Автор Тема: Україна заблокувала транзит продуктів до Придністров'я  (Прочитано 482 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Україна заблокувала транзит продуктів до Придністров'я

Україна заборонила транзит продовольчих продуктів до так званої "Придністровської молдавської республіки" через свою територію.

Про це на екстреному засіданні "Ради безпеки Придністров'я" повідомив міністр сільського господарства і природних ресурсів ПМР Ефімій Коваль, повідомляє прес-служба глави "республіки".

Він пояснив, що напередодні міністерство отримало листа від Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, в якому їх попередили про заборону транзиту вантажів в Придністров'ї через територію України.

"Автори документа посилаються на розпорядження головного державного інспектора ветеринарної медицини України, датоване 17 травня поточного року, яким визначено, що з 20 травня пропуск підконтрольних вантажів в режимі транзиту через територію України, які направляються в Придністров'ї, будуть здійснюватися тільки за умови узгодження з Національним агентством по безпеки харчових продуктів Республіки Молдова. Попередні узгодження транзиту по території України в придністровському напрямі визнані недійсними. Цю інформацію рекомендовано довести до відома всіх зацікавлених операторів ринку", - повідомили у прес-службі.

До слова, Коваль зауважив, що з огляду на зовнішню продовольчу залежність Придністров'я, "рішення України негативно позначиться на продовольчому забезпеченні республіки".

Він також попередив, що, в разі недопуску вантажів в порт, господарюючі суб'єкти "республіки" будуть змушені зберігати їх на штрафмайданчику і платити за простій вантажу на території України.

Нагадаємо, що раніше у невизнаній "республіці" Придністров'я  обурилися планами України і Молдови встановити спільний контроль на придністровському сегменті молдавсько-українського кордону. Глава МЗС "Придністров'я" Віталій Ігнатьєв заявив, що процес встановлення цих посад "за спиною Придністров'я поза рамками переговорного формату, без спроб якось обговорити це питання, неприпустимий".
« Останнє редагування: Травня 20, 2017, 11:13:11 11:13 від svit »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:
А що вони роблять та що продають?..
Заборона - це таки  :smiley24: , але треба знати, як само буде виходити ПМНР iз тоi ситуацii.
 :smilie7:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Я так розумію, це відкрився другий фронт Україно-коцабенської торгівельної війни.
Тепер придністроввя не може саме купувати провізію і тим паче це не може робити парашка, доставляючи через нас
Ми зробили монополію в стилі газпрому і тепер у москви для прокорму приндістровя треба бути пройти по "базару" і "вибирати", купляти у ворожої Молдови чи у бандерівськох України...
Ну і ціна думаю теж буде як для "своїх"... як в пік газових контрактів ЛЮЛІ