Автор Тема: Анонімні кармадрочери© Тему вичерпано, правда адміни?  (Прочитано 3194 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Окей,
вперше за весь час на цьому форумі в мене негативна карма  :super:


і ніхто не знає чому, правда?

Чи я насправді небажаний гість на цьому форумі?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Окей,
вперше за весь час на цьому форумі в мене негативна карма  :super:


і ніхто не знає чому, правда?

Чи я насправді небажаний гість на цьому форумі?
Дім, забий!
Тут в ольгінця підху№ловця Теча, який стверджує, що Ху№ло на Україну не нападало, плюсів в кармі в 2 рази більше, ніж мінусів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Просто карму надо вообще убрать, я это с самого старта пишу.

ЗЫ: Удивляют люди которые воспринимают ее всерьез

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Окей,
вперше за весь час на цьому форумі в мене негативна карма  :super:


і ніхто не знає чому, правда?

Чи я насправді небажаний гість на цьому форумі?
Дім, забий!
Тут в ольгінця підху№ловця Теча, який стверджує, що Ху№ло на Україну не нападало, плюсів в кармі в 2 рази більше, ніж мінусів.
Окей,
вперше за весь час на цьому форумі в мене негативна карма  :super:


і ніхто не знає чому, правда?

Чи я насправді небажаний гість на цьому форумі?
Дім, забий!
Тут в ольгінця підху№ловця Теча, який стверджує, що Ху№ло на Україну не нападало, плюсів в кармі в 2 рази більше, ніж мінусів.
Полоумный, где я такое утверждал? Совесть нужно иметь и жить по ней же, то и с кармой будет все нормально. Продались за 40 сребреников Кучерявому, бога побойтесь он не Украина.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Окей,
вперше за весь час на цьому форумі в мене негативна карма  :super:


і ніхто не знає чому, правда?

Чи я насправді небажаний гість на цьому форумі?
Дім, забий!
Тут в ольгінця підху№ловця Теча, який стверджує, що Ху№ло на Україну не нападало, плюсів в кармі в 2 рази більше, ніж мінусів.
Окей,
вперше за весь час на цьому форумі в мене негативна карма  :super:


і ніхто не знає чому, правда?

Чи я насправді небажаний гість на цьому форумі?
Дім, забий!
Тут в ольгінця підху№ловця Теча, який стверджує, що Ху№ло на Україну не нападало, плюсів в кармі в 2 рази більше, ніж мінусів.
Полоумный, где я такое утверждал? Совесть нужно иметь и жить по ней же, то и с кармой будет все нормально. Продались за 40 сребреников Кучерявому, бога побойтесь он не Украина.
Дятел ольгінський, ти відкритим текстом написав, що Ху№ло на Україну не нападало, а отримало Крим та Донбас по договору з Порошенком  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Не перекручивай мои слова, Впрочем у вас порохоботов как и у кацапов это природное явление, наверное то же 47 хромосома покоя не дает.
 Путин напал ещё до того как Порошенко получил власть и что то с ним решать он не мог. Сдача гос. Интересов Украины произошла уже через полгода, во второй половине сентября 2014г.  Это не просто капитуляция, это барыга у власти.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
+ в карму DiM - аби не шукав чорну кiшку...
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Не перекручивай мои слова, Впрочем у вас порохоботов как и у кацапов это природное явление, наверное то же 47 хромосома покоя не дает.
 Путин напал ещё до того как Порошенко получил власть и что то с ним решать он не мог. Сдача гос. Интересов Украины произошла уже через полгода, во второй половине сентября 2014г.  Это не просто капитуляция, это барыга у власти.
Уродєц ольгінський, твоя бюторасна сестра по розуму Ліза Багуцкая написала прямо: "Путін - нє захватчік!"
Ти же повністю з нею погодився, сказавши: "Всьо правільна тьотка напісала"
А зараз починаєш брехати, викручуватись та заявляти, що я ніби-то перекручую твої слова.

Адміни, забаньте виродка, скільки можна терпіти таке лайно!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
+ в карму DiM - аби не шукав чорну кiшку...
 :smilie7:

+ Також додав. Що за дитячі іграшки.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
+ в карму DiM - аби не шукав чорну кiшку...
 :smilie7:

+ Також додав. Що за дитячі іграшки.
Ти мабуть й Течу інколи мінуси в карму ставиш, але ті твої мінусики як метрвому припарка, бо кармадрочери ольгінцю вже поняд 5 сотень плюсів в карму додали  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча

Уродєц ольгінський, твоя бюторасна сестра по розуму Ліза Багуцкая написала прямо: "Путін - нє захватчік!"

Ну и правильно сказала, захватчик это слишком уж круто для Путина. В контексте ее слов он подобен мародеру, который подобрал то что плохо лежало. В отличии от тебя дебила не превозносит его до уровня Александра Македонского. Абы все перекрутить, совсем не понимаешь о чем она говорила, да?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча

Уродєц ольгінський, твоя бюторасна сестра по розуму Ліза Багуцкая написала прямо: "Путін - нє захватчік!"

Ну и правильно сказала, захватчик это слишком уж круто для Путина. В контексте ее слов он подобен мародеру, который подобрал то что плохо лежало. В отличии от тебя дебила не превозносит его до уровня Александра Македонского. Абы все перекрутить, совсем не понимаешь о чем она говорила, да?

І што же она гаваріла, ану переклади нам з крисянськокацапського її пєрдьож :smilie7:

Б-гг, бордеру знов мінусів натикали  :weep:

Знаю, що тут є такий мєдвєдка, той точно таким онанізмом займається, колись сам признавався   :fp2

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Крим у складі України "плохо лежал"?(с) Гм...

Такі Да... для кацапья ватяного - 100 відсотково вірне твердження.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А Хуйло взял і атжал....Що з з точки зору ублюдочної кацапетської логіки - не є поганим вчинком.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
І щоб хоч якось притрусити цей срам....Придумуються Ахуїтєльниє Історії про магічєскіє договорняки.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Крим у складі України "плохо лежал"?(с) Гм...
Такі Да... для кацапья ватяного - 100 відсотково вірне твердження.
Спочатку Афганiстан попросив порятку в софкiв - приiхали й повоювали.
Потiм Крим... злякався мiфiчних бандеровцiв - приiхали й швидко отжали Крим.
Потiм й Сирiя "попросила про допомогу" - прислали пароход Ад. Кузнецов - приiхали й трошки повоювали.
Що далi у Хуйла погано лежить - Бiлорусь?..
Можуть пiдiбрати, навiть тупо отжати - назад в СССР, бо нiчого iм в Европi робити.
Донбас... теж був не надто слухняний, гопникi навiть Малоросiю придумали, аби втiшати Хуйло.
I що Пелешивий - й досi вiджимае.
Що ж йому ще робити, як не допомогати братам по розуму?..
 :moskali:

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Крим у складі України "плохо лежал"?(с) Гм...
Такі Да... для кацапья ватяного - 100 відсотково вірне твердження.
Спочатку Афганiстан попросив порятку в софкiв - приiхали й повоювали.
Потiм Крим... злякався мiфiчних бандеровцiв - приiхали й швидко отжали Крим.
Потiм й Сирiя "попросила про допомогу" - прислали пароход Ад. Кузнецов - приiхали й трошки повоювали.
Що далi у Хуйла погано лежить - Бiлорусь?..
Можуть пiдiбрати, навiть тупо отжати - назад в СССР, бо нiчого iм в Европi робити.
Донбас... теж був не надто слухняний, гопникi навiть Малоросiю придумали, аби втiшати Хуйло.
I що Пелешивий - й досi вiджимае.
Що ж йому ще робити, як не допомогати братам по розуму?..
 :moskali:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Уродєц ольгінський, твоя бюторасна сестра по розуму Ліза Багуцкая написала прямо: "Путін - нє захватчік!"

Ну и правильно сказала, захватчик это слишком уж круто для Путина. В контексте ее слов он подобен мародеру, который подобрал то что плохо лежало. В отличии от тебя дебила не превозносит его до уровня Александра Македонского. Абы все перекрутить, совсем не понимаешь о чем она говорила, да?

І што же она гаваріла, ану переклади нам з крисянськокацапського її пєрдьож :smilie7:

Б-гг, бордеру знов мінусів натикали  :weep:

Знаю, що тут є такий мєдвєдка, той точно таким онанізмом займається, колись сам признавався   :fp2
Цей мєлвєдка часом не тотожний Мєдвєдиллові з Григоришинської Правди?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Попався кармадрочер  :gigi:


Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Вот честно, копалась в опциях на предмет отключить карму. и не врубаюсь как это сделать. там просто три варианта на выбор. "Крама+" "Карма-" и та что включена +\-
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вот честно, копалась в опциях на предмет отключить карму. и не врубаюсь как это сделать. там просто три варианта на выбор. "Крама+" "Карма-" и та что включена +\-
То хай вже буде - добрим людям  :smiley24: не жалко.
 :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Попався кармадрочер  :gigi:



Ніфіга не зрозумів, то мєдвєдка всім сере, шо лі ?  :smilie11:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Бумеранг.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Ну це, я так розумію, якийсь разовий акт дефекації відображено ?  Чи якесь накидування лайна в будинковий кондиціонер повітря ?  :smilie5:

Пам'ятаю, Ліпєцкій колись виловив в себе бютораса асмодєя, який тупо постійно мінусував карму купі народу, причому навіть якимсь зовсім нейтральним дописувачам, які написали щось раз на рік  :weep:

Бютораси, їх зразу на досліди можна здавати.

Ось тут якраз нєкій Косташу пробігав. Типовий екземпляр цього виду, причому не найдурніший   :love:   

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ну це, я так розумію, якийсь разовий акт дефекації відображено ?  Чи якесь накидування лайна в будинковий кондиціонер повітря ?  :smilie5:

Пам'ятаю, Ліпєцкій колись виловив в себе бютораса асмодєя, який тупо постійно мінусував карму купі народу, причому навіть якимсь зовсім нейтральним дописувачам, які написали щось раз на рік  :weep:

Бютораси, їх зразу на досліди можна здавати.

Ось тут якраз нєкій Косташу пробігав. Типовий екземпляр цього виду, причому не найдурніший   :love:   
Асмодей там пішов далі. Він створив віртуального юзера, з якого сам собі плюси в карму ставив. Ну а ворогів мінусував  :lol:. Підозрюю, що на СУПі зараз пасеться кільканадцять клонів Асмодея  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Ну це, я так розумію, якийсь разовий акт дефекації відображено ?  Чи якесь накидування лайна в будинковий кондиціонер повітря ?  :smilie5:

Пам'ятаю, Ліпєцкій колись виловив в себе бютораса асмодєя, який тупо постійно мінусував карму купі народу, причому навіть якимсь зовсім нейтральним дописувачам, які написали щось раз на рік  :weep:

Бютораси, їх зразу на досліди можна здавати.

Ось тут якраз нєкій Косташу пробігав. Типовий екземпляр цього виду, причому не найдурніший   :love:   
Асмодей там пішов далі. Він створив віртуального юзера, з якого сам собі плюси в карму ставив. Ну а ворогів мінусував  :lol:. Підозрюю, що на СУПі зараз пасеться кільканадцять клонів Асмодея  :laugh:

Точно, щось таке було.

Я вже підзабув трохи, але пам'ятаю, що асмодей обкакався по повній  :weep:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Цікаво те, що я майже два тижні взагалі нічого тут не писав, але кармадрочери все одно продовжили серти мені в карму і вже майже подвоїли мої мінуса :)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
+  з ранку.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Цікаво те, що я майже два тижні взагалі нічого тут не писав, але кармадрочери все одно продовжили серти мені в карму і вже майже подвоїли мої мінуса :)
ДіМ, не переймайся!
Асмодеї того не варті.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цікаво те, що я майже два тижні взагалі нічого тут не писав, але кармадрочери все одно продовжили серти мені в карму і вже майже подвоїли мої мінуса :)
це ж класика жанру, якщо хтось  артикулює що його турбують мінуса - отримає тєлєжку нових
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч