Автор Тема: "Аншлюз" Беларусі та України  (Прочитано 979 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
"Аншлюз" Беларусі та України
« : Серпня 22, 2017, 10:53:51 22:53 »
Столицю можна буде побудувати десь на кордоні, з нуля.
Заодно і бизнес від влади відділимо :)

А можно і до Вільно одразу перенести, якщо НАТО Литву до нас відпустить. А там і Молдова підтягнеться.  :super:

Як вам така ідея?
« Останнє редагування: Серпня 22, 2017, 10:57:53 22:57 від DiM »

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #1 : Серпня 22, 2017, 10:56:33 22:56 »
Маю альтернативну. Треба створити федерацію Барбадос- Україна, і залишити її вільною для входу, якщо таке бажання буде, для Ісландії і Фіджи.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #2 : Серпня 22, 2017, 11:00:18 23:00 »
Маю альтернативну. Треба створити федерацію Барбадос- Україна, і залишити її вільною для входу, якщо таке бажання буде, для Ісландії і Фіджи.
Гарна спроба чувак  :super: як для ватного троля.
А тепер, якщо ти не такий, спробуй ще раз, тільки тепер вдумчиво...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33425
  • Стать: Чоловіча
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #3 : Серпня 22, 2017, 11:06:34 23:06 »
Фігня, нам треба нормально розібратись і навести порядок з тим, що вже є. Ну і тим, що ніби є, але на разі віджали 'братья'.

А з вільнами-молдовами нехай діти-внуки об'єднуються, якщо це матиме якийсь сенс  :smilie7:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #4 : Серпня 22, 2017, 11:30:07 23:30 »
Фігня, нам треба нормально розібратись і навести порядок з тим, що вже є. Ну і тим, що ніби є, але на разі віджали 'братья'.

А з вільнами-молдовами нехай діти-внуки об'єднуються, якщо це матиме якийсь сенс  :smilie7:
Яб теж так хотів, повільно-поступове еволюціонування.
Але воно вже 26 років йде і ніяк не вийде :(
Тому зараз все виглядає так як і 100 років тому, тоді також мало хто чекав кардинальних змін. І тим більше ніхто навіть уявити собі не міг яких масштабів може досягнути вирішення "маленьких проблем".
І у решті решт, все сталося раптово, і усього за якихось тридцять років світ кардинально змінився.

Тож можливу зміну меж в Європі можуть побачити не тільки вже наші діти(або внуки) а й ми з тобою...
« Останнє редагування: Серпня 22, 2017, 11:40:20 23:40 від DiM »

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #5 : Серпня 22, 2017, 11:31:53 23:31 »
спробуй ще

Ви не зрозуміли. Тут ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Тому із своїми імперативами можете йти самі знаєте куди. Я знаю, що спускаюся на ваш рівень, але ж ви мене змусили.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #6 : Серпня 22, 2017, 11:39:21 23:39 »
спробуй ще

Ви не зрозуміли. Тут ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Тому із своїми імперативами можете йти самі знаєте куди. Я знаю, що спускаюся на ваш рівень, але ж ви мене змусили.
Чувак, твои тексты не соответсвуют содержимому этой ветки, тож или будь внимательнее или иди нахуй отсюда  :smiley16:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33425
  • Стать: Чоловіча
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #7 : Серпня 22, 2017, 11:44:35 23:44 »
спробуй ще

Ви не зрозуміли. Тут ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Тому із своїми імперативами можете йти самі знаєте куди. Я знаю, що спускаюся на ваш рівень, але ж ви мене змусили.
Чувак, твои тексты не соответсвуют содержимому этой ветки, тож или будь внимательнее или иди нахуй отсюда  :smiley16:

Це ти дарма, Кікер цілком нормальний чол  :smilie2:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #8 : Серпня 22, 2017, 11:47:43 23:47 »
Закушувати треба.   :smiley16:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #9 : Серпня 22, 2017, 11:50:16 23:50 »
Я бы не хотела, чтобы Украина вступала с Белоруссией в какие-то аншлюзы.
Нам дружить нужно с сильными и богатыми.
Если мы хотим быстрого успеха.
А потом, когда-то, когда станем и мы сильным государством,можно и сябрам помочь.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #10 : Серпня 23, 2017, 12:00:02 00:00 »
спробуй ще

Ви не зрозуміли. Тут ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Тому із своїми імперативами можете йти самі знаєте куди. Я знаю, що спускаюся на ваш рівень, але ж ви мене змусили.
Чувак, твои тексты не соответсвуют содержимому этой ветки, тож или будь внимательнее или иди нахуй отсюда  :smiley16:

Це ти дарма, Кікер цілком нормальний чол  :smilie2:

тобто писати в цій гілці про федерацію України з Барбадосом, ось його флаг до речі:

це цілком нормально, і ніякого палива тут нема?

мабуть таки всі клони убютсько-узбецько-удмурдської правди прокляті :(

колаборанти в карму проукраїнським дописувачам срати продовжують анонимно і безперестанку, іудушка все так же з піснями штампує безліч гілок з вконтактів, а типу "позитивні" дописувачі алля колаборат Теч продовжують заносити сюди ватну шизофренію..
 
Тож бувайте, тепер вже остаточно напевно...

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33425
  • Стать: Чоловіча
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #12 : Серпня 23, 2017, 08:20:52 08:20 »
спробуй ще

Ви не зрозуміли. Тут ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Тому із своїми імперативами можете йти самі знаєте куди. Я знаю, що спускаюся на ваш рівень, але ж ви мене змусили.
Чувак, твои тексты не соответсвуют содержимому этой ветки, тож или будь внимательнее или иди нахуй отсюда  :smiley16:

Це ти дарма, Кікер цілком нормальний чол  :smilie2:

тобто писати в цій гілці про федерацію України з Барбадосом, ось його флаг до речі:

це цілком нормально, і ніякого палива тут нема?

мабуть таки всі клони убютсько-узбецько-удмурдської правди прокляті :(

колаборанти в карму проукраїнським дописувачам срати продовжують анонимно і безперестанку, іудушка все так же з піснями штампує безліч гілок з вконтактів, а типу "позитивні" дописувачі алля колаборат Теч продовжують заносити сюди ватну шизофренію..
 
Тож бувайте, тепер вже остаточно напевно...

Щось ти зовсім почуття гумору втратив, на всіляку фігню занадто реагуєш  :smilie2:

Іудушок і течів треба сприймати як якусь надоїдливу фауну, тільки й всього. 

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: "Аншлюз" Беларусі та України
« Reply #13 : Серпня 23, 2017, 11:20:26 11:20 »
ТС, идея Балто-Черноморского союза, а то о чем Вы пишите в общих чертах на это похоже, муссируется уже некоторое время на высоком уровне. А если внимательно посмотреть на список приглашенных пройти по Крещатику 24 августа и список высоких гостей, то ИМХО очень сильно просматривается именно этот союз.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))