихало такэ и здыбало