Автор Тема: Протистояння Садового і Порошенка: конкурент, який не відбувся  (Прочитано 1315 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Тут ну дуже багато букФФ, але рекомендую, не пожалкуєте

http://dyvys.info/2017/08/25/546500/

Політичний конфлікт між Порошенком і Садовим виник не після Грибовицької трагедії, як вважають багато експертів, а одразу ж після парламентських виборів 2014 року.
Саме тоді команда новообраного Президента Порошенка отримала перший сигнал про те, що Садовий стане одним з найнебезпечніших для нього конкурентів у 2019 році. Цим сигналом став 50-ий номер в списку партії «Самопоміч» на виборах до Верховної Ради.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Я познаймився із Садовим на одній закордонній конференції 19 років тому. Мав невеличку розмову про політику в загальних рисах. Він на мене враження не справив. Андрійко доволі посередня людина, його досвід на комсмольській роботі до незалежності певно був корисним у сенсі набуття хоч якогось адміністративного досвіду. Лідерських якостей у нього обмаль. Він загалом справив враження непоганого середньої руки майбутнього чиновника. Харизми у нього ще менше ніж у Петра. Він не справив враження сильної людини. Він, очевидно тоді ще намагався розширити своє коло підтримки, в тому числі і серед діяспори США та Канади. Але скажу одразу, що після такого досить побіжного знайомства і спостережень збоку у мене не виникло ані найменшої думки, що ця людина може стати президентом.
Мерія міста Львова - це його максимум, та й цей максимум дався йому із великими труднощами.
Його прихильники можуть скільки завгодно звинувачувати “підступного Поршенка“, але насправді проблема в Андрійкові. Він - непогана людина, але не тягне він на гетьмана аж ніяк.
« Останнє редагування: Серпня 25, 2017, 05:55:56 17:55 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Тут ну дуже багато букФФ, але рекомендую, не пожалкуєте

http://dyvys.info/2017/08/25/546500/

Політичний конфлікт між Порошенком і Садовим виник не після Грибовицької трагедії, як вважають багато експертів, а одразу ж після парламентських виборів 2014 року.
Саме тоді команда новообраного Президента Порошенка отримала перший сигнал про те, що Садовий стане одним з найнебезпечніших для нього конкурентів у 2019 році. Цим сигналом став 50-ий номер в списку партії «Самопоміч» на виборах до Верховної Ради.
Деякий цікавий фактаж в цьому опусі присутній, але на загал  там дурня написана.
Власне не здивуюсь, якщо виявиться, що це заказуха від Садового.
Факти говорять про наступне: Порох до сміттєвої кризи не причетний від слова зовсім. Перші кілька місяців тему зі сміттям розкручувала лише Свобода, вона ж організувала сміттєву блокаду.
Бездарний сміттємер не вмів і не хотів нічого робити для розв"язання проблеми і почав шантажувати Київ, бажаючи щоб Президент та Уряд все зробили за нього, а йому приписали лаври переможця. При цьому його фракція ще задовго до сміттєвої кризи почала жорстку конфронтацію з Порошенком  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
проблема в Андрійкові. Він - непогана людина, але не тягне він на гетьмана аж ніяк.
Андрійко - гівнюк, підкуплений Кремлем за допомогою грошей Альфа-банку.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Можливо й таке. Мені він не цікавий.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Сміттємер - підкацапна шістка.

Він би може й радий був сидіти тихо та косити бабло як охеренно 'європейшкий мер', але кацапи витягнули по ньому матеріальчик і сказали - Андрюша, нада работать. Ну а Андрюша що може, раз господар сказав, значить нада  :smilie7: 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Сміттємер - підкацапна шістка.

Він би може й радий був сидіти тихо та косити бабло як охеренно 'європейшкий мер', але кацапи витягнули по ньому матеріальчик і сказали - Андрюша, нада работать. Ну а Андрюша що може, раз господар сказав, значить нада  :smilie7:

Я все ж схиляюся до думки, що він трівіальний нарцис.
Але голова  далі якихось провінціяльних схем у нього не варить :weep:
Mocsia delenda est

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
насколько я поняла табуретку из под Садового выбили одним ударом. Это был Синютка. который что-то накшталт Бендукидзе времен Саакашвили.  А остальное просто приложилось в результате нездатності самостоятельно что-то делать  как уАндрушки так и у МихУила. В общем в итоге встретились два "одиночества" :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Сміттємер - підкацапна шістка.

Він би може й радий був сидіти тихо та косити бабло як охеренно 'європейшкий мер', але кацапи витягнули по ньому матеріальчик і сказали - Андрюша, нада работать. Ну а Андрюша що може, раз господар сказав, значить нада  :smilie7:

Я все ж схиляюся до думки, що він трівіальний нарцис.
Але голова  далі якихось провінціяльних схем у нього не варить :weep:

Думаю, що кацапи там при ділах 100%.

Знаю, яка публіка за Андрійця зараз топить у Львові і куди та публіка катала доноси ще при совдепії  :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ахаха  :weep:
Зрадойоби у клюбі клюнули на дрейкову наживку.
Лєна , вітаю! Тільки такою рибкою хіба що драних котів годувати :lol:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
насколько я поняла табуретку из под Садового выбили одним ударом. Это был Синютка. который что-то накшталт Бендукидзе времен Саакашвили.  А остальное просто приложилось в результате нездатності самостоятельно что-то делать  как уАндрушки так и у МихУила. В общем в итоге встретились два "одиночества" :)
Та ніхто не бив по Садовому, призначаючи Синютку. Призначали львів"янина, який би міг тягнути область і який би мав підтримку в регіоні. Підтримку в регіоні мали Самопоміч та Свобода, в Свободи з кадрами ще гірше, ніж в Садового, вони до речі конфронтацію з Порохом почали ще до його обрання. От і призначили першого заступника Садового, який з ним навіть родинами дружив. Інша справа, що Синютка не захотів бавитись в дурнуваті політичні ігри Самопомочі, напевно розуміючи їхню дурість.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Сміттємер - підкацапна шістка.

Він би може й радий був сидіти тихо та косити бабло як охеренно 'європейшкий мер', але кацапи витягнули по ньому матеріальчик і сказали - Андрюша, нада работать. Ну а Андрюша що може, раз господар сказав, значить нада  :smilie7:

Я все ж схиляюся до думки, що він трівіальний нарцис.
Але голова  далі якихось провінціяльних схем у нього не варить :weep:

Думаю, що кацапи там при ділах 100%.

Знаю, яка публіка за Андрійця зараз топить у Львові і куди та публіка катала доноси ще при совдепії  :smilie7:
Ну так дружба Садового з Фрідманом та Альфа-банком давно ні для кого не секрет. Альфа-фест продовжувався навіть в той час, коли самопомічисти блокаду поставок вугілля організовували.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ахаха  :weep:
Зрадойоби у клюбі клюнули на дрейкову наживку.
Лєна , вітаю! Тільки такою рибкою хіба що драних котів годувати :lol:

Это они пока не вчитались в статью.  :smilie3: статейка. я бы сказала, нетривиальная.  И насколько там будет ряд статей про наш истеблишмент.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Садовой - явление временное.
Пока у Пети руки не дошли до Мера Львова.
И потому Садовым занимался М. Б. Гройсман.
Как помним,  Михаил Борисыч... не сильно церемонился с Садовым.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Сміттємер - підкацапна шістка.

Він би може й радий був сидіти тихо та косити бабло як охеренно 'європейшкий мер', але кацапи витягнули по ньому матеріальчик і сказали - Андрюша, нада работать. Ну а Андрюша що може, раз господар сказав, значить нада  :smilie7:

Я все ж схиляюся до думки, що він трівіальний нарцис.
Але голова  далі якихось провінціяльних схем у нього не варить :weep:

Думаю, що кацапи там при ділах 100%.

Знаю, яка публіка за Андрійця зараз топить у Львові і куди та публіка катала доноси ще при совдепії  :smilie7:
Ну так дружба Садового з Фрідманом та Альфа-банком давно ні для кого не секрет. Альфа-фест продовжувався навіть в той час, коли самопомічисти блокаду поставок вугілля організовували.

Ну, Фрідман навряд чи якісь шифровки Андрійцьові передавав, він не по цих справах, швидше всього.

Там тільки бабло через нього могло поступати, яке Андрійцьові на 'заданія' виділяли, ну і гонорари за виконану 'роботу'  :smilie7:   

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Ахаха  :weep:
Зрадойоби у клюбі клюнули на дрейкову наживку.
Лєна , вітаю! Тільки такою рибкою хіба що драних котів годувати :lol:

Я свою думку про комсомольця Андрійка висловив. Так що козак-характерник перднув у діжку.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Садовой - явление временное.
Пока у Пети руки не дошли до Мера Львова.
И потому Садовым занимался М. Б. Гройсман.
Как помним,  Михаил Борисыч... не сильно церемонился с Садовым.
 :smilie7:

Честно говоря я ещё не понимаю как у Пороха до Одессы никак руки не дойдут. Что-то у нас это Трухановско-Кидавлоское кубло окопалось и ни тпру ни ну.  (Чемоданы Труханова занесенные в АП просьба не предлагать)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ахаха  :weep:
Зрадойоби у клюбі клюнули на дрейкову наживку.
Лєна , вітаю! Тільки такою рибкою хіба що драних котів годувати :lol:

Я свою думку про комсомольця Андрійка висловив. Так що козак-характерник перднув у діжку.  :gigi:

Живи, аби на розсаду мою не срав :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Садовой - явление временное.
Пока у Пети руки не дошли до Мера Львова.
И потому Садовым занимался М. Б. Гройсман.
Как помним,  Михаил Борисыч... не сильно церемонился с Садовым.
 :smilie7:

Честно говоря я ещё не понимаю как у Пороха до Одессы никак руки не дойдут. Что-то у нас это Трухановско-Кидавлоское кубло окопалось и ни тпру ни ну.  (Чемоданы Труханова занесенные в АП просьба не предлагать)

Напевно це його поки що влаштовує. Або вони із ним домовилися.
Третього варіанту нема.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Честно говоря я ещё не понимаю как у Пороха до Одессы никак руки не дойдут.
Что-то у нас это Трухановско-Кидавлоское кубло окопалось и ни тпру ни ну. 
(Чемоданы Труханова занесенные в АП просьба не предлагать)
И до Одессы очередь дойдет.
Как видите, сперва избавились от великого комбинатора-реформатора Миши Саакашвили.
Он думал, что Одесса его будет на руках носить, но, увы, ему, мягко говоря, дали туфлей по его толстой... сраке.
Что до Труханова...то здесь должен работать Закон о местном самоуправлении - одесситы должны сами себе выбирать Мера города.
Сейчас Одессе не сладко - все отдыхающие кинулись к вам, вместо Крыма.
Это большая нагрузка на город, регион, на местные пляжи и сферу услуг.
Может быть, если есть какие то проблемы города, их будут решать на региональном уровне.
Но Труханова, как мне кажется, пока что Петя трогать не будет.
Нравится это Коту или нет.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Садовой - явление временное.
Пока у Пети руки не дошли до Мера Львова.
И потому Садовым занимался М. Б. Гройсман.
Как помним,  Михаил Борисыч... не сильно церемонился с Садовым.
 :smilie7:

Честно говоря я ещё не понимаю как у Пороха до Одессы никак руки не дойдут. Что-то у нас это Трухановско-Кидавлоское кубло окопалось и ни тпру ни ну.  (Чемоданы Труханова занесенные в АП просьба не предлагать)
В Пороха нема сил конфліктувати з регіональними елітами, він намагається з ними договорюватись. Власне й з Садовим він намагався домовитись до останнього.
Якщо в Одесі знайдеться такий Синютка, то Порох його з задоволенням підтримає, а війну проти Труханова нажаль лише тоді почне, коли не буде іншого виходу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
То не регіональні еліти, а місцева кримінальна шпана. Називай речі як вони є.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
То не регіональні еліти, а місцева кримінальна шпана.
Називай речі як вони є.
У тебе з цiею ШПАНОЮ... власна Вiйна?..
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
То не регіональні еліти, а місцева кримінальна шпана. Називай речі як вони є.
Ну традиційно регіональними елітами називають впливових осіб в регіонах. Я б сказава, що вони значною мірою криміналізовані, проте термін "кримінальна шпана" може призвести до плутатини смислів при обговоренні. Тому краще писати так, як я написав, маючи на увазі, що вона така, яка вона є.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
этот Садовый имеет внешность маньяка.
Его можно снимать в фильмах .
и слов давать ему не надо.
Такая фактурная внешность злодея -тихони-маньяка.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
этот Садовый имеет внешность маньяка.
Его можно снимать в фильмах .
и слов давать ему не надо.
Такая фактурная внешность злодея -тихони-маньяка.
То у нього... жiноча зовнiшнiсть.
Обличчя - очi, губи... сто пудов жiнка.
Маскуеться, Патрiот.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
этот Садовый имеет внешность маньяка.
Его можно снимать в фильмах .
и слов давать ему не надо.
Такая фактурная внешность злодея -тихони-маньяка.
Та його зовнішність - справа десята, головне - його вчинки.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?