Автор Тема: Ведмідь напав на глядачів у пересувному цирку.  (Прочитано 408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
добре що все обійшлося переляком
і ще краще що я встояв і відмовив своїм дітям купити квитки у цей цирк двома тижнями раніше :smilie10:




Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Київській області у відповідь на запит "Української правди. Життя".


Відповідь на запит "Української правди. Життя".
Раніше відомство повідомляло, що обласне управління Національної поліції взялося за напад ведмедя на глядачів під час вистави у пересувному цирку в місті Біла Церква Київської області.

До поліції інформація про напад ведмедя під час циркової вистави на людей надійшла зі ЗМІ, а не від громадян.

26 травня у Білій Церкві під час виступу цирку Circus on Ice бурий ведмідь напав на глядачів.

Коли дресирувальник відволікся і відпустив мотузку, якою тримав ведмедя, тварина кинулася у бік відвідувачів. 

За даними очевидців, чоловік, на якого спробував напасти ведмідь, зміг відштовхнути його, після чого ведмідь побіг на іншу сторону манежу.

Глядачі одразу почали панікувати, у залі зчинилася тиснява, від якої постраждали присутні.

За словами засновника зоозахисної ініціативи UAnimals Олександра Тодорчука, у цирку не було жодної огорожі, яка б убезпечила глядачів. Це навіть не обов'язково за законом.

"Держцирки регулюють діяльність документами, прописаними ще в Радянському Союзі, а приватні шапіто і цирки діють лише за правилами підприємці. Тварини є приватною власністю. В Наццирку немає у власності жодної тварини. Це власність дресирувальників, – розповів Тодорчук.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

У цирках України можуть заборонити диких тварин
Керівником Держцирку хочуть призначити мисливця
Активісти просять заборонити участь тварин у цирках через знущання над ними
Цирк у США показує на манежі слонів, які не страждають від дресирувань. ВІДЕО
Лише 1% українців згоден з утриманням тварин у цирках – дослідження
По суті, власник тварини несе відповідальність за неї. Якби хтось подав позов через цю ситуацію, відповідальність за тварину ніс би власник тварини, і це могло б ніяким чином не позначитись на діяльності самого цирку.

Через те, що цирк відкупився від людей грошима, ніхто не поніс заяву до правоохоронних органів, тому нібито не було постраждалих, а через те, що в нас ще й немає регуляторних правил щодо утримання тварин, вийшла така парадоксальна ситуація: люди постраждали, але відповідальності ніхто не несе".

Про напад дикої тварини написали британські ЗМІ.

Так, журналісти видання The Daily Mail момент нападу назвали страхітливим, роблячи акцент на тому, що після інциденту кожен із присутніх дорослих та дітей у залі мав сам рятувати своє життя.

У матеріалі вказано, що офіційних даних щодо кількості поранених чи постраждалих в цілому немає, однак вважається, що більшістю із них могли бути діти.
« Останнє редагування: Травня 30, 2017, 08:41:03 20:41 від optimist »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це зайвий раз доводить - прийшов таки час закривати цирки з хижаками.
Адже ведмiдь... може бути хворий на сказ або ще яка халера.
Мо, тварина стара та не слухаеться дресирувальника.
Мо, потравилась чим.
 :smilie7:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Жуть

А почему напал может быть что угодно.
Например запах алкоголя, один мой пес пьяных просто ненавидел
А другой кидался на мужикак который на скотобойне работал.

Решетку надо короче, правда я не совсем помню, но кажется что медведи выступали и при союзе без решеток

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Жуть

А почему напал может быть что угодно.
Например запах алкоголя, один мой пес пьяных просто ненавидел
А другой кидался на мужикак который на скотобойне работал.

Решетку надо короче, правда я не совсем помню, но кажется что медведи выступали и при союзе без решеток

Вони, здається, виступали в намордниках. Й кігті їм, мабуть, підрізали.
А взагалі мені жаль оцих тварин в зоопарках та цирках. Якщо вже робити зоопарк, то з великою площею типу заповідника. Як в Африці чи Асканії Новій.
А оці тварини в тісних вольєрах чи клітках по містах або в цирку - це жах й знущання над тваринами.
Тому я не ходжу ні в зоопарки, ні в цирки з дикими тваринами.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Жуть

А почему напал может быть что угодно.
Например запах алкоголя, один мой пес пьяных просто ненавидел
А другой кидался на мужикак который на скотобойне работал.

Решетку надо короче, правда я не совсем помню, но кажется что медведи выступали и при союзе без решеток

Вони, здається, виступали в намордниках. Й кігті їм, мабуть, підрізали.
А взагалі мені жаль оцих тварин в зоопарках та цирках. Якщо вже робити зоопарк, то з великою площею типу заповідника. Як в Африці чи Асканії Новій.
А оці тварини в тісних вольєрах чи клітках по містах або в цирку - це жах й знущання над тваринами.
Тому я не ходжу ні в зоопарки, ні в цирки з дикими тваринами.

Медведям зубы и когти необязательны
Взрослый медведь человеку череп просто раздавить может.
По зоопаркам трудно не согласиться
В 90х видел "медвежатник" в киевском, оторопь брала, клетка в десять квадратов в которой сидит на бетоне мишка с закручеными от длины когтями
Про передвижные лучше вообще не вспоминать, чувствительных людей там удар хватить может

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вони, здається, виступали в намордниках. Й кігті їм, мабуть, підрізали.
А взагалі мені жаль оцих тварин в зоопарках та цирках.
Якщо вже робити зоопарк, то з великою площею типу заповідника.
Як в Африці чи Асканії Новій.
А оці тварини в тісних вольєрах чи клітках по містах або в цирку - це жах й знущання над тваринами.
Тому я не ходжу ні в зоопарки, ні в цирки з дикими тваринами.
Треба робити як в Африцi - не зоопарки, де клiтки й сморiд, жрачка така, що тварина травиться...
Нац. парки - чудово показують природу кожного хижака, тварини.
А цирки - це пережитов Софка, коли комусь зверху треба було дитиночку привести та слона показати...
Ото й влаштували кошмар пiд куполом та ще радiемо, коли тварина ходить  на двох, наче люди.
Хай на тиждень посадать дрисирувальника в клiтку та годуюють тими харчами, що тварин - тодi побачiмо результат.
 :smilie1: