Автор Тема: Північна Корея  (Прочитано 6394 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #30 : Серпня 11, 2017, 07:28:30 19:28 »
Ситуація цілковито залежить від інтересів Китаю.

Маячня. Південь та Японія.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #31 : Серпня 11, 2017, 07:34:38 19:34 »
Почитай статтю за лінком, який я навів у попередньому посту. Там все логічно пояснено.
Китай зробить усе від нього залежне, щоб не допустити ані зміни режиму в Північній Кореї, ані допустити об“єднання двох Корей на умовах, вигідних США.

If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #32 : Серпня 11, 2017, 07:42:36 19:42 »
Почитай статтю за лінком, який я навів у попередньому посту. Там все логічно пояснено.
Китай зробить усе від нього залежне, щоб не допустити ані зміни режиму в Північній Кореї, ані допустити об“єднання двох Корей на умовах, вигідних США.

Мені здається, Коте, що ти занадто демонізуєш Китай. Штати можуть запросто підірвати могутність Китаю, якщо підірвуть його економіку, яка цілком зараз залежить від світової економіки.
Тому Китай не буде занадто пручатися. Інтерес Китаю лежить на Далекому Сході Росії та Сибіру. І вже давно.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #33 : Серпня 11, 2017, 07:56:02 19:56 »
буде реальна війна ....
не плутайте війну і знищення ворожого до людства режиму.
Багато чого залежить вiд настрою самого Трампа.
Пригадайте, якою була його реакцiя на телекадри (начебто) отруених газом сирiйських дiтей.
Трамп... миттево дав команду шмальнути по Сирii.
Так саме буде з товстопузим iдiотом, якому пох..., що буде, аби КНДР завжди мала Ядрену Бiмбу.
Звiсно, Ин лише хизуеться перед Трампом, тролить його новими випробуваннями мiжконтинент.ракет.
Трамп... щоразу дивиться на цей цирк на наливаеться люттю: Тiльки спробуй, падло, замахнутися на Гуам...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #34 : Серпня 11, 2017, 09:10:51 21:10 »
Ліно, я не демонизую Китай. Китай - тоталітарна політична система, в якій панує державний капіталізм. Це ще одна імперія зла.
На превеликий жаль, американські бізнесові інтереси в Китаї поставили США у дуже незручне становище, позаяк Китаєві підірвати американську економіку ще легше, ніш американцям знищити китайську. До того ж, Китай володіє значною масою американського внутрішнього боргу  - $1.21 000 000 000 000 US Treasuries. (1.21 трильйони доларів).
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #35 : Серпня 11, 2017, 11:52:58 23:52 »
Та не переймайся так тими боргами. Це все відносне.
А щодо бізнесових інтересів - ти ж сам і голосував і агітував за Трампа. А він обіцяв повернення бізнесів до Америки. Взагалі, було би краще, якби ті бізнесюки звідти вшилися, бо все, що не виробляє Китай - суцільна фігня. Окрім порцелянового посуду та текстилю. Але це виробництво було в них традиційно добре ще до нашестся західного бізнесу в країну.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #36 : Серпня 11, 2017, 11:58:55 23:58 »
Та не переймайся так тими боргами. Це все відносне.
А щодо бізнесових інтересів - ти ж сам і голосував і агітував за Трампа. А він обіцяв повернення бізнесів до Америки. Взагалі, було би краще, якби ті бізнесюки звідти вшилися, бо все, що не виробляє Китай - суцільна фігня. Окрім порцелянового посуду та текстилю. Але це виробництво було в них традиційно добре ще до нашестся західного бізнесу в країну.

По-перше, я не голосував за Трампа. Я взагалі ні за кого не голосував.
По-друге, Китай виробляє майже всю побутову електроніку та іншу величезну масу товарів, що продаються в США.
По-третє, Трамп не поверне ніякі бізнеси до Америки.

Ось тут лінк про те, що продеається в США - Made in China:

http://www.made-in-china.com/

Якщо я купую Honda Accord made in USA то я патріот порівняно з тим, хто купує Ford Taurus made in Mexico?  :smilie7: :smilie11:
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #37 : Серпня 12, 2017, 01:28:13 01:28 »
Не знаю. Може в мене паранойя але мені не до вподоби ситуація з кндр. Тим більше що там стирчать цапські вуха
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #38 : Серпня 12, 2017, 09:42:34 09:42 »
Та не переймайся так тими боргами.
Це все відносне.
А щодо бізнесових інтересів - ти ж сам і голосував і агітував за Трампа.
А він обіцяв повернення бізнесів до Америки.
Взагалі, було би краще, якби ті бізнесюки звідти вшилися, бо все, що не виробляє Китай - суцільна фігня.
Окрім порцелянового посуду та текстилю.
Але це виробництво було в них традиційно добре ще до нашестся західного бізнесу в країну.
Одноразовi iграшки.
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #39 : Серпня 12, 2017, 09:40:54 21:40 »
Та не переймайся так тими боргами. Це все відносне.
А щодо бізнесових інтересів - ти ж сам і голосував і агітував за Трампа. А він обіцяв повернення бізнесів до Америки. Взагалі, було би краще, якби ті бізнесюки звідти вшилися, бо все, що не виробляє Китай - суцільна фігня. Окрім порцелянового посуду та текстилю. Але це виробництво було в них традиційно добре ще до нашестся західного бізнесу в країну.

По-перше, я не голосував за Трампа. Я взагалі ні за кого не голосував.
По-друге, Китай виробляє майже всю побутову електроніку та іншу величезну масу товарів, що продаються в США.
По-третє, Трамп не поверне ніякі бізнеси до Америки.

Ось тут лінк про те, що продеається в США - Made in China:

http://www.made-in-china.com/

Якщо я купую Honda Accord made in USA то я патріот порівняно з тим, хто купує Ford Taurus made in Mexico?  :smilie7: :smilie11:

Та я знаю, що у вас там по магазинам суцільний Китай продається.
Щодо патріотизму, то це дивлячись під яким кутом подивитися.
А за Трампа ти тут таки топив, вважав його кращим депутатом.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #40 : Серпня 14, 2017, 03:47:12 15:47 »
Як тільки DW опублікувала статтю що росія допомагає корейцям, тут же он що вони написали.

Україна може бути причетною до успіху ракетно-ядерної програми КНДР - The New York Times

Аналітики, оглядаючи фото нових ракетних двигунів КНДР, дійшли висновку, що вони походять від конструкцій, які колись приводили в дію ракетний флот Радянського Союзу.

Успіхи Північної Кореї у випробуванні міжконтинентальної балістичної ракети, яка, ймовірно, може досягти США, стали можливими завдяки придбанню потужних ракетних двигунів на чорному ринку, швидше за все, з українського заводу. Таку думку висловлюють американські експерти та представники спецслужб, повідомляє ТСН з посиланням на New York Times.

Вважається, що ці дослідження можуть розкрити загадку того, як Північна Корея так швидко досягла успіху після стількох ракетних невдач, деякі з яких, можливо, були викликані американським саботажем поставок і кібератаками під час запуску.

Зазначається, що після цих невдач, КНДР змінила проекти і постачальників.

Раніше президент США Дональд Трамп виділяв лише Китай як основне джерело економічної і технологічної підтримки КНДР. Проте, він ніколи не звинувачував Україну і Росію, хоча його держсекретар Рекс Тіллерсон робив непрямі закиди в бік Китаю та Росії.

Аналітики, оглядаючи фото нових ракетних двигунів КНДР, дійшли висновку, що вони походять від конструкцій, які колись приводили в дію ракетний флот Радянського Союзу. Двигуни були настільки потужними, що одна ракета могла запустити 10 термоядерних боєголовок між континентами.

Ці двигуни були пов'язані тільки з кількома колишніми радянськими об'єктами. Урядові слідчі і експерти зосередили свої розслідування на ракетному заводі в Дніпрі. Під час "холодної війни" завод виробляв найсмертоносніші ракети в радянському арсеналі, включаючи гігантський SS-18. Він залишався одним з основних виробників ракет Росії навіть після здобуття Україною незалежності. 

Виробництво таких двигунів здійснювалося лише на кількох заводах на території колишнього СРСР. Урядові слідчі і експерти США зосередили свою увагу на заводі «Південмаш» в Україні. За часів Холодної війни цей завод в місті Дніпро будував найпотужніші ракети для радянського арсеналу включно з гігантською СС-18. Завод залишився головним виробником російських ракет навіть після того, як Україна здобула незалежність.

Але після повалення режиму Віктора Януковича для «Південмашу» настали важкі часи. Росія скасувала програму оновлення свого ядерного арсеналу. Український завод недофінансовані і деморалізований. Експерти вважають, що саме він став головним джерелом двигунів, на яких літали міжконтинентальні ракети КНДР, запущені в минулому місяці.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #41 : Серпня 14, 2017, 03:50:48 15:50 »
Якщо по сутi, то Д. Трамп робить Кiтаю останне попередження (кiтайське), аби той "нагнув" сусiдню Корею заспокоiтися.
Питання лише в тому, що з того буде Кiтаю - адже Трамп надто суровим тоном каже про Великого Дракона.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #42 : Серпня 14, 2017, 03:54:54 15:54 »
Китай вже трошки нагнув.

Китай ввів санкції проти Північної Кореї

Пекін ввів заборону на ряд товарів із КНДР.
 
Міністерство комерції Китаю оголосило про введення відносно Північної кореї економічних санкцій, повідомляє Reuters.
 
Зокрема, вводиться заборона на імпорт із КНДР вугілля, залізної руди, свинцю і морських продуктів. Заборона почне діяти з вівторка, 15 серпня.
 
Санкції введені, відповідно, рішенням ООН від 5 серпня 2017 року, яке підтримав Пекін.
 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #43 : Серпня 14, 2017, 03:59:34 15:59 »
Китай вже трошки нагнув.
Китай ввів санкції проти Північної Кореї
Пекін ввів заборону на ряд товарів із КНДР.
 Міністерство комерції Китаю оголосило про введення відносно Північної кореї економічних санкцій, повідомляє Reuters.
 Зокрема, вводиться заборона на імпорт із КНДР вугілля, залізної руди, свинцю і морських продуктів. Заборона почне діяти з вівторка, 15 серпня.
Санкції введені, відповідно, рішенням ООН від 5 серпня 2017 року, яке підтримав Пекін.
Ось, що таке... Добра порада Дональда Трампа.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #44 : Серпня 14, 2017, 04:03:06 16:03 »
Як тільки DW опублікувала статтю що росія допомагає корейцям, тут же он що вони написали.

Україна може бути причетною до успіху ракетно-ядерної програми КНДР - The New York Times

Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно. С целью изолировать Порошенко и либо сделать его сговорчивее или поменять на какогото клоуна

Беда в том что все советские ракеты имели отношение к ЮМЗ и куча "запчастей" имеется в России. Так что они вполне возможено способны сфальсифицировать "поставки украинских технологий в КНДР"

Но то что корейцам ктото помог это без вариантов, бо у них совершенно неожидано прорезались колоссальные успеци в ракетостроении.
У меня вообще было подозрение что им просто ктото движки поставляет бо я сомневаюсь в способности корейцев собрать чтото путное
Но для таких поставок нужно реально быть самоубийцей

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #45 : Серпня 14, 2017, 08:20:00 20:20 »
способности корейцев собрать чтото путное

Серйозні спеціалісти по Кореї відзначають, що технічна підготовка спеціалістів в Північній Кореї завжди була на висоті. Це ще тягнеться із довоєнних часів, коли Корея була єдина. Тоді практично уся промисловість і центри освіти були на просунутій Півночі, тоді як Південь був відсталим і переважно аграрним. Після війни Північна Корея завдяки мудрій ідеології вождів сильно збідніла, що без сумнівів  мало відбитися на рівні підготовки спеціалістів. Але втрати, думаю, мали місце більше в практичній площині - немає де вдосконалюватися технарям, якщо заводи випускають сковорідки по технології 19 століття. Пишу все це, щоб сказати, що північно корейці цілком спроможні зібрати щось путнє, але це потребує грошей. Навіть, якщо спеців загнати в шараги і не платити їм нічого, треба купувати матеріали, верстати, сировину. Треба вчити людей працювати. Це дорого. Думаю, що кілька ракет вони могли зібрати "на коліні", але не більше. Найімовірніше, вони таки отримали щось від Росії, більше не від кого, і потім склепали кілька копій. Все, звичайно, IMHO.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #46 : Серпня 14, 2017, 08:27:10 20:27 »
Готуйтесь до нового вкиду "пра муку": http://stailker.dreamwidth.org/149260.html

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #47 : Серпня 14, 2017, 08:27:41 20:27 »
способности корейцев собрать чтото путное
Серйозні спеціалісти по Кореї відзначають, що технічна підготовка спеціалістів в Північній Кореї завжди була на висоті. Це ще тягнеться із довоєнних часів, коли Корея була єдина. Тоді практично уся промисловість і центри освіти були на просунутій Півночі, тоді як Південь був відсталим і переважно аграрним. Після війни Північна Корея завдяки мудрій ідеології вождів сильно збідніла, що без сумнівів  мало відбитися на рівні підготовки спеціалістів. Але втрати, думаю, мали місце більше в практичній площині - немає де вдосконалюватися технарям, якщо заводи випускають сковорідки по технології 19 століття. Пишу все це, щоб сказати, що північно корейці цілком спроможні зібрати щось путнє, але це потребує грошей. Навіть, якщо спеців загнати в шараги і не платити їм нічого, треба купувати матеріали, верстати, сировину. Треба вчити людей працювати. Це дорого. Думаю, що кілька ракет вони могли зібрати "на коліні", але не більше. Найімовірніше, вони таки отримали щось від Росії, більше не від кого, і потім склепали кілька копій. Все, звичайно, IMHO.
Та як там опинилися нашi ракети, або за що там був гвалт на Юж-Маше?..
Чи то тi установки, якi ми до 2014 року продали Па-Рашi, а вони - Корее?..
Чи справдi скандал з Укр. ракетами мав мiсце, адже диму без вогнища не бувае?..
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #48 : Серпня 14, 2017, 08:28:09 20:28 »
А ось і бабця на арені:




Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #49 : Серпня 14, 2017, 08:29:06 20:29 »
Чи справдi скандал з укр. ракетами мае мiсце, адже диму без вогнища не бувае?..
 :smilie7:

О, буланий приєднався до "кальчужой апєраціі".

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #50 : Серпня 14, 2017, 08:30:15 20:30 »
способности корейцев собрать чтото путное

Серйозні спеціалісти по Кореї відзначають, що технічна підготовка спеціалістів в Північній Кореї завжди була на висоті. Це ще тягнеться із довоєнних часів, коли Корея була єдина. Тоді практично уся промисловість і центри освіти були на просунутій Півночі, тоді як Південь був відсталим і переважно аграрним. Після війни Північна Корея завдяки мудрій ідеології вождів сильно збідніла, що без сумнівів  мало відбитися на рівні підготовки спеціалістів. Але втрати, думаю, мали місце більше в практичній площині - немає де вдосконалюватися технарям, якщо заводи випускають сковорідки по технології 19 століття. Пишу все це, щоб сказати, що північно корейці цілком спроможні зібрати щось путнє, але це потребує грошей. Навіть, якщо спеців загнати в шараги і не платити їм нічого, треба купувати матеріали, верстати, сировину. Треба вчити людей працювати. Це дорого. Думаю, що кілька ракет вони могли зібрати "на коліні", але не більше. Найімовірніше, вони таки отримали щось від Росії, більше не від кого, і потім склепали кілька копій. Все, звичайно, IMHO.

Если идет речь про "отверточную сборку" то могу поверить, но не более

Даже если у них и были кадры то сколько там лет прошло, 50 наверное, все уже в бозе.
А новые кадры просто не на чем было воспитывать, они ж сроду "под санкциями" сидят. Что и демонстрировала их прежняя "ракетная программа". А такой прогресс что сейчас с пустого места не возмется.
И производство им врядли поставили, это уж совсем рисковано

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #51 : Серпня 14, 2017, 08:30:29 20:30 »
Без коверних Цирк - не Цирк.
Юля ж у нас головна по всьому, що тiльки е.
Правда, як вона осоромилася з парашами Бiлого дому?..
Мо, колись кiно зимуть.
 :smilie7:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #52 : Серпня 14, 2017, 08:32:34 20:32 »


Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #53 : Серпня 14, 2017, 08:35:43 20:35 »
Тобто, макака знову все наперед знає, як з пльонкамі Оніщєнко  :weep:

Де тут йобаний місцевий бабцейоб, хочу йому копняка дати  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #54 : Серпня 14, 2017, 08:35:53 20:35 »
Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.
Це називаться ЗБIГ ОБСТАВИН.
Саме зараз... нам не висточало свритися з США по старим ракетам Юж-Маша.
Дуже "вдалий" час вибрали.
Не iнакше, комусь кортить, коли США хоч щось таки iз летальноi зброoi нам продадуть.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #55 : Серпня 14, 2017, 08:40:08 20:40 »


Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.

И что? Ты чо, вчера родился? Газета "Вести" тоже в Киеве издавалсь, а Янукович гражданин Украины и что?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #56 : Серпня 14, 2017, 08:40:52 20:40 »


Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.

Хуйня, американські маланці-медіапиздотники вирішили трохи заробити на Хуйлі, поки ще є можливість  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #57 : Серпня 14, 2017, 08:44:24 20:44 »
Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.
Це називаться ЗБIГ ОБСТАВИН.
Саме зараз... нам не висточало свритися з США по старим ракетам Юж-Маша.
Дуже "вдалий" час вибрали.
Не iнакше, комусь кортить, коли США хоч щось таки iз летальноi зброoi нам продадуть.
 :smilie7:

Какой в жопу збиг?

Я про это еще сразу после убийства Шеремета писал что на лицо все признаки начала розыгрыша сценария "Гонгадзе - Кольчуги" намбер ту. Еще думал чтож эти пидарасы на место Кольчуг поставят, вот теперь понятно что.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #59 : Серпня 14, 2017, 08:56:33 20:56 »
Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.
Це називаться ЗБIГ ОБСТАВИН.
Саме зараз... нам не висточало свритися з США по старим ракетам Юж-Маша.
Дуже "вдалий" час вибрали.
Не iнакше, комусь кортить, коли США хоч щось таки iз летальноi зброoi нам продадуть.
 :smilie7:

Какой в жопу збиг?

Я про это еще сразу после убийства Шеремета писал что на лицо все признаки начала розыгрыша сценария "Гонгадзе - Кольчуги" намбер ту. Еще думал чтож эти пидарасы на место Кольчуг поставят, вот теперь понятно что.

То що, каци будуть тулити, що той Шеремет бізнес Південмашу досліджував ?

Херня якась, не в'яжеться  :smilie7: